Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Омилен месец во годината

+22
KaTeRiNcE
Bleak
blesava008
корун
Gallowsraven
Jordison
nance
RoTkViCa
METALBOY
комшивка
П.
Marej
Џајко
Lastojca
The Breaking Dawn
мирАл
Punk
kojgode
Mary Jane
Болиглава
Master
Наташа
26 posters

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Омилен месец во годината - Page 2 Empty Re: Омилен месец во годината

Пишување by Ane Саб Мај 23, 2009 1:54 am

KaTeRiNcE напиша:Октомври,заради времето,боите исл(роденденот 10,10 ) послее...мојт да се речит и јануари,празници распуст, СНЕГ ова онааа чајче опуштено се лепота Smile
знам јас зш ти е јануари омилен и знам зш празниците, СНЕГОТ! хехе ај ти... :D
Ane
Ane
Солиден Адаптер

Age : 29
Број на мислења : 179

Вратете се на почетокот Go down

Омилен месец во годината - Page 2 Empty Re: Омилен месец во годината

Пишување by Џајко Саб Мај 23, 2009 11:27 am

Незнам дали иам напишано пост погоре шо мојт да се косит со овај ама мене најилјадаубав ми е Мај.
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 30
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

Омилен месец во годината - Page 2 Empty Re: Омилен месец во годината

Пишување by lela Саб Мај 23, 2009 12:52 pm

Јануари зошто се празници и не одиме на школо, а и има снег и летниве месеци зошто не одиме на школо, а посебно август зошто почнува да се намалува гужвата во градов и зошто ми е роденден.

lela
Адаптер во подем

Age : 30
Број на мислења : 85

Вратете се на почетокот Go down

Омилен месец во годината - Page 2 Empty Re: Омилен месец во годината

Пишување by Angelic Вто Јун 02, 2009 10:18 pm

јануари, мај, јули, август, септември
Very Happy
Angelic
Angelic
ex Rainbow*

Age : 29
Број на мислења : 713

Вратете се на почетокот Go down

Омилен месец во годината - Page 2 Empty Re: Омилен месец во годината

Пишување by katusch Пон Јун 22, 2009 10:52 pm

мааааааајјјјјјј! мн сакам зеленило Smile а и септември, и зш ми е роденден и зш мн ми е интересно тогаш све (ама не можам да го дефинирам ова све Very Happy)
katusch
katusch
Нострадамус

Age : 30
Број на мислења : 148
Хоби(работа) : спиење

Вратете се на почетокот Go down

Омилен месец во годината - Page 2 Empty Re: Омилен месец во годината

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот