Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Омилен месец во годината

+22
KaTeRiNcE
Bleak
blesava008
корун
Gallowsraven
Jordison
nance
RoTkViCa
METALBOY
комшивка
П.
Marej
Џајко
Lastojca
The Breaking Dawn
мирАл
Punk
kojgode
Mary Jane
Болиглава
Master
Наташа
26 posters

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Омилен месец во годината Empty Омилен месец во годината

Пишување by Наташа Пон Апр 06, 2009 5:47 pm

Кој месец најногу ви лежит на срце и објаснете. Basketball

_________________
Listen to each drop of rain... Whispering secrets in vain...
Frantically searching for someone to hear their story before they hit ground...
Наташа
Наташа
Модератор
Модератор

Age : 28
Број на мислења : 472

Вратете се на почетокот Go down

Омилен месец во годината Empty Re: Омилен месец во годината

Пишување by Master Пон Апр 06, 2009 7:29 pm

Октомври!!! Незнам некако најубав ми е. Сакам есен, а октомври е најесенски месец.
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 31
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Омилен месец во годината Empty Re: Омилен месец во годината

Пишување by Болиглава Пон Апр 06, 2009 7:40 pm

Јануари. Не сакам горештини и гужви многу, поладно време појќе ми лежит некако.

_________________
The sun is the same in the relative way, but you're older...
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 29
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Омилен месец во годината Empty Re: Омилен месец во годината

Пишување by Mary Jane Пон Апр 06, 2009 8:01 pm

Јас го обожавам октомври, не зато шо сум родена тогаш, туку зато шо се ми е некако релаксирано, опуштено, премин од потопло кон поладно. Најромантична ми е глетката на суви испопаднати лисја, а интересен ми е звукот на шушкање ко ќе газиме по нив.
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 29
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Омилен месец во годината Empty Re: Омилен месец во годината

Пишување by kojgode Пон Апр 06, 2009 8:15 pm

Јули тоаш имат најмногу љуге во градоф уба атмосфера, немат школо итн.

_________________
Imagination is more important than knowledge.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 30
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Омилен месец во годината Empty Re: Омилен месец во годината

Пишување by Punk Пон Апр 06, 2009 8:32 pm

Мај и Јуни зш тоаш не е ногу топло а не е ни ладно, се е зелено и позитивно ми делуват. посебно јуни зш завршвиме нашкола тоаш.
Punk
Punk
Live fast!
Live fast!

Age : 31
Број на мислења : 505

Вратете се на почетокот Go down

Омилен месец во годината Empty Re: Омилен месец во годината

Пишување by мирАл Пон Апр 06, 2009 8:35 pm

Јули најубав месец ми е (браво за тебе Razz )
Прво зш роденден ми е, второ се влегвит во летна шема ааааа Neutral
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 30
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Вратете се на почетокот Go down

Омилен месец во годината Empty Re: Омилен месец во годината

Пишување by The Breaking Dawn Пон Апр 06, 2009 8:48 pm

летниве најмногу
можда август зш имат помалку гужва немат школо нормално
и убо е времево за прошетки огромни до сабајле,глеање ѕвезди, неспијање и чекање на сонцево. во август е најубо
то најубо нешто ми е
а и октомври зш сакам лисјааа.
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 29
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Омилен месец во годината Empty Re: Омилен месец во годината

Пишување by Lastojca Пон Апр 06, 2009 8:53 pm

април зш е топло ама не премн и зш е мн убав охрид тогаш и убај работи ми се дешатев во април обично....и ноември зш не знам...зш иам роденден ваљда јас и некој др љуге..
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 29
Број на мислења : 847

Вратете се на почетокот Go down

Омилен месец во годината Empty Re: Омилен месец во годината

Пишување by Џајко Пон Апр 06, 2009 9:07 pm

мај
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 30
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

Омилен месец во годината Empty Re: Омилен месец во годината

Пишување by Marej Пон Апр 06, 2009 11:08 pm

Април, расцутвит градов.

_________________
Што е убав овој свет, овде гомно, онде цвет.
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 30
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Омилен месец во годината Empty Re: Омилен месец во годината

Пишување by П. Пон Апр 06, 2009 11:13 pm

Punk напиша:Мај и Јуни зш тоаш не е ногу топло а не е ни ладно, се е зелено и позитивно ми делуват. посебно јуни зш завршвиме нашкола тоаш.
П.
П.
Солиден Адаптер

Age : 29
Број на мислења : 132

Вратете се на почетокот Go down

Омилен месец во годината Empty Re: Омилен месец во годината

Пишување by комшивка Пон Апр 06, 2009 11:37 pm

август - гужви, празници, алкохол, луѓе од странство. толку
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 30
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Омилен месец во годината Empty Re: Омилен месец во годината

Пишување by METALBOY Пон Апр 13, 2009 4:54 pm

Дефинитивно август, полно регати имат во август, мојве одет на одмор, шо значит дома сам сум (прам шо сакам)(демек) Very Happy , најмногу одам на плажа и таке натаке Very Happy
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 28
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Омилен месец во годината Empty Re: Омилен месец во годината

Пишување by RoTkViCa Пон Апр 13, 2009 5:48 pm

комшивка напиша:август - гужви, празници, алкохол*, луѓе од странство. толку

*без ова Very Happy ама ијули е убо.....сакам народ и топло време....сакам црн тен, сакам капење, сакам журки.....мн работи сакам хаха
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 30
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Омилен месец во годината Empty Re: Омилен месец во годината

Пишување by nance Вто Апр 14, 2009 9:23 pm

Јуни, немат школо , имат црн тен ( прецрн ), многу љуѓе итн.
nance
nance
Херој на форумов

Age : 30
Број на мислења : 143
Хоби(работа) : drapanje jajca
Забавен? : nda

Вратете се на почетокот Go down

Омилен месец во годината Empty Re: Омилен месец во годината

Пишување by Jordison Вто Апр 14, 2009 9:56 pm

Juli, Avgust
Jordison
Jordison
tapanar4e

Age : 29
Број на мислења : 301

Вратете се на почетокот Go down

Омилен месец во годината Empty Re: Омилен месец во годината

Пишување by Gallowsraven Сре Апр 15, 2009 10:37 am

Јули... Можда и септември, ко ќе е опуштено на школа, и топло... И мај.
Gallowsraven
Gallowsraven
Вештерче

Age : 28
Број на мислења : 142

http://myspace.com/gallowsraven_mk

Вратете се на почетокот Go down

Омилен месец во годината Empty Re: Омилен месец во годината

Пишување by корун Сре Апр 15, 2009 1:17 pm

Мај и јуни, убо време, фудбал, кафе, живот у град и други работи пер

_________________
Коза не е, овца е. Шо е?
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 29
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Омилен месец во годината Empty Re: Омилен месец во годината

Пишување by blesava008 Сре Апр 15, 2009 2:28 pm

најубав ми е декември може да се рече и јануари зато шо сакам да е малце ладничко Smile и сакам снегче Smile
blesava008
blesava008
It's just a matter of time
It's just a matter of time

Age : 29
Број на мислења : 164
Хоби(работа) : шетање
Забавен? : на големо

Вратете се на почетокот Go down

Омилен месец во годината Empty Re: Омилен месец во годината

Пишување by METALBOY Сре Апр 15, 2009 2:32 pm

еј да и декември и јануари се убај (тогаш пукам петарди, закон!!!) Very Happy geek jocolor cheers

всушност цела година пукам ама тогаш најмногу geek
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 28
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Омилен месец во годината Empty Re: Омилен месец во годината

Пишување by Bleak Сре Апр 15, 2009 3:20 pm

Јануари и Декември ми се најфаца месеци... и Август... Very Happy
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 30
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Омилен месец во годината Empty Re: Омилен месец во годината

Пишување by KaTeRiNcE Сре Апр 15, 2009 11:21 pm

Октомври,заради времето,боите исл(роденденот 10,10 ) послее...мојт да се речит и јануари,празници распуст, СНЕГ ова онааа чајче опуштено се лепота Smile
KaTeRiNcE
KaTeRiNcE
P    aR      tY     aN      iM    aL

Age : 29
Број на мислења : 234
Хоби(работа) : Да ширам среќа и депресија,зависит од расположение
Забавен? : Иди-види :D

Вратете се на почетокот Go down

Омилен месец во годината Empty Re: Омилен месец во годината

Пишување by The Breaking Dawn Чет Апр 16, 2009 12:26 am

KaTeRiNcE напиша:Октомври,заради времето,боите исл(роденденот 10,10 ) послее...мојт да се речит и јануари,празници распуст, СНЕГ ова онааа чајче опуштено се лепота Smile

ова ради мојов роденден признај. tongue Like a Star @ heaven
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 29
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Омилен месец во годината Empty Re: Омилен месец во годината

Пишување by Mary Jane Чет Апр 16, 2009 12:43 am

Море, сиве во октоври родени...цццццц...
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 29
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Омилен месец во годината Empty Re: Омилен месец во годината

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот