Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Омилен парфем

+30
The Breaking Dawn
Gallowsraven
Рокси
rihanna
RoTkViCa
*Rhythm Divine*
TONI
nance
Marej
A GiRL
malina
Џајко
fairy
Lastojca
Lucybell
мирАл
Punk
Master
Alexandra
STIFLER
Obibos
Mary Jane
kojgode
PhiLL * E
комшивка
Болиглава
lost girl
REGINA
Bleak
hollow
34 posters

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Омилен парфем Empty Омилен парфем

Пишување by hollow Вто Фед 17, 2009 10:58 pm

Од машкиве Acqua di geo , а од женскиве мислам Mango се викаше
hollow
hollow
Шуко утикач
Шуко утикач

Age : 33
Број на мислења : 348
Хоби(работа) : Бричење костени

Вратете се на почетокот Go down

Омилен парфем Empty Re: Омилен парфем

Пишување by Bleak Вто Фед 17, 2009 11:11 pm

Хммм.... Адидас White House, Nivea i to... а кј женскиве битно ми е убо да мирисат и зависит од која доаѓат аромата ... Razz
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Омилен парфем Empty Re: Омилен парфем

Пишување by REGINA Вто Фед 17, 2009 11:15 pm

би ју ајси !!!
и оној од орифлејм ајс (плавоно)
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 33
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Омилен парфем Empty Re: Омилен парфем

Пишување by lost girl Вто Фед 17, 2009 11:15 pm

od maskive hugo boss a od zenski magic poison Very Happy
lost girl
lost girl
Адаптер во подем

Age : 33
Број на мислења : 49

http://www.myspace.com/monikathefreak

Вратете се на почетокот Go down

Омилен парфем Empty Re: Омилен парфем

Пишување by Болиглава Вто Фед 17, 2009 11:17 pm

Од машкиве Ultrared man(Paco Rabanne), Kenzo Jungle и Armani Black Code.

Од женскиве не се разбирам многу. mva
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 32
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Омилен парфем Empty Re: Омилен парфем

Пишување by комшивка Вто Фед 17, 2009 11:21 pm

женски - Roberto Cavali & Diesel
а машки шо знам еден братон шо го користеше од орифлејм.. и бондаж исто..
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 33
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Омилен парфем Empty Re: Омилен парфем

Пишување by PhiLL * E Вто Фед 17, 2009 11:22 pm

Blueberry
PhiLL * E
PhiLL * E
Набилдан Мултивитамин
Набилдан Мултивитамин

Age : 32
Број на мислења : 350
Хоби(работа) : rabotam da....Zashto?
Забавен? : sekako deka sum zabaven...

Вратете се на почетокот Go down

Омилен парфем Empty Re: Омилен парфем

Пишување by REGINA Вто Фед 17, 2009 11:24 pm

PhiLL * E напиша:Blueberry

мммммммммммммммммммммммммммммммммммм преубав парфем стварно.
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 33
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Омилен парфем Empty Re: Омилен парфем

Пишување by kojgode Вто Фед 17, 2009 11:32 pm

Bulgari Aqva - мшки
а женскиве парфеми сите ми се убај скоро барем од досеа мириснатите, а особено драг ми е парфемон од Мареј шо го носит сегде.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Омилен парфем Empty Re: Омилен парфем

Пишување by Mary Jane Вто Фед 17, 2009 11:33 pm

Chance од Chanel
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Омилен парфем Empty Re: Омилен парфем

Пишување by Obibos Вто Фед 17, 2009 11:50 pm

Хуго Восс енерџајз и хуго босс онај во тепка шо е протокаловион
Obibos
Obibos
Рамбо со нож

Age : 33
Број на мислења : 262

Вратете се на почетокот Go down

Омилен парфем Empty Re: Омилен парфем

Пишување by STIFLER Сре Фед 18, 2009 12:01 am

Скалпчер:D
STIFLER
STIFLER
Чомо
Чомо

Age : 33
Број на мислења : 225

Вратете се на почетокот Go down

Омилен парфем Empty Re: Омилен парфем

Пишување by Alexandra Сре Фед 18, 2009 1:11 am

kojgode напиша:Bulgari Aqva - мшки

Е да и мене овај ми е најомилен машки а можам да кажам и единствен шо ми се свиѓат(пошо нејќам многу машки парфеми а незнам зш) и само него го препознавам некој ак го имат на него,а женски Nina Ricci.
Alexandra
Alexandra
Секретарка на форумот

Age : 32
Број на мислења : 176
Забавен? : Prilichno.

Вратете се на почетокот Go down

Омилен парфем Empty Re: Омилен парфем

Пишување by Master Сре Фед 18, 2009 1:17 am

машки- Хуго ама незнам кој точно, еден баш специфичен. Знам брачедми имаше и цел му го потрошив.

женски- немам некој омилен, ама сакам специфични, несекојдневни мириси.....
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 33
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Омилен парфем Empty Re: Омилен парфем

Пишување by Punk Сре Фед 18, 2009 1:35 am

И мшки и женски Хуго Бос
Punk
Punk
Live fast!
Live fast!

Age : 34
Број на мислења : 505

Вратете се на почетокот Go down

Омилен парфем Empty Re: Омилен парфем

Пишување by PhiLL * E Сре Фед 18, 2009 2:36 am

REGINA напиша:
PhiLL * E напиша:Blueberry

мммммммммммммммммммммммммммммммммммм преубав парфем стварно.
Ај лав ит Smile
PhiLL * E
PhiLL * E
Набилдан Мултивитамин
Набилдан Мултивитамин

Age : 32
Број на мислења : 350
Хоби(работа) : rabotam da....Zashto?
Забавен? : sekako deka sum zabaven...

Вратете се на почетокот Go down

Омилен парфем Empty Re: Омилен парфем

Пишување by REGINA Сре Фед 18, 2009 2:45 pm

PhiLL * E напиша:
REGINA напиша:
PhiLL * E напиша:Blueberry

мммммммммммммммммммммммммммммммммммм преубав парфем стварно.
Ај лав ит Smile

еј абе конечно за една тема да се согласуваме хахахахахах требит да частиме Laughing
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 33
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Омилен парфем Empty Re: Омилен парфем

Пишување by мирАл Сре Фед 18, 2009 3:57 pm

Од машкиве Versace преубав е!!!
А од женскиве не можам да му одолеам на Науми Кембел (потемнион)
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 32
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Вратете се на почетокот Go down

Омилен парфем Empty Re: Омилен парфем

Пишување by REGINA Сре Фед 18, 2009 4:00 pm

таков сеа користам ми текна да сменам нешо
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 33
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Омилен парфем Empty Re: Омилен парфем

Пишување by Lucybell Сре Фед 18, 2009 10:27 pm

женски Lucia
машки David Bachkam
Lucybell
Lucybell
~ѕвонулка~

Age : 33
Број на мислења : 102

Вратете се на почетокот Go down

Омилен парфем Empty Re: Омилен парфем

Пишување by Lastojca Сре Фед 18, 2009 11:07 pm

женски не знам..имам различни користено и не можам да се одлучам...можда еден од аберкромби за поклон го одбив од по америкине негде и не можам да си купам пак за жал
а машки без размислување најубав парфем и прилично скп е Шик од Каролина Херера..ко ке мириснам во транс паѓам и уште немам најдено чоек шо мирисат така
а исто мај бојфренд имаше еден парфем шо му го купив јас преубо мирисаше ама одамна беше то имам скроз забораено како се викат..а исто е еден од пубајте шо ги имам мириснато
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 847

Вратете се на почетокот Go down

Омилен парфем Empty Re: Омилен парфем

Пишување by fairy Сре Фед 18, 2009 11:46 pm

машки ми е од pacco rabanne 1 million, последно време го обожавам, а женски naomi campbell-sunset i escada-into the blue :D
fairy
fairy
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 278

Вратете се на почетокот Go down

Омилен парфем Empty Re: Омилен парфем

Пишување by Џајко Чет Фед 19, 2009 12:02 am

ооууу многу омилени иам
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 33
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

Омилен парфем Empty Re: Омилен парфем

Пишување by malina Чет Фед 19, 2009 8:25 pm

Женски Селин Дион,а машки сите од Кевин Клајн
malina
malina
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 384
Хоби(работа) : .
Забавен? : понекогаш и зависи за кого

Вратете се на почетокот Go down

Омилен парфем Empty Re: Омилен парфем

Пишување by PhiLL * E Чет Фед 19, 2009 10:04 pm

REGINA напиша:
PhiLL * E напиша:
REGINA напиша:
PhiLL * E напиша:Blueberry

мммммммммммммммммммммммммммммммммммм преубав парфем стварно.
Ај лав ит Smile

еј абе конечно за една тема да се согласуваме хахахахахах требит да частиме Laughing
ќе се договориме ... ќе праиме една собиранка од форумов и ќе се частиме :D Cool
PhiLL * E
PhiLL * E
Набилдан Мултивитамин
Набилдан Мултивитамин

Age : 32
Број на мислења : 350
Хоби(работа) : rabotam da....Zashto?
Забавен? : sekako deka sum zabaven...

Вратете се на почетокот Go down

Омилен парфем Empty Re: Омилен парфем

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот