Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Семафор - Колку често го почитувате...?

+8
корун
Mary Jane
Obibos
The Breaking Dawn
Наташа
METALBOY
RoTkViCa
Bleak
12 posters

Go down

Семафор - Колку често го почитувате...? Empty Семафор - Колку често го почитувате...?

Пишување by Bleak Чет Апр 02, 2009 1:53 pm

Јас ногу ретко ептен сум изгубен ко ќе одам негде а и не ми е умоф тука така да... скоро секош на црвено поминвам( на зелено ако се погодит Very Happy ) и така...

Вие шо велите за семафороф? Јас ке го почитувам отсеа. Еве зш... Very Happy

|
|
|
|
V
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Семафор - Колку често го почитувате...? Empty Re: Семафор - Колку често го почитувате...?

Пишување by RoTkViCa Чет Апр 02, 2009 1:54 pm

хахах....јас не го почитувам никогаш....ко ќе немат кола си врвам....СЕКОГАШ СУМ ВО БРЗАЊЕ хаха
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Семафор - Колку често го почитувате...? Empty Re: Семафор - Колку често го почитувате...?

Пишување by Bleak Чет Апр 02, 2009 2:01 pm

Семафор - Колку често го почитувате...? Image006xys

Laughing Laughing Laughing
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Семафор - Колку често го почитувате...? Empty Re: Семафор - Колку често го почитувате...?

Пишување by METALBOY Чет Апр 02, 2009 2:15 pm

јас ќе видам дали имат цајкани и ако нема фурај, а блажо нек ојт на часој Very Happy (најди некој среќници ко тебе и ојте заедно, ќе се заебавате Very Happy )
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Семафор - Колку често го почитувате...? Empty Re: Семафор - Колку често го почитувате...?

Пишување by Bleak Чет Апр 02, 2009 2:21 pm

^ и то шо викаш... бар од последни 2 ке се ослободам... Very Happy
( јубилеј... иљадито мислење хип хип хипик... уствари ура cheers Very Happy )


Последната промена е направена од Bleak на Чет Апр 02, 2009 2:26 pm. Мислењето е променето 1 пати
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Семафор - Колку често го почитувате...? Empty Re: Семафор - Колку често го почитувате...?

Пишување by Наташа Чет Апр 02, 2009 2:32 pm

не глеам иднина во темава, пошо немат некоја дискусија да се развијат, финтава беше блажо е ногу јак, па ќе ја преместам во чек дис аут, оттаму ак сакат некој нек ја корпосат. ај така.
Наташа
Наташа
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 472

Вратете се на почетокот Go down

Семафор - Колку често го почитувате...? Empty Re: Семафор - Колку често го почитувате...?

Пишување by Bleak Чет Апр 02, 2009 2:38 pm

Ова беше онака од мене спомнато а дискусија мојт да се развиет зш да не мојт? Муабетот е колку љуѓето почитувет семафор... и то... как сакаш... демек модератор сум и ке ги шетам теемиве... Very Happy
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Семафор - Колку често го почитувате...? Empty Re: Семафор - Колку често го почитувате...?

Пишување by The Breaking Dawn Чет Апр 02, 2009 5:56 pm

Наташа напиша:не глеам иднина во темава, пошо немат некоја дискусија да се развијат, финтава беше блажо е ногу јак, па ќе ја преместам во чек дис аут, оттаму ак сакат некој нек ја корпосат. ај така.


злобо.
па блажо време беше некој да ти акнит казна после то шо го праеше вечерта петокот. ак памтиш мислам
јас како ке ми се фатит
чекам најчесто ама ме факет нервози и поминвам пред да се вклучит зелено tongue Evil or Very Mad
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Семафор - Колку често го почитувате...? Empty Re: Семафор - Колку често го почитувате...?

Пишување by Наташа Чет Апр 02, 2009 6:01 pm

Не ма нишо лично, не ми е целва да се прам овде џек ни нешо такво, само глупа ми беше темава.
Наташа
Наташа
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 472

Вратете се на почетокот Go down

Семафор - Колку често го почитувате...? Empty Re: Семафор - Колку често го почитувате...?

Пишување by Obibos Чет Апр 02, 2009 6:42 pm

Само ко ке сум со возило ги пошчовам инаше кој ги ебат Very Happy
Obibos
Obibos
Рамбо со нож

Age : 33
Број на мислења : 262

Вратете се на почетокот Go down

Семафор - Колку често го почитувате...? Empty Re: Семафор - Колку често го почитувате...?

Пишување by METALBOY Чет Апр 02, 2009 11:00 pm

Obibos напиша:Само ко ке сум со возило ги пошчовам инаше кој ги ебат Very Happy
Да и Блажо така праеже и заработи глоба Very Happy
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Семафор - Колку често го почитувате...? Empty Re: Семафор - Колку често го почитувате...?

Пишување by Mary Jane Чет Апр 02, 2009 11:09 pm

Да бидам искрена, скоро никоаш не чекам на семафор, освен ако имат полицаец или малку време останвит со уклучвење на зелено. Секогаш брзам негде и кнап сум со време и зато си преминвам кога ќе ми текнит.
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Семафор - Колку често го почитувате...? Empty Re: Семафор - Колку често го почитувате...?

Пишување by Bleak Чет Апр 02, 2009 11:21 pm

Наташа напиша:не глеам иднина во темава, пошо немат некоја дискусија да се развијат, финтава беше блажо е ногу јак, па ќе ја преместам во чек дис аут, оттаму ак сакат некој нек ја корпосат. ај така.


Глупа е бе темава... а и немат интерес... стајте ја ф канта ак не (шала) Very Happy
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Семафор - Колку често го почитувате...? Empty Re: Семафор - Колку често го почитувате...?

Пишување by METALBOY Чет Апр 02, 2009 11:24 pm

не бе остај ја ке се позаебаваме тро, вака како шо е тргната работава ке имат уш некој шо ке те дружит (мала шала)
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Семафор - Колку често го почитувате...? Empty Re: Семафор - Колку често го почитувате...?

Пишување by корун Чет Апр 02, 2009 11:57 pm

Интересна тема за развивање дискусија, вчера имаше опсада на семафорине кај Макси Д, 4 цајкани и редој се чекаја да се поминит на зелено, после пак све по старо...
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Семафор - Колку често го почитувате...? Empty Re: Семафор - Колку често го почитувате...?

Пишување by METALBOY Чет Апр 02, 2009 11:58 pm

и денес беше исто и зато е отворена темава Very Happy
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Семафор - Колку често го почитувате...? Empty Re: Семафор - Колку често го почитувате...?

Пишување by Infected Сре Апр 08, 2009 11:06 pm

Леееее многу се нервирам на семафор коќе чекам, не можам да седам и поминвам на црвено ак немат цајкан, и скоро никогаш не глеам дали врвет коли па така да тие шо се соме само викет ПАЗИИИИИ
Infected
Infected
Адаптер во подем

Age : 31
Број на мислења : 40

Вратете се на почетокот Go down

Семафор - Колку често го почитувате...? Empty Re: Семафор - Колку често го почитувате...?

Пишување by Angelic Пет Апр 10, 2009 3:40 pm

Не секогаш ама колку толку го почитувам. Единстевно нешто е шо требат да почекаш. Не дај Боже, од тоа не чекање се случуваат мн сообраќајки... pale
Angelic
Angelic
ex Rainbow*

Age : 32
Број на мислења : 713

Вратете се на почетокот Go down

Семафор - Колку често го почитувате...? Empty Re: Семафор - Колку често го почитувате...?

Пишување by s... Нед Апр 26, 2009 2:05 pm

ne cekam mrazam da cekam ako imat policaec ili koli ok ama ako nemat furam i4 gajle mi e
s...
s...
Солиден Адаптер

Age : 31
Број на мислења : 114

Вратете се на почетокот Go down

Семафор - Колку често го почитувате...? Empty Re: Семафор - Колку често го почитувате...?

Пишување by *UnIqUe* Сре Апр 29, 2009 3:59 pm

NIKOGAS...:S....4ak ednas pokana si dobiv..
Za ta rabota na The Breaking Dawn ne i mojt nikoj xD
*UnIqUe*
*UnIqUe*
Солиден Адаптер

Age : 31
Број на мислења : 244

Вратете се на почетокот Go down

Семафор - Колку често го почитувате...? Empty Re: Семафор - Колку често го почитувате...?

Пишување by s... Сре Апр 29, 2009 6:35 pm

ehhh togas ok sum jas neam dobieno pokani dosega.. ama dosega.. za odsega nzm hh
s...
s...
Солиден Адаптер

Age : 31
Број на мислења : 114

Вратете се на почетокот Go down

Семафор - Колку често го почитувате...? Empty Re: Семафор - Колку често го почитувате...?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот