Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Случка која најмногу ве уплашила, или сте испаничиле

+2
мирАл
REGINA
6 posters

Go down

Случка која најмногу ве уплашила, или сте испаничиле Empty Случка која најмногу ве уплашила, или сте испаничиле

Пишување by REGINA Вто Мар 31, 2009 9:39 pm

Мене на пример ко бевме скребатно на кампување минатава година, авионот ко падна на 15 метри од нашиот шатор pale
паника не, ама страв да. Првото на шо помислив беше дали имат паднато авионот на некој од љуѓево...
ау никогаш несакам да се десит нешо такво слично трауматично искуство.
плус сега мразам авиони. Smile

вие нешо страшно да споделите овде? Very Happy
како реагиравте? шо мислевте во тие моменти? и така наваму...
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 33
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Случка која најмногу ве уплашила, или сте испаничиле Empty Re: Случка која најмногу ве уплашила, или сте испаничиле

Пишување by мирАл Вто Мар 31, 2009 9:42 pm

Бевме в пивница, и сејме надвор со кире на една кола и едно дете со моторче нешо се чаламеше се лизна и собра бремена жена, јас и кире вакви Shocked и после џа бу нешо шо знам јас не се уплашив ама се возбудив
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 32
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Вратете се на почетокот Go down

Случка која најмногу ве уплашила, или сте испаничиле Empty Re: Случка која најмногу ве уплашила, или сте испаничиле

Пишување by Ane Пет Апр 17, 2009 11:32 am

mene edno manjaciste ko mi go slece... i si go.... ayyyyyyyy kako imam begano :S
Ane
Ane
Солиден Адаптер

Age : 31
Број на мислења : 179

Вратете се на почетокот Go down

Случка која најмногу ве уплашила, или сте испаничиле Empty Re: Случка која најмногу ве уплашила, или сте испаничиле

Пишување by Ivana Пет Апр 17, 2009 6:36 pm

Ane напиша:mene edno manjaciste ko mi go slece... i si go.... ayyyyyyyy kako imam begano :S
мене исто така ко си одвев од на тенис пред мн години блааааааах мн гадно хахаха и со е најтрагично незнаев шо да прам во моментот пошо видов паднат тпчак и џо да поможиме со еми и излезе тој педофилот хахаха pig
Ivana
Ivana
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 231

Вратете се на почетокот Go down

Случка која најмногу ве уплашила, или сте испаничиле Empty Re: Случка која најмногу ве уплашила, или сте испаничиле

Пишување by METALBOY Саб Апр 18, 2009 10:52 am

Ко го гледав она шо е за духој на форумов (се исплашив и после пола сат се смеев) Twisted Evil
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Случка која најмногу ве уплашила, или сте испаничиле Empty Re: Случка која најмногу ве уплашила, или сте испаничиле

Пишување by s... Пет Мај 01, 2009 7:43 pm

едно манијачиште ко си одев од на плаза и ко ми се слече..ама нај трагично беше со типов беше стар...леле како имам бегано после то 2 дена не јадев од шо ми бесе грозно
s...
s...
Солиден Адаптер

Age : 31
Број на мислења : 114

Вратете се на почетокот Go down

Случка која најмногу ве уплашила, или сте испаничиле Empty Re: Случка која најмногу ве уплашила, или сте испаничиле

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот