Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Дали би растуриле врска?

+24
Ane
sweet
Gallowsraven
KaTeRiNcE
Golub-Samoubica
корун
Obibos
Bouble
malina
nance
ноунејм
Џими
мирАл
Bleak
METALBOY
The Breaking Dawn
Mary Jane
RoTkViCa
kojgode
REGINA
Marej
Odyssey
Lastojca
Џајко
28 posters

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Дали би растуриле врска? - Page 2 Empty Re: Дали би растуриле врска?

Пишување by Батерфлај Нед Мај 10, 2009 1:47 pm

Шо знам, ак не се сакет веќе тие, ак не им ојт убо мислам, и ак ептен се свиѓаме,и САМО ако девојката не ми е блиска пријателка шо не сакам да ја повредам, зш да не. Со моја или без моја ''помош '' кога тогаш тие ке завршет.
Батерфлај
Батерфлај
Адаптер во подем

Age : 30
Број на мислења : 57
Хоби(работа) : Неам

Вратете се на почетокот Go down

Дали би растуриле врска? - Page 2 Empty Re: Дали би растуриле врска?

Пишување by sokol Нед Мај 10, 2009 7:12 pm

не не би го тоа направил
sokol
sokol
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 397

Вратете се на почетокот Go down

Дали би растуриле врска? - Page 2 Empty Re: Дали би растуриле врска?

Пишување by s... Вто Мај 19, 2009 10:27 am

никогаш не би растурила врска зато шо можам да замислам мене како би ми било...
s...
s...
Солиден Адаптер

Age : 31
Број на мислења : 114

Вратете се на почетокот Go down

Дали би растуриле врска? - Page 2 Empty Re: Дали би растуриле врска?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот