Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Шмизли.

+27
rihanna
комшивка
Mia
Lastojca
Ivana
Наташа
Angelic
blesava008
Punk
fairy
Болиглава
корун
kojgode
STIFLER
ноунејм
grgrgr
Џими
RoTkViCa
METALBOY
Рокси
Mary Jane
REGINA
malina
Џајко
Bleak
Marej
The Breaking Dawn
31 posters

Страна 9 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Go down

Шмизли. - Page 9 Empty Re: Шмизли.

Пишување by Лејди ин ред Нед Мај 10, 2009 11:55 pm

Џими напиша:Не метам денес во глава, ама метам ФИФА!

Ae ти бркај работа.
Лејди ин ред
Лејди ин ред
Адаптер4е

Age : 30
Број на мислења : 17
Хоби(работа) : Ебиветрење.
Забавен? : Ногу сум забавна.

Вратете се на почетокот Go down

Шмизли. - Page 9 Empty Re: Шмизли.

Пишување by Џими Пон Мај 11, 2009 12:05 am

Лејди ин ред напиша:
Џими напиша:Не метам денес во глава, ама метам ФИФА!

Ae ти бркај работа.
Извини, ама иам пет ѕвездички под аватаров така да...
Џими
Џими
Болиглава's best friend
Болиглава's best friend

Age : 32
Број на мислења : 297
Хоби(работа) : Шах и Нелути се човече
Забавен? : Забавен

http://www.redtube.com

Вратете се на почетокот Go down

Шмизли. - Page 9 Empty Re: Шмизли.

Пишување by RoTkViCa Пон Мај 11, 2009 4:17 pm

Џими напиша:
Лејди ин ред напиша:
Џими напиша:Не метам денес во глава, ама метам ФИФА!

Ae ти бркај работа.
Извини, ама иам пет ѕвездички под аватаров така да...

а то значит...? Very Happy
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Шмизли. - Page 9 Empty Re: Шмизли.

Пишување by REGINA Пон Мај 11, 2009 5:56 pm

^ то значит дека колку и да се брукат на форумов немат гајле не јајт бан.
п.с ова беше само објаснување онака ко шо сум сватила јас, неам нишо против никого. можда грешам Razz
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 33
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Шмизли. - Page 9 Empty Re: Шмизли.

Пишување by Џајко Сре Мај 13, 2009 8:16 pm

grgrgr напиша:
Odyssey напиша:мизерии


Едит:
Нус Појави
Kolateralni steti:)
хахааххахаха
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 33
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

Шмизли. - Page 9 Empty Re: Шмизли.

Пишување by Џајко Сре Мај 13, 2009 8:17 pm

REGINA напиша:^ то значит дека колку и да се брукат на форумов немат гајле не јајт бан.
п.с ова беше само објаснување онака ко шо сум сватила јас, неам нишо против никого. можда грешам Razz
Немат врска то за бан, секако никој не јајт освем овај хакеров ЧД
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 33
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

Шмизли. - Page 9 Empty Re: Шмизли.

Пишување by Џими Сре Мај 13, 2009 11:18 pm

Фала Џајко шо ме браниш од злите јазици.
Џими
Џими
Болиглава's best friend
Болиглава's best friend

Age : 32
Број на мислења : 297
Хоби(работа) : Шах и Нелути се човече
Забавен? : Забавен

http://www.redtube.com

Вратете се на почетокот Go down

Шмизли. - Page 9 Empty Re: Шмизли.

Пишување by Лејди ин ред Сре Мај 13, 2009 11:58 pm

Не те бранит, само е реален.
Лејди ин ред
Лејди ин ред
Адаптер4е

Age : 30
Број на мислења : 17
Хоби(работа) : Ебиветрење.
Забавен? : Ногу сум забавна.

Вратете се на почетокот Go down

Шмизли. - Page 9 Empty Re: Шмизли.

Пишување by s... Пон Мај 18, 2009 1:17 pm

*UnIqUe* напиша:
REGINA напиша:

и пубо ми е да сум во друштво со шмизла отколку со девојки шо го мразет светов заради то шо неможет да се помират со фактот дека шмизлите се позабележувани... во позитивна смисла на зборот.

Шмизлите се позабележителни зошто сите се подбивет на нивната глупост? И мислиш дека на то некој им љубоморит освен некој патетични типки со сакет да се нарекувани шмизли??
знајш шо? шмизлите се материјална работа ти да си во друштво со права шмизла тешкодека ке истрпиш...постојано само зборват за то дека сите само нив ги гледет сите ги сакет ие се нај нај и она нивно ЈАС ЈАС ЈАС... постојано критикувет и не гледет подалеку од носот...посебно мразам да ги слушам како ми селигавет дур зборват и како одет...блак...опкружена сум со такви и преку гла ми е од нив..а ако се забележувани повеке то е зато шо сите им зборвет зад грб колку тие уствари зборват за другите...и немат врска дека се позабележани..то е глупост...
s...
s...
Солиден Адаптер

Age : 31
Број на мислења : 114

Вратете се на почетокот Go down

Шмизли. - Page 9 Empty Re: Шмизли.

Пишување by REGINA Саб Мај 23, 2009 5:05 am

s... напиша:знајш шо? шмизлите се материјална работа ти да си во друштво со права шмизла тешкодека ке истрпиш...постојано само зборват за то дека сите само нив ги гледет сите ги сакет ие се нај нај и она нивно ЈАС ЈАС ЈАС... постојано критикувет и не гледет подалеку од носот...посебно мразам да ги слушам како ми селигавет дур зборват и како одет...
секојдневно сум во друштво со шмизли па истрпвам и интересно ми е. немат врска то дек немојт да се истрпит.
а то начинот на зборвење, начинот на критикување, фалење ова она блаблаблалблаблааа... се е индивидуално. ко демек ти немаш нешо искритиковано, или некогаш не си гледала само тебе да ти е убо (т.е подалеку од носот) tongue
зш не ги етикетирате само ко еден дел од општеството во кое сите живејме без предрасуди... да не реча, ова она, туку секундарно им редите етикета дека се нешто слично на вонземјанки?
сакет да си се пувет? нек се пувет... а ак мојте и вие пувајтесе, ак не мојте барем не ги осудувајте заради нивниот животен стил, зато шо ак фатат тие да се замарет со сите шо се спротивни од нив... ќе се осеќате омаловажени. ито многу.
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 33
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Шмизли. - Page 9 Empty Re: Шмизли.

Пишување by Рокси Саб Мај 23, 2009 9:57 am

Обобооо шо ќе беше ова, немојте да се докажите кој се појаки ц ц ц , ај една тепачка меѓу тие шо ги плукаат шмизлите и шмизлите и ќе покажите кој се најјаки.
Балканштина бе, едните им ставаат етикети на другите, другите им ставаат етикети на третите... и пак сите испаѓате глупи пошо се карате за глупи и непродуктивни работи. Остајте ги луѓето да го живеат животот како шо им одговарат и како шо может, не тук јадите лајна за сите.
Рокси
Рокси
Нејкам ништо
Нејкам ништо

Age : 30
Број на мислења : 517

Вратете се на почетокот Go down

Шмизли. - Page 9 Empty Re: Шмизли.

Пишување by s... Вто Мај 26, 2009 4:04 pm

REGINA напиша:
s... напиша:знајш шо? шмизлите се материјална работа ти да си во друштво со права шмизла тешкодека ке истрпиш...постојано само зборват за то дека сите само нив ги гледет сите ги сакет ие се нај нај и она нивно ЈАС ЈАС ЈАС... постојано критикувет и не гледет подалеку од носот...посебно мразам да ги слушам како ми селигавет дур зборват и како одет...
секојдневно сум во друштво со шмизли па истрпвам и интересно ми е. немат врска то дек немојт да се истрпит.
а то начинот на зборвење, начинот на критикување, фалење ова она блаблаблалблаблааа... се е индивидуално. ко демек ти немаш нешо искритиковано, или некогаш не си гледала само тебе да ти е убо (т.е подалеку од носот) tongue
зш не ги етикетирате само ко еден дел од општеството во кое сите живејме без предрасуди... да не реча, ова она, туку секундарно им редите етикета дека се нешто слично на вонземјанки?
сакет да си се пувет? нек се пувет... а ак мојте и вие пувајтесе, ак не мојте барем не ги осудувајте заради нивниот животен стил, зато шо ак фатат тие да се замарет со сите шо се спротивни од нив... ќе се осеќате омаловажени. ито многу.
никој не рече дека се вонземјанки..и не сакет туку СЕ пувет...и се замарет со тие со се спортивни на нив,зато и цело време им е во глана она леле облекана леле косана леле нзм шо...и неам потреба да се осекам ради некој омаложено макар шо зборват и за мене ито многу ама не се осекам така нек се видат првин самите какви се па нек зборват за мене...ама изглеа неможат..а иначе сите критиковаме по малце ама за се требит да имат граници..
s...
s...
Солиден Адаптер

Age : 31
Број на мислења : 114

Вратете се на почетокот Go down

Шмизли. - Page 9 Empty Re: Шмизли.

Пишување by Рокси Вто Мај 26, 2009 5:46 pm

Ак имаш доволно самодоверба немат воопшто да се осеќаш омаловажена туку ќе ти се смешни (доколку те оговарет, оф корс).
Рокси
Рокси
Нејкам ништо
Нејкам ништо

Age : 30
Број на мислења : 517

Вратете се на почетокот Go down

Шмизли. - Page 9 Empty Re: Шмизли.

Пишување by s... Вто Мај 26, 2009 6:17 pm

Рокси напиша:Ак имаш доволно самодоверба немат воопшто да се осеќаш омаловажена туку ќе ти се смешни (доколку те оговарет, оф корс).
МНОГУ ЈАСНООООО
s...
s...
Солиден Адаптер

Age : 31
Број на мислења : 114

Вратете се на почетокот Go down

Шмизли. - Page 9 Empty Re: Шмизли.

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 9 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот