Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Шмизли.

+27
rihanna
комшивка
Mia
Lastojca
Ivana
Наташа
Angelic
blesava008
Punk
fairy
Болиглава
корун
kojgode
STIFLER
ноунејм
grgrgr
Џими
RoTkViCa
METALBOY
Рокси
Mary Jane
REGINA
malina
Џајко
Bleak
Marej
The Breaking Dawn
31 posters

Страна 7 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down

Шмизли. - Page 7 Empty Re: Шмизли.

Пишување by RoTkViCa Пет Апр 10, 2009 2:03 am

стварно е боринг ! Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Шмизли. - Page 7 Empty Re: Шмизли.

Пишување by Mia Саб Апр 11, 2009 1:40 pm

Шмизла хех со реџина знајме многуууу за то.....Па малку шминка добра пинк облека пинк кап4е на никого не би му сметало..ина4е шмизлите се најсекси девојки доказано е Very Happy
Mia
Mia
Адаптер4е

Age : 33
Број на мислења : 5

Вратете се на почетокот Go down

Шмизли. - Page 7 Empty Re: Шмизли.

Пишување by Mary Jane Саб Апр 11, 2009 2:09 pm

Mia напиша:ина4е шмизлите се најсекси девојки доказано е Very Happy

Кој те лажеше?
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Шмизли. - Page 7 Empty Re: Шмизли.

Пишување by Рокси Саб Апр 11, 2009 3:02 pm

Mia напиша:Шмизла хех со реџина знајме многуууу за то.....Па малку шминка добра пинк облека пинк кап4е на никого не би му сметало..ина4е шмизлите се најсекси девојки доказано е Very Happy

ноу комент lol! lol! lol! Шмизли. - Page 7 383881
Рокси
Рокси
Нејкам ништо
Нејкам ништо

Age : 30
Број на мислења : 517

Вратете се на почетокот Go down

Шмизли. - Page 7 Empty Re: Шмизли.

Пишување by Болиглава Саб Апр 11, 2009 6:34 pm

Mia напиша:Шмизла хех со реџина знајме многуууу за то.....Па малку шминка добра пинк облека пинк кап4е на никого не би му сметало..ина4е шмизлите се најсекси девојки доказано е Very Happy
Ија, нов регрут.
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 32
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Шмизли. - Page 7 Empty Re: Шмизли.

Пишување by Mary Jane Саб Апр 11, 2009 8:14 pm

Јас настојувам да добијам една копија од тој доказ дека шмизлите биле најзгодни.
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Шмизли. - Page 7 Empty Re: Шмизли.

Пишување by METALBOY Саб Апр 11, 2009 8:58 pm

Абе да не имат некој фан клуб или шмизл клуб, кос ај вана ентер. Very Happy lol!

Многу популарни станаја шмизливе, барем на форумов
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Шмизли. - Page 7 Empty Re: Шмизли.

Пишување by Marej Саб Апр 11, 2009 9:05 pm

И јас сакам пинк кап4иња.
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Шмизли. - Page 7 Empty Re: Шмизли.

Пишување by комшивка Нед Апр 12, 2009 1:44 am

Болиглава напиша:
Mia напиша:Шмизла хех со реџина знајме многуууу за то.....Па малку шминка добра пинк облека пинк кап4е на никого не би му сметало..ина4е шмизлите се најсекси девојки доказано е Very Happy
Ија, нов регрут.

полека сега, посилни се, две се...
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 33
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Шмизли. - Page 7 Empty Re: Шмизли.

Пишување by grgrgr Нед Апр 12, 2009 1:18 pm

ne znam dali vredit da se razgovarat za luge koi se na daleku ponisko intelektualno nivo od nas...im pridavame pregolemo znacenje

grgrgr
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 213

Вратете се на почетокот Go down

Шмизли. - Page 7 Empty Re: Шмизли.

Пишување by RoTkViCa Нед Апр 12, 2009 1:25 pm

grgrgr напиша:ne znam dali vredit da se razgovarat za luge koi se na daleku ponisko intelektualno nivo od nas...im pridavame pregolemo znacenje

не се сложвам.....секој си имат некој дел од општеството и си се сметат себе си на повисоко ниво...не мојт никој да кажит кој е погоре кој е подолу....за нив тие се најгоре Cool
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Шмизли. - Page 7 Empty Re: Шмизли.

Пишување by REGINA Нед Апр 12, 2009 2:03 pm

далеку пониско интелектуално ниво ХА. ХА.
мене ме напрајвте шмизла низ коментариве така да ДОКАЗ СУМ дека интелектуалното ниво не им е пониско. точка.
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 33
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Шмизли. - Page 7 Empty Re: Шмизли.

Пишување by Рокси Нед Апр 12, 2009 2:17 pm

grgrgr напиша:ne znam dali vredit da se razgovarat za luge koi se na daleku ponisko intelektualno nivo od nas...im pridavame pregolemo znacenje

ова го велат само луѓе со предрасуди.
Рокси
Рокси
Нејкам ништо
Нејкам ништо

Age : 30
Број на мислења : 517

Вратете се на почетокот Go down

Шмизли. - Page 7 Empty Re: Шмизли.

Пишување by Болиглава Нед Апр 12, 2009 3:00 pm

REGINA напиша:далеку пониско интелектуално ниво ХА. ХА.
мене ме напрајвте шмизла низ коментариве така да ДОКАЗ СУМ дека интелектуалното ниво не им е пониско. точка.
Со самото то шо се подаде да реплицираш, ДОКАЗ СИ дека се пронајде. Wink
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 32
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Шмизли. - Page 7 Empty Re: Шмизли.

Пишување by REGINA Нед Апр 12, 2009 3:03 pm

штотуку ме нарече неинтелектуална? Laughing
ок. ај ќе се напрам помала... еве, фала.
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 33
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Шмизли. - Page 7 Empty Re: Шмизли.

Пишување by Lastojca Нед Апр 12, 2009 9:55 pm

зарем уште трајт дебатава? не се уморивте?
..за реџина не знам дали си вистина шмизла не те познавам .. прави шмизли во градов кј нас немат многу така да не ми пречет сега за сега..си имет свои идеи и идеали во животот..а то дали се правилни или не то е друго прашање
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 847

Вратете се на почетокот Go down

Шмизли. - Page 7 Empty Re: Шмизли.

Пишување by rihanna Нед Апр 12, 2009 10:41 pm

Lastojca напиша:зарем уште трајт дебатава? не се уморивте?
..за реџина не знам дали си вистина шмизла не те познавам .. прави шмизли во градов кј нас немат многу така да не ми пречет сега за сега..си имет свои идеи и идеали во животот..а то дали се правилни или не то е друго прашањеимат...ако ти не ги познаваш незначит дека немат Very Happy
rihanna
rihanna
Адаптер во подем

Age : 30
Број на мислења : 53
Хоби(работа) : шминкање,шетане и најлошото шмизлање
Забавен? : па..да

Вратете се на почетокот Go down

Шмизли. - Page 7 Empty Re: Шмизли.

Пишување by Lastojca Нед Апр 12, 2009 10:44 pm

rihanna напиша:
Lastojca напиша:зарем уште трајт дебатава? не се уморивте?
..за реџина не знам дали си вистина шмизла не те познавам .. прави шмизли во градов кј нас немат многу така да не ми пречет сега за сега..си имет свои идеи и идеали во животот..а то дали се правилни или не то е друго прашањеимат...ако ти не ги познаваш незначит дека немат Very Happy

јас не реков дека немат туку реков немат многу...види по др градој колку имат ... вистински шмизли на секој чекор а не неуспешни имитации ко кј нас...тие не се рачунет..
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 847

Вратете се на почетокот Go down

Шмизли. - Page 7 Empty Re: Шмизли.

Пишување by Odyssey Нед Апр 12, 2009 10:51 pm

Морав и јас да пишам овде...
многу детално навлеговте во темава...
Јас само ќе потенцирам дека:
Покето шо се кажвите овде шмизли, не сте шмизли, а и не мошите да бидите... А имат и обратно некој шо се кажвет дека не се шмизли, а баш тие се шмизлите овде...
Odyssey
Odyssey
Резидент ДискоЏокеј
Резидент ДискоЏокеј

Age : 67
Број на мислења : 594
Хоби(работа) : Dj

Вратете се на почетокот Go down

Шмизли. - Page 7 Empty Re: Шмизли.

Пишување by REGINA Нед Апр 12, 2009 11:18 pm

Odyssey напиша:Покето шо се кажвите овде шмизли, не сте шмизли, а и не можите да бидите... А имат и обратно некој шо се кажвет дека не се шмизли, а баш тие се шмизлите овде...
ова чекав некој да го напишит, ама вистина фала пошо то се трудам да го објаснам едно 9 страни уназад (глеам досега неуспешно).
Морам да се повторам за една реплика напишана претходно дека `Супериорноста на една шмизла лежи во нејзината анонимност дека е шмизла.` Јас признав дека сум била шмизла (значи не сум).

Е сеа рачунајте вие шо негиравте tongue
(ај ќе напишам дека зезам пошо увидов дека имат членој шо не го слушнале тој поим, а то е зафркавање)

Ак прајме реален муабет во право сте дека и немат скоро ич шмизли во градов. Имат само дигнати фаци шо се мислат дека се шмизли.. а уствари се ефтини емитации на оригиналите. мојт на ова да останит?

И за сите останати шо заклучивте дек сум била шмизла, запознајте ме па одлучете тогаш Smile
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 33
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Шмизли. - Page 7 Empty Re: Шмизли.

Пишување by Болиглава Пон Апр 13, 2009 12:01 am

REGINA напиша:И за сите останати шо заклучивте дек сум била шмизла, запознајте ме па одлучете тогаш Smile
Се согласувам.

П.С. Мојш да смениш аватар?
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 32
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Шмизли. - Page 7 Empty Re: Шмизли.

Пишување by kojgode Пон Апр 13, 2009 12:23 am

Имат и полуоргинални шмизли.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Шмизли. - Page 7 Empty Re: Шмизли.

Пишување by REGINA Пон Апр 13, 2009 12:38 am

Болиглава напиша:П.С. Мојш да смениш аватар?
Се разбира дека да. Ама кажите каков аватар од прилика да стам пошо си преферирам вакви светкави работи... не е битно Smile ај ко шо ќе кажите вие таков ќе ставам.
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 33
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Шмизли. - Page 7 Empty Re: Шмизли.

Пишување by kojgode Пон Апр 13, 2009 12:40 am

Шмизли. - Page 7 20D96AD9F9B35443BFA35397859C15BC
Eве еден предлог.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Шмизли. - Page 7 Empty Re: Шмизли.

Пишување by RoTkViCa Пон Апр 13, 2009 2:21 pm

kojgode напиша:Шмизли. - Page 7 20D96AD9F9B35443BFA35397859C15BC
Eве еден предлог.


хаахаха несаглам
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Шмизли. - Page 7 Empty Re: Шмизли.

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 7 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот