Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Шмизли.

+27
rihanna
комшивка
Mia
Lastojca
Ivana
Наташа
Angelic
blesava008
Punk
fairy
Болиглава
корун
kojgode
STIFLER
ноунејм
grgrgr
Џими
RoTkViCa
METALBOY
Рокси
Mary Jane
REGINA
malina
Џајко
Bleak
Marej
The Breaking Dawn
31 posters

Страна 6 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down

Шмизли. - Page 6 Empty Re: Шмизли.

Пишување by The Breaking Dawn Чет Апр 09, 2009 9:56 pm

REGINA напиша:
The Breaking Dawn напиша:и јас неам нишо против нив
ама колку памет требит да имаш за да живејш во некој розов нереален свет и цел свет да ти се вртит околу облека шминка тежина или некои други работи шо не се никаков важен фактор во животот...?
Светот ако е розов незначит дек е нереален, туку дека го посматраш од оптимистички агол. А на женско шо требит уствари да го интересират ако не не интересирет горенаведениве работи?

јас мислам дека темава требит да се затворит после постов. ова беше врв.
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Шмизли. - Page 6 Empty Re: Шмизли.

Пишување by Punk Чет Апр 09, 2009 9:57 pm

и секое женско требит да е опседнато со облеката дали била маркирана или не ко шмизливе? тие ценет луѓе според изглед а не според внатрешни вредности и само зборвет кој како бил облечен. И реџина овде прајме муабет за шмизли значит шо се опседнати со шопинг а ги немет побитните вредности ко шо кажа мери џејн. то ако ти си нешо измеѓу е твоја работа
Punk
Punk
Live fast!
Live fast!

Age : 34
Број на мислења : 505

Вратете се на почетокот Go down

Шмизли. - Page 6 Empty Re: Шмизли.

Пишување by REGINA Чет Апр 09, 2009 10:12 pm

Punk напиша:то ако ти си нешо измеѓу е твоја работа
ок Very Happy


Последната промена е направена од REGINA на Чет Апр 09, 2009 10:15 pm. Мислењето е променето 1 пати
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 33
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Шмизли. - Page 6 Empty Re: Шмизли.

Пишување by REGINA Чет Апр 09, 2009 10:13 pm

The Breaking Dawn напиша:
REGINA напиша:
The Breaking Dawn напиша:и јас неам нишо против нив
ама колку памет требит да имаш за да живејш во некој розов нереален свет и цел свет да ти се вртит околу облека шминка тежина или некои други работи шо не се никаков важен фактор во животот...?
Светот ако е розов незначит дек е нереален, туку дека го посматраш од оптимистички агол. А на женско шо требит уствари да го интересират ако не не интересирет горенаведениве работи?
јас мислам дека темава требит да се затворит после постов. ова беше врв.
Оние се дел од работите шо би ги интересирало на женски. Морат да се внимават на изглед бе. Ти кажвиш ко никогаш да не си користела шминка, и ко никогаш да не си комбинирала облека и ко да не си била засекирана за то дали ќе личиш на слон или ко прачка.
А по твое би требало да се интересираме од поправки за коли, за то колку кревет моторине на угорница и некој други работи шо се поспецифични за машкиве? Rolling Eyes


Последната промена е направена од REGINA на Чет Апр 09, 2009 10:16 pm. Мислењето е променето 1 пати
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 33
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Шмизли. - Page 6 Empty Re: Шмизли.

Пишување by Marej Чет Апр 09, 2009 10:13 pm

Лее колку сте досадни!

(ак ти сме досадни не читај!!)
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Шмизли. - Page 6 Empty Re: Шмизли.

Пишување by kojgode Чет Апр 09, 2009 10:22 pm

"цел свет да ти се вртит околу облека шминка тежина или некои други работи шо не се никаков важен фактор во животот" "кажвиш ко никогаш да не си користела шминка, и ко никогаш да не си комбинирала облека и ко да не си била засекирана за то дали ќе личиш на слон или ко прачка."
Ваљда ќе ја сватите сами поентава да не пишам.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Шмизли. - Page 6 Empty Re: Шмизли.

Пишување by The Breaking Dawn Чет Апр 09, 2009 10:25 pm

реџина
зш само материјални работи?
јас стварно не коментирам појке немат смисла ова.
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Шмизли. - Page 6 Empty Re: Шмизли.

Пишување by REGINA Чет Апр 09, 2009 10:36 pm

наводницине погоре демек за кажвење во преносна смисла (она различноно од вистинска смисла) ??
или не сватив и испаднав мутава со коментаров? ај не е битно. Smile

А за другоно...
Не се битни само материјални работи, далеку од то. И не ми беше намерата да се десит некој да се откажит од коментирање на темава. Ама дај разубедете ме, само се служите со истите работи кажани на шеснајсет различни начини. Wink
The breaknig dawn еве извини ако си сватила нешо дека дирекно за тебе се однесвит.
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 33
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Шмизли. - Page 6 Empty Re: Шмизли.

Пишување by Marej Чет Апр 09, 2009 10:43 pm

Шеснајсет.
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Шмизли. - Page 6 Empty Re: Шмизли.

Пишување by REGINA Чет Апр 09, 2009 10:48 pm

REGINA напиша:Шеснајсет.
Marej напиша:Мисљам
ок.Rolling Eyes да. демек литературно требит да пишам сеа а? ааа фала фала sunny
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 33
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Шмизли. - Page 6 Empty Re: Шмизли.

Пишување by Marej Чет Апр 09, 2009 11:01 pm

Бараше по мислењава мој? Awww. И јас зборвам староохридски.
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Шмизли. - Page 6 Empty Re: Шмизли.

Пишување by grgrgr Чет Апр 09, 2009 11:07 pm

Po site procitani mislenja sfativ deka edinstvena smizla tuka e regina koja uporno se trudit site da ne ubedit vo prednostite da pripagas vo taa grupa na luge i ocigledno strasno mn i precit to so site gi iskritikuvaa.

grgrgr
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 213

Вратете се на почетокот Go down

Шмизли. - Page 6 Empty Re: Шмизли.

Пишување by Marej Чет Апр 09, 2009 11:07 pm

Maggie saves the world!!! :D
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Шмизли. - Page 6 Empty Re: Шмизли.

Пишување by grgrgr Чет Апр 09, 2009 11:13 pm

хахахахах и ти си шмизла марина така бар јас сфатив Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

grgrgr
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 213

Вратете се на почетокот Go down

Шмизли. - Page 6 Empty Re: Шмизли.

Пишување by REGINA Чет Апр 09, 2009 11:15 pm

единствена? Very Happy интересна забелешка.
еве прв пат ќе напишам сама за мене дека сум шмизла, и не го сметам за навреда зато шо на крај краева пубо е да си шмизла. т.е најубо е. ама единствена на форумов? хмм не би рекла Wink
не именувам ама имат мн појќе. многу појќе.
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 33
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Шмизли. - Page 6 Empty Re: Шмизли.

Пишување by Angelic Чет Апр 09, 2009 11:16 pm

темава ќе преминит во навредување.
Џајко мн убо склопи во 4 реченици.
Angelic
Angelic
ex Rainbow*

Age : 32
Број на мислења : 713

Вратете се на почетокот Go down

Шмизли. - Page 6 Empty Re: Шмизли.

Пишување by Mary Jane Чет Апр 09, 2009 11:16 pm

Искрено, ова е последен пост шо го пишам на темава, веќе не можам. Јас не знам колку време не сум појдена на шопинг, не ми е дојдено до то, покрај сите обврски и проблеми шо си ги иам, и шо сеа? То значит дека сега станвам поглупа, понеуба или понеценета?
Како можит шопингот, генерално гледано зборвам, да е изнад се друго? Толку од мене.
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Шмизли. - Page 6 Empty Re: Шмизли.

Пишување by grgrgr Чет Апр 09, 2009 11:17 pm

REGINA напиша:единствена? Very Happy интересна забелешка.
еве прв пат ќе напишам сама за мене дека сум шмизла, и не го сметам за навреда зато шо на крај краева пубо е да си шмизла. т.е најубо е. ама единствена на форумов? хмм не би рекла Wink
не именувам ама имат мн појќе. многу појќе.
мн почна да го тупиш а нејкам мн такви љуге ај баш именувај да видам.

grgrgr
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 213

Вратете се на почетокот Go down

Шмизли. - Page 6 Empty Re: Шмизли.

Пишување by kojgode Чет Апр 09, 2009 11:21 pm

Поубо од шмизла да си немат. То да е јасно. Шала на страна убо е да имат секакви и шмизли и вакви и такви за светов да е поинтересен. А припадниците на една група нормално е да си ги бранет својте. Во случајов Регина си ги бранит својте, иако мене смешни ми се текстојне шо ги прати во одбрана на својата група (кои исто така беа пишувани од припадници на таа група) или можда не сум доволно развијан за да ги сватам то неможам да го кажам. И мило ни е шо го искажа своето гледање на работиве. Wink
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Шмизли. - Page 6 Empty Re: Шмизли.

Пишување by METALBOY Чет Апр 09, 2009 11:23 pm

Цело време ја набљудувам темава и се чудам, цело време се карате, почнаја и навреди, мислам дека само еден коментар оставив, а то беше дека го подржавам Џајко, аку секој нека си го кажи своето мисљење, ај сега да истајме закључок од сето ова. ПИС What a Face
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Шмизли. - Page 6 Empty Re: Шмизли.

Пишување by fairy Чет Апр 09, 2009 11:42 pm

лелеее се турив читање и сфатив колку само се тупит работава, немат крај ова и се е многу глупо, се во круг се вртит, сум не сум шмизла..... и не е најубо да си шмизла, ако било најубо зш не се сите женски шмизли??? па и машки!
и мене баш ме интересират, онака, кој се другите шмизли на форумов.
fairy
fairy
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 278

Вратете се на почетокот Go down

Шмизли. - Page 6 Empty Re: Шмизли.

Пишување by Marej Чет Апр 09, 2009 11:44 pm

grgrgr напиша:хахахахах и ти си шмизла марина така бар јас сфатив Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Кучка! Smile)
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Шмизли. - Page 6 Empty Re: Шмизли.

Пишување by grgrgr Чет Апр 09, 2009 11:47 pm

Молим?Шо ми рече?Од денес па натака ке те замолам да не ми се обракаш и утре на школа носи ми ја тетратката шо сум ти ја напрајла ко одеше Астралија.
Еми и јас сакам да знам ама ништо...тоа ке останит една неостварена желба.

grgrgr
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 213

Вратете се на почетокот Go down

Шмизли. - Page 6 Empty Re: Шмизли.

Пишување by blesava008 Чет Апр 09, 2009 11:50 pm

јас не сум шмизла и мн. ги мразам заради то шо многу се тегнат ко ќе зборват бљаккккк
blesava008
blesava008
It's just a matter of time
It's just a matter of time

Age : 32
Број на мислења : 164
Хоби(работа) : шетање
Забавен? : на големо

Вратете се на почетокот Go down

Шмизли. - Page 6 Empty Re: Шмизли.

Пишување by Marej Чет Апр 09, 2009 11:51 pm

grgrgr напиша:Молим?Шо ми рече?Од денес па натака ке те замолам да не ми се обракаш и утре на школа носи ми ја тетратката шо сум ти ја напрајла ко одеше Астралија.
Еми и јас сакам да знам ама ништо...тоа ке останит една неостварена желба.

Ај доста шмизло една! flower
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Шмизли. - Page 6 Empty Re: Шмизли.

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 6 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот