Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Шмизли.

+27
rihanna
комшивка
Mia
Lastojca
Ivana
Наташа
Angelic
blesava008
Punk
fairy
Болиглава
корун
kojgode
STIFLER
ноунејм
grgrgr
Џими
RoTkViCa
METALBOY
Рокси
Mary Jane
REGINA
malina
Џајко
Bleak
Marej
The Breaking Dawn
31 posters

Страна 1 of 9 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down

Шмизли. Empty Шмизли.

Пишување by The Breaking Dawn Пон Мар 23, 2009 12:53 am

мислам...ова е една од ретките теми шо не морат никаков вовед да се пишит за да почнит да се коментират Twisted Evil

ај диспајз дем Evil or Very Mad вие? tongue tongue
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Шмизли. Empty Re: Шмизли.

Пишување by Marej Пон Мар 23, 2009 12:56 am

Интересни ми се и имам доста познанички шо се трудет да се шмизли. Стално ко ќе сум во нивно друштво пробвам да не им дам до знаење дека ми се смешни, па често знам и ретардирани муабети да прам. Иначе имат ногу убај шмизли.
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Шмизли. Empty Re: Шмизли.

Пишување by Bleak Пон Мар 23, 2009 12:58 am

Закон хаха... шмизла шо знам... глупо ми е такво нешо... шмизла ми е исто ко момиче без стил...
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Шмизли. Empty Re: Шмизли.

Пишување by Џајко Пон Мар 23, 2009 1:00 am

Ме привлеквет Razz
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 33
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

Шмизли. Empty Re: Шмизли.

Пишување by The Breaking Dawn Пон Мар 23, 2009 1:03 am

јас саркастично им се понашам

џајко???? affraid affraid
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Шмизли. Empty Re: Шмизли.

Пишување by malina Пон Мар 23, 2009 1:07 am

Мислам дека имат вистински шмизли и вештачки шмизли и мислам дека секој имат право на то шо ќе бидит па така да не кометирам на прашањево
malina
malina
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 384
Хоби(работа) : .
Забавен? : понекогаш и зависи за кого

Вратете се на почетокот Go down

Шмизли. Empty Re: Шмизли.

Пишување by REGINA Пон Мар 23, 2009 1:08 am

па сосила некоја ко ќе се прајт шмизла, нормално дека ќе е патетично смешна. пошо и не стојт на секој таков имиџ.

само еве во поново време шмизли се нарекувани и девојките шо знат да се исчешлет, да се потсредат. То е друго бе. То е веќе дама.

А терминот шмизла за мене е појќе комплимент отколку навреда. Многупати сум била нарекувана така заради понашање или став па не кревам трета светска заради то.

и пубо ми е да сум во друштво со шмизла отколку со девојки шо го мразет светов заради то шо неможет да се помират со фактот дека шмизлите се позабележувани... во позитивна смисла на зборот.
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 33
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Шмизли. Empty Re: Шмизли.

Пишување by malina Пон Мар 23, 2009 1:10 am

така е за последново,а за другото не се сложвам
malina
malina
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 384
Хоби(работа) : .
Забавен? : понекогаш и зависи за кого

Вратете се на почетокот Go down

Шмизли. Empty Re: Шмизли.

Пишување by Mary Jane Пон Мар 23, 2009 3:24 am

Жаки ми рече дек сум била шмизла и дек сум личела на скулпурата од Скопје (Шмизлата)...Не знам од кј најде сличност, не сум јас таква лигушка.
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Шмизли. Empty Re: Шмизли.

Пишување by Рокси Пон Мар 23, 2009 10:38 am

Шмизли?
Неам ништо против нив, иам и многу „такви“ другарки.. па никому ништо Smile
Е сеа, имат такви шо сакет да се шмизли - ама не ги биват... тие се смешни lol!

Ииииначе Блажо летото ме нарече Underground Шмизла, така да... ноу комент lol! Very Happy
Рокси
Рокси
Нејкам ништо
Нејкам ништо

Age : 30
Број на мислења : 517

Вратете се на почетокот Go down

Шмизли. Empty Re: Шмизли.

Пишување by METALBOY Пон Мар 23, 2009 11:02 am

како шо имам видено имат и машки шмизли, е тие најмногу ме нервирет Evil or Very Mad
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Шмизли. Empty Re: Шмизли.

Пишување by Bleak Пон Мар 23, 2009 1:03 pm

Mary Jane напиша:Жаки ми рече дек сум била шмизла и дек сум личела на скулпурата од Скопје (Шмизлата)...Не знам од кј најде сличност, не сум јас таква лигушка.

Жаки е малу фајлед со умон и не секогаш знајт шо зборвит... таја е шмизла и гарантирам дека не знајт шо е шмизла... Very Happy
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Шмизли. Empty Re: Шмизли.

Пишување by RoTkViCa Пон Мар 23, 2009 2:29 pm

уф интересна тема Very Happy ....вака според мене и некој др назад потспомна дека Шмизла е навреден збор....пошо во превод според мене шмизла значит некоја шо се прајт нешто шо не е, значи облеквит нешто шо не и стојт само зато шо е во мода.....или си живејт во некој нејзин свет и сите ги сметат за подолу од неа...значи и такви муабети прајт...мене лично не ми сметет такви личности само ми се смешни....а најглупо е шо и некој шо знает да се облечат и да се средат некој ги нареквит шмизли...без врска...ај да ојме несредени и неисчешлани хаха Cool и....то flower
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Шмизли. Empty Re: Шмизли.

Пишување by Џими Пон Мар 23, 2009 3:18 pm

Шмизли, ги имат премногу. Се дур ги имат џекојте и фраерите, ќе ги имат и шмизлите.
Џими
Џими
Болиглава's best friend
Болиглава's best friend

Age : 32
Број на мислења : 297
Хоби(работа) : Шах и Нелути се човече
Забавен? : Забавен

http://www.redtube.com

Вратете се на почетокот Go down

Шмизли. Empty Re: Шмизли.

Пишување by grgrgr Вто Мар 24, 2009 7:53 pm

REGINA напиша:
и пубо ми е да сум во друштво со шмизла отколку со девојки шо го мразет светов заради то шо неможет да се помират со фактот дека шмизлите се позабележувани... во позитивна смисла на зборот.
така е.апсолутно се согласувам

grgrgr
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 213

Вратете се на почетокот Go down

Шмизли. Empty Re: Шмизли.

Пишување by METALBOY Вто Мар 24, 2009 8:24 pm

Зш немат нормални љуѓе??? Very Happy What a Face
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Шмизли. Empty Re: Шмизли.

Пишување by ноунејм Вто Мар 24, 2009 8:32 pm

хмм.. којзнае точна дефиниција..
Што е шмизла?Како точно може да знаеме дали се работи за шмизла или не?
ноунејм
ноунејм
Бени Лава`с бигест фен
Бени Лава`с бигест фен

Age : 30
Број на мислења : 166
Хоби(работа) : па да.. работата ми е хоби. да
Забавен? : ногу

Вратете се на почетокот Go down

Шмизли. Empty Re: Шмизли.

Пишување by REGINA Вто Мар 24, 2009 10:21 pm

то мене прашај ме хаха

иначе ќе препознајш шмизла по тегнењето на зборојте, цело време е со рацете в коса играјќи си со праменчињата, ко ќе се смејт го прајт то цинично до некој степен, не пропуштаат забави, секогаш е средена, имат прекрасни гестикулации... иритират со самото појавување(на кој како), секогаш внимават на изборот на облека, шминки и се главна тема... пинк боја исто така, вреѓат ненамерно до кај шо ќе стигнит итн итн
Факт: супериорноста на најдобрата шмизла лежи во нејзината анонимност дека е шмизла.

еве нешо поќе за средените суштества наречени шмизли.. во споредба со.. па со нешмизли
http://smizla.mk/?p=70
.................. колку е само точно queen
епа сеа рачунај дали е подобро да си шмизла или да си... она другото.
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 33
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Шмизли. Empty Re: Шмизли.

Пишување by Џими Сре Мар 25, 2009 2:25 pm

REGINA напиша:то мене прашај ме хаха

иначе ќе препознајш шмизла по тегнењето на зборојте, цело време е со рацете в коса играјќи си со праменчињата, ко ќе се смејт го прајт то цинично до некој степен, не пропуштаат забави, секогаш е средена, имат прекрасни гестикулации... иритират со самото појавување(на кој како), секогаш внимават на изборот на облека, шминки и се главна тема... пинк боја исто така, вреѓат ненамерно до кај шо ќе стигнит итн итн
Факт: супериорноста на најдобрата шмизла лежи во нејзината анонимност дека е шмизла.

еве нешо поќе за средените суштества наречени шмизли.. во споредба со.. па со нешмизли
http://smizla.mk/?p=70
.................. колку е само точно queen
епа сеа рачунај дали е подобро да си шмизла или да си... она другото.
Ти си шмизла.
Џими
Џими
Болиглава's best friend
Болиглава's best friend

Age : 32
Број на мислења : 297
Хоби(работа) : Шах и Нелути се човече
Забавен? : Забавен

http://www.redtube.com

Вратете се на почетокот Go down

Шмизли. Empty Re: Шмизли.

Пишување by RoTkViCa Сре Мар 25, 2009 3:07 pm

Џими напиша:
REGINA напиша:то мене прашај ме хаха

иначе ќе препознајш шмизла по тегнењето на зборојте, цело време е со рацете в коса играјќи си со праменчињата, ко ќе се смејт го прајт то цинично до некој степен, не пропуштаат забави, секогаш е средена, имат прекрасни гестикулации... иритират со самото појавување(на кој како), секогаш внимават на изборот на облека, шминки и се главна тема... пинк боја исто така, вреѓат ненамерно до кај шо ќе стигнит итн итн
Факт: супериорноста на најдобрата шмизла лежи во нејзината анонимност дека е шмизла.

еве нешо поќе за средените суштества наречени шмизли.. во споредба со.. па со нешмизли
http://smizla.mk/?p=70
.................. колку е само точно queen
епа сеа рачунај дали е подобро да си шмизла или да си... она другото.
Ти си шмизла.


хахаха колку директно Very Happy

иначе за ова колку се во правоо..сеа бев на линкот и прочитав и мне јако хахаха не би сакала да сум таква не-шмизла хаха
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Шмизли. Empty Re: Шмизли.

Пишување by STIFLER Сре Мар 25, 2009 3:45 pm

Па ак е за така јас сакам шмизли шо требит некоја несредена или неисчелана сеа нејкам да навредвит други личности то ме нервират
STIFLER
STIFLER
Чомо
Чомо

Age : 33
Број на мислења : 225

Вратете се на почетокот Go down

Шмизли. Empty Re: Шмизли.

Пишување by RoTkViCa Сре Мар 25, 2009 3:56 pm

STIFLER напиша:Па ак е за така јас сакам шмизли шо требит некоја несредена или неисчелана сеа нејкам да навредвит други личности то ме нервират


се сложвам Very Happy
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Шмизли. Empty Re: Шмизли.

Пишување by kojgode Сре Мар 25, 2009 4:22 pm

Ак е средена, чешлана незначит дек е шмизла. 30% од женскиве гимназијава се средени убај исчешлани па не глеам многу шмизли. И не сакам шмизли многу многу.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Шмизли. Empty Re: Шмизли.

Пишување by REGINA Сре Мар 25, 2009 5:00 pm

Џими напиша:
REGINA напиша:то мене прашај ме хаха

иначе ќе препознајш шмизла по тегнењето на зборојте, цело време е со рацете в коса играјќи си со праменчињата, ко ќе се смејт го прајт то цинично до некој степен, не пропуштаат забави, секогаш е средена, имат прекрасни гестикулации... иритират со самото појавување(на кој како), секогаш внимават на изборот на облека, шминки и се главна тема... пинк боја исто така, вреѓат ненамерно до кај шо ќе стигнит итн итн
Факт: супериорноста на најдобрата шмизла лежи во нејзината анонимност дека е шмизла.

еве нешо поќе за средените суштества наречени шмизли.. во споредба со.. па со нешмизли
http://smizla.mk/?p=70
.................. колку е само точно queen
епа сеа рачунај дали е подобро да си шмизла или да си... она другото.
Ти си шмизла.
каков заклучок. брао. колку се време мислеше за ова? Very Happy
иначе би ставила овде еден текст така интересен е малку... ама уште појќе ќе ме замразите(текстот наречен е факти) Wink хехех зато се двоумам.
ај ко ќе не ме мрзит. ама ако ми ветите дека немат да ме замразите уш појќе tongue
зезам ај ќе го клам денојве.
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 33
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Шмизли. Empty Re: Шмизли.

Пишување by RoTkViCa Сре Мар 25, 2009 5:15 pm

kojgode напиша:Ак е средена, чешлана незначит дек е шмизла. 30% од женскиве гимназијава се средени убај исчешлани па не глеам многу шмизли. И не сакам шмизли многу многу.

wow дури 30%??? хаха а зш мислам дека сите 100% се трудиме да сме средени и исчешлани?? значи џабе трудот на тие 70% хаха
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Шмизли. Empty Re: Шмизли.

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 9 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот