Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Животно од кое најмногу ви е страв или се гадите

+32
*UnIqUe*
TONI
KaTeRiNcE
s...
Ivana
Ane
Angelic
Master
RoTkViCa
fairy
мирАл
hollow
zzz
Marej
Punk
PhiLL * E
METALBOY
Lastojca
Болиглава
REGINA
kojgode
malina
Gallowsraven
Рокси
корун
James Bomb
Alexandra
STIFLER
The Breaking Dawn
Obibos
Mary Jane
Наташа
36 posters

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Животно од кое најмногу ви е страв или се гадите - Page 2 Empty Re: Животно од кое најмногу ви е страв или се гадите

Пишување by hollow Нед Мар 15, 2009 11:53 pm

Се гадам од шишмиши
hollow
hollow
Шуко утикач
Шуко утикач

Age : 33
Број на мислења : 348
Хоби(работа) : Бричење костени

Вратете се на почетокот Go down

Животно од кое најмногу ви е страв или се гадите - Page 2 Empty Re: Животно од кое најмногу ви е страв или се гадите

Пишување by Mary Jane Пон Мар 16, 2009 2:44 am

Наташа напиша:И за мериџејн Smile


Животно од кое најмногу ви е страв или се гадите - Page 2 IndiaSnakeEPA_468x659


Благодарам што уште повеќе ме увери во мојата антипатија кон змиите и морам да додадам:Животно од кое најмногу ви е страв или се гадите - Page 2 Canyon-reptiles-888
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Животно од кое најмногу ви е страв или се гадите - Page 2 Empty Re: Животно од кое најмногу ви е страв или се гадите

Пишување by мирАл Сре Мар 18, 2009 8:23 pm

јас мразам пајаци! И од нив иам трауми хаха
Бевме на регата софија, и не сместија во бунгалови тие неисчистени со години Razz Домаќни (пајаци) колку сакаш!
И дур спиев тренеров на нож стави еден влакнест не убав, грд ,ружан и мене пред очи и да ме будит, ме преплаши pale
Razz
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 32
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Вратете се на почетокот Go down

Животно од кое најмногу ви е страв или се гадите - Page 2 Empty Re: Животно од кое најмногу ви е страв или се гадите

Пишување by fairy Сре Мар 18, 2009 8:43 pm

мразам мравки...иууу...и некој лигави шо се лепат по ѕидој ми се одвратни. и змии секако не сакамRazz општо не сум некој голем љубител на животни...воопшто Smile
fairy
fairy
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 278

Вратете се на почетокот Go down

Животно од кое најмногу ви е страв или се гадите - Page 2 Empty Re: Животно од кое најмногу ви е страв или се гадите

Пишување by RoTkViCa Вто Мар 24, 2009 12:02 am

човек.....
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Животно од кое најмногу ви е страв или се гадите - Page 2 Empty Re: Животно од кое најмногу ви е страв или се гадите

Пишување by Master Пет Апр 03, 2009 8:15 pm

Пајаци ама мали, од тарантули неам страв, дури сакам и да чувам....И воопшто инсекти....пеперутки на пример многу ми се језиви и оние ноќни пеперутки...
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 33
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Животно од кое најмногу ви е страв или се гадите - Page 2 Empty Re: Животно од кое најмногу ви е страв или се гадите

Пишување by Angelic Пет Апр 10, 2009 3:14 pm

Се плашам од пајаци и ич не ги сакам Mad и од никој гадни бубачишта .. awwww No
од змии не се плашам зш не сум била мн во контакт со нив.
А како животно нит го сакам нит ко поштовам.
Angelic
Angelic
ex Rainbow*

Age : 32
Број на мислења : 713

Вратете се на почетокот Go down

Животно од кое најмногу ви е страв или се гадите - Page 2 Empty Re: Животно од кое најмногу ви е страв или се гадите

Пишување by Ane Нед Апр 19, 2009 3:27 am

Од секакви инсекти посебно комарци и пајаци
Ane
Ane
Солиден Адаптер

Age : 31
Број на мислења : 179

Вратете се на почетокот Go down

Животно од кое најмногу ви е страв или се гадите - Page 2 Empty Re: Животно од кое најмногу ви е страв или се гадите

Пишување by Ivana Пон Апр 20, 2009 4:21 pm

Ane напиша:Од секакви инсекти посебно комарци и пајаци
i osiiiiiiiiiii hahahahaha
Ivana
Ivana
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 231

Вратете се на почетокот Go down

Животно од кое најмногу ви е страв или се гадите - Page 2 Empty Re: Животно од кое најмногу ви е страв или се гадите

Пишување by Ane Вто Апр 21, 2009 12:03 am

Ivana напиша:
Ane напиша:Од секакви инсекти посебно комарци и пајаци
i osiiiiiiiiiii hahahahaha
оси бумбари се такви чуда :S а дали ти теквит за осата летото??? хаха
Ane
Ane
Солиден Адаптер

Age : 31
Број на мислења : 179

Вратете се на почетокот Go down

Животно од кое најмногу ви е страв или се гадите - Page 2 Empty Re: Животно од кое најмногу ви е страв или се гадите

Пишување by s... Пет Мај 01, 2009 8:56 pm

мразам змии и пајаци..ми се гадит само да слушнам за нив а не да ги видам..
s...
s...
Солиден Адаптер

Age : 31
Број на мислења : 114

Вратете се на почетокот Go down

Животно од кое најмногу ви е страв или се гадите - Page 2 Empty Re: Животно од кое најмногу ви е страв или се гадите

Пишување by KaTeRiNcE Пет Мај 01, 2009 9:25 pm

змишта и гуштери добро и глуфци освен од мице од гимназија,школски ми е не за друго Smile
KaTeRiNcE
KaTeRiNcE
P    aR      tY     aN      iM    aL

Age : 31
Број на мислења : 234
Хоби(работа) : Да ширам среќа и депресија,зависит од расположение
Забавен? : Иди-види :D

Вратете се на почетокот Go down

Животно од кое најмногу ви е страв или се гадите - Page 2 Empty Re: Животно од кое најмногу ви е страв или се гадите

Пишување by The Breaking Dawn Пет Мај 01, 2009 9:28 pm

црви. денес по грешка подзгазнав еден и ми се згади премн.
уф.
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Животно од кое најмногу ви е страв или се гадите - Page 2 Empty Re: Животно од кое најмногу ви е страв или се гадите

Пишување by TONI Саб Мај 02, 2009 11:37 am

The Breaking Dawn напиша:црви. денес по грешка подзгазнав еден и ми се згади премн.
уф.
подгази Question Question Shocked ...ти цел го смачка(на стартката ти остана)
Иначе страв ми е од змии
TONI
TONI
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 466

Вратете се на почетокот Go down

Животно од кое најмногу ви е страв или се гадите - Page 2 Empty Re: Животно од кое најмногу ви е страв или се гадите

Пишување by METALBOY Саб Мај 02, 2009 11:47 am

најгрозни ми се змишчана, иначе од никое не ми е страв,а за гадење, некој лигави...
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Животно од кое најмногу ви е страв или се гадите - Page 2 Empty Re: Животно од кое најмногу ви е страв или се гадите

Пишување by The Breaking Dawn Саб Мај 02, 2009 1:41 pm

TONI напиша:
The Breaking Dawn напиша:црви. денес по грешка подзгазнав еден и ми се згади премн.
уф.
подгази Question Question Shocked ...ти цел го смачка(на стартката ти остана)
Иначе страв ми е од змии

чути се тешам. и не ми остана на стартката го избришав од твојата Twisted Evil
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Животно од кое најмногу ви е страв или се гадите - Page 2 Empty Re: Животно од кое најмногу ви е страв или се гадите

Пишување by *UnIqUe* Чет Мај 14, 2009 11:19 pm

Леле бубачки ... ууу лееле... баш денес сфатив колку ги мразам...лее ги мразам бе.. Ужасни се ептен паничам ко ке видам бубачка Neutral
*UnIqUe*
*UnIqUe*
Солиден Адаптер

Age : 31
Број на мислења : 244

Вратете се на почетокот Go down

Животно од кое најмногу ви е страв или се гадите - Page 2 Empty Re: Животно од кое најмногу ви е страв или се гадите

Пишување by *UnIqUe* Чет Мај 14, 2009 11:20 pm

The Breaking Dawn напиша:црви. денес по грешка подзгазнав еден и ми се згади премн.
уф.

Да, и морав да те трпам цел пат Evil or Very Mad
*UnIqUe*
*UnIqUe*
Солиден Адаптер

Age : 31
Број на мислења : 244

Вратете се на почетокот Go down

Животно од кое најмногу ви е страв или се гадите - Page 2 Empty Re: Животно од кое најмногу ви е страв или се гадите

Пишување by ноунејм Нед Мај 17, 2009 6:23 pm

birds..
ноунејм
ноунејм
Бени Лава`с бигест фен
Бени Лава`с бигест фен

Age : 30
Број на мислења : 166
Хоби(работа) : па да.. работата ми е хоби. да
Забавен? : ногу

Вратете се на почетокот Go down

Животно од кое најмногу ви е страв или се гадите - Page 2 Empty Re: Животно од кое најмногу ви е страв или се гадите

Пишување by Jordison Нед Мај 17, 2009 7:10 pm

Само од змии ми е страв..
Jordison
Jordison
tapanar4e

Age : 32
Број на мислења : 301

Вратете се на почетокот Go down

Животно од кое најмногу ви е страв или се гадите - Page 2 Empty Re: Животно од кое најмногу ви е страв или се гадите

Пишување by katusch Сре Jул 01, 2009 6:38 pm

REGINA напиша:зш бе од змии? ак не ги чепкаш не ти прат нишо

точно е и зато неам мн страв од нив. а најлигави сушчества се црвине дефинитивно. и глувци мразам и жаби.
katusch
katusch
Нострадамус

Age : 32
Број на мислења : 148
Хоби(работа) : спиење

Вратете се на почетокот Go down

Животно од кое најмногу ви е страв или се гадите - Page 2 Empty Re: Животно од кое најмногу ви е страв или се гадите

Пишување by tHeJunKy Пет Окт 16, 2009 9:40 am

Гадни ми се пудлици, и оние кучиштана со бркој големи(појма неам како се викет, ама екстра глупи ми се). А ме нервирет хиперактивни животињи, не поднесвам хиперактивни суштества.
tHeJunKy
tHeJunKy
Модератор
Модератор

Age : 114
Број на мислења : 759
Хоби(работа) : Гитара, фотографирање, компонирање...
Забавен? : Сто.

Вратете се на почетокот Go down

Животно од кое најмногу ви е страв или се гадите - Page 2 Empty Re: Животно од кое најмногу ви е страв или се гадите

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот