Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Кој е најјак кошарка во градов?

+20
hristijan
Bleak
ноунејм
gorgi3wade
noviot
lela
zzz
xpert
hollow
мирАл
folder
Жбафта
Fantom
Џајко
grgrgr
sokol
Marej
корун
Болиглава
kojgode
24 posters

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Koj e најак кошаркар во градоф.

Кој е најјак кошарка во градов? Vote_lcap10%Кој е најјак кошарка во градов? Vote_rcap 10% 
[ 1 ]
Кој е најјак кошарка во градов? Vote_lcap0%Кој е најјак кошарка во градов? Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Кој е најјак кошарка во градов? Vote_lcap50%Кој е најјак кошарка во градов? Vote_rcap 50% 
[ 5 ]
Кој е најјак кошарка во градов? Vote_lcap40%Кој е најјак кошарка во градов? Vote_rcap 40% 
[ 4 ]
 
Општо гласови : 10
Back
 
 

Кој е најјак кошарка во градов? Empty Кој е најјак кошарка во градов?

Пишување by kojgode Саб Јан 10, 2009 5:52 pm

Кој е појак кошарка во градов или Тиле?


Последната промена е направена од kojgode на Чет Мај 14, 2009 12:03 am. Мислењето е променето 1 пати
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Кој е најјак кошарка во градов? Empty Re: Кој е најјак кошарка во градов?

Пишување by Болиглава Саб Јан 10, 2009 5:59 pm

Сепак мислам дека е Тиле.
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 32
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Кој е најјак кошарка во градов? Empty Re: Кој е најјак кошарка во градов?

Пишување by корун Саб Јан 10, 2009 6:10 pm

xpert
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Кој е најјак кошарка во градов? Empty Re: Кој е најјак кошарка во градов?

Пишување by Marej Пон Јан 12, 2009 2:28 am

дуле од родичон. Smile)
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Кој е најјак кошарка во градов? Empty Re: Кој е најјак кошарка во градов?

Пишување by sokol Пон Јан 12, 2009 3:28 am

тиле е газдата
sokol
sokol
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 397

Вратете се на почетокот Go down

Кој е најјак кошарка во градов? Empty Re: Кој е најјак кошарка во градов?

Пишување by grgrgr Чет Јан 15, 2009 1:43 pm

јас сум најака!

grgrgr
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 213

Вратете се на почетокот Go down

Кој е најјак кошарка во градов? Empty Re: Кој е најјак кошарка во градов?

Пишување by Џајко Нед Јан 18, 2009 3:02 pm

grgrgr напиша:јас сум најака!
Јас ја поддржувам оваа анонимна девојка!!!
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 33
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

Кој е најјак кошарка во градов? Empty Re: Кој е најјак кошарка во градов?

Пишување by Fantom Пон Јан 19, 2009 5:30 am

Не знам кој е, знам дека Цвеќено сигурно не е.
Fantom
Fantom
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 155

Вратете се на почетокот Go down

Кој е најјак кошарка во градов? Empty Re: Кој е најјак кошарка во градов?

Пишување by Жбафта Пон Јан 19, 2009 9:00 pm

ај се пресметаме?
Жбафта
Жбафта
Фаундер'с систер
Фаундер'с систер

Age : 30
Број на мислења : 41
Забавен? : ууфф...

Вратете се на почетокот Go down

Кој е најјак кошарка во градов? Empty Re: Кој е најјак кошарка во градов?

Пишување by корун Пон Јан 19, 2009 11:28 pm

500че
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Кој е најјак кошарка во градов? Empty Re: Кој е најјак кошарка во градов?

Пишување by Жбафта Вто Јан 20, 2009 1:24 pm

корун напиша:500че
немат проблем
Жбафта
Жбафта
Фаундер'с систер
Фаундер'с систер

Age : 30
Број на мислења : 41
Забавен? : ууфф...

Вратете се на почетокот Go down

Кој е најјак кошарка во градов? Empty Re: Кој е најјак кошарка во градов?

Пишување by folder Сре Јан 21, 2009 3:32 pm

Тиле
folder
folder
Nightfall goingOn...

Age : 32
Број на мислења : 380
Хоби(работа) : DJ

http://www.myspace.com/dj_f0lder

Вратете се на почетокот Go down

Кој е најјак кошарка во градов? Empty Re: Кој е најјак кошарка во градов?

Пишување by мирАл Сре Јан 21, 2009 3:36 pm

Жбафта напиша:
корун напиша:500че
немат проблем
судија пола за мене Very Happy
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 32
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Вратете се на почетокот Go down

Кој е најјак кошарка во градов? Empty Re: Кој е најјак кошарка во градов?

Пишување by hollow Вто Јан 27, 2009 7:41 pm

Тиле немат конкуренција
hollow
hollow
Шуко утикач
Шуко утикач

Age : 33
Број на мислења : 348
Хоби(работа) : Бричење костени

Вратете се на почетокот Go down

Кој е најјак кошарка во градов? Empty Re: Кој е најјак кошарка во градов?

Пишување by grgrgr Сре Јан 28, 2009 12:46 am

Се согласувам со останатите форумџии дека Петар Тилевски е мн јак во кошарка да не речам еден од најаките.Мегутоа од како го најмив да ми биде личен тренер мислам дека до на лето јас ке сум му права конкуренција со можност да станам и повекепати појака од него.

grgrgr
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 213

Вратете се на почетокот Go down

Кој е најјак кошарка во градов? Empty Re: Кој е најјак кошарка во градов?

Пишување by xpert Сре Јан 28, 2009 12:49 am

Мислам уште сега си n пати појака од мене во кошарка.
xpert
xpert
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 104

Вратете се на почетокот Go down

Кој е најјак кошарка во градов? Empty Re: Кој е најјак кошарка во градов?

Пишување by Fantom Сре Јан 28, 2009 2:00 pm

xpert напиша:Мислам уште сега си n пати појака од мене во кошарка.
Ќе те сакат и без да и се лижиш. Smile
Fantom
Fantom
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 155

Вратете се на почетокот Go down

Кој е најјак кошарка во градов? Empty Re: Кој е најјак кошарка во градов?

Пишување by zzz Сре Јан 28, 2009 2:30 pm

сепак тиле Basketball
zzz
zzz
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 174

Вратете се на почетокот Go down

Кој е најјак кошарка во градов? Empty Re: Кој е најјак кошарка во градов?

Пишување by lela Пон Фед 02, 2009 10:57 pm

TILE

lela
Адаптер во подем

Age : 32
Број на мислења : 85

Вратете се на почетокот Go down

Кој е најјак кошарка во градов? Empty Re: Кој е најјак кошарка во градов?

Пишување by noviot Пон Фед 02, 2009 11:39 pm

онај од осмицана незнам како се викат :D
noviot
noviot
Чудотворецот
Чудотворецот

Age : 74
Број на мислења : 299
Хоби(работа) : meteorolog

Вратете се на почетокот Go down

Кој е најјак кошарка во градов? Empty Re: Кој е најјак кошарка во градов?

Пишување by gorgi3wade Вто Мар 03, 2009 8:20 pm

KK Kolibri the best !!! Smile

gorgi3wade
Адаптер4е

Age : 31
Број на мислења : 1

Вратете се на почетокот Go down

Кој е најјак кошарка во градов? Empty Re: Кој е најјак кошарка во градов?

Пишување by ноунејм Нед Мар 15, 2009 1:53 am

gorgi3wade напиша:KK Kolibri the best !!! Smile

се праи муабет за кошаркари, не за клубови.. жалам
ноунејм
ноунејм
Бени Лава`с бигест фен
Бени Лава`с бигест фен

Age : 30
Број на мислења : 166
Хоби(работа) : па да.. работата ми е хоби. да
Забавен? : ногу

Вратете се на почетокот Go down

Кој е најјак кошарка во градов? Empty Re: Кој е најјак кошарка во градов?

Пишување by корун Нед Мар 15, 2009 2:51 am

Аз ти казвам не.
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Кој е најјак кошарка во градов? Empty Re: Кој е најјак кошарка во градов?

Пишување by Bleak Пон Мар 16, 2009 1:39 am

Според мене Кузе... а и еден школски шо учит со мене играт доста добро... Smile
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Кој е најјак кошарка во градов? Empty Re: Кој е најјак кошарка во градов?

Пишување by Bleak Пон Мар 16, 2009 1:43 am

Жбафта напиша:
корун напиша:500че
немат проблем

Ќе си ги делите? Laughing
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Кој е најјак кошарка во градов? Empty Re: Кој е најјак кошарка во градов?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот