Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Кој е најјак кошарка во градов?

+20
hristijan
Bleak
ноунејм
gorgi3wade
noviot
lela
zzz
xpert
hollow
мирАл
folder
Жбафта
Fantom
Џајко
grgrgr
sokol
Marej
корун
Болиглава
kojgode
24 posters

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Koj e најак кошаркар во градоф.

Дуле
 
Кузе
 
или
 
Тиле
 
 
 
Види ги резултатите

Кој е најјак кошарка во градов? - Page 2 Empty хахахаха аман не се стегајте појма немате...многу сте кренати зато си мислите дека сте најјаки

Пишување by hristijan Нед Мај 03, 2009 9:09 pm

gorgi3wade напиша:KK Kolibri the best !!! Smile

hristijan
Адаптер4е

Age : 30
Број на мислења : 1

Вратете се на почетокот Go down

Кој е најјак кошарка во градов? - Page 2 Empty Re: Кој е најјак кошарка во градов?

Пишување by pankerishte Нед Мај 03, 2009 10:27 pm

hristijan напиша:
gorgi3wade напиша:KK Kolibri the best !!! Smile
ahhaha
pankerishte
pankerishte
Куропецач
Куропецач

Age : 35
Број на мислења : 601
Хоби(работа) : Метење,Чистење Улици
Забавен? : Да

http://www.myspace.com/komunalnahigena

Вратете се на почетокот Go down

Кој е најјак кошарка во градов? - Page 2 Empty Re: Кој е најјак кошарка во градов?

Пишување by 21 Нед Мај 10, 2009 11:41 am

Koj Tile be more? No
So zborvite?
Zas e visok mislite dek znajt da igrat kosarka?
Dule od Rodicon i Kuze definitivno...
Im nemat konkurencija...... Twisted Evil

21
Адаптер4е

Age : 34
Број на мислења : 2

Вратете се на почетокот Go down

Кој е најјак кошарка во градов? - Page 2 Empty Re: Кој е најјак кошарка во градов?

Пишување by Болиглава Нед Мај 10, 2009 12:54 pm

21 напиша:Koj Tile be more? No
So zborvite?
Zas e visok mislite dek znajt da igrat kosarka?
Dule od Rodicon i Kuze definitivno...
Im nemat konkurencija...... Twisted Evil
А шо, Дуле шо се мислит AND1 батка и шо прајт по 300 егзибиции, а немојт да реализират еднаш асолно ко шо требит, мислиш дек знајт да играт кошарка?
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 32
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Кој е најјак кошарка во градов? - Page 2 Empty Re: Кој е најјак кошарка во градов?

Пишување by *UnIqUe* Сре Мај 13, 2009 8:57 pm

или
*UnIqUe*
*UnIqUe*
Солиден Адаптер

Age : 31
Број на мислења : 244

Вратете се на почетокот Go down

Кој е најјак кошарка во градов? - Page 2 Empty Re: Кој е најјак кошарка во градов?

Пишување by Џајко Сре Мај 13, 2009 9:37 pm

Јас мисљам дуле дек е најјак.
Посебно ко ќе ја прајт Clean The Way!
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 33
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

Кој е најјак кошарка во градов? - Page 2 Empty Re: Кој е најјак кошарка во градов?

Пишување by Џими Сре Мај 13, 2009 11:58 pm

Хххххххххххххххххххххххххххххххххх.

Ако може до админите, анкета да ставите?
Дуле
Кузе
Или
Тиле
Џими
Џими
Болиглава's best friend
Болиглава's best friend

Age : 32
Број на мислења : 297
Хоби(работа) : Шах и Нелути се човече
Забавен? : Забавен

http://www.redtube.com

Вратете се на почетокот Go down

Кој е најјак кошарка во градов? - Page 2 Empty Re: Кој е најјак кошарка во градов?

Пишување by grgrgr Нед Мај 17, 2009 11:15 am

dule i kuze koj se?ili go znam

grgrgr
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 213

Вратете се на почетокот Go down

Кој е најјак кошарка во градов? - Page 2 Empty Re: Кој е најјак кошарка во градов?

Пишување by Џајко Пет Јун 05, 2009 9:01 pm

блиска е...
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 33
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

Кој е најјак кошарка во градов? - Page 2 Empty Re: Кој е најјак кошарка во градов?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот