Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Админи обавезно прочитајте!!! L S D шо филм си прајт!!!

+22
Obibos
blesava008
Џајко
Fantom
Mary Jane
Marej
hollow
zzz
Lastojca
корун
tHeJunKy
Jas**
Наташа
REGINA
Bleak
Болиглава
Master
STIFLER
noviot
Jordison
PhiLL * E
folder
26 posters

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Админи обавезно прочитајте!!! L S D шо филм си прајт!!! - Page 2 Empty Re: Админи обавезно прочитајте!!! L S D шо филм си прајт!!!

Пишување by Marej Саб Фед 14, 2009 4:01 am

Сеа ќе и кажам на Андреа дечко и шо заврзлами прајт овде..Smile))))
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Админи обавезно прочитајте!!! L S D шо филм си прајт!!! - Page 2 Empty Re: Админи обавезно прочитајте!!! L S D шо филм си прајт!!!

Пишување by PhiLL * E Саб Фед 14, 2009 4:04 am

хахаахаха
Леле Андреа !ЧДЧД
PhiLL * E
PhiLL * E
Набилдан Мултивитамин
Набилдан Мултивитамин

Age : 32
Број на мислења : 350
Хоби(работа) : rabotam da....Zashto?
Забавен? : sekako deka sum zabaven...

Вратете се на почетокот Go down

Админи обавезно прочитајте!!! L S D шо филм си прајт!!! - Page 2 Empty Re: Админи обавезно прочитајте!!! L S D шо филм си прајт!!!

Пишување by Mary Jane Саб Фед 14, 2009 8:23 pm

Не се добри хакери?

Не знајт со кој си фатил работа...
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Админи обавезно прочитајте!!! L S D шо филм си прајт!!! - Page 2 Empty Re: Админи обавезно прочитајте!!! L S D шо филм си прајт!!!

Пишување by Fantom Нед Фед 15, 2009 3:04 am

Ненат.
Fantom
Fantom
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 155

Вратете се на почетокот Go down

Админи обавезно прочитајте!!! L S D шо филм си прајт!!! - Page 2 Empty Re: Админи обавезно прочитајте!!! L S D шо филм си прајт!!!

Пишување by Џајко Нед Фед 15, 2009 3:11 am

Болиглава напиша:
hollow напиша:
Болиглава напиша:
hollow напиша:
Болиглава напиша:Море газ му мајчин пак Laughing
Шо караш мајка бе?
Кој ти кара бе мајмун еден?
Абре 15 линии ги еба 5000 марки чоекот од џеб треби да ги плати
Абе за 5 минути идам ќе видиш ти чија мајка ја караш!

Ела дојди!
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 33
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

Админи обавезно прочитајте!!! L S D шо филм си прајт!!! - Page 2 Empty Re: Админи обавезно прочитајте!!! L S D шо филм си прајт!!!

Пишување by blesava008 Нед Фед 15, 2009 3:24 am

хахаха леле колква брука е!!! леле значи детено во каков филм влезено то е нешто неверојатно. хехехе то се познават дури и по начинот на кој што се движи како демек некој јак тип е ц ц ц
Но Коммент!!! lol!
blesava008
blesava008
It's just a matter of time
It's just a matter of time

Age : 32
Број на мислења : 164
Хоби(работа) : шетање
Забавен? : на големо

Вратете се на почетокот Go down

Админи обавезно прочитајте!!! L S D шо филм си прајт!!! - Page 2 Empty Re: Админи обавезно прочитајте!!! L S D шо филм си прајт!!!

Пишување by Obibos Нед Фед 15, 2009 4:22 am

Немат јадено машки чотек ЛЕШАНСКИ
Obibos
Obibos
Рамбо со нож

Age : 33
Број на мислења : 262

Вратете се на почетокот Go down

Админи обавезно прочитајте!!! L S D шо филм си прајт!!! - Page 2 Empty Re: Админи обавезно прочитајте!!! L S D шо филм си прајт!!!

Пишување by Master Нед Фед 15, 2009 5:14 am

Боледуват от пуваторство
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 33
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Админи обавезно прочитајте!!! L S D шо филм си прајт!!! - Page 2 Empty Re: Админи обавезно прочитајте!!! L S D шо филм си прајт!!!

Пишување by STIFLER Нед Фед 15, 2009 12:40 pm

Obibos напиша:Немат јадено машки чотек ЛЕШАНСКИ

Лелеле Брату!
STIFLER
STIFLER
Чомо
Чомо

Age : 33
Број на мислења : 225

Вратете се на почетокот Go down

Админи обавезно прочитајте!!! L S D шо филм си прајт!!! - Page 2 Empty Re: Админи обавезно прочитајте!!! L S D шо филм си прајт!!!

Пишување by мирАл Нед Фед 15, 2009 5:47 pm

Имат јадено и то домаќински!!!
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 32
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Вратете се на почетокот Go down

Админи обавезно прочитајте!!! L S D шо филм си прајт!!! - Page 2 Empty Re: Админи обавезно прочитајте!!! L S D шо филм си прајт!!!

Пишување by Bleak Нед Фед 15, 2009 6:03 pm

we got some fucked up linux pcs.. that are good for tetris only so...

Изгледа не знајхт на мсн да се укључит хаха Rolling Eyes Rolling Eyes Laughing
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Админи обавезно прочитајте!!! L S D шо филм си прајт!!! - Page 2 Empty Re: Админи обавезно прочитајте!!! L S D шо филм си прајт!!!

Пишување by мирАл Нед Фед 15, 2009 7:42 pm

Bleak напиша:we got some fucked up linux pcs.. that are good for tetris only so...

Изгледа не знајхт на мсн да се укључит хаха Rolling Eyes Rolling Eyes Laughing

Можда и не знајт, ама економски компјутерине немет интернет Shocked
Така да само за тетрис мојт или за buble snooker Razz
(и за то не се)
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 32
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Вратете се на почетокот Go down

Админи обавезно прочитајте!!! L S D шо филм си прајт!!! - Page 2 Empty Re: Админи обавезно прочитајте!!! L S D шо филм си прајт!!!

Пишување by blesava008 Нед Фед 15, 2009 9:13 pm

Master напиша:Боледуват от пуваторство

те подржувам Smile
blesava008
blesava008
It's just a matter of time
It's just a matter of time

Age : 32
Број на мислења : 164
Хоби(работа) : шетање
Забавен? : на големо

Вратете се на почетокот Go down

Админи обавезно прочитајте!!! L S D шо филм си прајт!!! - Page 2 Empty Re: Админи обавезно прочитајте!!! L S D шо филм си прајт!!!

Пишување by Болиглава Нед Фед 15, 2009 9:18 pm

Зеленко!
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 32
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Админи обавезно прочитајте!!! L S D шо филм си прајт!!! - Page 2 Empty Re: Админи обавезно прочитајте!!! L S D шо филм си прајт!!!

Пишување by Bleak Нед Фед 15, 2009 9:30 pm

Болиглава напиша:Зеленко!

Ем дете татуличеее!!! Laughing Шо мојт да е друго бе? Sad Ау да бе... и Штрумф!!! Cool
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Админи обавезно прочитајте!!! L S D шо филм си прајт!!! - Page 2 Empty Re: Админи обавезно прочитајте!!! L S D шо филм си прајт!!!

Пишување by pankerishte Вто Фед 17, 2009 1:43 pm

хахахах....колку се изнасмеав на англискиот.колку очајно било детево.
Ама последниот пост кога го имат прочитано,кога сватил дека е фатен...ња ња ња...се има сепнатно....хахахахаахахахахахахахаха

кој го ископал на форумот...хахах Razz
pankerishte
pankerishte
Куропецач
Куропецач

Age : 35
Број на мислења : 601
Хоби(работа) : Метење,Чистење Улици
Забавен? : Да

http://www.myspace.com/komunalnahigena

Вратете се на почетокот Go down

Админи обавезно прочитајте!!! L S D шо филм си прајт!!! - Page 2 Empty Re: Админи обавезно прочитајте!!! L S D шо филм си прајт!!!

Пишување by Bleak Вто Фед 17, 2009 1:50 pm

Hi guys, I'm very glad we had a free commercial... Keylogger won't
help, believe me, there is separate password for founder's control
panel... I guess the "old fashioned way" will do the job...

Sincerely,
Adapter forum manstvo... Laughing
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Админи обавезно прочитајте!!! L S D шо филм си прајт!!! - Page 2 Empty Re: Админи обавезно прочитајте!!! L S D шо филм си прајт!!!

Пишување by folder Вто Фед 17, 2009 6:02 pm

Џајко напиша:
Болиглава напиша:
hollow напиша:
Болиглава напиша:
hollow напиша:
Болиглава напиша:Море газ му мајчин пак Laughing
Шо караш мајка бе?
Кој ти кара бе мајмун еден?
Абре 15 линии ги еба 5000 марки чоекот од џеб треби да ги плати
Абе за 5 минути идам ќе видиш ти чија мајка ја караш!

Ела дојди!
Ела ке дојдам Exclamation
folder
folder
Nightfall goingOn...

Age : 32
Број на мислења : 380
Хоби(работа) : DJ

http://www.myspace.com/dj_f0lder

Вратете се на почетокот Go down

Админи обавезно прочитајте!!! L S D шо филм си прајт!!! - Page 2 Empty Re: Админи обавезно прочитајте!!! L S D шо филм си прајт!!!

Пишување by Master Сре Фед 18, 2009 1:01 am

Јој! Вчера беше на тренинг, и ми се понашат нешо демек ама зш ме банираја оние пак, демек незнајт шо е работава. И јас му се изнасмеав в лице и му реков ти сега имаш среќа шо не јајш ќотек, зш за онаква глупост да напрајш требат нешо да ти фалит во та црпката. И тој демек почна да се понашат, ама ак ви дојдам таму сите ќе ве истепам, нешо се креваше, бла бла...
Имаше многу среќа шо не го треснав, зш Деки ќе ми се налутеше после не за друго........
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 33
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Админи обавезно прочитајте!!! L S D шо филм си прајт!!! - Page 2 Empty Re: Админи обавезно прочитајте!!! L S D шо филм си прајт!!!

Пишување by Mary Jane Сре Фед 18, 2009 1:06 am

Master напиша:Јој! Вчера беше на тренинг, и ми се понашат нешо демек ама зш ме банираја оние пак, демек незнајт шо е работава. И јас му се изнасмеав в лице и му реков ти сега имаш среќа шо не јајш ќотек, зш за онаква глупост да напрајш требат нешо да ти фалит во та црпката. И тој демек почна да се понашат, ама ак ви дојдам таму сите ќе ве истепам, нешо се креваше, бла бла...
Имаше многу среќа шо не го треснав, зш Деки ќе ми се налутеше после не за друго........

Ам ак не јадеше од тебе, ќе јадит од Дејан ако разберит шо прајт.
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Админи обавезно прочитајте!!! L S D шо филм си прајт!!! - Page 2 Empty Re: Админи обавезно прочитајте!!! L S D шо филм си прајт!!!

Пишување by Болиглава Сре Фед 18, 2009 1:25 am

Не е баниран бе. Незнам шо пичит и шо не се појавјат на форумов да се изјаснит. Laughing
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 32
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Админи обавезно прочитајте!!! L S D шо филм си прајт!!! - Page 2 Empty Re: Админи обавезно прочитајте!!! L S D шо филм си прајт!!!

Пишување by Џими Пет Мар 06, 2009 2:34 pm

Ова ако мојт да се префрлит во Хумор. Се згазив од смеење What a Face
Џими
Џими
Болиглава's best friend
Болиглава's best friend

Age : 32
Број на мислења : 297
Хоби(работа) : Шах и Нелути се човече
Забавен? : Забавен

http://www.redtube.com

Вратете се на почетокот Go down

Админи обавезно прочитајте!!! L S D шо филм си прајт!!! - Page 2 Empty Re: Админи обавезно прочитајте!!! L S D шо филм си прајт!!!

Пишување by Болиглава Пет Мар 06, 2009 2:38 pm

Џими напиша:Ова ако мојт да се префрлит во Хумор. Се згазив од смеење What a Face
Се за тебе!
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 32
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Админи обавезно прочитајте!!! L S D шо филм си прајт!!! - Page 2 Empty Re: Админи обавезно прочитајте!!! L S D шо филм си прајт!!!

Пишување by METALBOY Пон Мар 23, 2009 1:01 pm

почнал да се дружит со хакери манов lol!
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Админи обавезно прочитајте!!! L S D шо филм си прајт!!! - Page 2 Empty Re: Админи обавезно прочитајте!!! L S D шо филм си прајт!!!

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот