Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Омилена сцена од филм

+14
noviot
Marej
Наташа
мирАл
Џајко
Punk
T&T
tHeJunKy
malina
grgrgr
kojgode
Obibos
Jordison
Master
18 posters

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Омилена сцена од филм - Page 2 Empty Re: Омилена сцена од филм

Пишување by s... Нед Мај 03, 2009 3:48 pm

јако е во филмон меан гирлс детено ко ке викат:'' и на третиот ден господ ја создал пушката ремингтон за човекот да мозе да се бори против змејовите и гејовите''..и другиве деца: ''амин''
s...
s...
Солиден Адаптер

Age : 31
Број на мислења : 114

Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот