Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Девојки/Момчиња во стегната облека или...?

+17
pankerishte
REGINA
Mia
Рокси
lela
TONI
fairy
Marej
Lastojca
Mary Jane
STIFLER
The Breaking Dawn
Наташа
Bleak
Master
комшивка
T&T
21 posters

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Девојки/Момчиња во стегната облека или...? - Page 2 Empty Re: Девојки/Момчиња во стегната облека или...?

Пишување by METALBOY Нед Мар 22, 2009 6:15 pm

Не премногу стегната (да мојт да се дишит)За мене по некогаш стегнати мајчиња (ретко)
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Девојки/Момчиња во стегната облека или...? - Page 2 Empty Re: Девојки/Момчиња во стегната облека или...?

Пишување by zzz Нед Мар 22, 2009 6:43 pm

fairy напиша:јас дефинитивно сакам машки во широко шо се носат, онака некој си кул стил, скејтерски така нешто, а не мислам воопшто на некој уфилмани типчиња, шо носат дуксерки три броја поголеми, или фармерки со ги кревет на секое зато шо им се до колена спуштени....
а за женски, зависит, јас сакам и широко, ама и убо е и женско во тесно...ама не тесно да пукат:D
и јас исто и сакам со убај дуксери за ко ке ме гушнит да ми е убо, меко Cool
zzz
zzz
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 174

Вратете се на почетокот Go down

Девојки/Момчиња во стегната облека или...? - Page 2 Empty Re: Девојки/Момчиња во стегната облека или...?

Пишување by slatkish Нед Мај 03, 2009 10:35 pm

девојчиња секако ама машкииииии немат шанса грдо е многу е педерски

slatkish
Адаптер4е

Age : 32
Број на мислења : 22

Вратете се на почетокот Go down

Девојки/Момчиња во стегната облека или...? - Page 2 Empty Re: Девојки/Момчиња во стегната облека или...?

Пишување by Tweety Пон Мај 04, 2009 9:03 am

Се согласувам со слаткиш,и јас ,ислам дека за девојчињато се трпит и супер изгледет стегнати ама убо е некогаш и тренерки да облечет! а за машките строго препорачливо широко а и тие со си носет тесно одма му препорачвам да си го сменет стилот!!

Tweety
Адаптер4е

Age : 31
Број на мислења : 8
Забавен? : ehee..:P

Вратете се на почетокот Go down

Девојки/Момчиња во стегната облека или...? - Page 2 Empty Re: Девојки/Момчиња во стегната облека или...?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот