Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Девојки/Момчиња во стегната облека или...?

+17
pankerishte
REGINA
Mia
Рокси
lela
TONI
fairy
Marej
Lastojca
Mary Jane
STIFLER
The Breaking Dawn
Наташа
Bleak
Master
комшивка
T&T
21 posters

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Девојки/Момчиња во стегната облека или...? Empty Девојки/Момчиња во стегната облека или...?

Пишување by T&T Чет Фед 12, 2009 1:24 am

Знам појќето шо ќе одговорет на ова, ама пак, ќе се радвам ако имат исклучок

Јас да бев машко ќе сакав поспортски женски, премногу откривање на телото и е малце досадно... Под поширока облека не знјаш шо се криет..


А за машки...ЗАвисит.. Сепак посекси ми се во широко. Ама убо е некогаш и постегнато гзе да се видит хаха
T&T
T&T
Шмизла со без наводници
Шмизла со без наводници

Age : 34
Број на мислења : 663
Забавен? : е то би требало други да го кажат, иако сама си се сметам за луда и забавна (и нарцис)

Вратете се на почетокот Go down

Девојки/Момчиња во стегната облека или...? Empty Re: Девојки/Момчиња во стегната облека или...?

Пишување by комшивка Чет Фед 12, 2009 1:28 am

јас не вервам дека му е досадно на машкиве да гледет појќе откриено отколку покриено кај женскиве, а и јас сум за постегнато да се носет женските.. (со исклучоци некогаш нормално) Smile

а за машкиве.. па и тие не ќе е лошо стегнати (кај гзот нормално) и некое кошулче постегнато.. Razz (ама не претерано ко некој педерчиња)
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 33
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Девојки/Момчиња во стегната облека или...? Empty Re: Девојки/Момчиња во стегната облека или...?

Пишување by Master Чет Фед 12, 2009 2:29 am

Јас обожавам машки во skinny jeans, ама овие нашиве немојш да ги натераш да облечат такво нешо.
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 33
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Девојки/Момчиња во стегната облека или...? Empty Re: Девојки/Момчиња во стегната облека или...?

Пишување by Bleak Чет Фед 12, 2009 2:44 pm

Па шо знам кј женско искрено сакам ко ќе видам некоја со слободен стил а не како сите така и таја и со викат T&T требит да се потурдиш да дознајш шо имат под тренерките Smile и да девојчиња во тренерчиња ми се стварно кул или нешо поширочко ко ќе имет облечено туника нешо ау некое фаца кошулче и тка Smile
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Девојки/Момчиња во стегната облека или...? Empty Re: Девојки/Момчиња во стегната облека или...?

Пишување by Наташа Чет Фед 12, 2009 3:07 pm

Aк им стојт убо стегнато нек носет, никој нема да ги вратит назад. Ама да облечет некој пополнички нешо помало два броја и да се преливат сало... ноу тенкс. Rolling Eyes

Иначе, машки сеа е во мода стегнато, доста беше вие да зјапате по газојве, ај и ние тро да исплакниме очи. Razz
Наташа
Наташа
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 472

Вратете се на почетокот Go down

Девојки/Момчиња во стегната облека или...? Empty Re: Девојки/Момчиња во стегната облека или...?

Пишување by The Breaking Dawn Чет Фед 12, 2009 8:02 pm

Наташа напиша:Aк им стојт убо стегнато нек носет, никој нема да ги вратит назад. Ама да облечет некој пополнички нешо помало два броја и да се преливат сало... ноу тенкс. Rolling Eyes

Иначе, машки сеа е во мода стегнато, доста беше вие да зјапате по газојве, ај и ние тро да исплакниме очи. Razz

хахаха Very Happy Very Happy Very Happy
многу точно ова последново...
мислам да сакаш и сеа мојш да плакниш очи ама пак
нормални фармерки на машки се убај Laughing

и тесни се мн јаки...ама не мн слаби машки во тесни панталони
сакам и малце потспуштени да се (комплицирана сум)

а за женски во право си со ова
женски со сало не морат да се експонирет
да се облеквет во тесни мајци и фармерки со цел да изглеет послаби Evil or Very Mad
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Девојки/Момчиња во стегната облека или...? Empty Re: Девојки/Момчиња во стегната облека или...?

Пишување by STIFLER Чет Фед 12, 2009 10:20 pm

Edno prasanje sho imat tolku ubo vo gazot?
STIFLER
STIFLER
Чомо
Чомо

Age : 33
Број на мислења : 225

Вратете се на почетокот Go down

Девојки/Момчиња во стегната облека или...? Empty Re: Девојки/Момчиња во стегната облека или...?

Пишување by Master Чет Фед 12, 2009 10:39 pm

STIFLER напиша:Edno prasanje sho imat tolku ubo vo gazot?

Како шо на машкиве им е убо да гледет во гз или гради на женскиве така и на женскиве им е убо да гледет машки гзој.


П.С. Постојат и женски манијаци. Јас сум една.
Во средата на физичко Јаманди ко се заграваше не мрдав очи од газон негов. Шо шорц бесен носеше...
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 33
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Девојки/Момчиња во стегната облека или...? Empty Re: Девојки/Момчиња во стегната облека или...?

Пишување by The Breaking Dawn Чет Фед 12, 2009 11:53 pm

Master напиша:
STIFLER напиша:Edno prasanje sho imat tolku ubo vo gazot?

Како шо на машкиве им е убо да гледет во гз или гради на женскиве така и на женскиве им е убо да гледет машки гзој.


П.С. Постојат и женски манијаци. Јас сум една.
Во средата на физичко Јаманди ко се заграваше не мрдав очи од газон негов. Шо шорц бесен носеше...

леле леле јамандииии
уфффффффффф уфффффффффф
преубај очи и г'з....ко ке ми речеше петковска напрај нешо се губевв уфф
и јас сум перверзњачка cheers
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Девојки/Момчиња во стегната облека или...? Empty Re: Девојки/Момчиња во стегната облека или...?

Пишување by Mary Jane Чет Фед 12, 2009 11:56 pm

The Breaking Dawn напиша:
Master напиша:
STIFLER напиша:Edno prasanje sho imat tolku ubo vo gazot?

Како шо на машкиве им е убо да гледет во гз или гради на женскиве така и на женскиве им е убо да гледет машки гзој.


П.С. Постојат и женски манијаци. Јас сум една.
Во средата на физичко Јаманди ко се заграваше не мрдав очи од газон негов. Шо шорц бесен носеше...

леле леле јамандииии
уфффффффффф уфффффффффф
преубај очи и г'з....ко ке ми речеше петковска напрај нешо се губевв уфф
и јас сум перверзњачка cheers

И јас Twisted Evil
Штета шо не ви е Љупчо по музичко па да се изнаглеате...
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Девојки/Момчиња во стегната облека или...? Empty Re: Девојки/Момчиња во стегната облека или...?

Пишување by Lastojca Пет Фед 13, 2009 12:23 am

леле мањачки све една по една...јас иначе не сакам стегната облека ме нервират и мн ретко да носам така нешо...а пак кј мшки уш појке не сакам...сакам да се во широко..
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 847

Вратете се на почетокот Go down

Девојки/Момчиња во стегната облека или...? Empty Re: Девојки/Момчиња во стегната облека или...?

Пишување by Marej Вто Фед 24, 2009 12:44 am

Јас во последно време сфаќам дек сакам мшки во стегнато. (А)
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Девојки/Момчиња во стегната облека или...? Empty Re: Девојки/Момчиња во стегната облека или...?

Пишување by Mary Jane Вто Фед 24, 2009 1:20 am

Lastojca напиша:леле мањачки све една по една...јас иначе не сакам стегната облека ме нервират и мн ретко да носам така нешо...а пак кј мшки уш појке не сакам...сакам да се во широко..

Ам шо да прајме, нели не се ојт на школа само за учење...
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Девојки/Момчиња во стегната облека или...? Empty Re: Девојки/Момчиња во стегната облека или...?

Пишување by fairy Вто Фед 24, 2009 9:21 pm

јас дефинитивно сакам машки во широко шо се носат, онака некој си кул стил, скејтерски така нешто, а не мислам воопшто на некој уфилмани типчиња, шо носат дуксерки три броја поголеми, или фармерки со ги кревет на секое зато шо им се до колена спуштени....
а за женски, зависит, јас сакам и широко, ама и убо е и женско во тесно...ама не тесно да пукат:D
fairy
fairy
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 278

Вратете се на почетокот Go down

Девојки/Момчиња во стегната облека или...? Empty Re: Девојки/Момчиња во стегната облека или...?

Пишување by STIFLER Вто Фед 24, 2009 10:10 pm

Море нека пукатRazz
STIFLER
STIFLER
Чомо
Чомо

Age : 33
Број на мислења : 225

Вратете се на почетокот Go down

Девојки/Момчиња во стегната облека или...? Empty Re: Девојки/Момчиња во стегната облека или...?

Пишување by Lastojca Сре Фед 25, 2009 7:45 pm

Mary Jane напиша:
Lastojca напиша:леле мањачки све една по една...јас иначе не сакам стегната облека ме нервират и мн ретко да носам така нешо...а пак кј мшки уш појке не сакам...сакам да се во широко..

Ам шо да прајме, нели не се ојт на школа само за учење...

е де е
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 847

Вратете се на почетокот Go down

Девојки/Момчиња во стегната облека или...? Empty Re: Девојки/Момчиња во стегната облека или...?

Пишување by TONI Сре Фед 25, 2009 11:01 pm

На премер за мене...на лето често сакам во пошироки да се облеквам или во искинати,партал напраени,а обожавам стандард пантолчиња да си носам на зима(покласични)
За женски...па не можам да кажам зш за секоја различно сакам.
Сакам онака класично,сакам понекогаш стегнато ама не апла,а најпоќе сакам ко ќе видам чупе во хипички светли бои.Сепак повеќе одлучвам за личност отколку општо.
TONI
TONI
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 466

Вратете се на почетокот Go down

Девојки/Момчиња во стегната облека или...? Empty Re: Девојки/Момчиња во стегната облека или...?

Пишување by The Breaking Dawn Чет Фед 26, 2009 1:34 pm

TONI напиша:На премер за мене...на лето често сакам во пошироки да се облеквам или во искинати,партал напраени,а обожавам стандард пантолчиња да си носам на зима(покласични)
За женски...па не можам да кажам зш за секоја различно сакам.
Сакам онака класично,сакам понекогаш стегнато ама не апла,а најпоќе сакам ко ќе видам чупе во хипички светли бои.Сепак повеќе одлучвам за личност отколку општо.

да бе кажа цела листа какви да се и на крајот се истаде со последново
хах Laughing Laughing
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Девојки/Момчиња во стегната облека или...? Empty Re: Девојки/Момчиња во стегната облека или...?

Пишување by TONI Саб Фед 28, 2009 12:08 pm

The Breaking Dawn напиша:
TONI напиша:На премер за мене...на лето често сакам во пошироки да се облеквам или во искинати,партал напраени,а обожавам стандард пантолчиња да си носам на зима(покласични)
За женски...па не можам да кажам зш за секоја различно сакам.
Сакам онака класично,сакам понекогаш стегнато ама не апла,а најпоќе сакам ко ќе видам чупе во хипички светли бои.Сепак повеќе одлучвам за личност отколку општо.

да бе кажа цела листа какви да се и на крајот се истаде со последново
хах Laughing Laughing
нормално,за сите да можат да се пронајдат во мој пост Cool Cool .
ама сакам да кажам дека и онаа облека шо сакам да ја видам на женско мојт на некоја да не и стојт и обратно Smile
TONI
TONI
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 466

Вратете се на почетокот Go down

Девојки/Момчиња во стегната облека или...? Empty Re: Девојки/Момчиња во стегната облека или...?

Пишување by lela Пет Мар 06, 2009 8:49 pm

The Breaking Dawn напиша:
Наташа напиша:Aк им стојт убо стегнато нек носет, никој нема да ги вратит назад. Ама да облечет некој пополнички нешо помало два броја и да се преливат сало... ноу тенкс. Rolling Eyes

Иначе, машки сеа е во мода стегнато, доста беше вие да зјапате по газојве, ај и ние тро да исплакниме очи. Razz

хахаха Very Happy Very Happy Very Happy
многу точно ова последново...
мислам да сакаш и сеа мојш да плакниш очи ама пак
нормални фармерки на машки се убај Laughing

и тесни се мн јаки...ама не мн слаби машки во тесни панталони
сакам и малце потспуштени да се (комплицирана сум)

а за женски во право си со ова
женски со сало не морат да се експонирет
да се облеквет во тесни мајци и фармерки со цел да изглеет послаби Evil or Very Mad
по еден глас на подршка за двете.

lela
Адаптер во подем

Age : 32
Број на мислења : 85

Вратете се на почетокот Go down

Девојки/Момчиња во стегната облека или...? Empty Re: Девојки/Момчиња во стегната облека или...?

Пишување by Bleak Пет Мар 06, 2009 8:57 pm

Па шо знам нејкам ептен широки фармерки доста удобно ми е со тесни фармерки ама не ептен тесни значит... Smile и да... и тесни маици сакам да носам ама само 2-3 иам такви све друго пошироко ми е Smile
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Девојки/Момчиња во стегната облека или...? Empty Re: Девојки/Момчиња во стегната облека или...?

Пишување by Рокси Пет Мар 06, 2009 9:01 pm

Пааа сакам јас да носам тесни фармерки и малце поширочки блузи, најубо така се осеќам.
А на машки ОБОЖАВАМ тесни фармерки, па газето да му го истаквит мх мх мх... да си нараниме и ние очи малце па... а можит и по некоја рака понекогаш..
Еден другар од клас имат многу убав г’з, и еднаш носеше потесни фармерки... ауууу ептен секси му стоеја, сите женски не го тргнавме погледот од г’зот негов тој ден
Рокси
Рокси
Нејкам ништо
Нејкам ништо

Age : 30
Број на мислења : 517

Вратете се на почетокот Go down

Девојки/Момчиња во стегната облека или...? Empty Re: Девојки/Момчиња во стегната облека или...?

Пишување by Mia Вто Мар 10, 2009 11:25 pm

De4ki 21 vek e normalno stegnata Smile
Mia
Mia
Адаптер4е

Age : 33
Број на мислења : 5

Вратете се на почетокот Go down

Девојки/Момчиња во стегната облека или...? Empty Re: Девојки/Момчиња во стегната облека или...?

Пишување by REGINA Вто Мар 10, 2009 11:33 pm

Mia напиша:De4ki 21 vek e normalno stegnata Smile

женски да, ама машки во стегнато... не баш (макар шо ак му сејт убо зш да не..ама да не се хеланки) Smile
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 33
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Девојки/Момчиња во стегната облека или...? Empty Re: Девојки/Момчиња во стегната облека или...?

Пишување by pankerishte Пет Мар 13, 2009 2:52 am

Женско во широка панталона добро изгледа.А исто така и во тесна фармерка привлечно изгледаат.Човек да не може да се одлучит.

М'шки...хм...па шо знам...јас сум носел тесни такви карирани пантолони или тексас џинс нешто.али од коа се здебелив едно 20кг не ме собира ништо.
Али уште преферирам Фармерки Џинс така потесни.Со мартинки добро стојат Twisted Evil
pankerishte
pankerishte
Куропецач
Куропецач

Age : 35
Број на мислења : 601
Хоби(работа) : Метење,Чистење Улици
Забавен? : Да

http://www.myspace.com/komunalnahigena

Вратете се на почетокот Go down

Девојки/Момчиња во стегната облека или...? Empty Re: Девојки/Момчиња во стегната облека или...?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот