Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Машките: Што носите повеќе, гаќи или боксерици ?

+20
fairy
Odyssey
kirce
nance
FalcoN eYe
мирАл
Alexandra
The Breaking Dawn
Bleak
sokol
folder
noviot
комшивка
kojgode
hollow
корун
Болиглава
mitan
T&T
PhiLL * E
24 posters

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Машките: Што носите повеќе, гаќи или боксерици ? - Page 2 Empty Re: Машките: Што носите повеќе, гаќи или боксерици ?

Пишување by kojgode Пет Фед 13, 2009 12:00 am

Teшко остварлива е таја работа прилично тврдоглав сум.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 32
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Машките: Што носите повеќе, гаќи или боксерици ? - Page 2 Empty Re: Машките: Што носите повеќе, гаќи или боксерици ?

Пишување by The Breaking Dawn Пет Фед 13, 2009 12:10 am

женските се потврдоглави
и плус замисли стварно си напален а типкава ти дават услов - или ставаш тангица или немат бурна вечер за тебе WinkRazz
тоаш?
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Машките: Што носите повеќе, гаќи или боксерици ? - Page 2 Empty Re: Машките: Што носите повеќе, гаќи или боксерици ?

Пишување by мирАл Пет Фед 13, 2009 12:12 am

На јебо си Mad Razz
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 32
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Вратете се на почетокот Go down

Машките: Што носите повеќе, гаќи или боксерици ? - Page 2 Empty Re: Машките: Што носите повеќе, гаќи или боксерици ?

Пишување by kojgode Пет Фед 13, 2009 12:19 am

The Breaking Dawn напиша:женските се потврдоглави
и плус замисли стварно си напален а типкава ти дават услов - или ставаш тангица или немат бурна вечер за тебе WinkRazz
тоаш?
Паа една од работите шо најмногу ја мразам ко ќе ми поставјет услови и уценвење така да тоаш веќе НЕ ќе и речам или ќе ме сакат каков шо сум или ништо. Ама ак ми е жена или долгогодишна женска би клал и танга сеа ко ќе помислам убо, за друг ден да можам и јас нешто од нејзе да побарам да облечит нешто секси или слични побарувања. albino
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 32
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Машките: Што носите повеќе, гаќи или боксерици ? - Page 2 Empty Re: Машките: Што носите повеќе, гаќи или боксерици ?

Пишување by The Breaking Dawn Пет Фед 13, 2009 12:43 am

конечно
хахахха демек памти па врати...а шо ке и речиш да стајт??
а за то првото не си во право... ко ке се напалени машкиве се прает Razz:P
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Машките: Што носите повеќе, гаќи или боксерици ? - Page 2 Empty Re: Машките: Што носите повеќе, гаќи или боксерици ?

Пишување by kojgode Пет Фед 13, 2009 12:49 am

The Breaking Dawn напиша:конечно
хахахха демек памти па врати...а шо ке и речиш да стајт??
а за то првото не си во право... ко ке се напалени машкиве се прает Razz:P
Така те учеа поголемиве жени? Па 95% од мшкиве све прает ко ќе се напалени. Се надевам дека во тие 5% сум. А незнам шо ќе и речам да клајт иам прилично многу фантазии. Basketball
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 32
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Машките: Што носите повеќе, гаќи или боксерици ? - Page 2 Empty Re: Машките: Што носите повеќе, гаќи или боксерици ?

Пишување by noviot Пет Фед 13, 2009 1:01 am

folder напиша:
комшивка напиша:А танги носите? Very Happy
Ак ми најш ке носам Razz
имам јас машка танга од барселона ак сакаш да ја поносиш кажи не е проблем ,јас само над фармерки ја имам облечено
noviot
noviot
Чудотворецот
Чудотворецот

Age : 74
Број на мислења : 299
Хоби(работа) : meteorolog

Вратете се на почетокот Go down

Машките: Што носите повеќе, гаќи или боксерици ? - Page 2 Empty Re: Машките: Што носите повеќе, гаќи или боксерици ?

Пишување by folder Пет Фед 13, 2009 1:03 am

noviot напиша:
folder напиша:
комшивка напиша:А танги носите? Very Happy
Ак ми најш ке носам Razz
имам јас машка танга од барселона ак сакаш да ја поносиш кажи не е проблем ,јас само над фармерки ја имам облечено
хухухуху Razz
folder
folder
Nightfall goingOn...

Age : 32
Број на мислења : 380
Хоби(работа) : DJ

http://www.myspace.com/dj_f0lder

Вратете се на почетокот Go down

Машките: Што носите повеќе, гаќи или боксерици ? - Page 2 Empty Re: Машките: Што носите повеќе, гаќи или боксерици ?

Пишување by комшивка Пет Фед 13, 2009 1:36 am

kojgode напиша:
Jaс на пример нема да ги облечам. И плус ваљда ќе знајт дека нејќам да носам такви работи па нема да ми купит ако не е инаетчифка или нешто.

А ако Џесика Алба се заинаетит? Very Happy
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Машките: Што носите повеќе, гаќи или боксерици ? - Page 2 Empty Re: Машките: Што носите повеќе, гаќи или боксерици ?

Пишување by FalcoN eYe Пет Фед 13, 2009 4:08 am

еднаш ко помал си купив боксерици XXL големина...и многу дебилно се осеќав во нив...зато сега си носам стегнати боксерици и супер си е
FalcoN eYe
FalcoN eYe
Солиден Адаптер

Age : 33
Број на мислења : 105

Вратете се на почетокот Go down

Машките: Што носите повеќе, гаќи или боксерици ? - Page 2 Empty Re: Машките: Што носите повеќе, гаќи или боксерици ?

Пишување by kojgode Пет Фед 13, 2009 10:08 am

комшивка напиша:
kojgode напиша:
Jaс на пример нема да ги облечам. И плус ваљда ќе знајт дека нејќам да носам такви работи па нема да ми купит ако не е инаетчифка или нешто.

А ако Џесика Алба се заинаетит? Very Happy
За нејзе по танга на плоштад ќе шетам. Ама то се ретки исклучоци. Laughing
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 32
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Машките: Што носите повеќе, гаќи или боксерици ? - Page 2 Empty Re: Машките: Што носите повеќе, гаќи или боксерици ?

Пишување by The Breaking Dawn Пет Фед 13, 2009 2:39 pm

kojgode напиша:
The Breaking Dawn напиша:конечно
хахахха демек памти па врати...а шо ке и речиш да стајт??
а за то првото не си во право... ко ке се напалени машкиве се прает Razz:P
Така те учеа поголемиве жени? Па 95% од мшкиве све прает ко ќе се напалени. Се надевам дека во тие 5% сум. А незнам шо ќе и речам да клајт иам прилично многу фантазии. Basketball

уф мене не требит да ме учет поголеми жени...јас од мајка природа сум надарена со знаење за вакви работи... Razz Razz
иначе 95% од машките се напалени и се прает ко ке се..а другите 5% се педери...
во кои се ставаш сеа??хаха
еј се зезам знајш (сепак тие 50%).... bounce bounce bounce
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Машките: Што носите повеќе, гаќи или боксерици ? - Page 2 Empty Re: Машките: Што носите повеќе, гаќи или боксерици ?

Пишување by nance Саб Фед 21, 2009 12:24 pm

Само стегнати " slim " боксерки.
nance
nance
Херој на форумов

Age : 33
Број на мислења : 143
Хоби(работа) : drapanje jajca
Забавен? : nda

Вратете се на почетокот Go down

Машките: Што носите повеќе, гаќи или боксерици ? - Page 2 Empty Re: Машките: Што носите повеќе, гаќи или боксерици ?

Пишување by kirce Саб Мар 07, 2009 9:54 pm

боксерици ама стегнати
и убо ми е ...
kirce
kirce
Адаптер во подем

Age : 32
Број на мислења : 68
Хоби(работа) : скокач за водици

Вратете се на почетокот Go down

Машките: Што носите повеќе, гаќи или боксерици ? - Page 2 Empty Re: Машките: Што носите повеќе, гаќи или боксерици ?

Пишување by Odyssey Нед Мар 08, 2009 3:19 am

корун напиша:Обични гашти и тесни боксерици, не сакам ко ке ми се влечкат по пат...

Не мами
И со танга идаш на школо,
Вчера како ти ја истегнав
да пукатИначе сега стандард боксерки, и не ми е многу битно стегнати нестегнати, ама мислам дека во шо полефтерни то поубо се осеќам
Odyssey
Odyssey
Резидент ДискоЏокеј
Резидент ДискоЏокеј

Age : 67
Број на мислења : 594
Хоби(работа) : Dj

Вратете се на почетокот Go down

Машките: Што носите повеќе, гаќи или боксерици ? - Page 2 Empty Re: Машките: Што носите повеќе, гаќи или боксерици ?

Пишување by kojgode Нед Мар 08, 2009 2:39 pm

Jaс во последно не носам гашти.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 32
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Машките: Што носите повеќе, гаќи или боксерици ? - Page 2 Empty Re: Машките: Што носите повеќе, гаќи или боксерици ?

Пишување by fairy Вто Мар 10, 2009 1:07 pm

kojgode напиша:Jaс во последно не носам гашти.

како бе?? цццц а јас седам до тебе лелееееее Embarassed Very Happy
fairy
fairy
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 278

Вратете се на почетокот Go down

Машките: Што носите повеќе, гаќи или боксерици ? - Page 2 Empty Re: Машките: Што носите повеќе, гаќи или боксерици ?

Пишување by Fantom Вто Мар 10, 2009 1:46 pm

Порано носев домаќинска гашта, уба, ко по филмојне, ама потпораснав и сеа си носам тесни боксерки... Со Болиглава ојме заедно одбираме.
Fantom
Fantom
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 155

Вратете се на почетокот Go down

Машките: Што носите повеќе, гаќи или боксерици ? - Page 2 Empty Re: Машките: Што носите повеќе, гаќи или боксерици ?

Пишување by Obibos Вто Мар 10, 2009 7:05 pm

Боксерки и тесни и широки
Obibos
Obibos
Рамбо со нож

Age : 33
Број на мислења : 262

Вратете се на почетокот Go down

Машките: Што носите повеќе, гаќи или боксерици ? - Page 2 Empty Re: Машките: Што носите повеќе, гаќи или боксерици ?

Пишување by James Bomb Вто Мар 10, 2009 9:37 pm

Боксерки
James Bomb
James Bomb
Адаптер4е

Age : 32
Број на мислења : 29
Хоби(работа) : Gradenje Brodoj
Забавен? : OOoO

Вратете се на почетокот Go down

Машките: Што носите повеќе, гаќи или боксерици ? - Page 2 Empty Re: Машките: Што носите повеќе, гаќи или боксерици ?

Пишување by мирАл Сре Мар 11, 2009 9:54 pm

Ништо ич!!! Слободно да е, да летат све и сешто Shocked
Razz
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 32
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Вратете се на почетокот Go down

Машките: Што носите повеќе, гаќи или боксерици ? - Page 2 Empty Re: Машките: Што носите повеќе, гаќи или боксерици ?

Пишување by METALBOY Вто Мар 17, 2009 9:52 pm

Боксерки
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Машките: Што носите повеќе, гаќи или боксерици ? - Page 2 Empty Re: Машките: Што носите повеќе, гаќи или боксерици ?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот