Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Машките: Што носите повеќе, гаќи или боксерици ?

+20
fairy
Odyssey
kirce
nance
FalcoN eYe
мирАл
Alexandra
The Breaking Dawn
Bleak
sokol
folder
noviot
комшивка
kojgode
hollow
корун
Болиглава
mitan
T&T
PhiLL * E
24 posters

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Машките: Што носите повеќе, гаќи или боксерици ? Empty Машките: Што носите повеќе, гаќи или боксерици ?

Пишување by PhiLL * E Чет Фед 12, 2009 1:07 am

Јас обожавам да носам боксерици ... ама за на физичко преферирам гашти ...оти да не се клати ... оти може така рак на тестиси да се добие.... барем така читав!

пишете шо преферирате?
PhiLL * E
PhiLL * E
Набилдан Мултивитамин
Набилдан Мултивитамин

Age : 32
Број на мислења : 350
Хоби(работа) : rabotam da....Zashto?
Забавен? : sekako deka sum zabaven...

Вратете се на почетокот Go down

Машките: Што носите повеќе, гаќи или боксерици ? Empty Re: Машките: Што носите повеќе, гаќи или боксерици ?

Пишување by T&T Чет Фед 12, 2009 1:08 am

Боксерици Razz Razz
T&T
T&T
Шмизла со без наводници
Шмизла со без наводници

Age : 34
Број на мислења : 663
Забавен? : е то би требало други да го кажат, иако сама си се сметам за луда и забавна (и нарцис)

Вратете се на почетокот Go down

Машките: Што носите повеќе, гаќи или боксерици ? Empty Re: Машките: Што носите повеќе, гаќи или боксерици ?

Пишување by mitan Чет Фед 12, 2009 1:10 am

боксеркине се многу незгодни посебно ак ги носиш од мал...до колена тестисите может да појдет:S:Sа инаку си носам боксерки ама стегнати....најубај се...а со боксерки она сироки е мн дебилно те лево те десно хахахахха
mitan
mitan
Адаптериште

Age : 33
Број на мислења : 352
Хоби(работа) : spienje
Забавен? : za kogo kako

Вратете се на почетокот Go down

Машките: Што носите повеќе, гаќи или боксерици ? Empty Re: Машките: Што носите повеќе, гаќи или боксерици ?

Пишување by Болиглава Чет Фед 12, 2009 1:12 am

mitan напиша:боксеркине се многу незгодни посебно ак ги носиш од мал...до колена тестисите может да појдет:S:Sа инаку си носам боксерки ама стегнати....најубај се...а со боксерки она сироки е мн дебилно те лево те десно хахахахха
И јас носам стегнати боксерици. Порано се радвев со тие широките ама почна многу незгодно да ми станвит... пошо така надарен чоек. Embarassed
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 32
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Машките: Што носите повеќе, гаќи или боксерици ? Empty Re: Машките: Што носите повеќе, гаќи или боксерици ?

Пишување by корун Чет Фед 12, 2009 1:16 am

Обични гашти и тесни боксерици, не сакам ко ке ми се влечкат по пат...
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Машките: Што носите повеќе, гаќи или боксерици ? Empty Re: Машките: Што носите повеќе, гаќи или боксерици ?

Пишување by mitan Чет Фед 12, 2009 1:16 am

Болиглава напиша:
mitan напиша:боксеркине се многу незгодни посебно ак ги носиш од мал...до колена тестисите может да појдет:S:Sа инаку си носам боксерки ама стегнати....најубај се...а со боксерки она сироки е мн дебилно те лево те десно хахахахха
И јас носам стегнати боксерици. Порано се радвев со тие широките ама почна многу незгодно да ми станвит... пошо така надарен чоек. Embarassed
ама вистина дали не се дебилни...те лево те десно...еден ден одам така по пат глеам нешо ми зиркат кај патикана:S:Sи од тогаш сум со стегнати боксерици...
mitan
mitan
Адаптериште

Age : 33
Број на мислења : 352
Хоби(работа) : spienje
Забавен? : za kogo kako

Вратете се на почетокот Go down

Машките: Што носите повеќе, гаќи или боксерици ? Empty Re: Машките: Што носите повеќе, гаќи или боксерици ?

Пишување by hollow Чет Фед 12, 2009 1:17 am

Во последно почнав тесни боксерки ама уште носам и од широкине
hollow
hollow
Шуко утикач
Шуко утикач

Age : 33
Број на мислења : 348
Хоби(работа) : Бричење костени

Вратете се на почетокот Go down

Машките: Што носите повеќе, гаќи или боксерици ? Empty Re: Машките: Што носите повеќе, гаќи или боксерици ?

Пишување by mitan Чет Фед 12, 2009 1:21 am

hollow напиша:Во последно почнав тесни боксерки ама уште носам и од широкине
а од стално носиш широки???
mitan
mitan
Адаптериште

Age : 33
Број на мислења : 352
Хоби(работа) : spienje
Забавен? : za kogo kako

Вратете се на почетокот Go down

Машките: Што носите повеќе, гаќи или боксерици ? Empty Re: Машките: Што носите повеќе, гаќи или боксерици ?

Пишување by hollow Чет Фед 12, 2009 1:35 am

mitan напиша:
hollow напиша:Во последно почнав тесни боксерки ама уште носам и од широкине
а од стално носиш широки???
Не бе од ко почнав сам да си купвам порано мама ја пуштав и обични ми земаше секогаш
hollow
hollow
Шуко утикач
Шуко утикач

Age : 33
Број на мислења : 348
Хоби(работа) : Бричење костени

Вратете се на почетокот Go down

Машките: Што носите повеќе, гаќи или боксерици ? Empty Re: Машките: Што носите повеќе, гаќи или боксерици ?

Пишување by kojgode Чет Фед 12, 2009 1:46 am

Jас боксерици носам. Некоаш пошироки некоаш потесни зависит кога како. Ама за на физичко глеам стегнати да носам зш децава ќе мислет 3 нозе иам.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Машките: Што носите повеќе, гаќи или боксерици ? Empty Re: Машките: Што носите повеќе, гаќи или боксерици ?

Пишување by комшивка Чет Фед 12, 2009 2:33 am

А танги носите? Very Happy
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 33
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Машките: Што носите повеќе, гаќи или боксерици ? Empty Re: Машките: Што носите повеќе, гаќи или боксерици ?

Пишување by noviot Чет Фед 12, 2009 2:46 am

стегнати боксерки почесто, а ко ке носам широки ко врзвам околу нога 6-7 пати за да не ги сопкам другите кај шо ке поминам Smile

иначе ме интересира господинот тошо што носи дали сепак најдоја нешто во кое ке може да се опушти неговата анаконда Very Happy
noviot
noviot
Чудотворецот
Чудотворецот

Age : 74
Број на мислења : 299
Хоби(работа) : meteorolog

Вратете се на почетокот Go down

Машките: Што носите повеќе, гаќи или боксерици ? Empty Re: Машките: Што носите повеќе, гаќи или боксерици ?

Пишување by folder Чет Фед 12, 2009 11:19 am

Неам гашчи
folder
folder
Nightfall goingOn...

Age : 32
Број на мислења : 380
Хоби(работа) : DJ

http://www.myspace.com/dj_f0lder

Вратете се на почетокот Go down

Машките: Што носите повеќе, гаќи или боксерици ? Empty Re: Машките: Што носите повеќе, гаќи или боксерици ?

Пишување by kojgode Чет Фед 12, 2009 12:25 pm

комшивка напиша:А танги носите? Very Happy
Jaс не носам танга и никоаш не би носел. И педерско ми е многу.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Машките: Што носите повеќе, гаќи или боксерици ? Empty Re: Машките: Што носите повеќе, гаќи или боксерици ?

Пишување by folder Чет Фед 12, 2009 12:45 pm

комшивка напиша:А танги носите? Very Happy
Ак ми најш ке носам Razz
folder
folder
Nightfall goingOn...

Age : 32
Број на мислења : 380
Хоби(работа) : DJ

http://www.myspace.com/dj_f0lder

Вратете се на почетокот Go down

Машките: Што носите повеќе, гаќи или боксерици ? Empty Re: Машките: Што носите повеќе, гаќи или боксерици ?

Пишување by sokol Чет Фед 12, 2009 2:22 pm

јас носам стегнати боксерки и некогаш ретко обични гашти
sokol
sokol
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 397

Вратете се на почетокот Go down

Машките: Што носите повеќе, гаќи или боксерици ? Empty Re: Машките: Што носите повеќе, гаќи или боксерици ?

Пишување by Bleak Чет Фед 12, 2009 2:41 pm

Па навикнат отсекогаш гашти обични понекогаш и тесни боксерки и така Smile знајш не сум дозволил да шетат по тротоар широки боксерки - НЕ!!! Very Happy
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Машките: Што носите повеќе, гаќи или боксерици ? Empty Re: Машките: Што носите повеќе, гаќи или боксерици ?

Пишување by The Breaking Dawn Чет Фед 12, 2009 5:49 pm

тесни боксерки...Razz
иначе стварно имат машkи танги имат со змивче или со сурла
и двете се црвени
заинтересираните во амамон прв спрат негде Wink
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Машките: Што носите повеќе, гаќи или боксерици ? Empty Re: Машките: Што носите повеќе, гаќи или боксерици ?

Пишување by hollow Чет Фед 12, 2009 9:52 pm

Иам јас едни со сурла на брат ми за роденден му ги донесоја Very Happy
hollow
hollow
Шуко утикач
Шуко утикач

Age : 33
Број на мислења : 348
Хоби(работа) : Бричење костени

Вратете се на почетокот Go down

Машките: Што носите повеќе, гаќи или боксерици ? Empty Re: Машките: Што носите повеќе, гаќи или боксерици ?

Пишување by mitan Чет Фед 12, 2009 10:02 pm

иам еднаш облечено ама женски беа...се ти се глеат одстрана:S:Sмн дебилно...
mitan
mitan
Адаптериште

Age : 33
Број на мислења : 352
Хоби(работа) : spienje
Забавен? : za kogo kako

Вратете се на почетокот Go down

Машките: Што носите повеќе, гаќи или боксерици ? Empty Re: Машките: Што носите повеќе, гаќи или боксерици ?

Пишување by kojgode Чет Фед 12, 2009 10:04 pm

комшивка напиша:
kojgode напиша:
Jaс не носам танга и никоаш не би носел. И педерско ми е многу.

Ево на пример да земиме партнерката ти ги дават за празников и очеквит да ги облечиш вечерта Laughing
Jaс на пример нема да ги облечам. И плус ваљда ќе знајт дека нејќам да носам такви работи па нема да ми купит ако не е инаетчифка или нешто.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Машките: Што носите повеќе, гаќи или боксерици ? Empty Re: Машките: Што носите повеќе, гаќи или боксерици ?

Пишување by корун Чет Фед 12, 2009 10:12 pm

Зш бе кејфот да не и го напрајш? Јас би облекол ради нејзе толку ак сакат да ме видит, ама само да ме видит не да ги носам...
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Машките: Што носите повеќе, гаќи или боксерици ? Empty Re: Машките: Што носите повеќе, гаќи или боксерици ?

Пишување by Alexandra Чет Фед 12, 2009 10:17 pm

Ууу танга...„секси“ xD
Alexandra
Alexandra
Секретарка на форумот

Age : 32
Број на мислења : 176
Забавен? : Prilichno.

Вратете се на почетокот Go down

Машките: Што носите повеќе, гаќи или боксерици ? Empty Re: Машките: Што носите повеќе, гаќи или боксерици ?

Пишување by мирАл Чет Фед 12, 2009 10:51 pm

Почесто стегнати боксерци, а се дешават некогаш да облечам и домаќинска бела некоја хех Smile
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 32
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Вратете се на почетокот Go down

Машките: Што носите повеќе, гаќи или боксерици ? Empty Re: Машките: Што носите повеќе, гаќи или боксерици ?

Пишување by The Breaking Dawn Чет Фед 12, 2009 11:50 pm

kojgode напиша:
комшивка напиша:
kojgode напиша:
Jaс не носам танга и никоаш не би носел. И педерско ми е многу.

Ево на пример да земиме партнерката ти ги дават за празников и очеквит да ги облечиш вечерта Laughing
Jaс на пример нема да ги облечам. И плус ваљда ќе знајт дека нејќам да носам такви работи па нема да ми купит ако не е инаетчифка или нешто.

а ак те НАТЕРАТ да ја носиш???? Shocked Very Happy Very Happy
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Машките: Што носите повеќе, гаќи или боксерици ? Empty Re: Машките: Што носите повеќе, гаќи или боксерици ?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот