Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Што преферираат женските танга или боксерици ?

+9
Mary Jane
bojan_acm
REGINA
Наташа
The Breaking Dawn
p4eli4ka
Marej
Болиглава
malina
13 posters

Go down

Што преферираат женските танга или боксерици ? Empty Што преферираат женските танга или боксерици ?

Пишување by malina Саб Мар 21, 2009 7:09 pm

Јас сум за танга во секоја пригода освен ко ќе имаме добијано
malina
malina
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 384
Хоби(работа) : .
Забавен? : понекогаш и зависи за кого

Вратете се на почетокот Go down

Што преферираат женските танга или боксерици ? Empty Re: Што преферираат женските танга или боксерици ?

Пишување by Болиглава Саб Мар 21, 2009 7:21 pm

А домаќински онакви не носите?
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 32
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Што преферираат женските танга или боксерици ? Empty Re: Што преферираат женските танга или боксерици ?

Пишување by Marej Саб Мар 21, 2009 7:34 pm

Ivke sho poludvish so temive :-))
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Што преферираат женските танга или боксерици ? Empty Re: Што преферираат женските танга или боксерици ?

Пишување by p4eli4ka Саб Мар 21, 2009 8:24 pm

хахах јас искрено појке преферирам боксерици од колку танга....

p4eli4ka
Адаптер во подем

Age : 32
Број на мислења : 44

Вратете се на почетокот Go down

Што преферираат женските танга или боксерици ? Empty Re: Што преферираат женските танга или боксерици ?

Пишување by The Breaking Dawn Саб Мар 21, 2009 8:29 pm

и јас преферирам појке боксерици
не знам зш посекси изглеет женски во боксерици некои отколку танги
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Што преферираат женските танга или боксерици ? Empty Re: Што преферираат женските танга или боксерици ?

Пишување by malina Саб Мар 21, 2009 9:07 pm

хаха маринке кризи со да прам хахахахахахахаха
malina
malina
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 384
Хоби(работа) : .
Забавен? : понекогаш и зависи за кого

Вратете се на почетокот Go down

Што преферираат женските танга или боксерици ? Empty Re: Што преферираат женските танга или боксерици ?

Пишување by Наташа Саб Мар 21, 2009 9:55 pm

monkey Мене најсекси ми се оние ко полубоксерки шо се, знајте?
едит: шо чудо е смајливо?
Наташа
Наташа
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 472

Вратете се на почетокот Go down

Што преферираат женските танга или боксерици ? Empty Re: Што преферираат женските танга или боксерици ?

Пишување by REGINA Вто Мар 24, 2009 11:14 pm

двете. зависит од пригодата.
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 33
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Што преферираат женските танга или боксерици ? Empty Re: Што преферираат женските танга или боксерици ?

Пишување by bojan_acm Вто Мар 24, 2009 11:20 pm

Абе само танга е за жени и нишо друго.
bojan_acm
bojan_acm
Адаптер во подем

Age : 30
Број на мислења : 33

Вратете се на почетокот Go down

Што преферираат женските танга или боксерици ? Empty Re: Што преферираат женските танга или боксерици ?

Пишување by Mary Jane Вто Мар 24, 2009 11:29 pm

Наташа напиша:monkey Мене најсекси ми се оние ко полубоксерки шо се, знајте?
едит: шо чудо е смајливо?

И јас сум за полубоксерки, а танга ич нејќам.
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Што преферираат женските танга или боксерици ? Empty Re: Што преферираат женските танга или боксерици ?

Пишување by Punk Сре Мар 25, 2009 2:19 pm

боксерици во секоја пригода
Punk
Punk
Live fast!
Live fast!

Age : 34
Број на мислења : 505

Вратете се на почетокот Go down

Што преферираат женските танга или боксерици ? Empty Re: Што преферираат женските танга или боксерици ?

Пишување by RoTkViCa Сре Мар 25, 2009 7:19 pm

хм...боксерици не преферирам мн....обични гаќи најубо е...или па полутанга...а танга во посебни пригоди Cool
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Што преферираат женските танга или боксерици ? Empty Re: Што преферираат женските танга или боксерици ?

Пишување by slatkish Нед Мај 03, 2009 10:33 pm

преферирам полутанга хахахаха

slatkish
Адаптер4е

Age : 32
Број на мислења : 22

Вратете се на почетокот Go down

Што преферираат женските танга или боксерици ? Empty Re: Што преферираат женските танга или боксерици ?

Пишување by slatkish Нед Мај 03, 2009 10:33 pm

пошо најубо стојт на зенски гз секако не растресен хахааххаха

slatkish
Адаптер4е

Age : 32
Број на мислења : 22

Вратете се на почетокот Go down

Што преферираат женските танга или боксерици ? Empty Re: Што преферираат женските танга или боксерици ?

Пишување by *UnIqUe* Сре Мај 06, 2009 10:23 pm

Боксерици дефинитивно... Very Happy
*UnIqUe*
*UnIqUe*
Солиден Адаптер

Age : 31
Број на мислења : 244

Вратете се на почетокот Go down

Што преферираат женските танга или боксерици ? Empty Re: Што преферираат женските танга или боксерици ?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот