Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Дaли сте зависник од маркирана облека ?

+20
Џајко
*Rhythm Divine*
STIFLER
hollow
The Breaking Dawn
Bleak
fairy
grgrgr
folder
misticnata
T&T
Marej
sokol
корун
Mary Jane
TONI
Alexandra
Болиглава
kojgode
malina
24 posters

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Дaли сте зависник од маркирана облека ? - Page 2 Empty Re: Дaли сте зависник од маркирана облека ?

Пишување by Angelic Чет Апр 09, 2009 11:26 pm

Не сум зависник... си го купвам она шо ми се допаѓат и ми стојт.
А и си прам пресметки.. наместо 1 маркирано блузиче = 3 немаркирани блузичиња. pirat (шо е битно.. само да ми се убавиииии flower )

ама сепак.. кога станува збор за патики.. сакам марка.
Angelic
Angelic
ex Rainbow*

Age : 32
Број на мислења : 713

Вратете се на почетокот Go down

Дaли сте зависник од маркирана облека ? - Page 2 Empty Re: Дaли сте зависник од маркирана облека ?

Пишување by *UnIqUe* Сре Мај 06, 2009 10:21 pm

Не ми е битно дали е марка или не...БИтно убо да ми стојт Smile
А пошо скисвам во патики почнав да си купвам марка Very Happy
*UnIqUe*
*UnIqUe*
Солиден Адаптер

Age : 31
Број на мислења : 244

Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот