Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Дaли сте зависник од маркирана облека ?

+20
Џајко
*Rhythm Divine*
STIFLER
hollow
The Breaking Dawn
Bleak
fairy
grgrgr
folder
misticnata
T&T
Marej
sokol
корун
Mary Jane
TONI
Alexandra
Болиглава
kojgode
malina
24 posters

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Дaли сте зависник од маркирана облека ? Empty Дaли сте зависник од маркирана облека ?

Пишување by malina Сре Фед 11, 2009 11:38 pm

Јас не иако имам некој маркирани парчиња дома,ама не патам од таков комплекс да носам марка пошто се водам според то шо ми стојт најубо,а не која марка е.Вие ?
malina
malina
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 384
Хоби(работа) : .
Забавен? : понекогаш и зависи за кого

Вратете се на почетокот Go down

Дaли сте зависник од маркирана облека ? Empty Re: Дaли сте зависник од маркирана облека ?

Пишување by kojgode Сре Фед 11, 2009 11:42 pm

Јас сакам само марка да носам. Replay, Diesel, Versace, Puma, Dolce & Gabanna, David & Garenzo, Mania и слични познати марки. И многу поубаво стојат.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Дaли сте зависник од маркирана облека ? Empty Re: Дaли сте зависник од маркирана облека ?

Пишување by malina Сре Фед 11, 2009 11:43 pm

Знајме Very Happy
malina
malina
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 384
Хоби(работа) : .
Забавен? : понекогаш и зависи за кого

Вратете се на почетокот Go down

Дaли сте зависник од маркирана облека ? Empty Re: Дaли сте зависник од маркирана облека ?

Пишување by Болиглава Сре Фед 11, 2009 11:51 pm

Јас сакам Ruma, Adibus, Reeboh, Hike и слични. Друго не признавам.
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 32
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Дaли сте зависник од маркирана облека ? Empty Re: Дaли сте зависник од маркирана облека ?

Пишување by Alexandra Сре Фед 11, 2009 11:59 pm

malina напиша:Јас не иако имам некој маркирани парчиња дома,ама не патам од таков комплекс да носам марка пошто се водам според то шо ми стојт најубо,а не која марка е.Вие ?

Исто.
Alexandra
Alexandra
Секретарка на форумот

Age : 32
Број на мислења : 176
Забавен? : Prilichno.

Вратете се на почетокот Go down

Дaли сте зависник од маркирана облека ? Empty Re: Дaли сте зависник од маркирана облека ?

Пишување by malina Чет Фед 12, 2009 12:01 am

И јас сум за маркирани патики
malina
malina
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 384
Хоби(работа) : .
Забавен? : понекогаш и зависи за кого

Вратете се на почетокот Go down

Дaли сте зависник од маркирана облека ? Empty Re: Дaли сте зависник од маркирана облека ?

Пишување by TONI Чет Фед 12, 2009 12:04 am

Ни малку не сум зависник.Тоа што мислам дека ми стојт би го носел безразлика шо марка е.Ак сакат и в подрум нека е праено,важно убо да е.
TONI
TONI
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 466

Вратете се на почетокот Go down

Дaли сте зависник од маркирана облека ? Empty Re: Дaли сте зависник од маркирана облека ?

Пишување by Mary Jane Чет Фед 12, 2009 12:25 am

TONI напиша:Ни малку не сум зависник.Тоа што мислам дека ми стојт би го носел безразлика шо марка е.Ак сакат и в подрум нека е праено,важно убо да е.

Toчно, се сложвам со ова. Битно е да знаеш да го носиш со стил.

Имам немаркирана облека шо ми стојт поубо од маркираната на пример, а и појќе си ги сакам тие парчиња.
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Дaли сте зависник од маркирана облека ? Empty Re: Дaли сте зависник од маркирана облека ?

Пишување by корун Чет Фед 12, 2009 12:27 am

Патикиве морат и по можност јакна да се брендирани а за облека не обрнвам големо внимание само од Азаро да не е...
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Дaли сте зависник од маркирана облека ? Empty Re: Дaли сте зависник од маркирана облека ?

Пишување by sokol Чет Фед 12, 2009 12:28 am

се слозвам со корун за патиките
sokol
sokol
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 397

Вратете се на почетокот Go down

Дaли сте зависник од маркирана облека ? Empty Re: Дaли сте зависник од маркирана облека ?

Пишување by Marej Чет Фед 12, 2009 12:30 am

Воопшто, иако сакам марка сатој и новчаници.
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Дaли сте зависник од маркирана облека ? Empty Re: Дaли сте зависник од маркирана облека ?

Пишување by T&T Чет Фед 12, 2009 12:32 am

Хаха
И јас сум за НЕАЗАРО

Иначе воопшто не сум зависник од марка. Носам то шо е мој стил и шо ми стојт.
T&T
T&T
Шмизла со без наводници
Шмизла со без наводници

Age : 34
Број на мислења : 663
Забавен? : е то би требало други да го кажат, иако сама си се сметам за луда и забавна (и нарцис)

Вратете се на почетокот Go down

Дaли сте зависник од маркирана облека ? Empty Re: Дaли сте зависник од маркирана облека ?

Пишување by misticnata Чет Фед 12, 2009 12:35 am

ич не сум зависник сеа не да не сакам марка наочари..ама си купвам и од напазар и од се за 99ден ос сегде само убо да ми седит
misticnata
misticnata
Солиден Адаптер

Age : 31
Број на мислења : 124
Хоби(работа) : peenje

Вратете се на почетокот Go down

Дaли сте зависник од маркирана облека ? Empty Re: Дaли сте зависник од маркирана облека ?

Пишување by folder Чет Фед 12, 2009 11:15 am

misticnata напиша:ич не сум зависник сеа не да не сакам марка наочари..ама си купвам и од напазар и од се за 99ден ос сегде само убо да ми седит
Ке ти трајт то од напазар и од све за 99 Razz
folder
folder
Nightfall goingOn...

Age : 32
Број на мислења : 380
Хоби(работа) : DJ

http://www.myspace.com/dj_f0lder

Вратете се на почетокот Go down

Дaли сте зависник од маркирана облека ? Empty Re: Дaли сте зависник од маркирана облека ?

Пишување by grgrgr Чет Фед 12, 2009 11:34 am

Болиглава напиша:Јас сакам Ruma, Adibus, Reeboh, Hike и слични. Друго не признавам.
I jas.I bi dodala dolce & gabba i sekako CUGGI

grgrgr
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 213

Вратете се на почетокот Go down

Дaли сте зависник од маркирана облека ? Empty Re: Дaли сте зависник од маркирана облека ?

Пишување by fairy Чет Фед 12, 2009 2:44 pm

јас да... :S особено ако се работит за патики Razz
fairy
fairy
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 278

Вратете се на почетокот Go down

Дaли сте зависник од маркирана облека ? Empty Re: Дaли сте зависник од маркирана облека ?

Пишување by Bleak Чет Фед 12, 2009 6:45 pm

Ам маркирана облека... иам едно маиче коневер, патики конверс 2 пара и то е то не претервам во тои не ми е комплекс сакам да иам нешо шо ќе ми стојт макар и 300 ден да е блуза некоја и слично Smile
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Дaли сте зависник од маркирана облека ? Empty Re: Дaли сте зависник од маркирана облека ?

Пишување by The Breaking Dawn Чет Фед 12, 2009 7:49 pm

ич не сум зависна од марки..ко шо рекоа претходно требит со стил да го носиш....единствено пари би фрлала на патики и новчаници
ама не на секакви патики единствено шо сакам и шо ич не ми е мака шо давам пари се converse стартки.....уффф никако не ми се здосадвет не можам да им одолеам ...ко заљубена се понашам...друго ништо нек нее марка
а иначе имат и Convakse оригинални за 500 денари на пазар...квалитет дефинитивно појак од другиве.... WinkRazz:P:P
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Дaли сте зависник од маркирана облека ? Empty Re: Дaли сте зависник од маркирана облека ?

Пишување by hollow Чет Фед 12, 2009 9:54 pm

Незнам носам шо ми е убо
hollow
hollow
Шуко утикач
Шуко утикач

Age : 33
Број на мислења : 348
Хоби(работа) : Бричење костени

Вратете се на почетокот Go down

Дaли сте зависник од маркирана облека ? Empty Re: Дaли сте зависник од маркирана облека ?

Пишување by STIFLER Чет Фед 12, 2009 10:15 pm

Obavezno Patiki Jakna Trenerki a za bluza farmerki ne gledam tolku da se orginal ama sepak sakam naocari obavezno orginal inace poubo ne nosi zs ocite edno levo drugo desno:E
STIFLER
STIFLER
Чомо
Чомо

Age : 33
Број на мислења : 225

Вратете се на почетокот Go down

Дaли сте зависник од маркирана облека ? Empty Re: Дaли сте зависник од маркирана облека ?

Пишување by *Rhythm Divine* Сре Мар 04, 2009 7:28 pm

За облека не сум голем зависник, ама за патики ... неможам без оргинал
*Rhythm Divine*
*Rhythm Divine*
Адаптер во подем

Age : 31
Број на мислења : 33

Вратете се на почетокот Go down

Дaли сте зависник од маркирана облека ? Empty Re: Дaли сте зависник од маркирана облека ?

Пишување by Marej Сре Мар 04, 2009 9:52 pm

Marej напиша:Воопшто, иако сакам марка сатој и новчаници.
И наочари.
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Дaли сте зависник од маркирана облека ? Empty Re: Дaли сте зависник од маркирана облека ?

Пишување by Џајко Чет Мар 05, 2009 12:01 am

Сум зависник ама ако нешо ми се бендисат немат врска дали е марка или не...
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 33
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

Дaли сте зависник од маркирана облека ? Empty Re: Дaли сте зависник од маркирана облека ?

Пишување by Master Чет Мар 05, 2009 12:22 am

Сум зависник ама само од KWON, друго ич не ми е гајле дали е марка или не.
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 33
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Дaли сте зависник од маркирана облека ? Empty Re: Дaли сте зависник од маркирана облека ?

Пишување by METALBOY Чет Мар 26, 2009 10:01 pm

никогаш не сум гледал дали е марка или не, ак ми е убо носам
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Дaли сте зависник од маркирана облека ? Empty Re: Дaли сте зависник од маркирана облека ?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот