Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Колку често плачете и зошто?

+32
Ane
STIFLER
METALBOY
Џајко
KaTeRiNcE
ноунејм
П.
Рокси
pankerishte
lela
FalcoN eYe
The Breaking Dawn
noviot
REGINA
Lastojca
Punk
fairy
Marej
hollow
PhiLL * E
A GiRL
kojgode
мирАл
Bleak
misticnata
TONI
grgrgr
Master
mitan
malina
Mary Jane
T&T
36 posters

Страна 1 of 3 1, 2, 3  Next

Go down

Колку често плачете и зошто? Empty Колку често плачете и зошто?

Пишување by T&T Сре Фед 11, 2009 1:45 am

Јас многу ретко плачам.Не сум толку сентиментална да плачам заради секоја ситница. Ко ќе ми се плачит, цврсто се борам да не заплачам и најчесто ми успеват. Ама некогаш, обично ко ќе сум сама, плачам ради имиџ. Razz:P:P се зезам..морав зезанција за да не е многу плачлива темава

Најчесто плачам во wc
T&T
T&T
Шмизла со без наводници
Шмизла со без наводници

Age : 34
Број на мислења : 663
Забавен? : е то би требало други да го кажат, иако сама си се сметам за луда и забавна (и нарцис)

Вратете се на почетокот Go down

Колку често плачете и зошто? Empty Re: Колку често плачете и зошто?

Пишување by Mary Jane Сре Фед 11, 2009 1:47 am

Ко ќе плачам се трудам то да не е во јавност. Ретко плачам, ама со добра причина и долго време.
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Колку често плачете и зошто? Empty Re: Колку често плачете и зошто?

Пишување by T&T Сре Фед 11, 2009 1:53 am

Јас не знам зш се спречвам. Знам дека после плачењето ќе ми олеснит и ќе се осеќам поубо, ама некако ко слабак се осеќам ко ќе плачам. Знам дека не сум во право за последново
T&T
T&T
Шмизла со без наводници
Шмизла со без наводници

Age : 34
Број на мислења : 663
Забавен? : е то би требало други да го кажат, иако сама си се сметам за луда и забавна (и нарцис)

Вратете се на почетокот Go down

Колку често плачете и зошто? Empty Re: Колку често плачете и зошто?

Пишување by malina Сре Фед 11, 2009 1:57 am

Јас често плачам,а најчесто без некоја посебна причина т.е ко ќе се изнервирам несшто на пример или ако некој малце појќе ми се испонашат и акви работи,а ко ќе имам некоја причина да плачам не можам тогаш собирам во себе се додека не се изнервирам нешто и така ко ќе видиш плачам често.Е вистина не си во право Smile
malina
malina
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 384
Хоби(работа) : .
Забавен? : понекогаш и зависи за кого

Вратете се на почетокот Go down

Колку често плачете и зошто? Empty Re: Колку често плачете и зошто?

Пишување by mitan Сре Фед 11, 2009 1:57 am

не мн често во последниве 5 - 6 год иам плачено 3 пати т.е. за 3 работи она неколку дена за една работа....не плачам ама ко ке почнам и барем пола сат не прекинвам:S:S
mitan
mitan
Адаптериште

Age : 33
Број на мислења : 352
Хоби(работа) : spienje
Забавен? : za kogo kako

Вратете се на почетокот Go down

Колку често плачете и зошто? Empty Re: Колку често плачете и зошто?

Пишување by Master Сре Фед 11, 2009 4:53 am

Обично сум таква шо се собирам во мене и не реагирам многу емотивно во ситуации кога доаѓа до тоа. Ама ко ќе се насоберит...ех тогаш и најмала ситница, безвезе нешо, и можам да се убијам од плачење. Сепак тоа ретко се дешават.
Најмногу плачам ко ќе сум пијанаExclamation
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 33
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Колку често плачете и зошто? Empty Re: Колку често плачете и зошто?

Пишување by grgrgr Сре Фед 11, 2009 11:54 am

Placam mnogu za sve.Placam na filmoj,placam ko ke sum pijana,placam ko ke citam nekogas neso so mi imat napisano edna drugarka so si ojde vo Avstralija,veruvale ili ne placev za nova godina:))))))).Placka sum golema so da pram.

grgrgr
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 213

Вратете се на почетокот Go down

Колку често плачете и зошто? Empty Re: Колку често плачете и зошто?

Пишување by TONI Сре Фед 11, 2009 1:44 pm

Мн често мотив ми беше стара загуба на мн близок.Ама еве долго време заборавив како е да плачеш се до летово кога се подискарав со роднина која живее Америка и не се имав видено 7-8 години па се влице му акнав за шо си мислев дека е крив.Е и тогаш асолно се расплакав...
TONI
TONI
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 466

Вратете се на почетокот Go down

Колку често плачете и зошто? Empty Re: Колку често плачете и зошто?

Пишување by misticnata Сре Фед 11, 2009 2:32 pm

до пред 3 месеци плачев често арно ама ми се случија работи и станав ептен цврста и сега скоро ич не плачам , ане посебно пред други пред други не можам да плачам а ко ке гледам некој кај шо плачит незнам зш ама многу ми се смејт во моментот без да сакам
misticnata
misticnata
Солиден Адаптер

Age : 31
Број на мислења : 124
Хоби(работа) : peenje

Вратете се на почетокот Go down

Колку често плачете и зошто? Empty Re: Колку често плачете и зошто?

Пишување by Bleak Сре Фед 11, 2009 2:52 pm

Плачам на филмој и ак ми препукат филмот ептен ама сам дома или ќе пуштам солза некоја а ко ќе сум изнервран сами солзи ми идет Shocked и то
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Колку често плачете и зошто? Empty Re: Колку често плачете и зошто?

Пишување by мирАл Сре Фед 11, 2009 9:33 pm

Ретко да заплачам!!! А причина за да заплачам е преголема нервоза и ко ќе се изнервирам за нешо ми идет плачење!!
(не бе?) Smile
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 32
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Вратете се на почетокот Go down

Колку често плачете и зошто? Empty Re: Колку често плачете и зошто?

Пишување by kojgode Сре Фед 11, 2009 9:41 pm

Јас ептен ретко плачам ко ќе ми умрит некој близок шо ретко се дешават. Исто така иам плачено ко се удрив на крајот од последната стаза Need For Speed и ме претицаја. И ко ќе сум пренервозен шо исто така ретко се дешават поточно еднуш на 3 години се дешават да заплачам.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Колку често плачете и зошто? Empty Re: Колку често плачете и зошто?

Пишување by A GiRL Чет Фед 12, 2009 12:12 am

Јас ко помало мн плачев(особено ко бев Америка и ко се вратив симпатијата моја ко имаше друга симпатија Sad )и тато само ме караше за то.За секоја ситница солзите ми викаше...и јас за инает од тато да му докажам дека сум цврста личност,ко потпораснав престанав да плашам за се и сешто Razz .

Арно ама,сеуште сум си емотивка Neutral и тешко се воздржвам којќе видам некој др расплакан...Исто филмој знает да ме погодет,чак и цртани(ама пуштам по некоја солза само сама којќе си глеам,а ако е веќе во друштво дискретно без никој да ме видит).До скоро знаеше мн да ме погодит ако некој создајт погрешно мислење за мене,ама сада више не,пошо ретко денешно време ќе најш некој со убо ти мислит и зато не се секирам поќе за никој.Ако сакат стварно да ме запознајт некој каква сум,ноу проблем.Секој имал бар една можност. alien
Значит којќе плачам никој не дознават за то,освен мама којќе ми е мн тешко понекогаш и ми требит муабет.
Плачев мн на погебот од Тоше....погребот од мајка му на мој близок другар... Sad
А,да.Плачам и којќе знам дека сум згрешила нешто и знам дека никако не можам да го попрам... Twisted Evil (не се дешават мн често,али се имат десено....).
Мразам разделби... No
....то од прилика

Од срце ви посакувам на сите да имате шо помалку причини за плачење I love you
A GiRL
A GiRL
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 169

Вратете се на почетокот Go down

Колку често плачете и зошто? Empty Re: Колку често плачете и зошто?

Пишување by T&T Чет Фед 12, 2009 12:21 am

Јас знам да заплачам на добра книга.... Ама и то многу ретко. То ми е слатко плачење
T&T
T&T
Шмизла со без наводници
Шмизла со без наводници

Age : 34
Број на мислења : 663
Забавен? : е то би требало други да го кажат, иако сама си се сметам за луда и забавна (и нарцис)

Вратете се на почетокот Go down

Колку често плачете и зошто? Empty Re: Колку често плачете и зошто?

Пишување by Mary Jane Чет Фед 12, 2009 12:34 am

T&T напиша:Јас знам да заплачам на добра книга.... Ама и то многу ретко. То ми е слатко плачење

Јас плачев Клетници ко ја читавSad
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Колку често плачете и зошто? Empty Re: Колку често плачете и зошто?

Пишување by PhiLL * E Чет Фед 12, 2009 12:44 am

Често ... МНОГУ често ...

ама под јорган или фротирка ... зависи кое време во годинава сме
PhiLL * E
PhiLL * E
Набилдан Мултивитамин
Набилдан Мултивитамин

Age : 32
Број на мислења : 350
Хоби(работа) : rabotam da....Zashto?
Забавен? : sekako deka sum zabaven...

Вратете се на почетокот Go down

Колку често плачете и зошто? Empty Re: Колку често плачете и зошто?

Пишување by hollow Чет Фед 12, 2009 12:56 am

Не памтам кога последен пат ама мислам долго време имат поминато
hollow
hollow
Шуко утикач
Шуко утикач

Age : 33
Број на мислења : 348
Хоби(работа) : Бричење костени

Вратете се на почетокот Go down

Колку често плачете и зошто? Empty Re: Колку често плачете и зошто?

Пишување by Marej Чет Фед 12, 2009 12:56 am

Фиљо памтиш на англиски григор ко ми падна врата од пенџера преку мене и ти ко се уплаши и ко пушти некое солзе? Ама мали бевме де :D
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Колку често плачете и зошто? Empty Re: Колку често плачете и зошто?

Пишување by PhiLL * E Чет Фед 12, 2009 1:01 am

ама мене стлав ме фати
PhiLL * E
PhiLL * E
Набилдан Мултивитамин
Набилдан Мултивитамин

Age : 32
Број на мислења : 350
Хоби(работа) : rabotam da....Zashto?
Забавен? : sekako deka sum zabaven...

Вратете се на почетокот Go down

Колку често плачете и зошто? Empty Re: Колку често плачете и зошто?

Пишување by Marej Чет Фед 12, 2009 1:02 am

Аааwww.
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Колку често плачете и зошто? Empty Re: Колку често плачете и зошто?

Пишување by fairy Пет Фед 13, 2009 1:05 am

јас сум плачка Very Happy на книги и на филмој плачам најмногу, ако се карам со мама и тато, зато шо многу ке ме изнервирет и веке неможам да издржам и тогаш плачам....и за некој слични работи Very Happy Very Happy
fairy
fairy
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 278

Вратете се на почетокот Go down

Колку често плачете и зошто? Empty Re: Колку често плачете и зошто?

Пишување by Punk Пет Фед 13, 2009 5:17 pm

само на разделби плачам.. а некојпат ко ќе ми е неубо неможам да заплачам и после ми е уш понеубо
Punk
Punk
Live fast!
Live fast!

Age : 34
Број на мислења : 505

Вратете се на почетокот Go down

Колку често плачете и зошто? Empty Re: Колку често плачете и зошто?

Пишување by Lastojca Саб Фед 14, 2009 1:42 am

паа јас порано бев позната како голема плачка а сеа помалце...плачам на филмој на книги на разделби и на некој други емотивни работи
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 847

Вратете се на почетокот Go down

Колку често плачете и зошто? Empty Re: Колку често плачете и зошто?

Пишување by REGINA Саб Фед 14, 2009 3:45 am

па... во младоста (пред 3-4-5 години) не памтам да сум плачела поради нешо шо ме погодило психички, трпев и чував во себе (демек гордост ова она). Бев гад и праев да плачат други (во смисла зш јас да плачам ко поубо другиот)...

е ама пораснав... Smile сега знам да се расплачам на филмче, заради љубов, заради разочарување... во јавност не, ама ко ќе видам расплакано машко ми се парат срцево Smile ... глупо а? Very Happy
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 33
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Колку често плачете и зошто? Empty Re: Колку често плачете и зошто?

Пишување by PhiLL * E Саб Фед 14, 2009 3:46 am

Ајде сите машки од форумов да се собериме да се боцниме во препониве да заплачеме нешто срцепарајуче и била душата на РЕГИНА !
PhiLL * E
PhiLL * E
Набилдан Мултивитамин
Набилдан Мултивитамин

Age : 32
Број на мислења : 350
Хоби(работа) : rabotam da....Zashto?
Забавен? : sekako deka sum zabaven...

Вратете се на почетокот Go down

Колку често плачете и зошто? Empty Re: Колку често плачете и зошто?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 3 1, 2, 3  Next

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот