Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Без што не можете да си го замислите денот?!

+39
Ivana
Џими
nance
комшивка
ноунејм
METALBOY
Golub-Samoubica
Stefk0
dzole
Punk
Bleak
PhiLL * E
Marej
putnica
REGINA
malina
Master
Ludi Milojko
fairy
L S D
tHeJunKy
T&T
Obibos
mitan
Alexandra
lela
Mary Jane
Lastojca
TONI
misticnata
Болиглава
корун
The Breaking Dawn
zzz
hollow
noviot
kojgode
Jordison
мирАл
43 posters

Страна 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Без што не можете да си го замислите денот?! - Page 2 Empty Re: Без што не можете да си го замислите денот?!

Пишување by malina Вто Фед 10, 2009 10:51 pm

Благо, без разговор на телефон и вода
malina
malina
Адаптериште

Age : 29
Број на мислења : 384
Хоби(работа) : .
Забавен? : понекогаш и зависи за кого

Вратете се на почетокот Go down

Без што не можете да си го замислите денот?! - Page 2 Empty Re: Без што не можете да си го замислите денот?!

Пишување by REGINA Вто Фед 10, 2009 11:17 pm

хм хм... неможам да си го замислам денот без да ги бацам сите оние кои ги сакам Surprised
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 30
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Без што не можете да си го замислите денот?! - Page 2 Empty Re: Без што не можете да си го замислите денот?!

Пишување by putnica Пон Фед 16, 2009 4:49 pm

Дефинитивно без кафе,цигаре и без најдобрата другарка без овие три работи е многу ризично хехе
putnica
putnica
Адаптер4е

Age : 30
Број на мислења : 4

Вратете се на почетокот Go down

Без што не можете да си го замислите денот?! - Page 2 Empty Re: Без што не можете да си го замислите денот?!

Пишување by Marej Пон Фед 16, 2009 4:55 pm

Сок, за жал цигаре, мастики и музика.
За друштво и семејство се подразбират.
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 30
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Без што не можете да си го замислите денот?! - Page 2 Empty Re: Без што не можете да си го замислите денот?!

Пишување by PhiLL * E Пон Фед 16, 2009 5:18 pm

Без Кока Кола
PhiLL * E
PhiLL * E
Набилдан Мултивитамин
Набилдан Мултивитамин

Age : 30
Број на мислења : 350
Хоби(работа) : rabotam da....Zashto?
Забавен? : sekako deka sum zabaven...

Вратете се на почетокот Go down

Без што не можете да си го замислите денот?! - Page 2 Empty Re: Без што не можете да си го замислите денот?!

Пишување by tHeJunKy Пон Фед 16, 2009 5:21 pm

без јадење..................и вода...
tHeJunKy
tHeJunKy
Модератор
Модератор

Age : 111
Број на мислења : 759
Хоби(работа) : Гитара, фотографирање, компонирање...
Забавен? : Сто.

Вратете се на почетокот Go down

Без што не можете да си го замислите денот?! - Page 2 Empty Re: Без што не можете да си го замислите денот?!

Пишување by Bleak Вто Фед 17, 2009 10:09 pm

Млекце на сабајле, мсн, музика и слушалки за телефоноф за да си слушам музика на одмори па и на некои часови и благо нормално Smile
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 30
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Без што не можете да си го замислите денот?! - Page 2 Empty Re: Без што не можете да си го замислите денот?!

Пишување by Punk Вто Фед 17, 2009 11:06 pm

Marej напиша:Сок, за жал цигаре, мастики и музика.
За друштво и семејство се подразбират.
само без мастика
Punk
Punk
Live fast!
Live fast!

Age : 31
Број на мислења : 505

Вратете се на почетокот Go down

Без што не можете да си го замислите денот?! - Page 2 Empty Re: Без што не можете да си го замислите денот?!

Пишување by REGINA Вто Фед 17, 2009 11:19 pm

во последно време без чоколадно млеко. (ладно)
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 30
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Без што не можете да си го замислите денот?! - Page 2 Empty Re: Без што не можете да си го замислите денот?!

Пишување by dzole Сре Фед 18, 2009 3:44 pm

Компјутер , музика „учење“ аааа
dzole
dzole
Адаптер во подем

Age : 30
Број на мислења : 59
Забавен? : uff

Вратете се на почетокот Go down

Без што не можете да си го замислите денот?! - Page 2 Empty Re: Без што не можете да си го замислите денот?!

Пишување by misticnata Сре Фед 18, 2009 3:55 pm

гитарчено луциле,музика, јадење и некој и луѓе шо си ги сакам најмногу
misticnata
misticnata
Солиден Адаптер

Age : 28
Број на мислења : 124
Хоби(работа) : peenje

Вратете се на почетокот Go down

Без што не можете да си го замислите денот?! - Page 2 Empty Re: Без што не можете да си го замислите денот?!

Пишување by Stefk0 Сре Фед 18, 2009 10:22 pm

без гитара, без другари, без алкохол, и без некој други работи
Stefk0
Stefk0
Солиден Адаптер

Age : 28
Број на мислења : 113
Хоби(работа) : Pijandura
Забавен? : Веројатно?

Вратете се на почетокот Go down

Без што не можете да си го замислите денот?! - Page 2 Empty Re: Без што не можете да си го замислите денот?!

Пишување by hollow Сре Фед 18, 2009 10:28 pm

Мастики
hollow
hollow
Шуко утикач
Шуко утикач

Age : 30
Број на мислења : 348
Хоби(работа) : Бричење костени

Вратете се на почетокот Go down

Без што не можете да си го замислите денот?! - Page 2 Empty Re: Без што не можете да си го замислите денот?!

Пишување by Golub-Samoubica Сре Фед 18, 2009 10:51 pm

Можам да си го замислам без јадење и вода ама без компјутер(со интернет) не.
Golub-Samoubica
Golub-Samoubica
Солиден Адаптер

Age : 30
Број на мислења : 125
Хоби(работа) : Masturbiram pred kompjuter
Забавен? : Uf uste prasvis

Вратете се на почетокот Go down

Без што не можете да си го замислите денот?! - Page 2 Empty Re: Без што не можете да си го замислите денот?!

Пишување by Bleak Сре Фед 18, 2009 11:17 pm

Па се помалце можам да го замислам без една личност( значи незамисливи ми се денојве ... Shocked )
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 30
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Без што не можете да си го замислите денот?! - Page 2 Empty Re: Без што не можете да си го замислите денот?!

Пишување by Mary Jane Чет Фед 19, 2009 12:11 am

Bleak напиша:Па се помалце можам да го замислам без една личност( значи незамисливи ми се денојве ... Shocked )

И без да напишиш песна.
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 29
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Без што не можете да си го замислите денот?! - Page 2 Empty Re: Без што не можете да си го замислите денот?!

Пишување by Bleak Чет Фед 19, 2009 12:21 am

Mary Jane напиша:
Bleak напиша:Па се помалце можам да го замислам без една личност( значи незамисливи ми се денојве ... Shocked )

И без да напишиш песна.па да денес напишаф 4 Smile
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 30
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Без што не можете да си го замислите денот?! - Page 2 Empty Re: Без што не можете да си го замислите денот?!

Пишување by METALBOY Нед Мар 15, 2009 2:58 pm

Мобилен geek
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 28
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Без што не можете да си го замислите денот?! - Page 2 Empty Re: Без што не можете да си го замислите денот?!

Пишување by ноунејм Нед Мар 15, 2009 5:31 pm

интернет,нескафе,цигарчиња,музика и мастики во секој случај


Последната промена е направена од ноунејм на Нед Мар 15, 2009 5:37 pm. Мислењето е променето 1 пати (Reason for editing : супер сум)
ноунејм
ноунејм
Бени Лава`с бигест фен
Бени Лава`с бигест фен

Age : 28
Број на мислења : 166
Хоби(работа) : па да.. работата ми е хоби. да
Забавен? : ногу

Вратете се на почетокот Go down

Без што не можете да си го замислите денот?! - Page 2 Empty Re: Без што не можете да си го замислите денот?!

Пишување by комшивка Пет Мар 20, 2009 3:03 pm

освен основни потреби без.. да се слушнам или видам со мојве, мобилен, интернет..
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 30
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Без што не можете да си го замислите денот?! - Page 2 Empty Re: Без што не можете да си го замислите денот?!

Пишување by nance Нед Мар 22, 2009 12:28 pm

Јадење, пиење xD и едно кафе дневно.
nance
nance
Херој на форумов

Age : 30
Број на мислења : 143
Хоби(работа) : drapanje jajca
Забавен? : nda

Вратете се на почетокот Go down

Без што не можете да си го замислите денот?! - Page 2 Empty Re: Без што не можете да си го замислите денот?!

Пишување by Џими Нед Мар 22, 2009 2:59 pm

Без мочање...
Џими
Џими
Болиглава's best friend
Болиглава's best friend

Age : 29
Број на мислења : 297
Хоби(работа) : Шах и Нелути се човече
Забавен? : Забавен

http://www.redtube.com

Вратете се на почетокот Go down

Без што не можете да си го замислите денот?! - Page 2 Empty Re: Без што не можете да си го замислите денот?!

Пишување by Ivana Нед Мар 22, 2009 6:19 pm

без музика, кафе... и цигарче
Ivana
Ivana
Солиден Адаптер

Age : 29
Број на мислења : 231

Вратете се на почетокот Go down

Без што не можете да си го замислите денот?! - Page 2 Empty Re: Без што не можете да си го замислите денот?!

Пишување by Ane Пон Апр 20, 2009 9:07 pm

Ivana напиша:без музика, кафе... и цигарче
хаха ахлеле не само ти Razz
Ane
Ane
Солиден Адаптер

Age : 29
Број на мислења : 179

Вратете се на почетокот Go down

Без што не можете да си го замислите денот?! - Page 2 Empty Re: Без што не можете да си го замислите денот?!

Пишување by RoTkViCa Пон Апр 20, 2009 9:12 pm

прво без домашниве и другаркине а после без мобилен, мсн, адаптер и мастики...
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 30
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Без што не можете да си го замислите денот?! - Page 2 Empty Re: Без што не можете да си го замислите денот?!

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот