Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Дали е мувањето понижување?

+26
REGINA
misticnata
sokol
Jas**
Master
Ludi Milojko
корун
kojgode
grgrgr
lela
TONI
Bleak
Lastojca
STIFLER
T&T
Mary Jane
The Breaking Dawn
МаКсач
комшивка
Болиглава
Lucybell
FalcoN eYe
malina
Alexandra
A GiRL
Наташа
30 posters

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Дали е мувањето понижување? - Page 2 Empty Re: Дали е мувањето понижување?

Пишување by grgrgr Вто Фед 10, 2009 12:25 am

Ne deka se nemam muvano,ama jas licno muvanjeto go smetam za ponizuvanje i za iskorustivanje kako sredstvo za zabava za edna vecer

grgrgr
Солиден Адаптер

Age : 31
Број на мислења : 213

Вратете се на почетокот Go down

Дали е мувањето понижување? - Page 2 Empty Re: Дали е мувањето понижување?

Пишување by kojgode Вто Фед 10, 2009 1:03 am

grgrgr напиша:Ne deka se nemam muvano,ama jas licno muvanjeto go smetam za ponizuvanje i za iskorustivanje kako sredstvo za zabava za edna vecer
Jaс мислев за тоа се користи вибратор.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 31
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Дали е мувањето понижување? - Page 2 Empty Re: Дали е мувањето понижување?

Пишување by корун Вто Фед 10, 2009 11:23 am

grgrgr напиша:Ne deka se nemam muvano,ama jas licno muvanjeto go smetam za ponizuvanje i za iskorustivanje kako sredstvo za zabava za edna vecer

Се согласувам, и јас мислам дека ние машикте сме искористени ако некое женско не мува само за една вечер....
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 31
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Дали е мувањето понижување? - Page 2 Empty Re: Дали е мувањето понижување?

Пишување by grgrgr Вто Фед 10, 2009 12:18 pm

Mn vi e gajle vas:) za zenski zborvev

grgrgr
Солиден Адаптер

Age : 31
Број на мислења : 213

Вратете се на почетокот Go down

Дали е мувањето понижување? - Page 2 Empty Re: Дали е мувањето понижување?

Пишување by корун Вто Фед 10, 2009 1:29 pm

grgrgr напиша:Mn vi e gajle vas:) za zenski zborvev

Како мојш да процениш дал е момичето или машкото искористено?
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 31
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Дали е мувањето понижување? - Page 2 Empty Re: Дали е мувањето понижување?

Пишување by Ludi Milojko Вто Фед 10, 2009 8:30 pm

Јас мислам не
Ludi Milojko
Ludi Milojko
Обезбедување на форумот

Age : 64
Број на мислења : 175
Хоби(работа) : siluvanje
Забавен? : Se nadevam xD

Вратете се на почетокот Go down

Дали е мувањето понижување? - Page 2 Empty Re: Дали е мувањето понижување?

Пишување by Master Вто Фед 10, 2009 10:07 pm

Мене ми е поубо да се мувам. Мразам фаќајња и слични работи....
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 32
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Дали е мувањето понижување? - Page 2 Empty Re: Дали е мувањето понижување?

Пишување by Bleak Чет Фед 12, 2009 3:28 pm

grgrgr напиша:Ne deka se nemam muvano,ama jas licno muvanjeto go smetam za ponizuvanje i za iskorustivanje kako sredstvo za zabava za edna vecer

Мислиш дека само женските се осеќет како едновечерен материјал за забав? Машките не? Shocked
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 32
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Дали е мувањето понижување? - Page 2 Empty Re: Дали е мувањето понижување?

Пишување by Наташа Чет Фед 12, 2009 3:42 pm

Bleak напиша:
grgrgr напиша:Ne deka se nemam muvano,ama jas licno muvanjeto go smetam za ponizuvanje i za iskorustivanje kako sredstvo za zabava za edna vecer

Мислиш дека само женските се осеќет како едновечерен материјал за забав? Машките не? Shocked
Доста бе не кажви, машкиве ак смувет некоја за една вечер одма се џекој шо ги вртет женскиве как сакет, а женскиве се наивни, прости или во најлош случај лесни. Не викам дек нема да им е убо на двајцата и све, ама сепак останвет муабетиве после то. Rolling Eyes
Добро, можда ти си исклучок, ама во глобала така е.
Наташа
Наташа
Модератор
Модератор

Age : 30
Број на мислења : 472

Вратете се на почетокот Go down

Дали е мувањето понижување? - Page 2 Empty Re: Дали е мувањето понижување?

Пишување by Jas** Чет Фед 12, 2009 9:07 pm

оооооо хеххех ме трогна коментаров од комшивкава ..... ама шо е така така еSmile))))))
Jas**
Jas**
Адаптер во подем

Age : 31
Број на мислења : 37

Вратете се на почетокот Go down

Дали е мувањето понижување? - Page 2 Empty Re: Дали е мувањето понижување?

Пишување by sokol Чет Фед 12, 2009 9:08 pm

не е
sokol
sokol
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 397

Вратете се на почетокот Go down

Дали е мувањето понижување? - Page 2 Empty Re: Дали е мувањето понижување?

Пишување by misticnata Чет Фед 12, 2009 9:11 pm

за кого како, точно дека е глупо секоја вечер со друг не е пристојно..ама секој си прајт како шо си осеќат дека му е убо
misticnata
misticnata
Солиден Адаптер

Age : 29
Број на мислења : 124
Хоби(работа) : peenje

Вратете се на почетокот Go down

Дали е мувањето понижување? - Page 2 Empty Re: Дали е мувањето понижување?

Пишување by REGINA Саб Фед 14, 2009 3:12 am

незнам зш сметам дека е преглупо мување за една вечер. Пошо после то се осеќаш ко искористено крпче. Барем за мене е така. Ама ич појќе во живот со мување за една вечер немат да се нафатам.
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 32
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Дали е мувањето понижување? - Page 2 Empty Re: Дали е мувањето понижување?

Пишување by *UnIqUe* Нед Мај 10, 2009 11:39 pm

Кај е слаткиш да објаснит дек сме 21век и дек Мувањето е веќе хоби???
*UnIqUe*
*UnIqUe*
Солиден Адаптер

Age : 30
Број на мислења : 244

Вратете се на почетокот Go down

Дали е мувањето понижување? - Page 2 Empty Re: Дали е мувањето понижување?

Пишување by *UnIqUe* Нед Мај 10, 2009 11:41 pm

Иначе според мене.... не е понижувачки на сите ни се дешават да не сме сигурни или да не сакаме да сме во врска а да сакаме со некој да се измуваме... сеа се си имат граници нормално.
*UnIqUe*
*UnIqUe*
Солиден Адаптер

Age : 30
Број на мислења : 244

Вратете се на почетокот Go down

Дали е мувањето понижување? - Page 2 Empty Re: Дали е мувањето понижување?

Пишување by Рокси Пон Мај 11, 2009 9:51 pm

Најчесто несакам само мување пошо ако веќе сум се согласила да прам нешо со типот 3начи ми се свига и по карактер и по фаца и не би сакала само онака да „се поминиме“.
Се имам мувано само онака за една вечер, не се осеќав како „искористена крпа“ пошо мене не ми е толку важно тој шо ќе мисли за мене колку шо мене ми е важно да уживам, како и да е, избегавам такви авантури.
Рокси
Рокси
Нејкам ништо
Нејкам ништо

Age : 29
Број на мислења : 517

Вратете се на почетокот Go down

Дали е мувањето понижување? - Page 2 Empty Re: Дали е мувањето понижување?

Пишување by Angelic Нед Мај 24, 2009 12:57 pm

дали мувањето е понижување?

зависит кој како се поставил. конкретно за женско- мојш да испадниш искористена глупача, ама и едноставно да ти одговарат мувањето со некој си (зависит шо тип на чоек е).

и мувањето за една вечер не го практикувам зш то е саааамо момент. после шо? некогаш не вредит.. ама то е.
Angelic
Angelic
ex Rainbow*

Age : 31
Број на мислења : 713

Вратете се на почетокот Go down

Дали е мувањето понижување? - Page 2 Empty Re: Дали е мувањето понижување?

Пишување by Ангелина Пон Мај 25, 2009 6:07 pm

Мување... зависит какво мување? Дали продолжвиш да се муваш или останвит на мување за една вечер и крај. Како и да е сум се мувала... не практикувам ни јас мување, а најлош случај од се би било мување со пијан типац. Е то би било вистинско понижување од причина шо тој утредента немат ни да памтит како дошло до то....
Ангелина
Ангелина
Адаптер4е

Age : 30
Број на мислења : 10
Забавен? : како музика хахаха

Вратете се на почетокот Go down

Дали е мувањето понижување? - Page 2 Empty Re: Дали е мувањето понижување?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот