Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Чак Норис и се за него.

+42
blesava008
Ivana
Ane
METALBOY
folder
KaTeRiNcE
karov
Azranogota
Рокси
ноунејм
fairy
Golub-Samoubica
Obibos
REGINA
Mule
Фазлија
tHeJunKy
TONI
Lastojca
noviot
комшивка
Bleak
П.
Stefk0
Gangi
Наташа
Odyssey
Џајко
dzole
mitan
Marej
мирАл
Master
Кирил
Jordison
psycho
Blume
Болиглава
корун
sokol
hollow
kojgode
46 posters

Страна 4 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Чак Норис и се за него. - Page 4 Empty Re: Чак Норис и се за него.

Пишување by hollow Сре Фед 18, 2009 6:16 pm

REGINA напиша:
hollow напиша:
REGINA напиша:Еднаш Чак Норис викнал:
- Ацеееее!!
Се појавил некој си Аце,Чак Норис му дал бонбона и пак му ја зел.
Не е смешно

па мене ниту еден виц за чак не ми е смешен и шо да прам?
Незнам твој проблем
hollow
hollow
Шуко утикач
Шуко утикач

Age : 33
Број на мислења : 348
Хоби(работа) : Бричење костени

Вратете се на почетокот Go down

Чак Норис и се за него. - Page 4 Empty Re: Чак Норис и се за него.

Пишување by REGINA Чет Фед 19, 2009 12:19 am

hollow напиша:
REGINA напиша:
hollow напиша:
REGINA напиша:Еднаш Чак Норис викнал:
- Ацеееее!!
Се појавил некој си Аце,Чак Норис му дал бонбона и пак му ја зел.
Не е смешно

па мене ниту еден виц за чак не ми е смешен и шо да прам?
Незнам твој проблем

ок си го решив
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 33
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Чак Норис и се за него. - Page 4 Empty Re: Чак Норис и се за него.

Пишување by mitan Нед Фед 22, 2009 2:45 am

Чак решил неговата мочка да ја фласира од тогаш неговата мочка е позната како СОЛНА КИСЕЛИНА!
mitan
mitan
Адаптериште

Age : 33
Број на мислења : 352
Хоби(работа) : spienje
Забавен? : za kogo kako

Вратете се на почетокот Go down

Чак Норис и се за него. - Page 4 Empty Re: Чак Норис и се за него.

Пишување by mitan Нед Фед 22, 2009 2:46 am

Зошто Чак Норис не глумел Терминатор во истоимениот филм? - Затоа што тогаш филмот би испаднал документарец.
------------------------------------------------------------------
Дедо мраз постоел се додека една новогодишна ноќ заборавил да му однесе поклон на Чак Норис..!
mitan
mitan
Адаптериште

Age : 33
Број на мислења : 352
Хоби(работа) : spienje
Забавен? : za kogo kako

Вратете се на почетокот Go down

Чак Норис и се за него. - Page 4 Empty Re: Чак Норис и се за него.

Пишување by Obibos Вто Фед 24, 2009 2:45 am

Чак Норис еднаш работеше како диџеј и музиката за концерт од 5 часа ја свиреше за 2 часа.
Obibos
Obibos
Рамбо со нож

Age : 33
Број на мислења : 262

Вратете се на почетокот Go down

Чак Норис и се за него. - Page 4 Empty Re: Чак Норис и се за него.

Пишување by Obibos Вто Фед 24, 2009 2:46 am

Чак Норис ја измислил книгата... Таа учела од него!!!
Obibos
Obibos
Рамбо со нож

Age : 33
Број на мислења : 262

Вратете се на почетокот Go down

Чак Норис и се за него. - Page 4 Empty Re: Чак Норис и се за него.

Пишување by Obibos Вто Фед 24, 2009 2:46 am

Кога Чак Норис врши операција анестезијата ја става на докторите!
Obibos
Obibos
Рамбо со нож

Age : 33
Број на мислења : 262

Вратете се на почетокот Go down

Чак Норис и се за него. - Page 4 Empty Re: Чак Норис и се за него.

Пишување by Obibos Вто Фед 24, 2009 2:49 am

Повеке од лугетоо имаат по 23 пара хромозоми Чак Норис има 72 пара, но сите се отровни!

Чак Норис ја изгубил невиноста пред татко му. Ко се родил вечерта имал
секс со докторката. Тој нејзи и бил прв. А таа нему Петта.

Зошто стои Чак Норис на кратерот од вулканот?
Чека да потече лава да запали цигара.

Што јадат комшиите на Чак Норис?
- Ќотек..
Obibos
Obibos
Рамбо со нож

Age : 33
Број на мислења : 262

Вратете се на почетокот Go down

Чак Норис и се за него. - Page 4 Empty Re: Чак Норис и се за него.

Пишување by Gangi Пон Мар 02, 2009 12:56 pm

Кога ќе му речеш на Чак Норис:"Иди онде и најди ме" он иде и те наоѓа.
Gangi
Gangi
LIVERPOOL 4 LIFE

Age : 34
Број на мислења : 71

Вратете се на почетокот Go down

Чак Норис и се за него. - Page 4 Empty Re: Чак Норис и се за него.

Пишување by Obibos Пон Мар 02, 2009 2:00 pm

Gangi напиша:Кога ќе му речеш на Чак Норис:"Иди онде и најди ме" он иде и те наоѓа.
Не мојш така да му речиш Suspect
Obibos
Obibos
Рамбо со нож

Age : 33
Број на мислења : 262

Вратете се на почетокот Go down

Чак Норис и се за него. - Page 4 Empty Re: Чак Норис и се за него.

Пишување by Golub-Samoubica Вто Мар 03, 2009 1:03 am

Obibos напиша: Чак Норис ја изгубил невиноста пред татко му.
Stefk0 напиша:Чак норис ја изгубил невиноста пред татко му.
psycho напиша:Чак Норис ја изгубил невиноста, пред својот татко.

Темава за билдање постој а ?Мака ми е да ги пишам и другиве шо се повторвет.Она за мајцана со супермен 10 пати истото напишано.
Golub-Samoubica
Golub-Samoubica
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 125
Хоби(работа) : Masturbiram pred kompjuter
Забавен? : Uf uste prasvis

Вратете се на почетокот Go down

Чак Норис и се за него. - Page 4 Empty Re: Чак Норис и се за него.

Пишување by Џајко Вто Мар 03, 2009 1:45 am

Чак Норис ја изгубил невиноста, пред својот татко.
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 33
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

Чак Норис и се за него. - Page 4 Empty Re: Чак Норис и се за него.

Пишување by Bleak Вто Мар 03, 2009 1:47 am

Господ одел по водата... Чак Норис пливал по земјата...

И да... Чак Норис ја изгубил невиноста пред свјот татко... Very Happy Laughing
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Чак Норис и се за него. - Page 4 Empty Re: Чак Норис и се за него.

Пишување by Bleak Вто Мар 03, 2009 1:50 am

hollow напиша:
REGINA напиша:Еднаш Чак Норис викнал:
- Ацеееее!!
Се појавил некој си Аце,Чак Норис му дал бонбона и пак му ја зел.
Не е смешно

Битно се појави Аце... а ти ја зеде стварно бомбоната назад... или мамит Мастерон... Very Happy
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Чак Норис и се за него. - Page 4 Empty Re: Чак Норис и се за него.

Пишување by fairy Сре Мар 04, 2009 1:09 am

If you have five dollars and Chuck Norris has five dollars, Chuck Norris has more money than you.

There is no 'ctrl' button on Chuck Norris's computer. Chuck Norris is always in control.

Apple firmava NAPLJAKAT po 99 centi za sekoe slushanje pesna, e sega
vidi... Apple MU PLAKJAT na Chuck Norris 99 centi na sekoja preslushana
pesna
fairy
fairy
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 278

Вратете се на почетокот Go down

Чак Норис и се за него. - Page 4 Empty Re: Чак Норис и се за него.

Пишување by ноунејм Чет Мар 05, 2009 11:13 pm

Децата се потпишуваат во снегот со моч.
Чак го прави тоа на бетон
ноунејм
ноунејм
Бени Лава`с бигест фен
Бени Лава`с бигест фен

Age : 30
Број на мислења : 166
Хоби(работа) : па да.. работата ми е хоби. да
Забавен? : ногу

Вратете се на почетокот Go down

Чак Норис и се за него. - Page 4 Empty Re: Чак Норис и се за него.

Пишување by Рокси Чет Мар 05, 2009 11:21 pm

Чак Норис може да побели црна дупка.

Колку време Чак јаде 100 стека?
- 1 саат, а 45 минути води љубов со келнерката.
Рокси
Рокси
Нејкам ништо
Нејкам ништо

Age : 30
Број на мислења : 517

Вратете се на почетокот Go down

Чак Норис и се за него. - Page 4 Empty Re: Чак Норис и се за него.

Пишување by Obibos Пет Мар 06, 2009 3:40 pm

Шо прави цела Македонија?
- Јаде гомна за Чак Норис!
Obibos
Obibos
Рамбо со нож

Age : 33
Број на мислења : 262

Вратете се на почетокот Go down

Чак Норис и се за него. - Page 4 Empty Re: Чак Норис и се за него.

Пишување by Azranogota Саб Мар 07, 2009 11:30 pm

Cak Noris e tolku star. Ko ucel toj nemalo predmet istorija Very Happy Very Happy Very Happy
Azranogota
Azranogota
Адаптер4е

Age : 34
Број на мислења : 27

Вратете се на почетокот Go down

Чак Норис и се за него. - Page 4 Empty Re: Чак Норис и се за него.

Пишување by Azranogota Саб Мар 07, 2009 11:33 pm

Vo svetot ima 8 svetski cuda, a Cak noris zafaka 4 Laughing
Azranogota
Azranogota
Адаптер4е

Age : 34
Број на мислења : 27

Вратете се на почетокот Go down

Чак Норис и се за него. - Page 4 Empty Re: Чак Норис и се за него.

Пишување by Golub-Samoubica Нед Мар 08, 2009 7:58 pm

Вонземјани постојат. Само чекаат Чак Норис да умре за да ја нападнат земјата!!
Golub-Samoubica
Golub-Samoubica
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 125
Хоби(работа) : Masturbiram pred kompjuter
Забавен? : Uf uste prasvis

Вратете се на почетокот Go down

Чак Норис и се за него. - Page 4 Empty Re: Чак Норис и се за него.

Пишување by Golub-Samoubica Нед Мар 08, 2009 8:02 pm

Чак Норис ја изгубил невиноста, пред својот татко.
Golub-Samoubica
Golub-Samoubica
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 125
Хоби(работа) : Masturbiram pred kompjuter
Забавен? : Uf uste prasvis

Вратете се на почетокот Go down

Чак Норис и се за него. - Page 4 Empty Re: Чак Норис и се за него.

Пишување by karov Пон Мар 16, 2009 3:57 pm

Samo Чак Норис aplaudirat so edna raka
karov
karov
Адаптер во подем

Age : 33
Број на мислења : 60

Вратете се на почетокот Go down

Чак Норис и се за него. - Page 4 Empty Re: Чак Норис и се за него.

Пишување by KaTeRiNcE Вто Мар 17, 2009 11:54 am

Само Чак Норис мојт да купит пиво после 7
KaTeRiNcE
KaTeRiNcE
P    aR      tY     aN      iM    aL

Age : 31
Број на мислења : 234
Хоби(работа) : Да ширам среќа и депресија,зависит од расположение
Забавен? : Иди-види :D

Вратете се на почетокот Go down

Чак Норис и се за него. - Page 4 Empty Re: Чак Норис и се за него.

Пишување by folder Сре Мар 18, 2009 11:00 pm

Ако на Google погрешно спелувате Чак Норис – не ви пишува: „Дали мислевте Чак Норис?“ туку ви вели: „Бегајте додека можете!“.

Чак Норис има победено на играта „Поврзи четири“ во три потега.

Еднаш Чак Норис беше каснат од кобра. После 4 дена неподнослива болка, кобрата умре.

Чак Норис може да убие два камена со една птица.

Чак Норис може да затвори ротирачка врата со тресок.

Чак Норис може да удави риба.

Луѓето ги измислиле автомобилите за да избегаат од Чак Норис.....затоа Чак ги измислил сообраќајките!

Чак Норис може да свири виолина на пијано.

Ако
изгледа како пилешко, мириса на пилешко, и има вкус на пилешко, а Чак
Норис каже дека е телешко, тогаш месото е телешко и крај.

Чак Норис тајно спие со сите жени во светот еднаш месечно. Како резултат на тоа тие крварат недела дена.

Чак Норис може да го избрише Recycle Bin.

Кока Чак Норис ќе ти покаже среден прст, ти кажува уште колку секунди ти остануваат да живееш.

Чак Норис еднаш беше на Марс. Од тогаш, на Марс нема знаци на живот.

Бил Гејтс живее во постојан страв да не му откаже компјутерот на Чак Норис.

Некои луѓе некогаш имаат смртно искуство. Смртта еднаш имаше Чак-Норисно искуство.

Чак Норис може да направи снешко од дожд.

Чак Норис може да те задави со безжичен телефон.

Причината поради која новородените бебиња плачат е сознанието дека влегле во светот на Чак Норис.

Бермудскиот Триаголник бил Бедмудски Квадрат пред Чак Норис да шутне една од страните.

Знакот
за хендикепирани лица на паркиралиште не означува дека тоа е место
наменето за паркирање на хендикепирани, туку дека тоа место припаѓа на
Чак Норис, а знакот е предупредување за тоа што ќе ви се случи ако
паркирате таму.

Чак Норис не користи реченици за заведување, тој едноставно вели: „Сега!“

Кога Господ кажал: „нека биде светлина“, Чак Норис му рекол: „Кажи: те молам.“

Чак Норис може да си ги врзе врвките на чевлите со стапалата.

Првично
улогата на Фродо во филмот „Господар на Прстените“ му беше понудена на
Чак Норис, но тој ја одбил со образложение дека: „Само на женче би му
биле потребни три филма за да уништи дел од накит.“

Еднаш додека Чак Норис лежеше на стомак доби ерекција и пронајде нафта.

Чак Норис не игра „криенка“. Тој игра „скриј се и моли се да не те најдам“.

Дедо Мраз постоел се додека една Нова Година не заборавил да му однесе подарок на Чак Норис.
Мош некој се повторвет нек немат плачења ги копирав овие од една страна...
folder
folder
Nightfall goingOn...

Age : 32
Број на мислења : 380
Хоби(работа) : DJ

http://www.myspace.com/dj_f0lder

Вратете се на почетокот Go down

Чак Норис и се за него. - Page 4 Empty Re: Чак Норис и се за него.

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 4 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот