Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Чак Норис и се за него.

+42
blesava008
Ivana
Ane
METALBOY
folder
KaTeRiNcE
karov
Azranogota
Рокси
ноунејм
fairy
Golub-Samoubica
Obibos
REGINA
Mule
Фазлија
tHeJunKy
TONI
Lastojca
noviot
комшивка
Bleak
П.
Stefk0
Gangi
Наташа
Odyssey
Џајко
dzole
mitan
Marej
мирАл
Master
Кирил
Jordison
psycho
Blume
Болиглава
корун
sokol
hollow
kojgode
46 posters

Страна 1 of 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Чак Норис и се за него. Empty Чак Норис и се за него.

Пишување by kojgode Пет Јан 09, 2009 6:22 pm

Овде можете да ги постирате сите факти за Чак Норис. Како на пример дека тој пливал грбно на цунамито.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Чак Норис и се за него. Empty Re: Чак Норис и се за него.

Пишување by hollow Пет Јан 09, 2009 6:26 pm

Чак Норис е единствениот човек кој има победено ѕид во тенис
hollow
hollow
Шуко утикач
Шуко утикач

Age : 33
Број на мислења : 348
Хоби(работа) : Бричење костени

Вратете се на почетокот Go down

Чак Норис и се за него. Empty Re: Чак Норис и се за него.

Пишување by kojgode Пет Јан 09, 2009 6:31 pm

Чак Норис дома чува 5 пит-були и 7 доги, а на вратата му пишува „ПАЗИ ЧАК НОРИС“!!!
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Чак Норис и се за него. Empty Re: Чак Норис и се за него.

Пишување by sokol Пет Јан 09, 2009 6:32 pm

чак норис напумпал пинг-понг топче
sokol
sokol
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 397

Вратете се на почетокот Go down

Чак Норис и се за него. Empty Re: Чак Норис и се за него.

Пишување by корун Пет Јан 09, 2009 7:32 pm

Само Чак Норис мојт да купит пиво после 7
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Чак Норис и се за него. Empty Re: Чак Норис и се за него.

Пишување by Болиглава Пет Јан 09, 2009 7:36 pm

Чак Норис по грешка легнал на стомак и така пронашол нафта.
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 32
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Чак Норис и се за него. Empty Re: Чак Норис и се за него.

Пишување by sokol Саб Јан 10, 2009 3:01 pm

само чак норис мојт на рака да ме паднит
sokol
sokol
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 397

Вратете се на почетокот Go down

Чак Норис и се за него. Empty Re: Чак Норис и се за него.

Пишување by Болиглава Саб Јан 10, 2009 3:45 pm

sokol напиша:само чак норис мојт на рака да ме паднит
И Лабо.
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 32
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Чак Норис и се за него. Empty Re: Чак Норис и се за него.

Пишување by kojgode Саб Јан 10, 2009 4:26 pm

Болиглава напиша:
sokol напиша:само чак норис мојт на рака да ме паднит
И Лабо.
И xpert.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Чак Норис и се за него. Empty Re: Чак Норис и се за него.

Пишување by Blume Саб Јан 10, 2009 6:19 pm

З'ш Господ се викат Господ?
З'ш Чак Норис е зафатено...
Blume
Blume
Адаптер4е

Age : 33
Број на мислења : 12

Вратете се на почетокот Go down

Чак Норис и се за него. Empty Re: Чак Норис и се за него.

Пишување by psycho Саб Јан 10, 2009 10:04 pm

Сите деца носат маички од Супермен, само Супермен носит од Чак Норис...
psycho
psycho
Проу доута Плејер
Проу доута Плејер

Age : 103
Број на мислења : 59

Вратете се на почетокот Go down

Чак Норис и се за него. Empty Re: Чак Норис и се за него.

Пишување by Jordison Пон Јан 12, 2009 4:22 am

ovaj mandrakov izbrojal 2 pati do bezkonecnost i nazad.. aj ti
Jordison
Jordison
tapanar4e

Age : 32
Број на мислења : 301

Вратете се на почетокот Go down

Чак Норис и се за него. Empty Re: Чак Норис и се за него.

Пишување by Кирил Пон Јан 12, 2009 3:50 pm

Чак Норис го презивеал абортусот на мајка му

Кирил
Адаптер во подем

Age : 31
Број на мислења : 37

Вратете се на почетокот Go down

Чак Норис и се за него. Empty Re: Чак Норис и се за него.

Пишување by psycho Чет Јан 15, 2009 1:12 am

Чак Норис ја изгубил невиноста, пред својот татко.
psycho
psycho
Проу доута Плејер
Проу доута Плејер

Age : 103
Број на мислења : 59

Вратете се на почетокот Go down

Чак Норис и се за него. Empty Re: Чак Норис и се за него.

Пишување by Master Чет Јан 15, 2009 1:25 am

Кога ќерката на Чак Норис ја изгубила невиноста, Чак ја пронашол и ја вратил назад
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 33
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Чак Норис и се за него. Empty Re: Чак Норис и се за него.

Пишување by Болиглава Чет Јан 15, 2009 1:45 am

Чак Норис ги убил сите до еден, најкасно до 2.
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 32
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Чак Норис и се за него. Empty Re: Чак Норис и се за него.

Пишување by мирАл Чет Јан 15, 2009 10:28 pm

кога господ рекол нека биде светлина, Чак Норис му рекол, речи те молам
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 32
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Вратете се на почетокот Go down

Чак Норис и се за него. Empty Re: Чак Норис и се за него.

Пишување by Marej Чет Јан 15, 2009 10:32 pm

Ко ќе влезит Чак Норис во вода, тој не се воденит, туку водата се Чак Норисуват.
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Чак Норис и се за него. Empty Re: Чак Норис и се за него.

Пишување by Master Пет Јан 16, 2009 12:35 am

Најдобрите производи за стерилизирање можат да уништат 99,9% од бактериите. Чак Норис може да уништи 100% од што и да сака.
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 33
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Чак Норис и се за него. Empty Re: Чак Норис и се за него.

Пишување by Master Пет Јан 16, 2009 12:36 am

Ако на Google погрешно спелувате Чак Норис – не ви пишува: „Дали мислевте Чак Норис?“ туку ви вели: „Бегајте додека можете!“.
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 33
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Чак Норис и се за него. Empty Re: Чак Норис и се за него.

Пишување by Master Пет Јан 16, 2009 12:36 am

Еднаш Чак Норис беше каснат од кобра. После 4 дена неподнослива болка, кобрата умре.
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 33
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Чак Норис и се за него. Empty Re: Чак Норис и се за него.

Пишување by Master Пет Јан 16, 2009 12:37 am

Чак Норис тајно спие со сите жени во светот еднаш месечно. Како резултат на тоа тие крварат недела дена.

Вицоф ме ранитттт
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 33
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Чак Норис и се за него. Empty Re: Чак Норис и се за него.

Пишување by Master Пет Јан 16, 2009 12:38 am

Кока Чак Норис ќе ти покаже среден прст, ти кажува уште колку секунди ти остануваат да живееш.
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 33
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Чак Норис и се за него. Empty Re: Чак Норис и се за него.

Пишување by Master Пет Јан 16, 2009 12:38 am

Некои луѓе некогаш имаат смртно искуство. Смртта еднаш имаше Чак-Норисно искуство.
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 33
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Чак Норис и се за него. Empty Re: Чак Норис и се за него.

Пишување by Master Пет Јан 16, 2009 12:39 am

Чак Норис може да направи снешко од дожд.
-----------------------------------------------------------------
Чак Норис може да те задави со безжичен телефон.


Ве растуриф со вицојве за Чак.....ај пак ќе пишам сеа ме мрзит....
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 33
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Чак Норис и се за него. Empty Re: Чак Норис и се за него.

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот