Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ракомет и се околу него.

+4
корун
xpert
sokol
kojgode
8 posters

Go down

Ракомет и се околу него. Empty Ракомет и се околу него.

Пишување by kojgode Пет Јан 09, 2009 2:27 pm

Јас го сакам ракометот и често присуствувам на натпреварите кои се одвиват во спортската сала Биљалнини извори. Најдобар играч кој го познавам е Крсте Андоновски.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Ракомет и се околу него. Empty Re: Ракомет и се околу него.

Пишување by sokol Пет Јан 09, 2009 2:33 pm

е ова да нај јак спорт е и знам едно играчисте од охрид како се викасе заборајв....
sokol
sokol
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 397

Вратете се на почетокот Go down

Ракомет и се околу него. Empty Re: Ракомет и се околу него.

Пишување by kojgode Пет Јан 09, 2009 2:34 pm

A дали можеби знаете некој играч кој има шутнато над 100 km/h?
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Ракомет и се околу него. Empty Re: Ракомет и се околу него.

Пишување by sokol Пет Јан 09, 2009 2:40 pm

па имат еден со шутират 110 ама ко ќе не го гледет другите
sokol
sokol
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 397

Вратете се на почетокот Go down

Ракомет и се околу него. Empty Re: Ракомет и се околу него.

Пишување by xpert Пет Јан 09, 2009 2:49 pm

Кристијансен и Швабана :D Очеквам некој од мојон клас да реагират :D
xpert
xpert
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 104

Вратете се на почетокот Go down

Ракомет и се околу него. Empty Re: Ракомет и се околу него.

Пишување by корун Пет Јан 09, 2009 5:00 pm

Сокол е лаком да ти ебам
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Ракомет и се околу него. Empty Re: Ракомет и се околу него.

Пишување by Болиглава Пет Јан 09, 2009 5:08 pm

xpert напиша:Кристијансен и Швабана :D Очеквам некој од мојон клас да реагират :D
Хахахаахахахахааааа...
Маре брат Швабана 190 шутна, не се заебавам.
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 32
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Ракомет и се околу него. Empty Re: Ракомет и се околу него.

Пишување by sokol Пет Јан 09, 2009 6:48 pm

абе слушам некој од охрид го барале за репрезентација ама тој не осол...
sokol
sokol
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 397

Вратете се на почетокот Go down

Ракомет и се околу него. Empty Re: Ракомет и се околу него.

Пишување by корун Пет Јан 09, 2009 7:45 pm

каро ш е [
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Ракомет и се околу него. Empty Re: Ракомет и се околу него.

Пишување by sokol Саб Јан 10, 2009 8:42 pm

абе некој слушам дрес зел кој беше тој ????
sokol
sokol
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 397

Вратете се на почетокот Go down

Ракомет и се околу него. Empty Re: Ракомет и се околу него.

Пишување by tHeJunKy Пон Јан 26, 2009 4:59 pm

tHeJunKy
tHeJunKy
Модератор
Модератор

Age : 114
Број на мислења : 759
Хоби(работа) : Гитара, фотографирање, компонирање...
Забавен? : Сто.

Вратете се на почетокот Go down

Ракомет и се околу него. Empty Re: Ракомет и се околу него.

Пишување by комшивка Сре Мар 18, 2009 7:20 pm

абе во колку е вечер ракометот?
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 33
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Ракомет и се околу него. Empty Re: Ракомет и се околу него.

Пишување by METALBOY Саб Мар 21, 2009 11:38 pm

малце ко брутален да е спортон?
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Ракомет и се околу него. Empty Re: Ракомет и се околу него.

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот