Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kое е вашето хоби и колку време посветувате на него?

+18
The Breaking Dawn
TONI
pankerishte
Ludi Milojko
malina
комшивка
T&T
Болиглава
Fantom
kojgode
Master
nance
Jordison
корун
Marej
folder
Mary Jane
sokol
22 posters

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Kое е вашето хоби и колку време посветувате на него? Empty Kое е вашето хоби и колку време посветувате на него?

Пишување by sokol Пон Јан 12, 2009 8:11 pm

моето хоби е играње дота Very Happy
sokol
sokol
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 397

Вратете се на почетокот Go down

Kое е вашето хоби и колку време посветувате на него? Empty Re: Kое е вашето хоби и колку време посветувате на него?

Пишување by Mary Jane Пон Јан 12, 2009 8:17 pm

Моето, се она стандард шо се подразбира и плус карате.

Сакам да дознам кој друг е каратиста на форумов?
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Kое е вашето хоби и колку време посветувате на него? Empty Re: Kое е вашето хоби и колку време посветувате на него?

Пишување by folder Пон Јан 12, 2009 8:19 pm

sokol напиша:моето хоби е играње дота Very Happy
Ве молам мој колега форумџија објавете на форумов колку просечно часови Вие поминувате пред компјутер играјки дота?
folder
folder
Nightfall goingOn...

Age : 32
Број на мислења : 380
Хоби(работа) : DJ

http://www.myspace.com/dj_f0lder

Вратете се на почетокот Go down

Kое е вашето хоби и колку време посветувате на него? Empty Re: Kое е вашето хоби и колку време посветувате на него?

Пишување by Marej Пон Јан 12, 2009 8:20 pm

Цртање, со тенденции во иднина да станит професија.
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Kое е вашето хоби и колку време посветувате на него? Empty Re: Kое е вашето хоби и колку време посветувате на него?

Пишување by корун Пон Јан 12, 2009 9:50 pm

Јас имам полагано за бел појас
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Kое е вашето хоби и колку време посветувате на него? Empty Re: Kое е вашето хоби и колку време посветувате на него?

Пишување by Jordison Пон Јан 12, 2009 9:56 pm

so ve kuro boli so mi e hobi
Jordison
Jordison
tapanar4e

Age : 32
Број на мислења : 301

Вратете се на почетокот Go down

Kое е вашето хоби и колку време посветувате на него? Empty Re: Kое е вашето хоби и колку време посветувате на него?

Пишување by корун Пон Јан 12, 2009 10:05 pm

Ме искина од болка, посебно нешо лево ме стегат
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Kое е вашето хоби и колку време посветувате на него? Empty Re: Kое е вашето хоби и колку време посветувате на него?

Пишување by Mary Jane Сре Јан 14, 2009 12:31 am

корун напиша:Јас имам полагано за бел појас

Бравос Cool А дали положи?
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Kое е вашето хоби и колку време посветувате на него? Empty Re: Kое е вашето хоби и колку време посветувате на него?

Пишување by nance Сре Јан 14, 2009 2:52 pm

драпање мдиња
nance
nance
Херој на форумов

Age : 33
Број на мислења : 143
Хоби(работа) : drapanje jajca
Забавен? : nda

Вратете се на почетокот Go down

Kое е вашето хоби и колку време посветувате на него? Empty Re: Kое е вашето хоби и колку време посветувате на него?

Пишување by корун Сре Јан 14, 2009 3:47 pm

Mary Jane напиша:

Бравос Cool А дали положи?

Не
Cool
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Kое е вашето хоби и колку време посветувате на него? Empty Re: Kое е вашето хоби и колку време посветувате на него?

Пишување by Master Чет Јан 15, 2009 1:28 am

Јас сум каратиста!!!

А иначе хоби ми е спиење и тоа многу спиење...

А каратето ми е професија afro
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 33
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Kое е вашето хоби и колку време посветувате на него? Empty Re: Kое е вашето хоби и колку време посветувате на него?

Пишување by kojgode Чет Јан 15, 2009 2:49 am

Master напиша:
А каратето ми е професија afro
Земаш пари за карате?

Иначе мене хоби ми е седење пред компјутер многу време. Shocked
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 32
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Kое е вашето хоби и колку време посветувате на него? Empty Re: Kое е вашето хоби и колку време посветувате на него?

Пишување by Master Чет Јан 15, 2009 3:50 am

Да да! :]
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 33
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Kое е вашето хоби и колку време посветувате на него? Empty Re: Kое е вашето хоби и колку време посветувате на него?

Пишување by Fantom Чет Јан 15, 2009 5:39 am

Моето хоби е љубов, дружење и заебанција.
Fantom
Fantom
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 155

Вратете се на почетокот Go down

Kое е вашето хоби и колку време посветувате на него? Empty Re: Kое е вашето хоби и колку време посветувате на него?

Пишување by Mary Jane Чет Јан 15, 2009 2:11 pm

Master напиша:Да да! :]

А во кој клуб тренираш?
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Kое е вашето хоби и колку време посветувате на него? Empty Re: Kое е вашето хоби и колку време посветувате на него?

Пишување by Болиглава Чет Јан 15, 2009 2:52 pm

Моето е: секс, риболов, сличиња, ЗАЕБАНЦИЈА.
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 32
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Kое е вашето хоби и колку време посветувате на него? Empty Re: Kое е вашето хоби и колку време посветувате на него?

Пишување by Master Чет Јан 15, 2009 4:50 pm

Mary Jane напиша:
Master напиша:Да да! :]

А во кој клуб тренираш?

Погоди од еднаш не се сто к.к. во градов, а и само еден е најдобар!
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 33
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Kое е вашето хоби и колку време посветувате на него? Empty Re: Kое е вашето хоби и колку време посветувате на него?

Пишување by Mary Jane Чет Јан 15, 2009 5:04 pm

Master напиша:
Mary Jane напиша:
Master напиша:Да да! :]

А во кој клуб тренираш?

Погоди од еднаш не се сто к.к. во градов, а и само еден е најдобар!

Чоле?
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Kое е вашето хоби и колку време посветувате на него? Empty Re: Kое е вашето хоби и колку време посветувате на него?

Пишување by Master Чет Јан 15, 2009 5:06 pm

Mary Jane напиша:

Чоле?

Дааа!!!


Последната промена е направена од корун на Чет Јан 15, 2009 5:25 pm. Мислењето е променето 1 пати (Reason for editing : ноу цитати :evil:)
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 33
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Kое е вашето хоби и колку време посветувате на него? Empty Re: Kое е вашето хоби и колку време посветувате на него?

Пишување by Mary Jane Чет Јан 15, 2009 5:08 pm

Знам дек си нашата благајничка...Сеа видов датум на раѓањеWink
Колешки си сме ние...
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Kое е вашето хоби и колку време посветувате на него? Empty Re: Kое е вашето хоби и колку време посветувате на него?

Пишување by Master Чет Јан 15, 2009 5:13 pm

хехе, а од кај знајш кога сум родена, бре?
и не сум само благајничка, се шо е во врска со клубон јас водам(најтешко ми е ко ке имат натпревари зш јас сум одговорна за сите тогаш), освен тренинзине за то се задолжени другине две.(знајш кои)
Ах шо ке прајт Деки без нас???
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 33
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Kое е вашето хоби и колку време посветувате на него? Empty Re: Kое е вашето хоби и колку време посветувате на него?

Пишување by Mary Jane Чет Јан 15, 2009 5:15 pm

Деки шо ќе прајт без славната четворка (најаките каратистки)? Ќе кршит кичми...
Знам дек праеше род. 8 дена после мојот...
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Kое е вашето хоби и колку време посветувате на него? Empty Re: Kое е вашето хоби и колку време посветувате на него?

Пишување by Master Чет Јан 15, 2009 5:19 pm

Лесно ви е вас уште не ви е дојден редот. Ние вчера се најадовме малце. Му текна на деки дека за Нова Година не сме јаделе ќотек, цела сум со синици на нозеве.
BTW нашава четворка немат кој да ја заменит, не да се фалам ама најдобри сме!!!
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 33
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Kое е вашето хоби и колку време посветувате на него? Empty Re: Kое е вашето хоби и колку време посветувате на него?

Пишување by Mary Jane Чет Јан 15, 2009 5:33 pm

Ај ние од 2.2 почвиме (празникот). Ќе иаме нов член ваљда, од конкуренција се префрлат кј нас.
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Kое е вашето хоби и колку време посветувате на него? Empty Re: Kое е вашето хоби и колку време посветувате на него?

Пишување by Master Чет Јан 15, 2009 7:13 pm

Сериозно!? Некој од кај Борче ке се префрлат???Хехе, не ни се тие конкуренција,далеку се од тоа....
Иначе тоа со датумот традиција е ж, секогаш почвиме на 2.2 (освен ние, за нас немат одмор, нашата славна четворка).
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 33
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Kое е вашето хоби и колку време посветувате на него? Empty Re: Kое е вашето хоби и колку време посветувате на него?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот