Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Чак Норис и се за него.

+42
blesava008
Ivana
Ane
METALBOY
folder
KaTeRiNcE
karov
Azranogota
Рокси
ноунејм
fairy
Golub-Samoubica
Obibos
REGINA
Mule
Фазлија
tHeJunKy
TONI
Lastojca
noviot
комшивка
Bleak
П.
Stefk0
Gangi
Наташа
Odyssey
Џајко
dzole
mitan
Marej
мирАл
Master
Кирил
Jordison
psycho
Blume
Болиглава
корун
sokol
hollow
kojgode
46 posters

Страна 2 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Чак Норис и се за него. - Page 2 Empty Re: Чак Норис и се за него.

Пишување by mitan Пет Јан 16, 2009 3:21 am

зш немат живот на марс????Чак Норис бил таму пред луѓево да појдет
mitan
mitan
Адаптериште

Age : 33
Број на мислења : 352
Хоби(работа) : spienje
Забавен? : za kogo kako

Вратете се на почетокот Go down

Чак Норис и се за него. - Page 2 Empty Re: Чак Норис и се за него.

Пишување by mitan Пет Јан 16, 2009 3:22 am

Чак Норис имат изборјано до бесконечно... два пати
mitan
mitan
Адаптериште

Age : 33
Број на мислења : 352
Хоби(работа) : spienje
Забавен? : za kogo kako

Вратете се на почетокот Go down

Чак Норис и се за него. - Page 2 Empty Re: Чак Норис и се за него.

Пишување by mitan Пет Јан 16, 2009 3:26 am

некои луѓе мочаат во снег за да се потпишат
чак тоа го прави на бетон
mitan
mitan
Адаптериште

Age : 33
Број на мислења : 352
Хоби(работа) : spienje
Забавен? : za kogo kako

Вратете се на почетокот Go down

Чак Норис и се за него. - Page 2 Empty Re: Чак Норис и се за него.

Пишување by mitan Пет Јан 16, 2009 3:26 am

Кога Чак Норис прави склекови тој не се крева нагоре туку ја одбива земјата од него.
mitan
mitan
Адаптериште

Age : 33
Број на мислења : 352
Хоби(работа) : spienje
Забавен? : za kogo kako

Вратете се на почетокот Go down

Чак Норис и се за него. - Page 2 Empty Re: Чак Норис и се за него.

Пишување by dzole Пет Јан 16, 2009 2:26 pm

Еве уште еден интересен факт :
Дали на пример сте знаеле дека филмот „Анаконда“ бил всушност снимен во панталоните на Чак Норис Neutral
dzole
dzole
Адаптер во подем

Age : 32
Број на мислења : 59
Забавен? : uff

Вратете се на почетокот Go down

Чак Норис и се за него. - Page 2 Empty Re: Чак Норис и се за него.

Пишување by Џајко Пет Јан 16, 2009 4:58 pm

Dzole(~,^) напиша:Еве уште еден интересен факт :
Дали на пример сте знаеле дека филмот „Анаконда“ бил всушност снимен во панталоните на Чак Норис Neutral
Ова го знаев. Но дали вие знаевте дека продолжението односно "Анаконда 2" е снимена во панталоните на Тошо???
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 33
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

Чак Норис и се за него. - Page 2 Empty Re: Чак Норис и се за него.

Пишување by dzole Пет Јан 16, 2009 5:40 pm

хахАХАХахАХАХаХАхАХахАХАХаХаХ хохохохохохохохохохоааааааааааааааа
dzole
dzole
Адаптер во подем

Age : 32
Број на мислења : 59
Забавен? : uff

Вратете се на почетокот Go down

Чак Норис и се за него. - Page 2 Empty Re: Чак Норис и се за него.

Пишување by Odyssey Пет Јан 16, 2009 9:20 pm

Општо познато е дека колку и да го тресиш последната капка останвит в гаќи, но кај Чак Норис тоа не е така!
Odyssey
Odyssey
Резидент ДискоЏокеј
Резидент ДискоЏокеј

Age : 67
Број на мислења : 594
Хоби(работа) : Dj

Вратете се на почетокот Go down

Чак Норис и се за него. - Page 2 Empty Re: Чак Норис и се за него.

Пишување by Odyssey Пет Јан 16, 2009 9:23 pm

Во борба помегу Супермен и Бетмен победник е Чак Норис
Odyssey
Odyssey
Резидент ДискоЏокеј
Резидент ДискоЏокеј

Age : 67
Број на мислења : 594
Хоби(работа) : Dj

Вратете се на почетокот Go down

Чак Норис и се за него. - Page 2 Empty Re: Чак Норис и се за него.

Пишување by Наташа Саб Јан 17, 2009 4:57 pm

Чак Норис ја разбират азбуката на Тошо.
Наташа
Наташа
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 472

Вратете се на почетокот Go down

Чак Норис и се за него. - Page 2 Empty Re: Чак Норис и се за него.

Пишување by Болиглава Саб Јан 17, 2009 5:17 pm

Наташа напиша:Чак Норис ја разбират азбуката на Тошо.
Laughing Laughing Laughing Laughing
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 32
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Чак Норис и се за него. - Page 2 Empty Re: Чак Норис и се за него.

Пишување by мирАл Саб Јан 17, 2009 9:15 pm

Ако ти имаш 10 ден и Чак Норис има 10 ден, Чак Норис имат појќе од тебе!!!
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 32
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Вратете се на почетокот Go down

Чак Норис и се за него. - Page 2 Empty Re: Чак Норис и се за него.

Пишување by Master Чет Јан 22, 2009 12:26 am

Зошто Грујо јаде ќотек од Чак Норис?
-Затоа што Грујо му вика Чак Нолис!
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 33
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Чак Норис и се за него. - Page 2 Empty Re: Чак Норис и се за него.

Пишување by Master Чет Јан 22, 2009 12:27 am

Зошто Чак Норис е толку згоден???
-Носи хеланки од Victoria's secret!
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 33
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Чак Норис и се за него. - Page 2 Empty Re: Чак Норис и се за него.

Пишување by mitan Чет Јан 22, 2009 12:31 am

Некои луѓе мочаат во снег за да се потпишат
Чак тоа го прави на бетон.
mitan
mitan
Адаптериште

Age : 33
Број на мислења : 352
Хоби(работа) : spienje
Забавен? : za kogo kako

Вратете се на почетокот Go down

Чак Норис и се за него. - Page 2 Empty Re: Чак Норис и се за него.

Пишување by mitan Чет Јан 22, 2009 12:50 am

како се вика потта на чак норис???
-RED BUL
mitan
mitan
Адаптериште

Age : 33
Број на мислења : 352
Хоби(работа) : spienje
Забавен? : za kogo kako

Вратете се на почетокот Go down

Чак Норис и се за него. - Page 2 Empty Re: Чак Норис и се за него.

Пишување by Gangi Нед Јан 25, 2009 11:10 pm

Чак Норис може да напрај шутка на џез концерт
Gangi
Gangi
LIVERPOOL 4 LIFE

Age : 34
Број на мислења : 71

Вратете се на почетокот Go down

Чак Норис и се за него. - Page 2 Empty Re: Чак Норис и се за него.

Пишување by Gangi Нед Јан 25, 2009 11:11 pm

Зашто чак норис нема вуна на мудата?
На челик не расте вуна :D:D
Gangi
Gangi
LIVERPOOL 4 LIFE

Age : 34
Број на мислења : 71

Вратете се на почетокот Go down

Чак Норис и се за него. - Page 2 Empty Re: Чак Норис и се за него.

Пишување by hollow Пон Јан 26, 2009 12:46 am

Не постои глобално затоплување туку на Чак Норис му пристудело и го припуштил сонцево
hollow
hollow
Шуко утикач
Шуко утикач

Age : 33
Број на мислења : 348
Хоби(работа) : Бричење костени

Вратете се на почетокот Go down

Чак Норис и се за него. - Page 2 Empty Re: Чак Норис и се за него.

Пишување by hollow Пон Јан 26, 2009 12:47 am

Чак Норис го преживеал абортусот на мајка му
hollow
hollow
Шуко утикач
Шуко утикач

Age : 33
Број на мислења : 348
Хоби(работа) : Бричење костени

Вратете се на почетокот Go down

Чак Норис и се за него. - Page 2 Empty Re: Чак Норис и се за него.

Пишување by Stefk0 Саб Јан 31, 2009 3:32 am

Чак норис ја изгубил невиноста пред татко му.
Stefk0
Stefk0
Солиден Адаптер

Age : 30
Број на мислења : 113
Хоби(работа) : Pijandura
Забавен? : Веројатно?

Вратете се на почетокот Go down

Чак Норис и се за него. - Page 2 Empty Re: Чак Норис и се за него.

Пишување by П. Нед Фед 01, 2009 3:23 am

Чак Норис памтит татко му ко имал 13 год
П.
П.
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 132

Вратете се на почетокот Go down

Чак Норис и се за него. - Page 2 Empty Re: Чак Норис и се за него.

Пишување by Bleak Нед Фед 01, 2009 4:02 am

корун напиша:Само Чак Норис мојт да купит пиво после 7

Со надеж дека нема да ја заебам темава ама и јас си купвам алкохол после 7 кај дилерон в комши така го викет сите Smile
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Чак Норис и се за него. - Page 2 Empty Re: Чак Норис и се за него.

Пишување by Bleak Нед Фед 01, 2009 4:02 am

Ќерка му на Чак Норис ја изгубила невиноста ама тој и ја вратил Smile

Во една соба има 1416 предмети со кои шо мојт да те отепат Чак Норис вклучувајќи ја и собата.
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Чак Норис и се за него. - Page 2 Empty Re: Чак Норис и се за него.

Пишување by Bleak Нед Фед 01, 2009 4:04 am

Чак Норис е единствениот чоек шо имат собирано орхидеи за време на парењето на анакондите Smile
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Чак Норис и се за него. - Page 2 Empty Re: Чак Норис и се за него.

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот