Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Колку често се прајте тиква и зш? Дали ви е филм то?

+22
RoTkViCa
PhiLL * E
nance
корун
grgrgr
комшивка
mn jak coek
L S D
Болиглава
pankerishte
mitan
kojgode
Stefk0
Punk
Master
Marej
hollow
мирАл
Џајко
Obibos
tHeJunKy
Bleak
26 posters

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Колку често се прајте тиква и зш? Дали ви е филм то? - Page 2 Empty Re: Колку често се прајте тиква и зш? Дали ви е филм то?

Пишување by pankerishte Сре Фед 04, 2009 3:10 am

mn jak coek напиша:Nema poveke birtii i takvi razni stvarni koi go zamatuvaat umot.Iskreno ne sum bidena na takvi neprestizni mesta kade turbo folkot e glavna komponenta.Inace aku pobaras ubavo ke najdes mesta kade ne tocat alkohol,samo treba da pobaras-ubo.

Не гледаш дека некој упорно сака да изимитираТ определен диалект и не му успева во то.И ПС некој шо се дупчит е бре.Не сваќајте толку сериозно Razz Razz
pankerishte
pankerishte
Куропецач
Куропецач

Age : 35
Број на мислења : 601
Хоби(работа) : Метење,Чистење Улици
Забавен? : Да

http://www.myspace.com/komunalnahigena

Вратете се на почетокот Go down

Колку често се прајте тиква и зш? Дали ви е филм то? - Page 2 Empty Re: Колку често се прајте тиква и зш? Дали ви е филм то?

Пишување by Master Сре Фед 04, 2009 4:46 am

Деца!
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 33
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Колку често се прајте тиква и зш? Дали ви е филм то? - Page 2 Empty Re: Колку често се прајте тиква и зш? Дали ви е филм то?

Пишување by корун Сре Фед 04, 2009 11:05 am

Не се прам често тиква, ко ке сум расположен и на поголеми ивенти да го практикувам то.
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Колку често се прајте тиква и зш? Дали ви е филм то? - Page 2 Empty Re: Колку често се прајте тиква и зш? Дали ви е филм то?

Пишување by nance Чет Фед 05, 2009 12:25 am

Не често ама се случвит да ме снемат на понекоја епизода од вечерта а најмногу тиква ....... пред 2 недели в меана.
nance
nance
Херој на форумов

Age : 33
Број на мислења : 143
Хоби(работа) : drapanje jajca
Забавен? : nda

Вратете се на почетокот Go down

Колку често се прајте тиква и зш? Дали ви е филм то? - Page 2 Empty Re: Колку често се прајте тиква и зш? Дали ви е филм то?

Пишување by mitan Чет Фед 05, 2009 12:34 am

nance напиша:Не често ама се случвит да ме снемат на понекоја епизода од вечерта а најмногу тиква ....... пред 2 недели в меана.
сеа го чекаме отварањето....шо велиш а???:D:D:D:D
mitan
mitan
Адаптериште

Age : 33
Број на мислења : 352
Хоби(работа) : spienje
Забавен? : za kogo kako

Вратете се на почетокот Go down

Колку често се прајте тиква и зш? Дали ви е филм то? - Page 2 Empty Re: Колку често се прајте тиква и зш? Дали ви е филм то?

Пишување by PhiLL * E Пет Фед 13, 2009 12:41 am

Џајко напиша:Пијам ама не се пијанам многу, онака изживеано ми е. Освем за посебни прилики како родендени, крштевки и така натака

и за патувања надвор од државава Smile
PhiLL * E
PhiLL * E
Набилдан Мултивитамин
Набилдан Мултивитамин

Age : 32
Број на мислења : 350
Хоби(работа) : rabotam da....Zashto?
Забавен? : sekako deka sum zabaven...

Вратете се на почетокот Go down

Колку често се прајте тиква и зш? Дали ви е филм то? - Page 2 Empty Re: Колку често се прајте тиква и зш? Дали ви е филм то?

Пишување by RoTkViCa Пет Мар 06, 2009 1:34 pm

јас НИКОГАШ до сега не се имам напијано алкохол... не ни планирам сега за блиска иднина...така да...здравје хехе
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Колку често се прајте тиква и зш? Дали ви е филм то? - Page 2 Empty Re: Колку често се прајте тиква и зш? Дали ви е филм то?

Пишување by p4eli4ka Саб Мар 21, 2009 7:43 pm

досега еднаш се имам опијанато и то за посебна прилика...(мојот роденден)а иначе не сакам да се пијанчам и да конзумирам мн мн алкохол.....

p4eli4ka
Адаптер во подем

Age : 32
Број на мислења : 44

Вратете се на почетокот Go down

Колку често се прајте тиква и зш? Дали ви е филм то? - Page 2 Empty Re: Колку често се прајте тиква и зш? Дали ви е филм то?

Пишување by Џими Нед Мар 22, 2009 3:17 pm

Тиквар сум, многу голем тиквар некогаш испаѓам.
Џими
Џими
Болиглава's best friend
Болиглава's best friend

Age : 32
Број на мислења : 297
Хоби(работа) : Шах и Нелути се човече
Забавен? : Забавен

http://www.redtube.com

Вратете се на почетокот Go down

Колку често се прајте тиква и зш? Дали ви е филм то? - Page 2 Empty Re: Колку често се прајте тиква и зш? Дали ви е филм то?

Пишување by Bleak Нед Мар 22, 2009 4:03 pm

^ На пијанство се мислит со ова тиква... Very Happy Иначе и мене ми е изживеано пијанење... али... 5 викенд со ред ми беше камен да сум напраен... и петок и сабота... Laughing се надевам ќе ја прекинам та серија... Very Happy
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Колку често се прајте тиква и зш? Дали ви е филм то? - Page 2 Empty Re: Колку често се прајте тиква и зш? Дали ви е филм то?

Пишување by Bleak Нед Мар 22, 2009 4:05 pm

mn jak coek напиша:Nema poveke birtii i takvi razni stvarni koi go zamatuvaat umot.Iskreno ne sum bidena na takvi neprestizni mesta kade turbo folkot e glavna komponenta.Inace aku pobaras ubavo ke najdes mesta kade ne tocat alkohol,samo treba da pobaras-ubo.

ак не зејш пари ко ќе излезиш сигурно нема да ти наточет алкохол... Surprised Laughing
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Колку често се прајте тиква и зш? Дали ви е филм то? - Page 2 Empty Re: Колку често се прајте тиква и зш? Дали ви е филм то?

Пишување by pankerishte Нед Мар 22, 2009 4:57 pm

Јас тиква сум 1 недела не се иам отрезнато уште.
Абе добар бил животов...еее...пијте алкохол да ви се отворат ушите Razz
pankerishte
pankerishte
Куропецач
Куропецач

Age : 35
Број на мислења : 601
Хоби(работа) : Метење,Чистење Улици
Забавен? : Да

http://www.myspace.com/komunalnahigena

Вратете се на почетокот Go down

Колку често се прајте тиква и зш? Дали ви е филм то? - Page 2 Empty Re: Колку често се прајте тиква и зш? Дали ви е филм то?

Пишување by Четкар Пет Aвг 07, 2009 8:11 pm

Се согласувам со сите. Во право сте.
Четкар
Четкар
Шегамен

Age : 34
Број на мислења : 89
Хоби(работа) : неам. криза е.
Забавен? : најпојќе од сите на форумов.

Вратете се на почетокот Go down

Колку често се прајте тиква и зш? Дали ви е филм то? - Page 2 Empty Re: Колку често се прајте тиква и зш? Дали ви е филм то?

Пишување by METALBOY Пет Aвг 07, 2009 9:02 pm

Drinking is good for you!
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Колку често се прајте тиква и зш? Дали ви е филм то? - Page 2 Empty Re: Колку често се прајте тиква и зш? Дали ви е филм то?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот