Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Колку парите и колите ги привлекуваат девојчињата?

+40
nance
RoTkViCa
rihanna
Angelic
ноунејм
Ivana
Наташа
METALBOY
корун
Bleak
A GiRL
STIFLER
Obibos
misticnata
noviot
sokol
Dzorc
комшивка
мирАл
Stavre Dzikov
fairy
xpert
Odyssey
grgrgr
T&T
hollow
pankerishte
The Breaking Dawn
L S D
twilight
Marej
Џајко
kojgode
Jordison
zzz
Mary Jane
Lastojca
Alexandra
Master
kisela krastavica
44 posters

Страна 1 of 4 1, 2, 3, 4  Next

Go down

Колку парите и колите ги привлекуваат девојчињата? Empty Колку парите и колите ги привлекуваат девојчињата?

Пишување by kisela krastavica Чет Јан 29, 2009 12:06 am

Bez mamenje!
kisela krastavica
kisela krastavica
Адаптер4е

Age : 33
Број на мислења : 28

Вратете се на почетокот Go down

Колку парите и колите ги привлекуваат девојчињата? Empty Re: Колку парите и колите ги привлекуваат девојчињата?

Пишување by Master Чет Јан 29, 2009 12:08 am

Мене ич најсериозно.
Најмногу скироли ме привлекувет.
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 33
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Колку парите и колите ги привлекуваат девојчињата? Empty Re: Колку парите и колите ги привлекуваат девојчињата?

Пишување by Alexandra Чет Јан 29, 2009 12:08 am

Ич.
Alexandra
Alexandra
Секретарка на форумот

Age : 32
Број на мислења : 176
Забавен? : Prilichno.

Вратете се на почетокот Go down

Колку парите и колите ги привлекуваат девојчињата? Empty Re: Колку парите и колите ги привлекуваат девојчињата?

Пишување by Lastojca Чет Јан 29, 2009 12:09 am

воопшто...не сум таква..обилно тие полни со пари разочарвет најмногу
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 847

Вратете се на почетокот Go down

Колку парите и колите ги привлекуваат девојчињата? Empty Re: Колку парите и колите ги привлекуваат девојчињата?

Пишување by Mary Jane Чет Јан 29, 2009 12:12 am

И мене ич, најозбилно, парите не се предуслов за среќа според мене.
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Колку парите и колите ги привлекуваат девојчињата? Empty Re: Колку парите и колите ги привлекуваат девојчињата?

Пишување by zzz Чет Јан 29, 2009 12:13 am

ич, ама имат голем број наша генерација шо само то го гледет
zzz
zzz
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 174

Вратете се на почетокот Go down

Колку парите и колите ги привлекуваат девојчињата? Empty Re: Колку парите и колите ги привлекуваат девојчињата?

Пишување by kisela krastavica Чет Јан 29, 2009 12:14 am

Jas moe mislenje okolu to imam izgradeno i mislam deka dobri 70 % trcet po pari i koli...imat i isklucoci se razbira:D
pozz jas sum nikola
kisela krastavica
kisela krastavica
Адаптер4е

Age : 33
Број на мислења : 28

Вратете се на почетокот Go down

Колку парите и колите ги привлекуваат девојчињата? Empty Re: Колку парите и колите ги привлекуваат девојчињата?

Пишување by Master Чет Јан 29, 2009 12:15 am

kisela krastavica напиша:Jas moe mislenje okolu to imam izgradeno i mislam deka dobri 70 % trcet po pari i koli...imat i isklucoci se razbira:D
pozz jas sum nikola

Мило ни е Никола. Ај сега почни да пишиш кирилица.
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 33
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Колку парите и колите ги привлекуваат девојчињата? Empty Re: Колку парите и колите ги привлекуваат девојчињата?

Пишување by zzz Чет Јан 29, 2009 12:17 am

kisela krastavica напиша:Jas moe mislenje okolu to imam izgradeno i mislam deka dobri 70 % trcet po pari i koli...imat i isklucoci se razbira:D
pozz jas sum nikola


зато имаш слика со пари ???
zzz
zzz
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 174

Вратете се на почетокот Go down

Колку парите и колите ги привлекуваат девојчињата? Empty Re: Колку парите и колите ги привлекуваат девојчињата?

Пишување by Jordison Чет Јан 29, 2009 12:17 am

Mene mnogu me palet zenski so jaki koli :D
Jordison
Jordison
tapanar4e

Age : 32
Број на мислења : 301

Вратете се на почетокот Go down

Колку парите и колите ги привлекуваат девојчињата? Empty Re: Колку парите и колите ги привлекуваат девојчињата?

Пишување by kojgode Чет Јан 29, 2009 12:17 am

Јас 70% од женскиве шо ги познавам малку поубо ако не и појќе, не се по пари.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 32
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Колку парите и колите ги привлекуваат девојчињата? Empty Re: Колку парите и колите ги привлекуваат девојчињата?

Пишување by Lastojca Чет Јан 29, 2009 12:18 am

ам коле не е еден во градов оди да си се претставиш чоечки на темата за запознавање...и вистина е дека можда не 70% ама 50% трчет по овие работи
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 847

Вратете се на почетокот Go down

Колку парите и колите ги привлекуваат девојчињата? Empty Re: Колку парите и колите ги привлекуваат девојчињата?

Пишување by Џајко Чет Јан 29, 2009 12:19 am

Сите женски се по пари. Некој појќе, некој помалце...
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 33
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

Колку парите и колите ги привлекуваат девојчињата? Empty Re: Колку парите и колите ги привлекуваат девојчињата?

Пишување by kojgode Чет Јан 29, 2009 12:21 am

Џајко напиша:Сите женски се по пари. Некој појќе, некој помалце...
Не те бранам јас Џајко.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 32
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Колку парите и колите ги привлекуваат девојчињата? Empty Re: Колку парите и колите ги привлекуваат девојчињата?

Пишување by Mary Jane Чет Јан 29, 2009 12:22 am

Џајко напиша:Сите женски се по пари. Некој појќе, некој помалце...

Ама ако е за така и сите машки се по пари, кој повеќе, кој помалку...
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Колку парите и колите ги привлекуваат девојчињата? Empty Re: Колку парите и колите ги привлекуваат девојчињата?

Пишување by Marej Чет Јан 29, 2009 12:23 am

Џајко бе..
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Колку парите и колите ги привлекуваат девојчињата? Empty Re: Колку парите и колите ги привлекуваат девојчињата?

Пишување by twilight Чет Јан 29, 2009 12:24 am

Факт е дек градчево наше вриет од спонзоруши али колите и парите не го прает на чоекот чоек.Така да некој ак имат и кола и пари а да немат два грама мозок џабе му е Smile
twilight
twilight
Адаптер4е

Age : 33
Број на мислења : 25

Вратете се на почетокот Go down

Колку парите и колите ги привлекуваат девојчињата? Empty Re: Колку парите и колите ги привлекуваат девојчињата?

Пишување by Џајко Чет Јан 29, 2009 12:25 am

Mary Jane напиша:
Џајко напиша:Сите женски се по пари. Некој појќе, некој помалце...

Ама ако е за така и сите машки се по пари, кој повеќе, кој помалку...

сосема си во право!!! само не морат да користиш мој реплики, ок?
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 33
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

Колку парите и колите ги привлекуваат девојчињата? Empty Re: Колку парите и колите ги привлекуваат девојчињата?

Пишување by Master Чет Јан 29, 2009 12:25 am

Џајко напиша:Сите женски се по пари. Некој појќе, некој помалце...



Админи смеам да се заканам јавно???- Mad
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 33
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Колку парите и колите ги привлекуваат девојчињата? Empty Re: Колку парите и колите ги привлекуваат девојчињата?

Пишување by Џајко Чет Јан 29, 2009 12:26 am

повели... јас сум скриен админ
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 33
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

Колку парите и колите ги привлекуваат девојчињата? Empty Re: Колку парите и колите ги привлекуваат девојчињата?

Пишување by kojgode Чет Јан 29, 2009 12:27 am

Глеај да не користиш закани. Нешо поинтересно, попаметно ак ти текнит вдај му го.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 32
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Колку парите и колите ги привлекуваат девојчињата? Empty Re: Колку парите и колите ги привлекуваат девојчињата?

Пишување by Lastojca Чет Јан 29, 2009 12:28 am

џајко нешо сила овде гледам ?? шо е работава?
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 847

Вратете се на почетокот Go down

Колку парите и колите ги привлекуваат девојчињата? Empty Re: Колку парите и колите ги привлекуваат девојчињата?

Пишување by Master Чет Јан 29, 2009 12:28 am

Па вие машките само по спонзоруши се палите и губите глава!!! Толку ви е памет(т!?)а
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 33
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Колку парите и колите ги привлекуваат девојчињата? Empty Re: Колку парите и колите ги привлекуваат девојчињата?

Пишување by kojgode Чет Јан 29, 2009 12:29 am

Master напиша:Па вие машките само по спонзоруши се палите и губите глава!!! Толку ви е памет(т!?)а
Кој како.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 32
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Колку парите и колите ги привлекуваат девојчињата? Empty Re: Колку парите и колите ги привлекуваат девојчињата?

Пишување by L S D Чет Јан 29, 2009 12:30 am

twilight напиша:Факт е дек градчево наше вриет од спонзоруши али колите и парите не го прает на чоекот чоек.Така да некој ак имат и кола и пари а да немат два грама мозок џабе му е Smile
да да освен то Шо пола зпонзоруши Ќе ги соберит ниШо појЌе така даа... џабе му е така?
L S D
L S D
underground homosapiens
underground homosapiens

Age : 32
Број на мислења : 184
Забавен? : normalno :D

Вратете се на почетокот Go down

Колку парите и колите ги привлекуваат девојчињата? Empty Re: Колку парите и колите ги привлекуваат девојчињата?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 4 1, 2, 3, 4  Next

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот