Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Колку парите и колите ги привлекуваат девојчињата?

+40
nance
RoTkViCa
rihanna
Angelic
ноунејм
Ivana
Наташа
METALBOY
корун
Bleak
A GiRL
STIFLER
Obibos
misticnata
noviot
sokol
Dzorc
комшивка
мирАл
Stavre Dzikov
fairy
xpert
Odyssey
grgrgr
T&T
hollow
pankerishte
The Breaking Dawn
L S D
twilight
Marej
Џајко
kojgode
Jordison
zzz
Mary Jane
Lastojca
Alexandra
Master
kisela krastavica
44 posters

Страна 3 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Колку парите и колите ги привлекуваат девојчињата? - Page 3 Empty Re: Колку парите и колите ги привлекуваат девојчињата?

Пишување by pankerishte Чет Јан 29, 2009 8:51 pm

grgrgr напиша:
xpert напиша:Имат многу женски шо одет со машки ради пари ама имам видено и пример кај шо машко ојт со женско ради пари.
Ееее вакво нешто јас немам видено.Значит имат и машки спонзоруши Very Happy
хахаха...мн нормално...ако имат женски мора да има и машки.
pankerishte
pankerishte
Куропецач
Куропецач

Age : 32
Број на мислења : 601
Хоби(работа) : Метење,Чистење Улици
Забавен? : Да

http://www.myspace.com/komunalnahigena

Вратете се на почетокот Go down

Колку парите и колите ги привлекуваат девојчињата? - Page 3 Empty Re: Колку парите и колите ги привлекуваат девојчињата?

Пишување by kisela krastavica Чет Јан 29, 2009 9:01 pm

Машки во споредба со женскиве се многу многу малечок/а
за гргргр
kisela krastavica
kisela krastavica
Адаптер4е

Age : 30
Број на мислења : 28

Вратете се на почетокот Go down

Колку парите и колите ги привлекуваат девојчињата? - Page 3 Empty Re: Колку парите и колите ги привлекуваат девојчињата?

Пишување by Dzorc Чет Јан 29, 2009 9:16 pm

Ubavo razmisluva kiselata krastavica bravo za nea :D xixi isto taka mi se svigat alexandra kako razmisluvat ti si izgradena vo zrela licnost :d mi se bendisuvas


Последната промена е направена од Dzorc на Чет Јан 29, 2009 9:20 pm. Мислењето е променето 1 пати

Dzorc
Адаптер4е

Age : 30
Број на мислења : 3

Вратете се на почетокот Go down

Колку парите и колите ги привлекуваат девојчињата? - Page 3 Empty Re: Колку парите и колите ги привлекуваат девојчињата?

Пишување by sokol Чет Јан 29, 2009 9:18 pm

Dzorc напиша:Ubavo razmisluva kiselata krastavica bravo za nea :D xixi posebno mi se svigat alexandra kako razmisluvat ti si izgradena vo zrela licnost :d mi se bendisuvas
а ти мене се повеќе и повеќе ми се допаѓаш
sokol
sokol
Адаптериште

Age : 30
Број на мислења : 397

Вратете се на почетокот Go down

Колку парите и колите ги привлекуваат девојчињата? - Page 3 Empty Re: Колку парите и колите ги привлекуваат девојчињата?

Пишување by Dzorc Чет Јан 29, 2009 9:26 pm

да да може зошто да не хх кажи каро сеа како убо размислуват девојчево... alexandra сру за латиницана горе полека се навикнувам

Dzorc
Адаптер4е

Age : 30
Број на мислења : 3

Вратете се на почетокот Go down

Колку парите и колите ги привлекуваат девојчињата? - Page 3 Empty Re: Колку парите и колите ги привлекуваат девојчињата?

Пишување by noviot Чет Јан 29, 2009 9:32 pm

Џајко напиша:Сите женски се по пари. Некој појќе, некој помалце...
шо е така , така е , да не се мамиме
noviot
noviot
Чудотворецот
Чудотворецот

Age : 71
Број на мислења : 299
Хоби(работа) : meteorolog

Вратете се на почетокот Go down

Колку парите и колите ги привлекуваат девојчињата? - Page 3 Empty Re: Колку парите и колите ги привлекуваат девојчињата?

Пишување by sokol Чет Јан 29, 2009 9:40 pm

Dzorc напиша:да да може зошто да не хх кажи каро сеа како убо размислуват девојчево... alexandra сру за латиницана горе полека се навикнувам
за то во право си убо си размислуват момичето..
sokol
sokol
Адаптериште

Age : 30
Број на мислења : 397

Вратете се на почетокот Go down

Колку парите и колите ги привлекуваат девојчињата? - Page 3 Empty Re: Колку парите и колите ги привлекуваат девојчињата?

Пишување by kisela krastavica Чет Јан 29, 2009 9:42 pm

sigurno e mn uba ko so e pametna
kisela krastavica
kisela krastavica
Адаптер4е

Age : 30
Број на мислења : 28

Вратете се на почетокот Go down

Колку парите и колите ги привлекуваат девојчињата? - Page 3 Empty Re: Колку парите и колите ги привлекуваат девојчињата?

Пишување by The Breaking Dawn Чет Јан 29, 2009 9:43 pm

Џајко напиша:Сите женски се по пари. Некој појќе, некој помалце...

колку само не си во право.... scratch
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 29
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Колку парите и колите ги привлекуваат девојчињата? - Page 3 Empty Re: Колку парите и колите ги привлекуваат девојчињата?

Пишување by misticnata Чет Јан 29, 2009 9:45 pm

како не, јас и4 не сум по пари а од коли абер немам Very Happy ....
misticnata
misticnata
Солиден Адаптер

Age : 28
Број на мислења : 124
Хоби(работа) : peenje

Вратете се на почетокот Go down

Колку парите и колите ги привлекуваат девојчињата? - Page 3 Empty Re: Колку парите и колите ги привлекуваат девојчињата?

Пишување by kisela krastavica Чет Јан 29, 2009 9:45 pm

Џајко напиша:Сите женски се по пари. Некој појќе, некој помалце...

колку само не си во право.... scratch

Колку само е во право.....
kisela krastavica
kisela krastavica
Адаптер4е

Age : 30
Број на мислења : 28

Вратете се на почетокот Go down

Колку парите и колите ги привлекуваат девојчињата? - Page 3 Empty Re: Колку парите и колите ги привлекуваат девојчињата?

Пишување by The Breaking Dawn Саб Јан 31, 2009 7:07 pm

kisela krastavica напиша:
Џајко напиша:Сите женски се по пари. Некој појќе, некој помалце...

колку само не си во право.... scratch

Колку само е во право.....

зависит за кој како... scratch мене барем ич не ме привлеквет такви работи...
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 29
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Колку парите и колите ги привлекуваат девојчињата? - Page 3 Empty Re: Колку парите и колите ги привлекуваат девојчињата?

Пишување by Obibos Саб Јан 31, 2009 8:33 pm

Jас сакам да иам стара жена со пари и да умрт и парите мене да ми ги остајт
Obibos
Obibos
Рамбо со нож

Age : 30
Број на мислења : 262

Вратете се на почетокот Go down

Колку парите и колите ги привлекуваат девојчињата? - Page 3 Empty Re: Колку парите и колите ги привлекуваат девојчињата?

Пишување by STIFLER Саб Јан 31, 2009 8:39 pm

noviot напиша:
Џајко напиша:Сите женски се по пари. Некој појќе, некој помалце...
шо е така , така е , да не се мамиме
Колку само е во право
STIFLER
STIFLER
Чомо
Чомо

Age : 31
Број на мислења : 225

Вратете се на почетокот Go down

Колку парите и колите ги привлекуваат девојчињата? - Page 3 Empty Re: Колку парите и колите ги привлекуваат девојчињата?

Пишување by A GiRL Саб Јан 31, 2009 10:07 pm

Шо викет овие погоре "Да не се мамиме",вистина имат момиња шо трчет по матријални ствари(ова го кажвам како пасивен посматрач во околијава-значит иам сретнато такви).

Мене лично,искрено во овој период бар,ич не ми се битни парите,појќе глеам др квалитети да имат(наведов шо поточно во една др тема).Не ми е битно дали имат скутер или кола,не ми сметат и пешки да одам,баш напротив.

А за покасно,којќе прам муабет за мн мн посериозни врски, вистина парите не се се во животот ама СЕ предуслов за среќа.Некој со кој планирате да го помините животот мислам јас на сите ќе ви е битно се да имат.Зш ко шо викет старине "Од љубов не се живејт".Е сеа не морат милијардер да е(мада не би ми сметало и да е Razz),ама да задоволуват некој просечни критериуми.
A GiRL
A GiRL
Солиден Адаптер

Age : 29
Број на мислења : 169

Вратете се на почетокот Go down

Колку парите и колите ги привлекуваат девојчињата? - Page 3 Empty Re: Колку парите и колите ги привлекуваат девојчињата?

Пишување by kisela krastavica Нед Фед 01, 2009 11:29 am

ooo kakov govor ... mi se bendisuvat
kisela krastavica
kisela krastavica
Адаптер4е

Age : 30
Број на мислења : 28

Вратете се на почетокот Go down

Колку парите и колите ги привлекуваат девојчињата? - Page 3 Empty Re: Колку парите и колите ги привлекуваат девојчињата?

Пишување by Bleak Нед Фед 01, 2009 11:12 pm

Јас ич не сум по паришча и колишча ко машко можда ќе ви паднит смешно ама коли не ме интересирет туку гитари басови, музика, поезија, романтичар сум ут утосан секогаш посвевам внимание а никогаш не сум го добил досеа ко шо требит... али имат време Smile 
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 30
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Колку парите и колите ги привлекуваат девојчињата? - Page 3 Empty Re: Колку парите и колите ги привлекуваат девојчињата?

Пишување by корун Пон Фед 02, 2009 12:06 am

Имате едит копче не можам да спојвам појке

_________________
Коза не е, овца е. Шо е?
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 29
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Колку парите и колите ги привлекуваат девојчињата? - Page 3 Empty Re: Колку парите и колите ги привлекуваат девојчињата?

Пишување by METALBOY Саб Апр 04, 2009 10:05 pm

Хах..Абе мене ми врнет пари (буквално), ама никој нишо нерекол, можда незнает, а можда и не ги привлеквит...?
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 28
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Колку парите и колите ги привлекуваат девојчињата? - Page 3 Empty Re: Колку парите и колите ги привлекуваат девојчињата?

Пишување by Наташа Нед Апр 05, 2009 6:06 pm

Скромен дечко, немат шо. :\
И шо ак имаш пари, ќе се гушкат женскава со иљадарки, ќе се бацвит со некоја куќа од пола миљон? Не, ти и требиш, а не твојте пари. Колку и да звучит ко да го кажала Алиса во земјата на чудата, така е.

Бар за мене зборвам, искључок се женски шо свршавет на скапи коли и такви работи, фала богу шо се малку и не требит да генерализирате и да мислите дек цел женски род е покварен зш сте налетале на некоја спонзоруша.

_________________
Listen to each drop of rain... Whispering secrets in vain...
Frantically searching for someone to hear their story before they hit ground...
Наташа
Наташа
Модератор
Модератор

Age : 28
Број на мислења : 472

Вратете се на почетокот Go down

Колку парите и колите ги привлекуваат девојчињата? - Page 3 Empty Re: Колку парите и колите ги привлекуваат девојчињата?

Пишување by Ivana Нед Апр 05, 2009 7:02 pm

Би појаснала нешто! Без навреда ама мислам дека типов шо ја отвори темава, пробвит женските со пари да ги заведит или имат некое искуство од таква врска или сл. (мој закључок од ова шо го прочитав) ак грешам кажи, а друга работа мн селско ми е ко ќе слушнам дек некоја-никоја дават умој дечко ми сакам мотор да имат пари да имат ова да имат она да имат... прво и прво и да имат пари ак не ја сакат тие парите низ нос ке и ги истајт, ќе ја варат и ќе ја пикнит в кујна цел живот пајнци да мијат и деца да гледат. Значит според мене не е пресудно дали имат пари или не , туку дали ме поштоват и сакат...
Ivana
Ivana
Солиден Адаптер

Age : 29
Број на мислења : 231

Вратете се на почетокот Go down

Колку парите и колите ги привлекуваат девојчињата? - Page 3 Empty Re: Колку парите и колите ги привлекуваат девојчињата?

Пишување by ноунејм Нед Апр 05, 2009 7:57 pm

pankerishte напиша:Нормално дека ке има секогаш еден дел на женски што ке трчаат по машки со пари и ке се ги тепаат клиторисите со кого да се.
Имало,имат и ке имат.
А иначе мразам такви особи,персони,фаци.

ми се допадна делот со клиторисот мн.. Basketball

misticnata напиша:како не, јас и4 не сум по пари а од коли абер немам Very Happy ....

сто посто?
ео прост пример..(ноу офенс)
замисли ситуација.. ти се убацуваат две типчиња у исто време..
е сеа.. едниот: ти вика здраво од бе-ем-ве-то, дотеран , среден , части ко малоумен..

друг пример: вози југо.. просечно облечен , има пари колку за бензин , родео тврдо и да си ја плати својата пијачка..

збунува, нели?
ноунејм
ноунејм
Бени Лава`с бигест фен
Бени Лава`с бигест фен

Age : 28
Број на мислења : 166
Хоби(работа) : па да.. работата ми е хоби. да
Забавен? : ногу

Вратете се на почетокот Go down

Колку парите и колите ги привлекуваат девојчињата? - Page 3 Empty Re: Колку парите и колите ги привлекуваат девојчињата?

Пишување by Наташа Нед Апр 05, 2009 8:05 pm

Не зборви напамет кај ќе најш како прво на овие години некој со бе-ем-ве жити све? Сте научиле еден пример и готов ни го велите со него.

Башка, чим ојш толку во крајности, шо прајме аку е грт тој со парите? Уште ќе се залетет сите по него?


Последната промена е направена од Наташа на Нед Апр 05, 2009 8:13 pm. Мислењето е променето 2 пати.

_________________
Listen to each drop of rain... Whispering secrets in vain...
Frantically searching for someone to hear their story before they hit ground...
Наташа
Наташа
Модератор
Модератор

Age : 28
Број на мислења : 472

Вратете се на почетокот Go down

Колку парите и колите ги привлекуваат девојчињата? - Page 3 Empty Re: Колку парите и колите ги привлекуваат девојчињата?

Пишување by The Breaking Dawn Нед Апр 05, 2009 8:07 pm

двајцата ке ги џитниш. tongue
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 29
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Колку парите и колите ги привлекуваат девојчињата? - Page 3 Empty Re: Колку парите и колите ги привлекуваат девојчињата?

Пишување by мирАл Нед Апр 05, 2009 8:09 pm

Наташа напиша:Не зборви напамет кај ќе најш како прво на овие години некој со бе-ем-ве жити све? ?

Морат колку тебе да е? scratch
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 30
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Вратете се на почетокот Go down

Колку парите и колите ги привлекуваат девојчињата? - Page 3 Empty Re: Колку парите и колите ги привлекуваат девојчињата?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 3 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот