Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Колку парите и колите ги привлекуваат девојчињата?

+40
nance
RoTkViCa
rihanna
Angelic
ноунејм
Ivana
Наташа
METALBOY
корун
Bleak
A GiRL
STIFLER
Obibos
misticnata
noviot
sokol
Dzorc
комшивка
мирАл
Stavre Dzikov
fairy
xpert
Odyssey
grgrgr
T&T
hollow
pankerishte
The Breaking Dawn
L S D
twilight
Marej
Џајко
kojgode
Jordison
zzz
Mary Jane
Lastojca
Alexandra
Master
kisela krastavica
44 posters

Страна 2 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Колку парите и колите ги привлекуваат девојчињата? - Page 2 Empty Re: Колку парите и колите ги привлекуваат девојчињата?

Пишување by Master Чет Јан 29, 2009 12:30 am

kojgode напиша:
Master напиша:Па вие машките само по спонзоруши се палите и губите глава!!! Толку ви е памет(т!?)а
Кој како.

Па тогаш и за нас е која како!
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 31
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Колку парите и колите ги привлекуваат девојчињата? - Page 2 Empty Re: Колку парите и колите ги привлекуваат девојчињата?

Пишување by L S D Чет Јан 29, 2009 12:31 am

Master напиша:
Џајко напиша:Сите женски се по пари. Некој појќе, некој помалце...Админи смеам да се заканам јавно???- Mad

ам појќето секси типки се спонзоруши така даа... зш да не?
L S D
L S D
underground homosapiens
underground homosapiens

Age : 29
Број на мислења : 184
Забавен? : normalno :D

Вратете се на почетокот Go down

Колку парите и колите ги привлекуваат девојчињата? - Page 2 Empty Re: Колку парите и колите ги привлекуваат девојчињата?

Пишување by Џајко Чет Јан 29, 2009 12:31 am

Lastojca напиша:џајко нешо сила овде гледам ?? шо е работава?

нишо посебно бе суси јас си кажав мое мислење дека сите женски во еден период од животов гледет да имет материјална корист од некоја врска. Како шо реков некој појке некој помалце...(нишо не беше кажано за да испровоцирам некој)
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 30
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

Колку парите и колите ги привлекуваат девојчињата? - Page 2 Empty Re: Колку парите и колите ги привлекуваат девојчињата?

Пишување by kisela krastavica Чет Јан 29, 2009 12:31 am

kisela krastavica напиша:Jas moe mislenje okolu to imam izgradeno i mislam deka dobri 70 % trcet po pari i koli...imat i isklucoci se razbira:D
pozz jas sum nikola


зато имаш слика со пари ???

Баш ради то стварно мн ми е мило вака шо имат некој да ги свакат работиве како шо требит!


Последната промена е направена од kisela krastavica на Чет Јан 29, 2009 12:34 am. Мислењето е променето 1 пати
kisela krastavica
kisela krastavica
Адаптер4е

Age : 30
Број на мислења : 28

Вратете се на почетокот Go down

Колку парите и колите ги привлекуваат девојчињата? - Page 2 Empty Re: Колку парите и колите ги привлекуваат девојчињата?

Пишување by The Breaking Dawn Чет Јан 29, 2009 12:32 am

ич ама баш ич....машки шо мислет дек со мн пари или со јаки коли ке покриет барем процент од глупоста и безвезноста (не знам дали постојт зборов) шо се содржит во мозоцине (ак можит да се кажет мозоци) не се ич привлечни...
мислам дек се изгуби смислава на реченицава со заградиве ама то е... )

мене точак ми е баш попрактичен WinkWink
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 29
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Колку парите и колите ги привлекуваат девојчињата? - Page 2 Empty Re: Колку парите и колите ги привлекуваат девојчињата?

Пишување by kojgode Чет Јан 29, 2009 12:32 am

Master напиша:
kojgode напиша:
Master напиша:Па вие машките само по спонзоруши се палите и губите глава!!! Толку ви е памет(т!?)а
Кој како.

Па тогаш и за нас е која како!
Е де така е не реков јас дека сите се такви оди прочитај на првана страна да видиш шо иам напишано.

_________________
Imagination is more important than knowledge.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 30
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Колку парите и колите ги привлекуваат девојчињата? - Page 2 Empty Re: Колку парите и колите ги привлекуваат девојчињата?

Пишување by Џајко Чет Јан 29, 2009 12:32 am

Master напиша:Па тогаш и за нас е која како!

па напишав де! некој појке некој помалце или со други зборови "кој како"
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 30
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

Колку парите и колите ги привлекуваат девојчињата? - Page 2 Empty Re: Колку парите и колите ги привлекуваат девојчињата?

Пишување by kisela krastavica Чет Јан 29, 2009 12:36 am

Целиов разговор пак се сведвит на исто значит не сите девојки
Џајко најубаво размисуваш иако не те знам
kisela krastavica
kisela krastavica
Адаптер4е

Age : 30
Број на мислења : 28

Вратете се на почетокот Go down

Колку парите и колите ги привлекуваат девојчињата? - Page 2 Empty Re: Колку парите и колите ги привлекуваат девојчињата?

Пишување by pankerishte Чет Јан 29, 2009 1:04 am

Нормално дека ке има секогаш еден дел на женски што ке трчаат по машки со пари и ке се ги тепаат клиторисите со кого да се.
Имало,имат и ке имат.
А иначе мразам такви особи,персони,фаци.
pankerishte
pankerishte
Куропецач
Куропецач

Age : 32
Број на мислења : 601
Хоби(работа) : Метење,Чистење Улици
Забавен? : Да

http://www.myspace.com/komunalnahigena

Вратете се на почетокот Go down

Колку парите и колите ги привлекуваат девојчињата? - Page 2 Empty Re: Колку парите и колите ги привлекуваат девојчињата?

Пишување by hollow Чет Јан 29, 2009 1:08 am

Имат голем број женски шо трчет по тие работи ама имат и голем број шо не сакет такви работи шо значит се се сведвит на то какви се по карактер
hollow
hollow
Шуко утикач
Шуко утикач

Age : 30
Број на мислења : 348
Хоби(работа) : Бричење костени

Вратете се на почетокот Go down

Колку парите и колите ги привлекуваат девојчињата? - Page 2 Empty Re: Колку парите и колите ги привлекуваат девојчињата?

Пишување by pankerishte Чет Јан 29, 2009 1:13 am

Еве ви неколку придавки за такви луѓе:
Смрад
Џибер
Калаштура

После може Орјак и Команчи Систем
Орјак(најдолу од Сељак) и Команчи(селски махгуплак со пари)
pankerishte
pankerishte
Куропецач
Куропецач

Age : 32
Број на мислења : 601
Хоби(работа) : Метење,Чистење Улици
Забавен? : Да

http://www.myspace.com/komunalnahigena

Вратете се на почетокот Go down

Колку парите и колите ги привлекуваат девојчињата? - Page 2 Empty Re: Колку парите и колите ги привлекуваат девојчињата?

Пишување by hollow Чет Јан 29, 2009 1:17 am

pankerishte напиша:Еве ви неколку придавки за такви луѓе:
Смрад
Џибер
Калаштура

После може Орјак и Команчи Систем
Орјак(најдолу од Сељак) и Команчи(селски махгуплак со пари)
хахаха фала шо ми ги разјасни поимиве ке ми послужет во секојдневната комуникација
hollow
hollow
Шуко утикач
Шуко утикач

Age : 30
Број на мислења : 348
Хоби(работа) : Бричење костени

Вратете се на почетокот Go down

Колку парите и колите ги привлекуваат девојчињата? - Page 2 Empty Re: Колку парите и колите ги привлекуваат девојчињата?

Пишување by T&T Чет Јан 29, 2009 2:00 am

Заклучок-Сите луѓе не се по пари, некои повеќе, некои помалце

Иначе младинава се појќе и појќе испревртени морали имат. Мое мислење е дека женскиве ако зборвиме за типични шмизли се палет на гангстери, пари и коли, т.е. за углед и имиџ. Имат и добри исклучоци, секако
T&T
T&T
Шмизла со без наводници
Шмизла со без наводници

Age : 31
Број на мислења : 663
Забавен? : е то би требало други да го кажат, иако сама си се сметам за луда и забавна (и нарцис)

Вратете се на почетокот Go down

Колку парите и колите ги привлекуваат девојчињата? - Page 2 Empty Re: Колку парите и колите ги привлекуваат девојчињата?

Пишување by grgrgr Чет Јан 29, 2009 2:51 pm

Јас лично никогаш по то не сум трчала.Ама ако прајме муабет искрено 50 % од женскиве то го гледет најмногу и само ради то се со некого

grgrgr
Солиден Адаптер

Age : 30
Број на мислења : 213

Вратете се на почетокот Go down

Колку парите и колите ги привлекуваат девојчињата? - Page 2 Empty Re: Колку парите и колите ги привлекуваат девојчињата?

Пишување by Џајко Чет Јан 29, 2009 3:09 pm

pankerishte напиша:Еве ви неколку придавки за такви луѓе:
Смрад
Џибер
Калаштура

После може Орјак и Команчи Систем
Орјак(најдолу од Сељак) и Команчи(селски махгуплак со пари)

Го заборај најбитното:
-Манук Very Happy
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 30
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

Колку парите и колите ги привлекуваат девојчињата? - Page 2 Empty Re: Колку парите и колите ги привлекуваат девојчињата?

Пишување by pankerishte Чет Јан 29, 2009 3:16 pm

Џајко напиша:
pankerishte напиша:Еве ви неколку придавки за такви луѓе:
Смрад
Џибер
Калаштура

После може Орјак и Команчи Систем
Орјак(најдолу од Сељак) и Команчи(селски махгуплак со пари)

Го заборај најбитното:
-Манук Very Happy
хахахах...да да...и ова ке влегува во мојата колекција на зборови Laughing Cool
pankerishte
pankerishte
Куропецач
Куропецач

Age : 32
Број на мислења : 601
Хоби(работа) : Метење,Чистење Улици
Забавен? : Да

http://www.myspace.com/komunalnahigena

Вратете се на почетокот Go down

Колку парите и колите ги привлекуваат девојчињата? - Page 2 Empty Re: Колку парите и колите ги привлекуваат девојчињата?

Пишување by Odyssey Чет Јан 29, 2009 3:26 pm

pankerishte напиша:
Џајко напиша:
pankerishte напиша:Еве ви неколку придавки за такви луѓе:
Смрад
Џибер
Калаштура

После може Орјак и Команчи Систем
Орјак(најдолу од Сељак) и Команчи(селски махгуплак со пари)

Го заборај најбитното:
-Манук Very Happy
хахахах...да да...и ова ке влегува во мојата колекција на зборови Laughing CoolМногу јака колекција на зборови, такугере и јас си збирам вакви зборој поточно колекција прам.
Odyssey
Odyssey
Резидент ДискоЏокеј
Резидент ДискоЏокеј

Age : 64
Број на мислења : 594
Хоби(работа) : Dj

Вратете се на почетокот Go down

Колку парите и колите ги привлекуваат девојчињата? - Page 2 Empty Re: Колку парите и колите ги привлекуваат девојчињата?

Пишување by xpert Чет Јан 29, 2009 3:39 pm

Имат многу женски шо одет со машки ради пари ама имам видено и пример кај шо машко ојт со женско ради пари.
xpert
xpert
Солиден Адаптер

Age : 29
Број на мислења : 104

Вратете се на почетокот Go down

Колку парите и колите ги привлекуваат девојчињата? - Page 2 Empty Re: Колку парите и колите ги привлекуваат девојчињата?

Пишување by fairy Чет Јан 29, 2009 4:44 pm

не ги класифицирам тие шо ми се свигет по то дали имет пари или не, ама и на никоја нема да и се слошит ако тој возит bmw, или некој џип.ама то се гледат покасно, мислам дека уште не е момент да се гледат од материјална страна. ама не е се во парите....
fairy
fairy
Адаптериште

Age : 29
Број на мислења : 278

Вратете се на почетокот Go down

Колку парите и колите ги привлекуваат девојчињата? - Page 2 Empty Re: Колку парите и колите ги привлекуваат девојчињата?

Пишување by Stavre Dzikov Чет Јан 29, 2009 6:01 pm

Abe edno e jasno: Deka so parite nemozit da se kupit ljubovta,ama parite sigurno te stavet vo dobra pozicija za cenkanje....(i se zivinuvam za ova latinica so pisam ama neznam so mu e na kom. nesakat kirilica da pisit:)SmileSmile..)
Stavre Dzikov
Stavre Dzikov
Адаптер4е

Age : 56
Број на мислења : 11

Вратете се на почетокот Go down

Колку парите и колите ги привлекуваат девојчињата? - Page 2 Empty Re: Колку парите и колите ги привлекуваат девојчињата?

Пишување by pankerishte Чет Јан 29, 2009 7:32 pm

Stavre Dzikov напиша:Abe edno e jasno: Deka so parite nemozit da se kupit ljubovta,ama parite sigurno te stavet vo dobra pozicija za cenkanje....(i se zivinuvam za ova latinica so pisam ama neznam so mu e na kom. nesakat kirilica da pisit:)SmileSmile..)
научи го да пишуват.пушти го во прво одделение Razz Laughing Laughing
pankerishte
pankerishte
Куропецач
Куропецач

Age : 32
Број на мислења : 601
Хоби(работа) : Метење,Чистење Улици
Забавен? : Да

http://www.myspace.com/komunalnahigena

Вратете се на почетокот Go down

Колку парите и колите ги привлекуваат девојчињата? - Page 2 Empty Re: Колку парите и колите ги привлекуваат девојчињата?

Пишување by мирАл Чет Јан 29, 2009 7:38 pm

Појќето пријателки мој не се мн по пари или мн јаки коли (не ќе им се слошит ама ај хехе), зато ми се и пријатели!!! А познавам и личности шо ако тој имат пари или паки нешо кола или во денешно време скутер одма по него!!!!
Зато имат некој шо се коол, а имат некој шо не се коол Razz
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 30
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Вратете се на почетокот Go down

Колку парите и колите ги привлекуваат девојчињата? - Page 2 Empty Re: Колку парите и колите ги привлекуваат девојчињата?

Пишување by Stavre Dzikov Чет Јан 29, 2009 8:00 pm

Stavre Dzikov напиша:Abe edno e jasno: Deka so parite nemozit da se kupit ljubovta,ama parite sigurno te stavet vo dobra pozicija za cenkanje....(i se zivinuvam za ova latinica so pisam ama neznam so mu e na kom. nesakat kirilica da pisit:)SmileSmile..)


научи го да пишуват.пушти го во прво одделение Razz Laughing Laughing
___________________________________________________________
Najubo od 6-ti sprat da go pustam...
Stavre Dzikov
Stavre Dzikov
Адаптер4е

Age : 56
Број на мислења : 11

Вратете се на почетокот Go down

Колку парите и колите ги привлекуваат девојчињата? - Page 2 Empty Re: Колку парите и колите ги привлекуваат девојчињата?

Пишување by grgrgr Чет Јан 29, 2009 8:02 pm

xpert напиша:Имат многу женски шо одет со машки ради пари ама имам видено и пример кај шо машко ојт со женско ради пари.
Ееее вакво нешто јас немам видено.Значит имат и машки спонзоруши Very Happy

grgrgr
Солиден Адаптер

Age : 30
Број на мислења : 213

Вратете се на почетокот Go down

Колку парите и колите ги привлекуваат девојчињата? - Page 2 Empty Re: Колку парите и колите ги привлекуваат девојчињата?

Пишување by комшивка Чет Јан 29, 2009 8:49 pm

хахах, ито како имат.. некој машки си ги одбирет женските мнооогу повнимателно отколку ние нив.. а за темава, мислам дека добар дел од женскиве се залетвет по такви машки, и на крај си останвет со прстот в уста да речам, зш најголем дел од нив се најпокварени.. Neutral
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 30
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Колку парите и колите ги привлекуваат девојчињата? - Page 2 Empty Re: Колку парите и колите ги привлекуваат девојчињата?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот