Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Колку парите и колите ги привлекуваат девојчињата?

+40
nance
RoTkViCa
rihanna
Angelic
ноунејм
Ivana
Наташа
METALBOY
корун
Bleak
A GiRL
STIFLER
Obibos
misticnata
noviot
sokol
Dzorc
комшивка
мирАл
Stavre Dzikov
fairy
xpert
Odyssey
grgrgr
T&T
hollow
pankerishte
The Breaking Dawn
L S D
twilight
Marej
Џајко
kojgode
Jordison
zzz
Mary Jane
Lastojca
Alexandra
Master
kisela krastavica
44 posters

Страна 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Go down

Колку парите и колите ги привлекуваат девојчињата? - Page 4 Empty Re: Колку парите и колите ги привлекуваат девојчињата?

Пишување by Наташа Нед Апр 05, 2009 8:14 pm

Не бе, поентата ми беше дек сите се зафаќате кола да имал и дек ми е глуп примеров, а башка за девојчиња се работат, а не за жени, ваљда нема да одет со мажишта, мада имат и такви.

Иначе, аку е работава дојдена да се возиш во уба кола и некој да ти плаќат пијачка и да си среќна, ојдовме по фира. Иначе со вториот, аку ти е убо со него нема да ти сметат да си платиш пијачка (кој рекол дек требит машките да частет, мајкуму стара?) и да попешачиш или да зејш такси. I love you

_________________
Listen to each drop of rain... Whispering secrets in vain...
Frantically searching for someone to hear their story before they hit ground...
Наташа
Наташа
Модератор
Модератор

Age : 28
Број на мислења : 472

Вратете се на почетокот Go down

Колку парите и колите ги привлекуваат девојчињата? - Page 4 Empty Re: Колку парите и колите ги привлекуваат девојчињата?

Пишување by The Breaking Dawn Нед Апр 05, 2009 8:17 pm

јас мразам машки ко ке частет.
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 29
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Колку парите и колите ги привлекуваат девојчињата? - Page 4 Empty Re: Колку парите и колите ги привлекуваат девојчињата?

Пишување by Angelic Нед Апр 05, 2009 8:33 pm

Ma какви коли мотори пари.. сега сакам само љубов.

А реално - кога станува збор за сериозен партнер со кој требат да живееш цел живот.. секако дека парите се некој фактор. Никоја не сакат да живејт со свекрвата - ами сакат стан в центар. Ако имаш пари ќе си го дозволиш то ако немаш.. остануваш на истото. И продолжуваш да живееш на ваков или онаков начин. Секако од нас зависат многу работи. На готово не требат да чекаме.. и заминав веќе далеку од темата.. Exclamation
Angelic
Angelic
ex Rainbow*

Age : 29
Број на мислења : 713

Вратете се на почетокот Go down

Колку парите и колите ги привлекуваат девојчињата? - Page 4 Empty Re: Колку парите и колите ги привлекуваат девојчињата?

Пишување by мирАл Нед Апр 05, 2009 8:51 pm

The Breaking Dawn напиша:јас мразам машки ко ке частет.
ОК ама требит понекогаш то и ко гест да го прифатиш!
И ни машкиве знајме понекојш да сме тако звани Џентлмени Smile
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 30
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Вратете се на почетокот Go down

Колку парите и колите ги привлекуваат девојчињата? - Page 4 Empty Re: Колку парите и колите ги привлекуваат девојчињата?

Пишување by комшивка Нед Апр 05, 2009 9:15 pm

The Breaking Dawn напиша:јас мразам машки ко ке частет.

мразиш? мојт да ти е незгодно, или да не сакаш од некој причини, ама да мразиш.. Neutral Question
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 30
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Колку парите и колите ги привлекуваат девојчињата? - Page 4 Empty Re: Колку парите и колите ги привлекуваат девојчињата?

Пишување by Ivana Вто Апр 07, 2009 7:33 pm

комшивка напиша:
The Breaking Dawn напиша:јас мразам машки ко ке частет.

мразиш? мојт да ти е незгодно, или да не сакаш од некој причини, ама да мразиш.. Neutral Question

ако сватив шо сакаше да кажит The Breaking Dawn со то "јас мразам машки ко ке частет", би го појаснала ко... демек ак ме почастит и после се занесвит и мислит дека од ко ке ми ја платит та една пијачка ке мојт шо сакат да прајт... а имат и доста такви случаеви... Neutral
Ivana
Ivana
Солиден Адаптер

Age : 29
Број на мислења : 231

Вратете се на почетокот Go down

Колку парите и колите ги привлекуваат девојчињата? - Page 4 Empty Re: Колку парите и колите ги привлекуваат девојчињата?

Пишување by The Breaking Dawn Вто Апр 07, 2009 11:56 pm

мирАл напиша:
The Breaking Dawn напиша:јас мразам машки ко ке частет.
ОК ама требит понекогаш то и ко гест да го прифатиш!
И ни машкиве знајме понекојш да сме тако звани Џентлмени Smile

гест можит и нешо друго да е.
частење ми е глупа работа. колку само глуп начин да привлечиш внимание на женска. јас барем нејкам такви работи. ретко tongue tongue
прво освој женска со нешо друго после части ја Wink tongue
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 29
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Колку парите и колите ги привлекуваат девојчињата? - Page 4 Empty Re: Колку парите и колите ги привлекуваат девојчињата?

Пишување by rihanna Сре Апр 08, 2009 12:58 am

ма дај престанете ве молам..... Very Happy
јас не познавам ни едно женско кое што повејке преферират нејзиниот дечко да имат убава кола или многу пари а да е грд....confused Shocked
ќе одам со некој зошто зш имат пари или зш имат уба кола....ма како да не.... Very Happy Laughing
rihanna
rihanna
Адаптер во подем

Age : 27
Број на мислења : 53
Хоби(работа) : шминкање,шетане и најлошото шмизлање
Забавен? : па..да

Вратете се на почетокот Go down

Колку парите и колите ги привлекуваат девојчињата? - Page 4 Empty Re: Колку парите и колите ги привлекуваат девојчињата?

Пишување by RoTkViCa Сре Апр 08, 2009 9:48 pm

јас искрено не сум по пари воопшто,а за коли...не дека сакам да фатам дечко со уба кола, туку онака колите ми е страс...обожавам ДА ГЛЕДАМ убај коли...а богами и да имам Cool а исто и мотори Very Happy
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 30
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Колку парите и колите ги привлекуваат девојчињата? - Page 4 Empty Re: Колку парите и колите ги привлекуваат девојчињата?

Пишување by nance Чет Апр 09, 2009 10:40 pm

Ево ти спонозруша. хахахахаха чисто на шала да се разбериме.
nance
nance
Херој на форумов

Age : 30
Број на мислења : 143
Хоби(работа) : drapanje jajca
Забавен? : nda

Вратете се на почетокот Go down

Колку парите и колите ги привлекуваат девојчињата? - Page 4 Empty Re: Колку парите и колите ги привлекуваат девојчињата?

Пишување by RoTkViCa Пет Апр 10, 2009 1:48 am

nance напиша:Ево ти спонозруша. хахахахаха чисто на шала да се разбериме.

да не ми прајш ко тоаш поќе муабет...
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 30
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Колку парите и колите ги привлекуваат девојчињата? - Page 4 Empty Re: Колку парите и колите ги привлекуваат девојчињата?

Пишување by *UnIqUe* Сре Апр 29, 2009 3:07 pm

I4 ne cenam mn materijalni raboti a mrazam tipki so cenet takvi raboti zs to ne se ama bas nikakvi vrednosti.
*UnIqUe*
*UnIqUe*
Солиден Адаптер

Age : 28
Број на мислења : 244

Вратете се на почетокот Go down

Колку парите и колите ги привлекуваат девојчињата? - Page 4 Empty Re: Колку парите и колите ги привлекуваат девојчињата?

Пишување by sokol Чет Апр 30, 2009 11:00 pm

многу
sokol
sokol
Адаптериште

Age : 30
Број на мислења : 397

Вратете се на почетокот Go down

Колку парите и колите ги привлекуваат девојчињата? - Page 4 Empty Re: Колку парите и колите ги привлекуваат девојчињата?

Пишување by METALBOY Чет Апр 30, 2009 11:19 pm

Ич (со многу мали исклучоци)
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 28
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Колку парите и колите ги привлекуваат девојчињата? - Page 4 Empty Re: Колку парите и колите ги привлекуваат девојчињата?

Пишување by Gallowsraven Пет Мај 01, 2009 4:25 pm

Зависит од женската. Имат случаи неколку, од лани ми теквет, се муваја со некој само зш типциве имале мотори па да ги повозет, да биделе видени на мотор... Имат момичиња шо ги привлеквет пари и коли, ама ретки се, барем јас така мислам.
Gallowsraven
Gallowsraven
Вештерче

Age : 28
Број на мислења : 142

http://myspace.com/gallowsraven_mk

Вратете се на почетокот Go down

Колку парите и колите ги привлекуваат девојчињата? - Page 4 Empty Re: Колку парите и колите ги привлекуваат девојчињата?

Пишување by katusch Саб Јун 27, 2009 7:41 pm

Rainbow* напиша:Ma какви коли мотори пари.. сега сакам само љубов.

А реално - кога станува збор за сериозен партнер со кој требат да живееш цел живот.. секако дека парите се некој фактор. Никоја не сакат да живејт со свекрвата - ами сакат стан в центар. Ако имаш пари ќе си го дозволиш то ако немаш.. остануваш на истото.

се согласвам со она болдираноно, а со другово донекаде. стварно парите се некој фактор, ама станој во центар и слични работи... бар јас до толку не сум дојдена Smile
katusch
katusch
Нострадамус

Age : 30
Број на мислења : 148
Хоби(работа) : спиење

Вратете се на почетокот Go down

Колку парите и колите ги привлекуваат девојчињата? - Page 4 Empty Re: Колку парите и колите ги привлекуваат девојчињата?

Пишување by Ane Саб Јун 27, 2009 8:41 pm

Искрено ич!
Ane
Ane
Солиден Адаптер

Age : 29
Број на мислења : 179

Вратете се на почетокот Go down

Колку парите и колите ги привлекуваат девојчињата? - Page 4 Empty Re: Колку парите и колите ги привлекуваат девојчињата?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот