Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Што би го прашале човекот кој знае се?

+34
Stefk0
Angelic
METALBOY
ноунејм
KaTeRiNcE
Punk
REGINA
Jordison
Obibos
nice
комшивка
KikS
noviot
Mule
The Breaking Dawn
nance
Odyssey
dzole
Ludi Milojko
Master
T&T
A GiRL
Лана
Fantom
Џајко
Marej
Mary Jane
Blume
sokol
hollow
xpert
Болиглава
корун
kojgode
38 posters

Страна 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Што би го прашале човекот кој знае се? - Page 2 Empty Re: Што би го прашале човекот кој знае се?

Пишување by Odyssey Пет Јан 16, 2009 8:58 pm

Шо ги стегна Корун, Кокан и мафија... форум да прает?
Odyssey
Odyssey
Резидент ДискоЏокеј
Резидент ДискоЏокеј

Age : 64
Број на мислења : 594
Хоби(работа) : Dj

Вратете се на почетокот Go down

Што би го прашале човекот кој знае се? - Page 2 Empty Re: Што би го прашале човекот кој знае се?

Пишување by Џајко Пет Јан 16, 2009 9:31 pm

Odyssey напиша:Шо ги стегна Корун, Кокан и мафија... форум да прает?

долга и широка е та приказна Smile
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 30
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

Што би го прашале човекот кој знае се? - Page 2 Empty Re: Што би го прашале човекот кој знае се?

Пишување by nance Саб Јан 17, 2009 3:15 pm

Џајко напиша:
Odyssey напиша:Шо ги стегна Корун, Кокан и мафија... форум да прает?

долга и широка е та приказна Smile

И висока е .....
nance
nance
Херој на форумов

Age : 30
Број на мислења : 143
Хоби(работа) : drapanje jajca
Забавен? : nda

Вратете се на почетокот Go down

Што би го прашале човекот кој знае се? - Page 2 Empty Re: Што би го прашале човекот кој знае се?

Пишување by The Breaking Dawn Нед Јан 18, 2009 3:26 am

Шо се филмам не постојт такво нешо...
а да постоеше ке го прашав зш глупачана од комшивка моја не си купит едно далинско да си го намалит волуменон од гласон ОД КОЈ ЈАС СЕА ВО 3 САТОТ ОД САБАЈЛЕ НЕ МОЖАМ ДА СПИЈАМ!!!!!
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 29
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Што би го прашале човекот кој знае се? - Page 2 Empty Re: Што би го прашале човекот кој знае се?

Пишување by Mule Пет Јан 23, 2009 12:11 am

Дали Тошо мојт да се излешит од НЕСМАСНОСТА!?
Mule
Mule
Младо Магаре
Младо Магаре

Age : 29
Број на мислења : 55

Вратете се на почетокот Go down

Што би го прашале човекот кој знае се? - Page 2 Empty Re: Што би го прашале човекот кој знае се?

Пишување by noviot Пет Јан 23, 2009 12:13 am

Зш е Чак Норис најак?
noviot
noviot
Чудотворецот
Чудотворецот

Age : 71
Број на мислења : 299
Хоби(работа) : meteorolog

Вратете се на почетокот Go down

Што би го прашале човекот кој знае се? - Page 2 Empty Re: Што би го прашале човекот кој знае се?

Пишување by KikS Пет Јан 23, 2009 12:15 am

Od kaj znajs dek Znajs se?
KikS
KikS
Адаптер4е

Age : 29
Број на мислења : 12
Хоби(работа) : Obozavam da crtam
Забавен? : Sekako..

http://voodoo-zu.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Што би го прашале човекот кој знае се? - Page 2 Empty Re: Што би го прашале човекот кој знае се?

Пишување by комшивка Пет Јан 23, 2009 12:23 am

Дали ќе ја тепаме Србија во ракомет вторник? (го знам одговорот ама ај Smile )
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 30
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Што би го прашале човекот кој знае се? - Page 2 Empty Re: Што би го прашале човекот кој знае се?

Пишување by комшивка Пет Јан 23, 2009 12:25 am

Зошто животот е толку суров?
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 30
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Што би го прашале човекот кој знае се? - Page 2 Empty Re: Што би го прашале човекот кој знае се?

Пишување by nice Пет Јан 23, 2009 7:41 pm

Pa so znam ! dali ke uspeam vo ovoj beden zivot..... dali ke sum nekoj i neso..

nice
Адаптер во подем

Age : 30
Број на мислења : 57

Вратете се на почетокот Go down

Што би го прашале човекот кој знае се? - Page 2 Empty Re: Што би го прашале човекот кој знае се?

Пишување by sokol Пет Јан 23, 2009 9:13 pm

дали ќе останам неприкосновен
sokol
sokol
Адаптериште

Age : 30
Број на мислења : 397

Вратете се на почетокот Go down

Што би го прашале човекот кој знае се? - Page 2 Empty Re: Што би го прашале човекот кој знае се?

Пишување by Mule Нед Мар 01, 2009 3:06 pm

Шоменвиметелевизоронсокоана?

И ак ми погодит ќе го частам шо саат! Smile
Mule
Mule
Младо Магаре
Младо Магаре

Age : 29
Број на мислења : 55

Вратете се на почетокот Go down

Што би го прашале човекот кој знае се? - Page 2 Empty Re: Што би го прашале човекот кој знае се?

Пишување by Obibos Нед Мар 01, 2009 6:07 pm

Би го прашал со по јонџаџ го ранет шо е толку паметен geek
Obibos
Obibos
Рамбо со нож

Age : 30
Број на мислења : 262

Вратете се на почетокот Go down

Што би го прашале човекот кој знае се? - Page 2 Empty Re: Што би го прашале човекот кој знае се?

Пишување by Jordison Нед Мар 01, 2009 7:53 pm

Zs e denov olku posran?
Jordison
Jordison
tapanar4e

Age : 29
Број на мислења : 301

Вратете се на почетокот Go down

Што би го прашале човекот кој знае се? - Page 2 Empty Re: Што би го прашале човекот кој знае се?

Пишување by kojgode Нед Мар 01, 2009 8:02 pm

Moжда нешто неубо имат јадено.

_________________
Imagination is more important than knowledge.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 30
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Што би го прашале човекот кој знае се? - Page 2 Empty Re: Што би го прашале човекот кој знае се?

Пишување by REGINA Саб Мар 14, 2009 12:13 am

зш да знајт све тој а не јас.
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 30
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Што би го прашале човекот кој знае се? - Page 2 Empty Re: Што би го прашале човекот кој знае се?

Пишување by nance Нед Мар 15, 2009 11:32 am

Зш тој знајт све ?!?!?!
nance
nance
Херој на форумов

Age : 30
Број на мислења : 143
Хоби(работа) : drapanje jajca
Забавен? : nda

Вратете се на почетокот Go down

Што би го прашале човекот кој знае се? - Page 2 Empty Re: Што би го прашале човекот кој знае се?

Пишување by kojgode Нед Мар 15, 2009 11:45 am

Дали Кирил Трендафилов - Нанче ќе победи на престојните избори.

_________________
Imagination is more important than knowledge.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 30
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Што би го прашале човекот кој знае се? - Page 2 Empty Re: Што би го прашале човекот кој знае се?

Пишување by Punk Нед Мар 15, 2009 12:16 pm

охохо којгоде запален по политикава.. јас сум тој чоекот и ти кажвам дека ќе победит
Punk
Punk
Live fast!
Live fast!

Age : 31
Број на мислења : 505

Вратете се на почетокот Go down

Што би го прашале човекот кој знае се? - Page 2 Empty Re: Што би го прашале човекот кој знае се?

Пишување by KaTeRiNcE Нед Мар 15, 2009 1:12 pm

хмм...дали стоденарките за 2 -3 години ќе се метални парички :D
KaTeRiNcE
KaTeRiNcE
P    aR      tY     aN      iM    aL

Age : 29
Број на мислења : 234
Хоби(работа) : Да ширам среќа и депресија,зависит од расположение
Забавен? : Иди-види :D

Вратете се на почетокот Go down

Што би го прашале човекот кој знае се? - Page 2 Empty Re: Што би го прашале човекот кој знае се?

Пишување by REGINA Нед Мар 15, 2009 1:47 pm

за политикана неморате да го прашвите чоекот шо знајт све хех.
доволно е да се обратите кај мене. tongue
и да, имам негде кажано дека ќе победит нанче.
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 30
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Што би го прашале човекот кој знае се? - Page 2 Empty Re: Што би го прашале човекот кој знае се?

Пишување by ноунејм Нед Мар 15, 2009 2:30 pm

Од кј знајт све?
ноунејм
ноунејм
Бени Лава`с бигест фен
Бени Лава`с бигест фен

Age : 28
Број на мислења : 166
Хоби(работа) : па да.. работата ми е хоби. да
Забавен? : ногу

Вратете се на почетокот Go down

Што би го прашале човекот кој знае се? - Page 2 Empty Re: Што би го прашале човекот кој знае се?

Пишување by Mary Jane Пон Апр 06, 2009 12:21 am

Јас да го прашам:
1. Зш луѓево се продавет за масло?
2. Дали за живеење појќе ќе ми одговара Битола или Скопје?
3. Дали по 4 год. ова место ќе сфати колкава грешка направиле тие 422 продаени души?
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 29
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Што би го прашале човекот кој знае се? - Page 2 Empty Re: Што би го прашале човекот кој знае се?

Пишување by REGINA Пон Апр 06, 2009 12:27 am

REGINA напиша:за политикана неморате да го прашвите чоекот шо знајт све хех.
доволно е да се обратите кај мене. tongue
и да, имам негде кажано дека ќе победит нанче.
по се изгледа требало да го прашате чоекот шо знајт све, а не мене хехехех geek
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 30
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Што би го прашале човекот кој знае се? - Page 2 Empty Re: Што би го прашале човекот кој знае се?

Пишување by METALBOY Саб Мај 23, 2009 6:06 pm

би го прашал како можам да си го направам животов поинтересен и поубав
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 28
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Што би го прашале човекот кој знае се? - Page 2 Empty Re: Што би го прашале човекот кој знае се?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот