Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Што би го прашале човекот кој знае се?

+34
Stefk0
Angelic
METALBOY
ноунејм
KaTeRiNcE
Punk
REGINA
Jordison
Obibos
nice
комшивка
KikS
noviot
Mule
The Breaking Dawn
nance
Odyssey
dzole
Ludi Milojko
Master
T&T
A GiRL
Лана
Fantom
Џајко
Marej
Mary Jane
Blume
sokol
hollow
xpert
Болиглава
корун
kojgode
38 posters

Страна 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Што би го прашале човекот кој знае се? - Page 3 Empty Re: Што би го прашале човекот кој знае се?

Пишување by Angelic Саб Мај 23, 2009 8:56 pm

зошто секогаш го доживувам исти крај? Ненадејно, неочекувано? До кога се ќе ми е во круг?
Angelic
Angelic
ex Rainbow*

Age : 29
Број на мислења : 713

Вратете се на почетокот Go down

Што би го прашале човекот кој знае се? - Page 3 Empty Re: Што би го прашале човекот кој знае се?

Пишување by Stefk0 Вто Мај 26, 2009 12:56 am

Дали ќе ме учит на вештините од античките нинџи од шри ланка.
Stefk0
Stefk0
Солиден Адаптер

Age : 28
Број на мислења : 113
Хоби(работа) : Pijandura
Забавен? : Веројатно?

Вратете се на почетокот Go down

Што би го прашале човекот кој знае се? - Page 3 Empty Re: Што би го прашале човекот кој знае се?

Пишување by REGINA Вто Мај 26, 2009 12:41 pm

Би го прашала и ова:
Зошто е животов замислен да е ваков...
Цел живот градиш нешто, создаваш, се трудиш поточно се мачиш, да успејш, туркаш нанапред за да си некој кој шо ќе е потребен на светов.. итн итн и све ова го прајш со миљарди миљарди миљардиии потези, а е потребен само Еден, Еден бе, Несвесен потег за да уништиш све шо си градел. Епа зш бе да е така? а така е... увидов. Neutral
ај чекам answer од тој сезнајко за ова прашање... да го видам! Laughing
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 30
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Што би го прашале човекот кој знае се? - Page 3 Empty Re: Што би го прашале човекот кој знае се?

Пишување by Рокси Вто Мај 26, 2009 2:21 pm

Можит основата врз која градиш ти е неквалитетна.
***

Се прашувам дали во наредните 400 денови треба да очекуваме земјотрес со разорна моќ поголема од скопскиот во 1963 . демит.
И се прашувам шо ќе напрам утре на годишниот тест по математика Crying or Very sad
Рокси
Рокси
Нејкам ништо
Нејкам ништо

Age : 27
Број на мислења : 517

Вратете се на почетокот Go down

Што би го прашале човекот кој знае се? - Page 3 Empty Re: Што би го прашале човекот кој знае се?

Пишување by Ivana Пет Мај 29, 2009 3:19 pm

дали ке поминам со сите 5ки хаха не не ова шала е а иначе би го питала...к`ј ќе се м`жам...!
Ivana
Ivana
Солиден Адаптер

Age : 29
Број на мислења : 231

Вратете се на почетокот Go down

Што би го прашале човекот кој знае се? - Page 3 Empty Re: Што би го прашале човекот кој знае се?

Пишување by Page Пет Мај 29, 2009 3:26 pm

Дали ќе се сретнам некогаш со Џони Штулиќ.
Page
Page
Хидролог
Хидролог

Age : 33
Број на мислења : 91
Хоби(работа) : Фрлање камен преку рамо
Забавен? : Ич. Шокирам, носам на имбецилни забави по исплукани улици.

http://silence.heavenforum.com

Вратете се на почетокот Go down

Што би го прашале човекот кој знае се? - Page 3 Empty Re: Што би го прашале човекот кој знае се?

Пишување by комшивка Нед Мај 31, 2009 11:23 pm

кај ми е сонцето
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 30
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Што би го прашале човекот кој знае се? - Page 3 Empty Re: Што би го прашале човекот кој знае се?

Пишување by Џајко Нед Мај 31, 2009 11:55 pm

Од кај знајш бе ти све?
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 30
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

Што би го прашале човекот кој знае се? - Page 3 Empty Re: Што би го прашале човекот кој знае се?

Пишување by katusch Пон Јун 22, 2009 11:06 pm

A GiRL напиша:zs ne sum se rodila masko??
и јас ова ке го прашам, зш сум се родила женско ко сум планирана за машко Very Happy
сто посто не ќе знајт да ми одговорит Smile
katusch
katusch
Нострадамус

Age : 30
Број на мислења : 148
Хоби(работа) : спиење

Вратете се на почетокот Go down

Што би го прашале човекот кој знае се? - Page 3 Empty Re: Што би го прашале човекот кој знае се?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот