Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Што би го прашале човекот кој знае се?

+34
Stefk0
Angelic
METALBOY
ноунејм
KaTeRiNcE
Punk
REGINA
Jordison
Obibos
nice
комшивка
KikS
noviot
Mule
The Breaking Dawn
nance
Odyssey
dzole
Ludi Milojko
Master
T&T
A GiRL
Лана
Fantom
Џајко
Marej
Mary Jane
Blume
sokol
hollow
xpert
Болиглава
корун
kojgode
38 posters

Страна 1 of 3 1, 2, 3  Next

Go down

Што би го прашале човекот кој знае се? Empty Што би го прашале човекот кој знае се?

Пишување by kojgode Пет Јан 09, 2009 4:58 pm

Па ајде да ве видам форумџии:што ќе го прашате сезнајково?
Јас искрено толку би се збунила пред него што едноставо би му поставила
некое глупаво прашање на кое веројатно и аас самата го знам одговорот.
Ама кога ќе размислам подобро... којзнае?! Зависи од мојата моментална
состојба...
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Што би го прашале човекот кој знае се? Empty Re: Што би го прашале човекот кој знае се?

Пишување by корун Пет Јан 09, 2009 4:59 pm

Која е тајната што Кајгана е толку успешна? Twisted Evil
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Што би го прашале човекот кој знае се? Empty Re: Што би го прашале човекот кој знае се?

Пишување by Болиглава Пет Јан 09, 2009 5:04 pm

корун напиша:Која е тајната што Кајгана е толку успешна? Twisted Evil
То и јас ќе ти одговорам море.
korun не е таму Админ.(К)
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 32
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Што би го прашале човекот кој знае се? Empty Re: Што би го прашале човекот кој знае се?

Пишување by kojgode Пет Јан 09, 2009 5:12 pm

Како Fantom станал модератор?
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Што би го прашале човекот кој знае се? Empty Re: Што би го прашале човекот кој знае се?

Пишување by xpert Пет Јан 09, 2009 5:38 pm

Со шо го ранеле?
xpert
xpert
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 104

Вратете се на почетокот Go down

Што би го прашале човекот кој знае се? Empty Re: Што би го прашале човекот кој знае се?

Пишување by hollow Пет Јан 09, 2009 6:04 pm

Колку ми е долга анакондана на Тошо
hollow
hollow
Шуко утикач
Шуко утикач

Age : 33
Број на мислења : 348
Хоби(работа) : Бричење костени

Вратете се на почетокот Go down

Што би го прашале човекот кој знае се? Empty Re: Што би го прашале човекот кој знае се?

Пишување by sokol Пет Јан 09, 2009 6:16 pm

колку свекици имат тракторон?
sokol
sokol
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 397

Вратете се на почетокот Go down

Што би го прашале човекот кој знае се? Empty Re: Што би го прашале човекот кој знае се?

Пишување by Blume Саб Јан 10, 2009 6:12 pm

З'ш Курте е потпишан Болиглава??? Shocked
Blume
Blume
Адаптер4е

Age : 33
Број на мислења : 12

Вратете се на почетокот Go down

Што би го прашале човекот кој знае се? Empty Re: Што би го прашале човекот кој знае се?

Пишување by Mary Jane Нед Јан 11, 2009 2:22 am

Зш го болит стомак...
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Што би го прашале човекот кој знае се? Empty Re: Што би го прашале човекот кој знае се?

Пишување by Marej Нед Јан 11, 2009 3:41 am

Зошто, о зошто..
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Што би го прашале човекот кој знае се? Empty Re: Што би го прашале човекот кој знае се?

Пишување by Џајко Вто Јан 13, 2009 3:06 am

Ааабе кај си ти? Very Happy
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 33
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

Што би го прашале човекот кој знае се? Empty Re: Што би го прашале човекот кој знае се?

Пишување by Fantom Сре Јан 14, 2009 12:39 pm

Зошо Курте е ногу послаб биљарт од мене?
Fantom
Fantom
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 155

Вратете се на почетокот Go down

Што би го прашале човекот кој знае се? Empty Re: Што би го прашале човекот кој знае се?

Пишување by Лана Сре Јан 14, 2009 4:59 pm

Зошо Фантом онолку се фалит?
Лана
Лана
Адаптер4е

Age : 34
Број на мислења : 20
Хоби(работа) : Ем хоби, ем работа...
Забавен? : Нормално

Вратете се на почетокот Go down

Што би го прашале човекот кој знае се? Empty Re: Што би го прашале човекот кој знае се?

Пишување by Fantom Сре Јан 14, 2009 6:33 pm

То и јас ќе ти го кажам ак сааш. Пошо е јак.
Fantom
Fantom
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 155

Вратете се на почетокот Go down

Што би го прашале човекот кој знае се? Empty Re: Што би го прашале човекот кој знае се?

Пишување by A GiRL Чет Јан 15, 2009 5:17 pm

zs ne sum se rodila masko?? afro Razz
A GiRL
A GiRL
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 169

Вратете се на почетокот Go down

Што би го прашале човекот кој знае се? Empty Re: Што би го прашале човекот кој знае се?

Пишување by Mary Jane Чет Јан 15, 2009 5:26 pm

Кој е најбрзиот пат до Месечината?
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Што би го прашале човекот кој знае се? Empty Re: Што би го прашале човекот кој знае се?

Пишување by T&T Чет Јан 15, 2009 6:12 pm

Хмм...Интересно прашање. Јас веројатно би го прашала каде се крие најголемото богатство на светот или број на добитно ливче или нешто слично.
Ова не ме прави материјалист, само за задоволување на моите далекусежни мотиви се потребни пари
T&T
T&T
Шмизла со без наводници
Шмизла со без наводници

Age : 34
Број на мислења : 663
Забавен? : е то би требало други да го кажат, иако сама си се сметам за луда и забавна (и нарцис)

Вратете се на почетокот Go down

Што би го прашале човекот кој знае се? Empty Re: Што би го прашале човекот кој знае се?

Пишување by Master Чет Јан 15, 2009 6:38 pm

T&T напиша:Хмм...Интересно прашање. Јас веројатно би го прашала каде се крие најголемото богатство на светот или број на добитно ливче или нешто слично.
Ова не ме прави материјалист, само за задоволување на моите далекусежни мотиви се потребни пари

Ха! Материјалиста!
Можиш ти да смислиш и подобро прашање со ќе дајт одговор на твоите далекусежни мотиви.

Btw..прашањево ме потсеќат на еден филм...
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 33
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Што би го прашале човекот кој знае се? Empty Re: Што би го прашале човекот кој знае се?

Пишување by kojgode Чет Јан 15, 2009 7:29 pm

Mary Jane напиша:Кој е најбрзиот пат до Месечината?
Кога е најбрзиот пат до месечината е порелевантно. Зш ваљда ко ќее поблиску е до земјава месечината ак трниш тоаш побрзо ќе стигниш. Ак размислуваме физички.

Како е најбрзиот пат до месечината, то е ак мислиме психички со астрални проекции, душевни патувања и слични такви рабоќе шо се објасвет малку потешко.

И сеа со ова кој на нешо од овие мислеше или јас не сватив ти на нешто трето мислиш?
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Што би го прашале човекот кој знае се? Empty Re: Што би го прашале човекот кој знае се?

Пишување by Ludi Milojko Чет Јан 15, 2009 8:08 pm

Shto se slucuva so dzajko otkako se vrati od Romanija?????????????
Ludi Milojko
Ludi Milojko
Обезбедување на форумот

Age : 65
Број на мислења : 175
Хоби(работа) : siluvanje
Забавен? : Se nadevam xD

Вратете се на почетокот Go down

Што би го прашале човекот кој знае се? Empty Re: Што би го прашале човекот кој знае се?

Пишување by Mary Jane Чет Јан 15, 2009 9:04 pm

kojgode напиша:
Mary Jane напиша:Кој е најбрзиот пат до Месечината?
Кога е најбрзиот пат до месечината е порелевантно. Зш ваљда ко ќее поблиску е до земјава месечината ак трниш тоаш побрзо ќе стигниш. Ак размислуваме физички.

Како е најбрзиот пат до месечината, то е ак мислиме психички со астрални проекции, душевни патувања и слични такви рабоќе шо се објасвет малку потешко.

И сеа со ова кој на нешо од овие мислеше или јас не сватив ти на нешто трето мислиш?

Мислев на второво, на нематеријалната страна, тоа е уште необјасниво, па затоа би му го поставила прашањето на сезнајкотоSmile
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Што би го прашале човекот кој знае се? Empty Re: Што би го прашале човекот кој знае се?

Пишување by Master Чет Јан 15, 2009 10:55 pm

Mary Jane напиша:
kojgode напиша:
Mary Jane напиша:Кој е најбрзиот пат до Месечината?
Кога е најбрзиот пат до месечината е порелевантно. Зш ваљда ко ќее поблиску е до земјава месечината ак трниш тоаш побрзо ќе стигниш. Ак размислуваме физички.

Како е најбрзиот пат до месечината, то е ак мислиме психички со астрални проекции, душевни патувања и слични такви рабоќе шо се објасвет малку потешко.

И сеа со ова кој на нешо од овие мислеше или јас не сватив ти на нешто трето мислиш?

Мислев на второво, на нематеријалната страна, тоа е уште необјасниво, па затоа би му го поставила прашањето на сезнајкотоSmile


Во овај случај јас испаѓам сезнајкото Cool
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 33
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Што би го прашале човекот кој знае се? Empty Re: Што би го прашале човекот кој знае се?

Пишување by Mary Jane Чет Јан 15, 2009 10:57 pm

T&T напиша:Хмм...Интересно прашање. Јас веројатно би го прашала каде се крие најголемото богатство на светот или број на добитно ливче или нешто слично.
Ова не ме прави материјалист, само за задоволување на моите далекусежни мотиви се потребни пари

Не те прави материјалист, туку само укажува на тоа...
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Што би го прашале човекот кој знае се? Empty Re: Што би го прашале човекот кој знае се?

Пишување by Fantom Пет Јан 16, 2009 5:34 am

A GiRL напиша:zs ne sum se rodila masko?? afro Razz
Зошо на та фаца пубо ти стојт цепејнца долу него стап.
Fantom
Fantom
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 155

Вратете се на почетокот Go down

Што би го прашале човекот кој знае се? Empty Re: Што би го прашале човекот кој знае се?

Пишување by dzole Пет Јан 16, 2009 2:05 pm

Не знам јас шо би го прашал моментално али од горенаведените објаснувања , толкувања , образложенија на којгоде могуќе је да е баш којгоде баш тој мистериозен човек.

На почеток мислев дека не постои тој човек и не бев заинтересиран за оваа тема со сепак првите впечатоци се менуваат. Сега размислувам шо ке го прашам чичкото и се надевам ќе добијам повратен и точен одговор
dzole
dzole
Адаптер во подем

Age : 32
Број на мислења : 59
Забавен? : uff

Вратете се на почетокот Go down

Што би го прашале човекот кој знае се? Empty Re: Што би го прашале човекот кој знае се?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 3 1, 2, 3  Next

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот