Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Човекот настанал од Охридска пастрмка?

+12
корун
lela
kirce
Lastojca
Marej
Stefk0
Наташа
Mary Jane
T&T
malina
kojgode
noviot
16 posters

Go down

Човекот настанал од Охридска пастрмка? Empty Човекот настанал од Охридска пастрмка?

Пишување by noviot Сре Фед 11, 2009 1:11 am

Човекот настанал од Охридска пастрмка? Fdsssoq7
што мислите вие дали е ова само некоја пропаганда на охриѓани да привлечат туристи или вистина ? What a Face
јас сеуште мислам дека Валентин ги конструирал првите луѓе, и дека ова е само невкусна шега
afro
noviot
noviot
Чудотворецот
Чудотворецот

Age : 74
Број на мислења : 299
Хоби(работа) : meteorolog

Вратете се на почетокот Go down

Човекот настанал од Охридска пастрмка? Empty Re: Човекот настанал од Охридска пастрмка?

Пишување by kojgode Сре Фед 11, 2009 1:19 am

Од вакви пасмтрки е создаден човекот.
Човекот настанал од Охридска пастрмка? %7B235BCB8E-ADE1-4DEB-B839-3FDE362ADE4F%7D_kaneo-2
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Човекот настанал од Охридска пастрмка? Empty Re: Човекот настанал од Охридска пастрмка?

Пишување by malina Сре Фед 11, 2009 1:32 am

ГЛУПОСТИИИИИИ
malina
malina
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 384
Хоби(работа) : .
Забавен? : понекогаш и зависи за кого

Вратете се на почетокот Go down

Човекот настанал од Охридска пастрмка? Empty Re: Човекот настанал од Охридска пастрмка?

Пишување by T&T Сре Фед 11, 2009 1:42 am

Во антиката Анаксимандар тврдел дека човекот настанал од риба, ама после сфатиле дека траскал глупости и не знам зш уште ова брука стојт во учебникон по филозофија. Razz
T&T
T&T
Шмизла со без наводници
Шмизла со без наводници

Age : 34
Број на мислења : 663
Забавен? : е то би требало други да го кажат, иако сама си се сметам за луда и забавна (и нарцис)

Вратете се на почетокот Go down

Човекот настанал од Охридска пастрмка? Empty Re: Човекот настанал од Охридска пастрмка?

Пишување by Mary Jane Сре Фед 11, 2009 1:44 am

T&T напиша:Во антиката Анаксимандар тврдел дека човекот настанал од риба, ама после сфатиле дека траскал глупости и не знам зш уште ова брука стојт во учебникон по филозофија. Razz

За да ги блокираме мозоците со беспотребни информации.
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Човекот настанал од Охридска пастрмка? Empty Re: Човекот настанал од Охридска пастрмка?

Пишување by Наташа Сре Фед 11, 2009 2:57 pm

Нек си пукнет скопјанишчанаRazz
Наташа
Наташа
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 472

Вратете се на почетокот Go down

Човекот настанал од Охридска пастрмка? Empty Re: Човекот настанал од Охридска пастрмка?

Пишување by Stefk0 Сре Фед 11, 2009 5:07 pm

Чиста пропаганда.. Убо велит ќебапон нашкола.. Кажи му на македонец дек магарено летат, тој ќе ти речит летат, ама ниско.... Во се ќе вервит македончето
Stefk0
Stefk0
Солиден Адаптер

Age : 30
Број на мислења : 113
Хоби(работа) : Pijandura
Забавен? : Веројатно?

Вратете се на почетокот Go down

Човекот настанал од Охридска пастрмка? Empty Re: Човекот настанал од Охридска пастрмка?

Пишување by Marej Чет Фед 12, 2009 1:03 am

Види ти ќебапон говорител.
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Човекот настанал од Охридска пастрмка? Empty Re: Човекот настанал од Охридска пастрмка?

Пишување by Наташа Чет Фед 12, 2009 1:06 am

Месечкоо...
Наташа
Наташа
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 472

Вратете се на почетокот Go down

Човекот настанал од Охридска пастрмка? Empty Re: Човекот настанал од Охридска пастрмка?

Пишување by Lastojca Пон Фед 16, 2009 12:43 am

Наташа напиша:Нек си пукнет скопјанишчанаRazz

хахха да убо им се напрај
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 847

Вратете се на почетокот Go down

Човекот настанал од Охридска пастрмка? Empty Re: Човекот настанал од Охридска пастрмка?

Пишување by kirce Саб Фед 28, 2009 11:03 pm

АКО ЉУГЕВО НАСТАНАЛЕ ОД ПАСТРАМКА ТОГАС ТОШЕ ОД ШО РИБА Е НАСТАНАТ.....ХАХАХАХАХАХАХ А ДА НЕ ЗБОРВИМЕ ЗА ЧАК МОРИС
kirce
kirce
Адаптер во подем

Age : 33
Број на мислења : 68
Хоби(работа) : скокач за водици

Вратете се на почетокот Go down

Човекот настанал од Охридска пастрмка? Empty Re: Човекот настанал од Охридска пастрмка?

Пишување by lela Нед Мар 01, 2009 10:05 pm

kirce напиша:АКО ЉУГЕВО НАСТАНАЛЕ ОД ПАСТРАМКА ТОГАС ТОШЕ ОД ШО РИБА Е НАСТАНАТ.....ХАХАХАХАХАХАХ А ДА НЕ ЗБОРВИМЕ ЗА ЧАК МОРИС
Тоше најверојатно е настанат од сом, а темава е чиста глупост!

lela
Адаптер во подем

Age : 32
Број на мислења : 85

Вратете се на почетокот Go down

Човекот настанал од Охридска пастрмка? Empty Re: Човекот настанал од Охридска пастрмка?

Пишување by корун Пон Мар 02, 2009 12:47 am

lela напиша:темава е чиста глупост!

Од интерпол ти кажаја?
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Човекот настанал од Охридска пастрмка? Empty Re: Човекот настанал од Охридска пастрмка?

Пишување by lela Пет Мар 06, 2009 9:02 pm

корун напиша:
lela напиша:темава е чиста глупост!

Од интерпол ти кажаја?
Моја мисла, а и не верувам дека тие се концентрирани на откривање на човечкото потекло!Не се оптоваруваат со такви сложени моменти кои се од есентиална важност!

lela
Адаптер во подем

Age : 32
Број на мислења : 85

Вратете се на почетокот Go down

Човекот настанал од Охридска пастрмка? Empty Re: Човекот настанал од Охридска пастрмка?

Пишување by Kiril Пон Мар 09, 2009 3:53 pm

Sekako deka od pastrmka nastanal coekot

Kiril
Адаптер4е

Age : 31
Број на мислења : 5

Вратете се на почетокот Go down

Човекот настанал од Охридска пастрмка? Empty Re: Човекот настанал од Охридска пастрмка?

Пишување by Marej Чет Мар 12, 2009 1:50 am

lela напиша:
корун напиша:
lela напиша:темава е чиста глупост!

Од интерпол ти кажаја?
Моја мисла, а и не верувам дека тие се концентрирани на откривање на човечкото потекло!Не се оптоваруваат со такви сложени моменти кои се од есентиална важност!
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Човекот настанал од Охридска пастрмка? Empty Re: Човекот настанал од Охридска пастрмка?

Пишување by Џајко Чет Мар 12, 2009 1:51 am

waaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 33
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

Човекот настанал од Охридска пастрмка? Empty Re: Човекот настанал од Охридска пастрмка?

Пишување by pankerishte Пет Мар 13, 2009 2:39 am

од јагула!
pankerishte
pankerishte
Куропецач
Куропецач

Age : 35
Број на мислења : 601
Хоби(работа) : Метење,Чистење Улици
Забавен? : Да

http://www.myspace.com/komunalnahigena

Вратете се на почетокот Go down

Човекот настанал од Охридска пастрмка? Empty Re: Човекот настанал од Охридска пастрмка?

Пишување by METALBOY Нед Мар 15, 2009 1:58 pm

Малку хумор и сатира шо слушнав на радио - човекот потекнува од мајмун, а грците и македонците од Александар
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Човекот настанал од Охридска пастрмка? Empty Re: Човекот настанал од Охридска пастрмка?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот