Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

На чие место?

+19
Џими
Angelic
RoTkViCa
24
STIFLER
noviot
malina
Bleak
The Breaking Dawn
Ludi Milojko
zzz
комшивка
Fantom
Marej
T&T
Master
kojgode
Mary Jane
мирАл
23 posters

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

На чие место? - Page 2 Empty Re: На чие место?

Пишување by RoTkViCa Сре Апр 08, 2009 9:59 pm

јас сакам да сум на местоно на Mandy Moomoe(ак се пишеше така)...во филмон `А walk to remember`......чоекон ме убиваааааааааат Shocked Shocked No No No No (а и до онај од Твајлајт не ми се лошит хаха)
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 30
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

На чие место? - Page 2 Empty Re: На чие место?

Пишување by Angelic Сре Апр 08, 2009 10:23 pm

^ауф секса е тој од A walk to remember Smile)
Angelic
Angelic
ex Rainbow*

Age : 29
Број на мислења : 713

Вратете се на почетокот Go down

На чие место? - Page 2 Empty Re: На чие место?

Пишување by Џими Чет Апр 09, 2009 1:27 pm

Цело е кога има се'.
Џими
Џими
Болиглава's best friend
Болиглава's best friend

Age : 29
Број на мислења : 297
Хоби(работа) : Шах и Нелути се човече
Забавен? : Забавен

http://www.redtube.com

Вратете се на почетокот Go down

На чие место? - Page 2 Empty Re: На чие место?

Пишување by The Breaking Dawn Чет Апр 09, 2009 2:12 pm

RoTkViCa напиша:јас сакам да сум на местоно на Mandy Moomoe(ак се пишеше така)...во филмон `А walk to remember`......чоекон ме убиваааааааааат Shocked Shocked No No No No (а и до онај од Твајлајт не ми се лошит хаха)

западнав.преубав е. I love you
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 29
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

На чие место? - Page 2 Empty Re: На чие место?

Пишување by *UnIqUe* Чет Апр 30, 2009 8:12 pm

Sonvev dek se brkam so Zac Efron niz pojlanki i padinki i taman da go bacam ona se super .... poso spiev kaj baba me razbudi nejzinata 'prekrasna mladolika' faca Sad...... cel den se nervirav:(
*UnIqUe*
*UnIqUe*
Солиден Адаптер

Age : 28
Број на мислења : 244

Вратете се на почетокот Go down

На чие место? - Page 2 Empty Re: На чие место?

Пишување by METALBOY Саб Мај 23, 2009 6:04 pm

јас би сакал да сум на местото од најсреќниот чоек во светов (незнам кој е тој)
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 28
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

На чие место? - Page 2 Empty Re: На чие место?

Пишување by Рокси Саб Мај 23, 2009 6:42 pm

*UnIqUe* напиша:Sonvev dek se brkam so Zac Efron niz pojlanki i padinki i taman da go bacam ona se super .... poso spiev kaj baba me razbudi nejzinata 'prekrasna mladolika' faca Sad...... cel den se nervirav:(

ау грд е тој бе. незнам на шо се палет кај него, ни тело немат ни фаца Rolling Eyes Suspect
Рокси
Рокси
Нејкам ништо
Нејкам ништо

Age : 27
Број на мислења : 517

Вратете се на почетокот Go down

На чие место? - Page 2 Empty Re: На чие место?

Пишување by *UnIqUe* Саб Мај 23, 2009 8:13 pm

Шо знам мене убав ми е... сладооокк.... фацана баш му е уба.И телоно му е убо... и убо се облеквит...ама сепак различни вкусој де Very Happy
*UnIqUe*
*UnIqUe*
Солиден Адаптер

Age : 28
Број на мислења : 244

Вратете се на почетокот Go down

На чие место? - Page 2 Empty Re: На чие место?

Пишување by katusch Вто Јун 23, 2009 10:20 pm

Рокси напиша:
*UnIqUe* напиша:Sonvev dek se brkam so Zac Efron niz pojlanki i padinki i taman da go bacam ona se super .... poso spiev kaj baba me razbudi nejzinata 'prekrasna mladolika' faca Sad...... cel den se nervirav:(

ау грд е тој бе. незнам на шо се палет кај него, ни тело немат ни фаца Rolling Eyes Suspect

се согласвам. ич не го сакам зак ефрон ама ич ич ич
иначе мене matt damon ми е убав ама не би сакала да сум на ничие место... барем засега Smile
katusch
katusch
Нострадамус

Age : 30
Број на мислења : 148
Хоби(работа) : спиење

Вратете се на почетокот Go down

На чие место? - Page 2 Empty Re: На чие место?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот