Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Опишете се себеси со 5 збора

+32
fairy
Azranogota
Наташа
Obibos
Jas**
Bleak
мирАл
комшивка
noviot
PhiLL * E
hollow
TONI
kisela krastavica
nice
Болиглава
Punk
The Breaking Dawn
grgrgr
Marej
Master
корун
Mary Jane
tHeJunKy
A GiRL
psycho
Ludi Milojko
pankerishte
Џајко
kojgode
T&T
sokol
REGINA
36 posters

Страна 2 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Опишете се себеси со 5 збора - Page 2 Empty Re: Опишете се себеси со 5 збора

Пишување by The Breaking Dawn Нед Јан 25, 2009 2:44 pm

T&T напиша:Јас би сакала Мастер или the braking dawn да напишет за мене

ај јас прво ќе напишам од аспект на сестра ама на заебанција Very Happy

1.дериште affraid
2.досада ( посебно сабајле ко ќе немојш да спијаш и ги замараш сите околу тебе а под то се подразбират јас и само јас) Shocked
3.ненормална ( под ова ја подразбирам твојата ненормална способност да истајш чоек од такт) bounce
4.нарцисоидна pig (прасево само за себе зборвит)
5. дериште (знам дек 2 пати го напишав ама не ми теквеше нешо друго ама ова сакав посебно да го потенцирам) affraid

ај сеа озбилно
1.бест френд
2.бест сис
3.нестрплива (морат и нешо негативно)
4.чоек шо знајт како да се забавуват
5.чоек на кој можам да му се обратам чак и за глупости
6.чоек шо мојт да те познајт дек си down чак и ак се смејш цело време
7.чоек шо не прашвит з'ш ко ќе имаш проблем..шо е мн битно tongue


ај преку 7 напишав после некои други bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce

P.S.не се преценви сеа Laughing Laughing Laughing
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 29
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Опишете се себеси со 5 збора - Page 2 Empty Re: Опишете се себеси со 5 збора

Пишување by Master Нед Јан 25, 2009 2:48 pm

kojgode напиша:
Master напиша:
За мене 5 зборчиња:
Печатна Грешка На Мајка Природа

Ако имат некој друго мислење нека кажит. Баш ме интересират другиве како би ме опишале.
Место печатна јас голема би клал. sunny cherry albino flower afro


фала којгоде! Rolling Eyes
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 31
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Опишете се себеси со 5 збора - Page 2 Empty Re: Опишете се себеси со 5 збора

Пишување by The Breaking Dawn Нед Јан 25, 2009 2:50 pm

Master напиша:
T&T напиша:Јас би сакала Мастер или the braking dawn да напишет за мене

Зш ми даваш вакви тешки задачи????

Паметна, голем осудувач, чудна на моменти, личност која се плаши скоро од се, голем мислител, сексапилна, личност која многу се двоуми и за најмали ситници......а најмногу од се ШМИЗЛА!!! Ама си ја сакам многу!!!


За мене 5 зборчиња:
Печатна Грешка На Мајка Природа

Ако имат некој друго мислење нека кажит. Баш ме интересират другиве како би ме опишале.
ај јас ево паметњакович се најдов тебе ке те опишвам

секси (знајш на шо мислам?), откачена, несекојдневна (мн позитивно е ова),опасна tongue , кулирач (пак убо )
имат уште мн мн ама не ми теквет сеа... Laughing
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 29
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Опишете се себеси со 5 збора - Page 2 Empty Re: Опишете се себеси со 5 збора

Пишување by Mary Jane Нед Јан 25, 2009 2:51 pm

1. Ептен забегана What a Face
2. Скоро секогаш насмеана Very Happy
3. Голем патриот queen
4. Лојален другар cheers
5. Личност од збор flower
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 29
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Опишете се себеси со 5 збора - Page 2 Empty Re: Опишете се себеси со 5 збора

Пишување by Master Нед Јан 25, 2009 2:54 pm

јас еве ќе напишам за The Breaking dawn некоклу збора со кои ја опишувам

-МОРКОВЧЕ Surprised (си знајш зошто)
-откачена
-голем уметник
-слатка
-бушава Wink
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 31
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Опишете се себеси со 5 збора - Page 2 Empty Re: Опишете се себеси со 5 збора

Пишување by Punk Нед Јан 25, 2009 2:55 pm

За Марина:
1. Откачена
2. Реална
3. Позитивна
4. ХИПИК
5. Предобра (ко другарка и општо ко личност)
Punk
Punk
Live fast!
Live fast!

Age : 31
Број на мислења : 505

Вратете се на почетокот Go down

Опишете се себеси со 5 збора - Page 2 Empty Re: Опишете се себеси со 5 збора

Пишување by Marej Нед Јан 25, 2009 2:57 pm

О леле!
Аххаха. Ам фала
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 30
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Опишете се себеси со 5 збора - Page 2 Empty Re: Опишете се себеси со 5 збора

Пишување by T&T Нед Јан 25, 2009 3:26 pm

The Breaking Dawn напиша:
T&T напиша:Јас би сакала Мастер или the braking dawn да напишет за мене

ај јас прво ќе напишам од аспект на сестра ама на заебанција Very Happy

1.дериште affraid
2.досада ( посебно сабајле ко ќе немојш да спијаш и ги замараш сите околу тебе а под то се подразбират јас и само јас) Shocked
3.ненормална ( под ова ја подразбирам твојата ненормална способност да истајш чоек од такт) bounce
4.нарцисоидна pig (прасево само за себе зборвит)
5. дериште (знам дек 2 пати го напишав ама не ми теквеше нешо друго ама ова сакав посебно да го потенцирам) affraid

ај сеа озбилно
1.бест френд
2.бест сис
3.нестрплива (морат и нешо негативно)
4.чоек шо знајт како да се забавуват
5.чоек на кој можам да му се обратам чак и за глупости
6.чоек шо мојт да те познајт дек си down чак и ак се смејш цело време
7.чоек шо не прашвит з'ш ко ќе имаш проблем..шо е мн битно tongue


ај преку 7 напишав после некои други bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce

P.S.не се преценви сеа Laughing Laughing Laughing
хаха ај сис се истаде со вториве Wink
И сега јас би требало на напишам за тебе? Ам ај ак не....
прво од сестринска гледна точка на заебанција
1. крајно иритирачка особа ко ќе земиш нешто мое без прашање
2. досада од шо пламтиш глупости без значење, а да не спомвам како раскажвиш филм....
3.мојата способносст за вадење чоек од такт ја имаш наследено
4.ти си поголемо дериште од мене, некогаш ја вреѓаш сестра ти без основа
5.љубовџика......(ова не беше од сестринска гледна точка)

А озбилните

1. чоек со предобра душа ( се гледат по то шо не ги сакаш оние 100 денари шо ти ги должам)
2. разбирлива (се смејш и плачиш со мене)
3. слатка ( си знајш ти колку те малтретирам)
4. амбициозна -знајш шо сакаш
5. исполнителна- го постигвиш то шо го сакаш
6. паметна-ај погоди чија заслуга е то Wink

Ај доста е, имат многу ама ме мрзит да шкрапам сега
T&T
T&T
Шмизла со без наводници
Шмизла со без наводници

Age : 31
Број на мислења : 663
Забавен? : е то би требало други да го кажат, иако сама си се сметам за луда и забавна (и нарцис)

Вратете се на почетокот Go down

Опишете се себеси со 5 збора - Page 2 Empty Re: Опишете се себеси со 5 збора

Пишување by Master Нед Јан 25, 2009 3:27 pm

Мене Морковчево ми е најјако ко ќе спијат. То морат да се спомнит, имам интересно искуство Laughing
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 31
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Опишете се себеси со 5 збора - Page 2 Empty Re: Опишете се себеси со 5 збора

Пишување by T&T Нед Јан 25, 2009 3:43 pm

Master напиша:Мене Морковчево ми е најјако ко ќе спијат. То морат да се спомнит, имам интересно искуство Laughing

хахаххахаххахахахахаахаххаха
T&T
T&T
Шмизла со без наводници
Шмизла со без наводници

Age : 31
Број на мислења : 663
Забавен? : е то би требало други да го кажат, иако сама си се сметам за луда и забавна (и нарцис)

Вратете се на почетокот Go down

Опишете се себеси со 5 збора - Page 2 Empty Re: Опишете се себеси со 5 збора

Пишување by The Breaking Dawn Нед Јан 25, 2009 4:01 pm

Master напиша:Мене Морковчево ми е најјако ко ќе спијат. То морат да се спомнит, имам интересно искуство Laughing

еј еј...хаха да бе... Crying or Very sad
како би изреагирала ти да спијаш и во 4 сабајле чоек непознат да најш до тебе bounce bounce bounce (дотоаш непозната)
и плус се извинав за реакцијата cheers
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 29
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Опишете се себеси со 5 збора - Page 2 Empty Re: Опишете се себеси со 5 збора

Пишување by Master Нед Јан 25, 2009 4:03 pm

јас воопшто не реагирам
и извинувањето беше прифатено
некој ден пак така ќе ти напрајме Wink
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 31
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Опишете се себеси со 5 збора - Page 2 Empty Re: Опишете се себеси со 5 збора

Пишување by The Breaking Dawn Нед Јан 25, 2009 4:03 pm

П.С. тенк ју и на двете за особините..и ...љуѓе сериозно морат да прекините морковче да ме викате
сестро иначе за тие 100 денари се откажвам веќе од летото ми ги враќаш по десетки Wink
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 29
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Опишете се себеси со 5 збора - Page 2 Empty Re: Опишете се себеси со 5 збора

Пишување by The Breaking Dawn Нед Јан 25, 2009 4:04 pm

Master напиша:јас воопшто не реагирам
и извинувањето беше прифатено
некој ден пак така ќе ти напрајме Wink

сеа ќе сум спремна Shocked Very Happy
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 29
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Опишете се себеси со 5 збора - Page 2 Empty Re: Опишете се себеси со 5 збора

Пишување by Болиглава Нед Јан 25, 2009 4:05 pm


_________________
The sun is the same in the relative way, but you're older...
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 29
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Опишете се себеси со 5 збора - Page 2 Empty Re: Опишете се себеси со 5 збора

Пишување by Master Нед Јан 25, 2009 4:06 pm

Ак Т ти должит нешо поарно откажи се, ова многу големи мудреци на времето го кажале.
Тоа и една од најголемите одлики- Скржава
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 31
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Опишете се себеси со 5 збора - Page 2 Empty Re: Опишете се себеси со 5 збора

Пишување by Master Нед Јан 25, 2009 4:06 pm

Болиглава напиша:http://download.live.com/?sku=messenger

Аман веќе.......
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 31
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Опишете се себеси со 5 збора - Page 2 Empty Re: Опишете се себеси со 5 збора

Пишување by T&T Нед Јан 25, 2009 6:27 pm

Master напиша:Ак Т ти должит нешо поарно откажи се, ова многу големи мудреци на времето го кажале.
Тоа и една од најголемите одлики- Скржава


Точно...за жал...
T&T
T&T
Шмизла со без наводници
Шмизла со без наводници

Age : 31
Број на мислења : 663
Забавен? : е то би требало други да го кажат, иако сама си се сметам за луда и забавна (и нарцис)

Вратете се на почетокот Go down

Опишете се себеси со 5 збора - Page 2 Empty Re: Опишете се себеси со 5 збора

Пишување by nice Нед Јан 25, 2009 8:40 pm

Ако прасас некој де те опишит со 5 збора верви ке те измамит
ке ти рецит уба си, паметна , интелегентна , супер другарка, бла бла бла а за да се опишам сама ( ај да го земиме горе напишаново )

nice
Адаптер во подем

Age : 30
Број на мислења : 57

Вратете се на почетокот Go down

Опишете се себеси со 5 збора - Page 2 Empty Re: Опишете се себеси со 5 збора

Пишување by kisela krastavica Сре Јан 28, 2009 8:48 pm

kisel,dolgnavest,bez kosa,bez race=krastavica
kisela krastavica
kisela krastavica
Адаптер4е

Age : 30
Број на мислења : 28

Вратете се на почетокот Go down

Опишете се себеси со 5 збора - Page 2 Empty Re: Опишете се себеси со 5 збора

Пишување by pankerishte Сре Јан 28, 2009 10:18 pm

kisela krastavica напиша:kisel,dolgnavest,bez kosa,bez race=krastavica
со многу семки и погодна за со ракија Laughing Laughing
pankerishte
pankerishte
Куропецач
Куропецач

Age : 32
Број на мислења : 601
Хоби(работа) : Метење,Чистење Улици
Забавен? : Да

http://www.myspace.com/komunalnahigena

Вратете се на почетокот Go down

Опишете се себеси со 5 збора - Page 2 Empty Re: Опишете се себеси со 5 збора

Пишување by TONI Сре Јан 28, 2009 10:31 pm

Ај за Т и јас да си кажам зш таков ни е договорот ама во реченици и ќе се сега само три Smile Smile Smile

1.Па имат нависитна убава коса ама не колку мојава Very Happy Very Happy
2.За да излезит со тебе негде морат да и платиш(значи гледат корист) Very Happy
3.Интересна ми е на моменти(ама ретки се тие моменти дури и не постојат) tongue
TONI
TONI
Модератор
Модератор

Age : 30
Број на мислења : 466

Вратете се на почетокот Go down

Опишете се себеси со 5 збора - Page 2 Empty Re: Опишете се себеси со 5 збора

Пишување by REGINA Сре Јан 28, 2009 10:39 pm

TONI напиша:Ај за Т и јас да си кажам зш таков ни е договорот ама во реченици и ќе се сега само три Smile Smile Smile

1.Па имат нависитна убава коса ама не колку мојава Very Happy Very Happy
2.За да излезит со тебе негде морат да и платиш(значи гледат корист) Very Happy
3.Интересна ми е на моменти(ама ретки се тие моменти дури и не постојат) tongue

абе море за женско т.е за Т&Т требит да се потрудиш да напишиш поубав опис... а не со критики...еваааааа... разбуди го џентлменот во тебе хехех
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 30
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Опишете се себеси со 5 збора - Page 2 Empty Re: Опишете се себеси со 5 збора

Пишување by T&T Сре Јан 28, 2009 10:42 pm

хахахахаха

Ај сега и јас

1.Уметник во целосна смисла на збор(начин на живот, сфаќања,стил,музика....)
2. скржајца (ти се понуди да частиш и уште не ми имаш купено чоколадо за услугите шо ти ги напрајв)
3. авантурист (така ми се чинит, ти кажи дали е точно...ама според приказната со тетката..)
4.добар противник (не реков дека си подобар од мене зш не си)
5. бушава бесна уникатна фризура (иа пак, не реков дека е поуба од мојата зш не е)
T&T
T&T
Шмизла со без наводници
Шмизла со без наводници

Age : 31
Број на мислења : 663
Забавен? : е то би требало други да го кажат, иако сама си се сметам за луда и забавна (и нарцис)

Вратете се на почетокот Go down

Опишете се себеси со 5 збора - Page 2 Empty Re: Опишете се себеси со 5 збора

Пишување by TONI Сре Јан 28, 2009 10:49 pm

ај сега и јас да пробам посериозно и повистинито за Т&Т...
1.Многу убава коса долга до газ
2.мн дружељубива
3.сака да помага на други(дури и ако мора да жртвува нешто за нејзе битно нејзино)
4.комуникативна
5.исто така уметник е до некој степен зш живејт со вистински уметник Very Happy
доста се Cool
TONI
TONI
Модератор
Модератор

Age : 30
Број на мислења : 466

Вратете се на почетокот Go down

Опишете се себеси со 5 збора - Page 2 Empty Re: Опишете се себеси со 5 збора

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот