Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Опишете се себеси со 5 збора

+32
fairy
Azranogota
Наташа
Obibos
Jas**
Bleak
мирАл
комшивка
noviot
PhiLL * E
hollow
TONI
kisela krastavica
nice
Болиглава
Punk
The Breaking Dawn
grgrgr
Marej
Master
корун
Mary Jane
tHeJunKy
A GiRL
psycho
Ludi Milojko
pankerishte
Џајко
kojgode
T&T
sokol
REGINA
36 posters

Страна 1 of 4 1, 2, 3, 4  Next

Go down

Опишете се себеси со 5 збора Empty Опишете се себеси со 5 збора

Пишување by REGINA Саб Јан 24, 2009 6:34 pm

Ај сеа да видиме кој колку точно ќе се опишит сам, а другите доколку ја познавате личноста, потврдете или негирајте ако знаете дека не е точен описот шо си го даваме самите.
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 30
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Опишете се себеси со 5 збора Empty Re: Опишете се себеси со 5 збора

Пишување by sokol Саб Јан 24, 2009 6:37 pm

убав,голем,мускулест,добар,паметен
sokol
sokol
Адаптериште

Age : 30
Број на мислења : 397

Вратете се на почетокот Go down

Опишете се себеси со 5 збора Empty Re: Опишете се себеси со 5 збора

Пишување by REGINA Саб Јан 24, 2009 6:39 pm

wooooow мама ми рече со тебе да се дружам хехех
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 30
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Опишете се себеси со 5 збора Empty Re: Опишете се себеси со 5 збора

Пишување by sokol Саб Јан 24, 2009 6:40 pm

па не ти рекла лошо
sokol
sokol
Адаптериште

Age : 30
Број на мислења : 397

Вратете се на почетокот Go down

Опишете се себеси со 5 збора Empty Re: Опишете се себеси со 5 збора

Пишување by T&T Саб Јан 24, 2009 7:51 pm

Јас мислам да не опишет со пет збора тие шо не знает подобро на форумов. Зш вака ќе испаднит или самокритични дека сме или нарциси Wink
T&T
T&T
Шмизла со без наводници
Шмизла со без наводници

Age : 31
Број на мислења : 663
Забавен? : е то би требало други да го кажат, иако сама си се сметам за луда и забавна (и нарцис)

Вратете се на почетокот Go down

Опишете се себеси со 5 збора Empty Re: Опишете се себеси со 5 збора

Пишување by kojgode Саб Јан 24, 2009 7:59 pm

админ, админ, админ, админ, админ

_________________
Imagination is more important than knowledge.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 30
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Опишете се себеси со 5 збора Empty Re: Опишете се себеси со 5 збора

Пишување by REGINA Саб Јан 24, 2009 8:18 pm

T&T напиша:Јас мислам да не опишет со пет збора тие шо не знает подобро на форумов. Зш вака ќе испаднит или самокритични дека сме или нарциси Wink

абе да се согласувам за то, ама прво требит за себе да имаш некакво мислење, за после да дозволиш да те опишат другите Smile хехехе гарантирам дека99,9999999(9) ќе испадниме нарциси ама ако
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 30
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Опишете се себеси со 5 збора Empty Re: Опишете се себеси со 5 збора

Пишување by Џајко Саб Јан 24, 2009 8:21 pm

финтава е шо едно 70% нејќет да одет на темана за представљање за да знајме кој се, а тек после то да ги опишиме со 5 збора ако ги познаваме.
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 30
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

Опишете се себеси со 5 збора Empty Re: Опишете се себеси со 5 збора

Пишување by kojgode Саб Јан 24, 2009 8:23 pm

Па според мислењава ќе увидиме какви се психички, а за физички тешко.

_________________
Imagination is more important than knowledge.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 30
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Опишете се себеси со 5 збора Empty Re: Опишете се себеси со 5 збора

Пишување by pankerishte Саб Јан 24, 2009 10:08 pm

кретен,дебил,идиот,заебант,несериозен,грозен...барем вака ме опишвет често
pankerishte
pankerishte
Куропецач
Куропецач

Age : 32
Број на мислења : 601
Хоби(работа) : Метење,Чистење Улици
Забавен? : Да

http://www.myspace.com/komunalnahigena

Вратете се на почетокот Go down

Опишете се себеси со 5 збора Empty Re: Опишете се себеси со 5 збора

Пишување by Ludi Milojko Нед Јан 25, 2009 12:12 am

bez edna raka ,bez edna noga bez edno oko ,bez edno uvo i + nastinat (nese 5 malu pojke se ama ok)
Ludi Milojko
Ludi Milojko
Обезбедување на форумот

Age : 62
Број на мислења : 175
Хоби(работа) : siluvanje
Забавен? : Se nadevam xD

Вратете се на почетокот Go down

Опишете се себеси со 5 збора Empty Re: Опишете се себеси со 5 збора

Пишување by psycho Нед Јан 25, 2009 3:14 am

Црно-Бел Фраер, фала многу.
psycho
psycho
Проу доута Плејер
Проу доута Плејер

Age : 100
Број на мислења : 59

Вратете се на почетокот Go down

Опишете се себеси со 5 збора Empty Re: Опишете се себеси со 5 збора

Пишување by A GiRL Нед Јан 25, 2009 3:20 am

Јас сакам да чујам мислење за мене од тие шо ме знает.Ако? clown
A GiRL
A GiRL
Солиден Адаптер

Age : 29
Број на мислења : 169

Вратете се на почетокот Go down

Опишете се себеси со 5 збора Empty Re: Опишете се себеси со 5 збора

Пишување by tHeJunKy Нед Јан 25, 2009 3:26 am

музичар, фотограф, PC addict, коса, мрза... и то... потака поќе зборој ќе имат можда :D
tHeJunKy
tHeJunKy
Модератор
Модератор

Age : 111
Број на мислења : 759
Хоби(работа) : Гитара, фотографирање, компонирање...
Забавен? : Сто.

Вратете се на почетокот Go down

Опишете се себеси со 5 збора Empty Re: Опишете се себеси со 5 збора

Пишување by Mary Jane Нед Јан 25, 2009 3:27 am

A GiRL напиша:Јас сакам да чујам мислење за мене од тие шо ме знает.Ако? clown

Комуникативна, занимлива, убава (не зш си ми систер), шопинг-манијак, мај соулмејт...
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 29
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Опишете се себеси со 5 збора Empty Re: Опишете се себеси со 5 збора

Пишување by A GiRL Нед Јан 25, 2009 3:38 am

Вау! Shocked Мн опасна сум била Razz
Тенќу сис I love you
Друг некој надвор од фамилијава?? Razz
A GiRL
A GiRL
Солиден Адаптер

Age : 29
Број на мислења : 169

Вратете се на почетокот Go down

Опишете се себеси со 5 збора Empty Re: Опишете се себеси со 5 збора

Пишување by T&T Нед Јан 25, 2009 4:03 am

Јас би сакала Мастер или the braking dawn да напишет за мене
T&T
T&T
Шмизла со без наводници
Шмизла со без наводници

Age : 31
Број на мислења : 663
Забавен? : е то би требало други да го кажат, иако сама си се сметам за луда и забавна (и нарцис)

Вратете се на почетокот Go down

Опишете се себеси со 5 збора Empty Re: Опишете се себеси со 5 збора

Пишување by корун Нед Јан 25, 2009 4:08 am

Јас, се, викам, Стефан, збор

_________________
Коза не е, овца е. Шо е?
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 29
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Опишете се себеси со 5 збора Empty Re: Опишете се себеси со 5 збора

Пишување by Master Нед Јан 25, 2009 4:22 am

T&T напиша:Јас би сакала Мастер или the braking dawn да напишет за мене

Зш ми даваш вакви тешки задачи????

Паметна, голем осудувач, чудна на моменти, личност која се плаши скоро од се, голем мислител, сексапилна, личност која многу се двоуми и за најмали ситници......а најмногу од се ШМИЗЛА!!! Ама си ја сакам многу!!!


За мене 5 зборчиња:
Печатна Грешка На Мајка Природа

Ако имат некој друго мислење нека кажит. Баш ме интересират другиве како би ме опишале.
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 31
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Опишете се себеси со 5 збора Empty Re: Опишете се себеси со 5 збора

Пишување by Marej Нед Јан 25, 2009 4:22 am

korunov me nasmea vtor pat. :-O
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 30
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Опишете се себеси со 5 збора Empty Re: Опишете се себеси со 5 збора

Пишување by корун Нед Јан 25, 2009 4:31 am

Marej напиша:korunov me nasmea vtor pat. :-O

Evil or Very Mad Evil or Very Mad

_________________
Коза не е, овца е. Шо е?
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 29
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Опишете се себеси со 5 збора Empty Re: Опишете се себеси со 5 збора

Пишување by T&T Нед Јан 25, 2009 4:41 am

Master напиша:
T&T напиша:Јас би сакала Мастер или the braking dawn да напишет за мене

Зш ми даваш вакви тешки задачи????

Паметна, голем осудувач, чудна на моменти, личност која се плаши скоро од се, голем мислител, сексапилна, личност која многу се двоуми и за најмали ситници......а најмногу од се ШМИЗЛА!!! Ама си ја сакам многу!!!


За мене 5 зборчиња:
Печатна Грешка На Мајка Природа

Ако имат некој друго мислење нека кажит. Баш ме интересират другиве како би ме опишале.Ме разнежна...
Зато сега ќе те наградам со опис

заводлива (знам дека не се сметаш, ама докажано е дека другите те сметат), знајш шо сакаш, исклучителна, паметна, фрики, и ти ја давам и мојата особина ШМИЗЛАААА
I mean.....HELLOOOO
T&T
T&T
Шмизла со без наводници
Шмизла со без наводници

Age : 31
Број на мислења : 663
Забавен? : е то би требало други да го кажат, иако сама си се сметам за луда и забавна (и нарцис)

Вратете се на почетокот Go down

Опишете се себеси со 5 збора Empty Re: Опишете се себеси со 5 збора

Пишување by T&T Нед Јан 25, 2009 4:45 am

ЗАборајв да искажам љубов
Love yaaa my special friend ** (замисли ме со она мојана фаца)
T&T
T&T
Шмизла со без наводници
Шмизла со без наводници

Age : 31
Број на мислења : 663
Забавен? : е то би требало други да го кажат, иако сама си се сметам за луда и забавна (и нарцис)

Вратете се на почетокот Go down

Опишете се себеси со 5 збора Empty Re: Опишете се себеси со 5 збора

Пишување by kojgode Нед Јан 25, 2009 5:25 am

Master напиша:
За мене 5 зборчиња:
Печатна Грешка На Мајка Природа

Ако имат некој друго мислење нека кажит. Баш ме интересират другиве како би ме опишале.
Место печатна јас голема би клал. sunny cherry albino flower afro

_________________
Imagination is more important than knowledge.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 30
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Опишете се себеси со 5 збора Empty Re: Опишете се себеси со 5 збора

Пишување by grgrgr Нед Јан 25, 2009 2:17 pm

sokol напиша:убав,голем,мускулест,добар,паметен
so eden zbor SOVRSENSTVO

grgrgr
Солиден Адаптер

Age : 30
Број на мислења : 213

Вратете се на почетокот Go down

Опишете се себеси со 5 збора Empty Re: Опишете се себеси со 5 збора

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 4 1, 2, 3, 4  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот