Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Опишете се себеси со 5 збора

+32
fairy
Azranogota
Наташа
Obibos
Jas**
Bleak
мирАл
комшивка
noviot
PhiLL * E
hollow
TONI
kisela krastavica
nice
Болиглава
Punk
The Breaking Dawn
grgrgr
Marej
Master
корун
Mary Jane
tHeJunKy
A GiRL
psycho
Ludi Milojko
pankerishte
Џајко
kojgode
T&T
sokol
REGINA
36 posters

Страна 3 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Опишете се себеси со 5 збора - Page 3 Empty Re: Опишете се себеси со 5 збора

Пишување by pankerishte Чет Јан 29, 2009 12:14 am

TONI напиша:ај сега и јас да пробам посериозно и повистинито за Т&Т...
1.Многу убава коса долга до газ
2.мн дружељубива
3.сака да помага на други(дури и ако мора да жртвува нешто за нејзе битно нејзино)
4.комуникативна
5.исто така уметник е до некој степен зш живејт со вистински уметник Very Happy
доста се Cool
мн ласкање...првиот опис некако по објективен е Razz Smile
pankerishte
pankerishte
Куропецач
Куропецач

Age : 32
Број на мислења : 601
Хоби(работа) : Метење,Чистење Улици
Забавен? : Да

http://www.myspace.com/komunalnahigena

Вратете се на почетокот Go down

Опишете се себеси со 5 збора - Page 3 Empty Re: Опишете се себеси со 5 збора

Пишување by Master Чет Јан 29, 2009 1:04 am

TONI напиша:
3.сака да помага на други(дури и ако мора да жртвува нешто за нејзе битно нејзино)хх!Ова ак чекаш да ти помогнит си свршил работа!

А и да многу е користољубива!!!!

Не лажам!!!!
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 31
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Опишете се себеси со 5 збора - Page 3 Empty Re: Опишете се себеси со 5 збора

Пишување by hollow Чет Јан 29, 2009 1:14 am

Јас можам да се опишам со 3
1.Млад
2.Згоден
3.Неопходен
hollow
hollow
Шуко утикач
Шуко утикач

Age : 30
Број на мислења : 348
Хоби(работа) : Бричење костени

Вратете се на почетокот Go down

Опишете се себеси со 5 збора - Page 3 Empty Re: Опишете се себеси со 5 збора

Пишување by pankerishte Чет Јан 29, 2009 1:24 am

Што би рекол еден мој другар
Можеби не сум многу згоден,али затоа сум незгоден ! Razz
pankerishte
pankerishte
Куропецач
Куропецач

Age : 32
Број на мислења : 601
Хоби(работа) : Метење,Чистење Улици
Забавен? : Да

http://www.myspace.com/komunalnahigena

Вратете се на почетокот Go down

Опишете се себеси со 5 збора - Page 3 Empty Re: Опишете се себеси со 5 збора

Пишување by Болиглава Чет Јан 29, 2009 1:24 am

Млад
Дечко
Бара
Сексуална
Партнерка

_________________
The sun is the same in the relative way, but you're older...
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 29
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Опишете се себеси со 5 збора - Page 3 Empty Re: Опишете се себеси со 5 збора

Пишување by TONI Чет Јан 29, 2009 6:13 pm

Master напиша:
TONI напиша:
3.сака да помага на други(дури и ако мора да жртвува нешто за нејзе битно нејзино)хх!Ова ак чекаш да ти помогнит си свршил работа!

А и да многу е користољубива!!!!

Не лажам!!!!
знам бе,знам....Денеска нашкола ми се лижеше дур и купив благо.После ми ги побара наочарите и јас нормално не и ги дадов и одма после ме одјеба.И суми го ова...требаше да ја частам крембананче и немаше впродавница па зато зедов едно чоколадно од 4 денари и денар кусур не зедов впродавница.Е сега ем со мој пари купвев и ем ми бараше со чоколатцето и 1 денар Shocked Shocked Shocked Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
TONI
TONI
Модератор
Модератор

Age : 30
Број на мислења : 466

Вратете се на почетокот Go down

Опишете се себеси со 5 збора - Page 3 Empty Re: Опишете се себеси со 5 збора

Пишување by T&T Чет Јан 29, 2009 11:59 pm

TONI напиша:
Master напиша:
TONI напиша:
3.сака да помага на други(дури и ако мора да жртвува нешто за нејзе битно нејзино)хх!Ова ак чекаш да ти помогнит си свршил работа!

А и да многу е користољубива!!!!

Не лажам!!!!
знам бе,знам....Денеска нашкола ми се лижеше дур и купив благо.После ми ги побара наочарите и јас нормално не и ги дадов и одма после ме одјеба.И суми го ова...требаше да ја частам крембананче и немаше впродавница па зато зедов едно чоколадно од 4 денари и денар кусур не зедов впродавница.Е сега ем со мој пари купвев и ем ми бараше со чоколатцето и 1 денар Shocked Shocked Shocked Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Мастер, сакаш часој по математика или не?
Тони, сакаш да те забавувам со мојата појава или не?

Ццц, лом ме напрајвте
Каква таква, и двајцата ме сакате зато чутите.

Тони, не добиваш сега чоколадо од мене. Едвај чекав да испаднит нешто за да не ти купвам!!! :D:D:D
T&T
T&T
Шмизла со без наводници
Шмизла со без наводници

Age : 31
Број на мислења : 663
Забавен? : е то би требало други да го кажат, иако сама си се сметам за луда и забавна (и нарцис)

Вратете се на почетокот Go down

Опишете се себеси со 5 збора - Page 3 Empty Re: Опишете се себеси со 5 збора

Пишување by PhiLL * E Пет Јан 30, 2009 12:04 am

neam jas zborovi za da se opsihuvam tuka sea.... so e voa?

me znaat 2-3ca tuka ... a mozda cak i malo vishe ... epa sea oni ke si znaat koj sum sto sum ... surat neviden!
PhiLL * E
PhiLL * E
Набилдан Мултивитамин
Набилдан Мултивитамин

Age : 30
Број на мислења : 350
Хоби(работа) : rabotam da....Zashto?
Забавен? : sekako deka sum zabaven...

Вратете се на почетокот Go down

Опишете се себеси со 5 збора - Page 3 Empty Re: Опишете се себеси со 5 збора

Пишување by noviot Пет Јан 30, 2009 12:11 am

чак,рамбо,брус,џеки,жан
noviot
noviot
Чудотворецот
Чудотворецот

Age : 71
Број на мислења : 299
Хоби(работа) : meteorolog

Вратете се на почетокот Go down

Опишете се себеси со 5 збора - Page 3 Empty Re: Опишете се себеси со 5 збора

Пишување by комшивка Пет Јан 30, 2009 5:44 pm

голема мрза
духовита
искрена (и тогаш ко ќе не требит)
никогаш наспиена
незнам др тој шо ме знајт нека кажит Neutral
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 30
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Опишете се себеси со 5 збора - Page 3 Empty Re: Опишете се себеси со 5 збора

Пишување by мирАл Пет Јан 30, 2009 5:59 pm

грбав (ко квазимодо)
и грд (ко квазимодо)
нос (ко гаргамел)
мускулест (ко стапче)
смрден (ко патика)
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 30
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Вратете се на почетокот Go down

Опишете се себеси со 5 збора - Page 3 Empty Re: Опишете се себеси со 5 збора

Пишување by pankerishte Пет Јан 30, 2009 11:39 pm

мирАл напиша:грбав (ко квазимодо)
и грд (ко квазимодо)
нос (ко гаргамел)
мускулест (ко стапче)
смрден (ко патика)
ко азриел Laughing Laughing Razz
pankerishte
pankerishte
Куропецач
Куропецач

Age : 32
Број на мислења : 601
Хоби(работа) : Метење,Чистење Улици
Забавен? : Да

http://www.myspace.com/komunalnahigena

Вратете се на почетокот Go down

Опишете се себеси со 5 збора - Page 3 Empty Re: Опишете се себеси со 5 збора

Пишување by Bleak Саб Јан 31, 2009 3:15 am

pankerishte напиша:кретен,дебил,идиот,заебант,несериозен,грозен...барем вака ме опишвет често
6 збора се јебига Smile
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 30
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Опишете се себеси со 5 збора - Page 3 Empty Re: Опишете се себеси со 5 збора

Пишување by Bleak Саб Јан 31, 2009 3:17 am

Значи: одлепен, кул, симпатичен, филозоф, занимлиф Smile доста је ја мисља... Smile Pi.Es. кој ме знајт лично плиз критики за описоф турутупаф пљас Smile поздраФ
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 30
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Опишете се себеси со 5 збора - Page 3 Empty Re: Опишете се себеси со 5 збора

Пишување by tHeJunKy Саб Јан 31, 2009 3:18 am

да го опишам блашко ако мојт Very Happy :

блажо(ко блажо)

блажо(ко блажо)

блажо(ко блажо)

блажо(ко блажо)

блажо(ко блажо)
tHeJunKy
tHeJunKy
Модератор
Модератор

Age : 111
Број на мислења : 759
Хоби(работа) : Гитара, фотографирање, компонирање...
Забавен? : Сто.

Вратете се на почетокот Go down

Опишете се себеси со 5 збора - Page 3 Empty Re: Опишете се себеси со 5 збора

Пишување by pankerishte Саб Јан 31, 2009 4:49 am

Bleak напиша:Значи: одлепен, кул, симпатичен, филозоф, занимлиф Smile доста је ја мисља... Smile Pi.Es. кој ме знајт лично плиз критики за описоф турутупаф пљас Smile поздраФ
Од мене поздрав со критиката...хиперактивен Cool Laughing
pankerishte
pankerishte
Куропецач
Куропецач

Age : 32
Број на мислења : 601
Хоби(работа) : Метење,Чистење Улици
Забавен? : Да

http://www.myspace.com/komunalnahigena

Вратете се на почетокот Go down

Опишете се себеси со 5 збора - Page 3 Empty Re: Опишете се себеси со 5 збора

Пишување by Master Саб Јан 31, 2009 5:11 am

tHeJunKy напиша:да го опишам блашко ако мојт Very Happy :

блажо(ко блажо)

блажо(ко блажо)

блажо(ко блажо)

блажо(ко блажо)

блажо(ко блажо)едноставно Блажо е јуник!
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 31
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Опишете се себеси со 5 збора - Page 3 Empty Re: Опишете се себеси со 5 збора

Пишување by Bleak Сре Фед 04, 2009 2:49 pm

Master напиша:
tHeJunKy напиша:да го опишам блашко ако мојт Very Happy :

блажо(ко блажо)

блажо(ко блажо)

блажо(ко блажо)

блажо(ко блажо)

блажо(ко блажо)

едноставно Блажо е јуник!

Па шо знам можда сум грасијас во секој случај Smile
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 30
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Опишете се себеси со 5 збора - Page 3 Empty Re: Опишете се себеси со 5 збора

Пишување by Bleak Сре Фед 04, 2009 2:49 pm

pankerishte напиша:
Bleak напиша:Значи: одлепен, кул, симпатичен, филозоф, занимлиф Smile доста је ја мисља... Smile Pi.Es. кој ме знајт лично плиз критики за описоф турутупаф пљас Smile поздраФ
Од мене поздрав со критиката...хиперактивен Cool Laughing

А заш хиперактивен? Smile
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 30
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Опишете се себеси со 5 збора - Page 3 Empty Re: Опишете се себеси со 5 збора

Пишување by REGINA Пет Фед 20, 2009 8:22 pm

ја отвориф темава а заборајф да се опишам.

тврдоглава, интелегентна, МАхПријателска, нарцисоидна, оптимист.

тие шо ме знат вревам дек ќе потврдат. Ак не сум во право попрајте ме.
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 30
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Опишете се себеси со 5 збора - Page 3 Empty Re: Опишете се себеси со 5 збора

Пишување by Jas** Пет Фед 20, 2009 8:54 pm

kojgode напиша:админ, админ, админ, админ, админ

ahahhahahahhahahahahhahahahhahahhahahahahahahhahahahahhahahahahhahaha:)))))))))))))))))))))))))))
ме насмеа ....=)


ама и јас ке сум админ за некое време така? хехеххехеххехеххехеххе=)
Jas**
Jas**
Адаптер во подем

Age : 30
Број на мислења : 37

Вратете се на почетокот Go down

Опишете се себеси со 5 збора - Page 3 Empty Re: Опишете се себеси со 5 збора

Пишување by Bleak Пет Фед 20, 2009 9:22 pm

Jas** напиша:
kojgode напиша:админ, админ, админ, админ, админ

ahahhahahahhahahahahhahahahhahahhahahahahahahhahahahahhahahahahhahaha:)))))))))))))))))))))))))))
ме насмеа ....=)


ама и јас ке сум админ за некое време така? хехеххехеххехеххехеххе=)

Иначе требит да се опишиш со 5 збора... Laughing јас се опишаф себеси претходно... Razz
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 30
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Опишете се себеси со 5 збора - Page 3 Empty Re: Опишете се себеси со 5 збора

Пишување by Obibos Саб Фед 21, 2009 2:47 am

Луд збуњен нормалан млад и неопходен
Obibos
Obibos
Рамбо со нож

Age : 30
Број на мислења : 262

Вратете се на почетокот Go down

Опишете се себеси со 5 збора - Page 3 Empty Re: Опишете се себеси со 5 збора

Пишување by Jas** Саб Фед 21, 2009 2:11 pm

Bleak напиша:
Jas** напиша:
kojgode напиша:админ, админ, админ, админ, админ

ahahhahahahhahahahahhahahahhahahhahahahahahahhahahahahhahahahahhahaha:)))))))))))))))))))))))))))
ме насмеа ....=)


ама и јас ке сум админ за некое време така? хехеххехеххехеххехеххе=)

Иначе требит да се опишиш со 5 збора... Laughing јас се опишаф себеси претходно... Razz

да да знам да читам фала.....ама глупо ми е да кажвам каква сум.... не можам=)
Jas**
Jas**
Адаптер во подем

Age : 30
Број на мислења : 37

Вратете се на почетокот Go down

Опишете се себеси со 5 збора - Page 3 Empty Re: Опишете се себеси со 5 збора

Пишување by Наташа Пон Мар 02, 2009 4:19 pm

Мрзлива, инает, спанка, реална и искрена. Појќе затерав по грдиве особини (не зборвам за искреноста, иаку некоаш имат ислучоци) ама дан речите се пувам. rabbit

_________________
Listen to each drop of rain... Whispering secrets in vain...
Frantically searching for someone to hear their story before they hit ground...
Наташа
Наташа
Модератор
Модератор

Age : 28
Број на мислења : 472

Вратете се на почетокот Go down

Опишете се себеси со 5 збора - Page 3 Empty Re: Опишете се себеси со 5 збора

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 3 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот