Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Опишете се себеси со 5 збора

+32
fairy
Azranogota
Наташа
Obibos
Jas**
Bleak
мирАл
комшивка
noviot
PhiLL * E
hollow
TONI
kisela krastavica
nice
Болиглава
Punk
The Breaking Dawn
grgrgr
Marej
Master
корун
Mary Jane
tHeJunKy
A GiRL
psycho
Ludi Milojko
pankerishte
Џајко
kojgode
T&T
sokol
REGINA
36 posters

Страна 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Go down

Опишете се себеси со 5 збора - Page 4 Empty Re: Опишете се себеси со 5 збора

Пишување by Azranogota Пон Мар 02, 2009 10:45 pm

vo pravo si ama pojako e prvo sam da se iskomentiras a posle nekoj da ti ojt kontra:)))))))))))
a ova e za T&T


Последната промена е направена од Azranogota на Пон Мар 02, 2009 10:49 pm. Мислењето е променето 1 пати
Azranogota
Azranogota
Адаптер4е

Age : 31
Број на мислења : 27

Вратете се на почетокот Go down

Опишете се себеси со 5 збора - Page 4 Empty Re: Опишете се себеси со 5 збора

Пишување by Azranogota Пон Мар 02, 2009 10:48 pm

Iskreno sve so napisa e vistina ama edno zaboraj sh.....!!!
Denes to ti go potencirav ova zborcevo:)))))))))))))))

Ova e za REGINA Razz
Azranogota
Azranogota
Адаптер4е

Age : 31
Број на мислења : 27

Вратете се на почетокот Go down

Опишете се себеси со 5 збора - Page 4 Empty Re: Опишете се себеси со 5 збора

Пишување by fairy Пон Мар 02, 2009 11:09 pm

тврдоглава, горда, искрена, добра, нај.другарка....ова од мене, др шо мислите кажите Razz
fairy
fairy
Адаптериште

Age : 29
Број на мислења : 278

Вратете се на почетокот Go down

Опишете се себеси со 5 збора - Page 4 Empty Re: Опишете се себеси со 5 збора

Пишување by корун Вто Мар 03, 2009 11:58 am

fairy напиша:тврдоглава, горда, искрена, добра, нај.другарка....ова од мене, др шо мислите кажите Razz

0
Laughing

_________________
Коза не е, овца е. Шо е?
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 29
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Опишете се себеси со 5 збора - Page 4 Empty Re: Опишете се себеси со 5 збора

Пишување by fairy Вто Мар 03, 2009 12:16 pm

фала корунЧе, мислам дека ни јас неморав ни да пишам, се е јасно со она ти шо го напиша Very Happy фала фала Very Happy Very Happy
ќе видиш ти нашкола Evil or Very Mad ццц Laughing
fairy
fairy
Адаптериште

Age : 29
Број на мислења : 278

Вратете се на почетокот Go down

Опишете се себеси со 5 збора - Page 4 Empty Re: Опишете се себеси со 5 збора

Пишување by REGINA Сре Мар 04, 2009 10:44 pm

Azranogota напиша:Iskreno sve so napisa e vistina ama edno zaboraj sh.....!!!
Denes to ti go potencirav ova zborcevo:)))))))))))))))

Ova e za REGINA Razz

сакаше да напишиш нешо за sh...? Laughing хехех

Azranogota пошо те знам, ај да те опишам во пет збора, иако би ми требале појќе Smile : искрена, добронамерна, паметна, комуникативна, оптимист. Razz
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 30
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Опишете се себеси со 5 збора - Page 4 Empty Re: Опишете се себеси со 5 збора

Пишување by Azranogota Саб Мар 07, 2009 11:11 pm

Samo so umre dzupkata so me falese Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
fala za komplimentiteeeeeee What a Face
Azranogota
Azranogota
Адаптер4е

Age : 31
Број на мислења : 27

Вратете се на почетокот Go down

Опишете се себеси со 5 збора - Page 4 Empty Re: Опишете се себеси со 5 збора

Пишување by Odyssey Нед Мар 08, 2009 2:59 am

корун напиша:
fairy напиша:тврдоглава, горда, искрена, добра, нај.другарка....ова од мене, др шо мислите кажите Razz

0
Laughing

Морам и јас

0
или шо би рекол јас
ZERO

EDIT
И немај гајле ништо не смејт Ема да ти напрајт јас дур сум тука...
хаха
Odyssey
Odyssey
Резидент ДискоЏокеј
Резидент ДискоЏокеј

Age : 64
Број на мислења : 594
Хоби(работа) : Dj

Вратете се на почетокот Go down

Опишете се себеси со 5 збора - Page 4 Empty Re: Опишете се себеси со 5 збора

Пишување by REGINA Нед Мар 08, 2009 5:17 pm

Azranogota напиша:Samo so umre dzupkata so me falese Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
fala za komplimentiteeeeeee What a Face

не вреѓај Laughing .. и јас иам темен тен дан ме помешет со некоја.
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 30
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Опишете се себеси со 5 збора - Page 4 Empty Re: Опишете се себеси со 5 збора

Пишување by fairy Нед Мар 08, 2009 5:52 pm

Odyssey напиша:
корун напиша:
fairy напиша:тврдоглава, горда, искрена, добра, нај.другарка....ова од мене, др шо мислите кажите Razz

0
Laughing

Морам и јас

0
или шо би рекол јас
ZERO

EDIT
И немај гајле ништо не смејт Ема да ти напрајт јас дур сум тука...
хаха

цццц ај ај, ќе видите вие убо, најубо.. Evil or Very Mad Very Happy Razz
fairy
fairy
Адаптериште

Age : 29
Број на мислења : 278

Вратете се на почетокот Go down

Опишете се себеси со 5 збора - Page 4 Empty Re: Опишете се себеси со 5 збора

Пишување by Gallowsraven Нед Мар 08, 2009 5:57 pm

Нерва, горда, одмаздлива, паметна, добродушна. :D
Gallowsraven
Gallowsraven
Вештерче

Age : 28
Број на мислења : 142

http://myspace.com/gallowsraven_mk

Вратете се на почетокот Go down

Опишете се себеси со 5 збора - Page 4 Empty Re: Опишете се себеси со 5 збора

Пишување by Mia Вто Мар 10, 2009 11:43 pm

паааааа.......ти теквит денес со написа за мене хехеххех кази ги тие 5 збора посветено
Mia
Mia
Адаптер4е

Age : 30
Број на мислења : 5

Вратете се на почетокот Go down

Опишете се себеси со 5 збора - Page 4 Empty Re: Опишете се себеси со 5 збора

Пишување by REGINA Вто Мар 10, 2009 11:47 pm

Mia напиша:паааааа.......ти теквит денес со написа за мене хехеххех кази ги тие 5 збора посветено

хахаха се препознав во посветава Razz
ај ќе ги преформулирам малку зборојте вака сеа:

НАРЦИС, тврдоглава, преееееееееееееееееедобра(за кој како Wink) интересна и другарка (во вистинска смисла на зборот)

п.с ова е скратената верзија хехе
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 30
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Опишете се себеси со 5 збора - Page 4 Empty Re: Опишете се себеси со 5 збора

Пишување by Azranogota Чет Мар 12, 2009 9:57 pm

REGINA напиша:
Azranogota напиша:Samo so umre dzupkata so me falese Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
fala za komplimentiteeeeeee What a Face

не вреѓај Laughing .. и јас иам темен тен дан ме помешет со некоја.

hehehehhhhe..nemat sansa, a i ne me falis do tolku Shocked
hihihihihihiiih
Azranogota
Azranogota
Адаптер4е

Age : 31
Број на мислења : 27

Вратете се на почетокот Go down

Опишете се себеси со 5 збора - Page 4 Empty Re: Опишете се себеси со 5 збора

Пишување by METALBOY Нед Мар 15, 2009 2:54 pm

Спортист, дружељубив, работлив, мирен(каде како) и рокер да не речам металец Very Happy
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 28
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Опишете се себеси со 5 збора - Page 4 Empty Re: Опишете се себеси со 5 збора

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот