Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Женски СО или БЕЗ шминка?

+30
RoTkViCa
METALBOY
FalcoN eYe
PhiLL * E
Фазлија
Madnes
Mule
Bleak
Наташа
комшивка
Jordison
mitan
xpert
Gangi
nice
zzz
nance
pankerishte
Punk
Lastojca
мирАл
REGINA
sokol
T&T
The Breaking Dawn
Џајко
Болиглава
Mary Jane
kojgode
A GiRL
34 posters

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Женски СО или БЕЗ шминка? - Page 2 Empty Re: Женски СО или БЕЗ шминка?

Пишување by Madnes Пон Фед 09, 2009 10:18 pm

Abe vecerta e uba so sminka ama ko ke se razbudis do nea sabajleto nz so ke vidis....lol!

Madnes
Адаптер4е

Age : 32
Број на мислења : 2

Вратете се на почетокот Go down

Женски СО или БЕЗ шминка? - Page 2 Empty Re: Женски СО или БЕЗ шминка?

Пишување by Mary Jane Вто Фед 10, 2009 1:05 am

Мојве подочњаци само св. Фотошоп мојт да ги средит, нишо друго.
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Женски СО или БЕЗ шминка? - Page 2 Empty Re: Женски СО или БЕЗ шминка?

Пишување by Фазлија Пет Фед 13, 2009 12:34 am

Воопшто без шминка. Без ич
Фазлија
Фазлија
Солиден Адаптер

Age : 35
Број на мислења : 106

Вратете се на почетокот Go down

Женски СО или БЕЗ шминка? - Page 2 Empty Re: Женски СО или БЕЗ шминка?

Пишување by PhiLL * E Пет Фед 13, 2009 12:36 am

Женско се гледа дали е УБО ко ќе станит отсабајле ... ако е убо чинит ако и треба шминка ... ВО КОРПАТА !
PhiLL * E
PhiLL * E
Набилдан Мултивитамин
Набилдан Мултивитамин

Age : 32
Број на мислења : 350
Хоби(работа) : rabotam da....Zashto?
Забавен? : sekako deka sum zabaven...

Вратете се на почетокот Go down

Женски СО или БЕЗ шминка? - Page 2 Empty Re: Женски СО или БЕЗ шминка?

Пишување by комшивка Пет Фед 13, 2009 1:42 am

PhiLL * E напиша:Женско се гледа дали е УБО ко ќе станит отсабајле ... ако е убо чинит ако и треба шминка ... ВО КОРПАТА !

аман немој зш ако почвиме ние со пребирање за вас машкиве незнам Neutral ни од сабајле ни по месечина не ќе се видите..
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Женски СО или БЕЗ шминка? - Page 2 Empty Re: Женски СО или БЕЗ шминка?

Пишување by FalcoN eYe Пет Фед 13, 2009 3:55 am

без шминка....можда многу малце ама во посебни прилики...
FalcoN eYe
FalcoN eYe
Солиден Адаптер

Age : 33
Број на мислења : 105

Вратете се на почетокот Go down

Женски СО или БЕЗ шминка? - Page 2 Empty Re: Женски СО или БЕЗ шминка?

Пишување by комшивка Пон Фед 16, 2009 7:00 pm

Женски СО или БЕЗ шминка? - Page 2 Jennifer-lopez-without-makeup

Женски СО или БЕЗ шминка? - Page 2 Beyonce-no-make-up1

Женски СО или БЕЗ шминка? - Page 2 Make-up-eva
Женски СО или БЕЗ шминка? - Page 2 Pamela%D0%B3
Женски СО или БЕЗ шминка? - Page 2 Angelinadzoli-thumb

Женски СО или БЕЗ шминка? - Page 2 No+make+up+klum+heidi

жалам ако некого разочарав Rolling Eyes
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Женски СО или БЕЗ шминка? - Page 2 Empty Re: Женски СО или БЕЗ шминка?

Пишување by METALBOY Нед Мар 15, 2009 9:46 pm

Не сакам женски со еден тон шминка! (да им тежит?! Very Happy )
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Женски СО или БЕЗ шминка? - Page 2 Empty Re: Женски СО или БЕЗ шминка?

Пишување by RoTkViCa Пон Мар 16, 2009 6:00 pm

Mule напиша:Ко ке е сама со мене без шминка Very Happy Ама ко ке се ојт негде ваму таму "шпицната" да е! Very Happy Very Happy


е ова го поштовам Very Happy Very Happy Very Happy искрено!!! Cool
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Женски СО или БЕЗ шминка? - Page 2 Empty Re: Женски СО или БЕЗ шминка?

Пишување by KaTeRiNcE Вто Мар 17, 2009 11:30 am

Абе ај женско...мислам се разбират шминка ова она ...ама луѓе имат и машки шо редет пудра бее...офф да видите само колку грозно изглеат...сори вака ак си се најде некој ама то е мое мислење...
KaTeRiNcE
KaTeRiNcE
P    aR      tY     aN      iM    aL

Age : 31
Број на мислења : 234
Хоби(работа) : Да ширам среќа и депресија,зависит од расположение
Забавен? : Иди-види :D

Вратете се на почетокот Go down

Женски СО или БЕЗ шминка? - Page 2 Empty Re: Женски СО или БЕЗ шминка?

Пишување by Џими Пет Мар 20, 2009 8:48 pm

Женски... без шминка.
Подобро е кога немаат фасада на нив.
Џими
Џими
Болиглава's best friend
Болиглава's best friend

Age : 32
Број на мислења : 297
Хоби(работа) : Шах и Нелути се човече
Забавен? : Забавен

http://www.redtube.com

Вратете се на почетокот Go down

Женски СО или БЕЗ шминка? - Page 2 Empty Re: Женски СО или БЕЗ шминка?

Пишување by p4eli4ka Саб Мар 21, 2009 8:36 pm

и ја с не практикувам мн мн шминканје освен за излегвенје..зш природно си е природно..

p4eli4ka
Адаптер во подем

Age : 32
Број на мислења : 44

Вратете се на почетокот Go down

Женски СО или БЕЗ шминка? - Page 2 Empty Re: Женски СО или БЕЗ шминка?

Пишување by STIFLER Нед Мар 22, 2009 1:39 pm

Да сакам малце да имат не 2 тона=)
STIFLER
STIFLER
Чомо
Чомо

Age : 33
Број на мислења : 225

Вратете се на почетокот Go down

Женски СО или БЕЗ шминка? - Page 2 Empty Re: Женски СО или БЕЗ шминка?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот