Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ке останит или не?

+31
Џими
Marej
The Breaking Dawn
Ivana
Punk
Ludi Milojko
Infected
METALBOY
blesava008
Golub-Samoubica
мирАл
mitan
Џајко
TONI
PhiLL * E
Bleak
МаКсач
noviot
nance
Jordison
L S D
zzz
xpert
pankerishte
Master
Mary Jane
Болиглава
kojgode
корун
hollow
Кирил
35 posters

Страна 5 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Go down

Ке останит или не? - Page 5 Empty Re: Ке останит или не?

Пишување by Golub-Samoubica Пон Апр 06, 2009 2:47 am

Аце Аце Аце Петрески ..Продолжуваме понатаму. Basketball
Golub-Samoubica
Golub-Samoubica
Солиден Адаптер

Age : 33
Број на мислења : 125
Хоби(работа) : Masturbiram pred kompjuter
Забавен? : Uf uste prasvis

Вратете се на почетокот Go down

Ке останит или не? - Page 5 Empty Re: Ке останит или не?

Пишување by Ivana Вто Апр 07, 2009 7:51 pm

Џајко напиша:Е ова ме пресмеа. Групата КАМЕНОЛОМ! o_O WTF? OMG!

IMAO!ахахахахаххахахахаххахахахаххахах леле сељачишче
Ivana
Ivana
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 231

Вратете се на почетокот Go down

Ке останит или не? - Page 5 Empty Re: Ке останит или не?

Пишување by Џајко Вто Апр 07, 2009 7:52 pm

Ivana напиша:
Џајко напиша:Е ова ме пресмеа. Групата КАМЕНОЛОМ! o_O WTF? OMG!

IMAO!ахахахахаххахахахаххахахахаххахах леле сељачишче
Јас??
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 33
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

Ке останит или не? - Page 5 Empty Re: Ке останит или не?

Пишување by Ivana Вто Апр 07, 2009 8:02 pm

Џајко напиша:
Ivana напиша:
Џајко напиша:Е ова ме пресмеа. Групата КАМЕНОЛОМ! o_O WTF? OMG!

IMAO!ахахахахаххахахахаххахахахаххахах леле сељачишче
Јас??
хХАХАХА не бе џајко тој на клипчето Ацо Петрески да не речам.... хухухуху
Ivana
Ivana
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 231

Вратете се на почетокот Go down

Ке останит или не? - Page 5 Empty Re: Ке останит или не?

Пишување by malina Чет Апр 09, 2009 10:45 pm

Па да ти кажам болиглава и политичариве во последно време ни се ко првачиња па така да токму за нив е она
malina
malina
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 384
Хоби(работа) : .
Забавен? : понекогаш и зависи за кого

Вратете се на почетокот Go down

Ке останит или не? - Page 5 Empty Re: Ке останит или не?

Пишување by blesava008 Чет Апр 09, 2009 11:35 pm

да остана да го доискрадит то шо остана Evil or Very Mad
blesava008
blesava008
It's just a matter of time
It's just a matter of time

Age : 32
Број на мислења : 164
Хоби(работа) : шетање
Забавен? : на големо

Вратете се на почетокот Go down

Ке останит или не? - Page 5 Empty Re: Ке останит или не?

Пишување by Mary Jane Чет Апр 09, 2009 11:37 pm

Не берите гајле, не му е тука Црвенкоски да потпише аболиција.
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Ке останит или не? - Page 5 Empty Re: Ке останит или не?

Пишување by blesava008 Чет Апр 09, 2009 11:42 pm

Mary Jane напиша:Не берите гајле, не му е тука Црвенкоски да потпише аболиција.
ех да во право си конечно малку правда и во македонијава наша Smile
blesava008
blesava008
It's just a matter of time
It's just a matter of time

Age : 32
Број на мислења : 164
Хоби(работа) : шетање
Забавен? : на големо

Вратете се на почетокот Go down

Ке останит или не? - Page 5 Empty Re: Ке останит или не?

Пишување by METALBOY Пет Апр 10, 2009 8:34 am

Ги одбиле сите пиговори, шо значит останвит, е сега мојт да се кажит "нека му е Господ напомош на Охрид"
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Ке останит или не? - Page 5 Empty Re: Ке останит или не?

Пишување by hollow Пет Апр 10, 2009 12:47 pm

Не не градов ке цутат тук нека и е Господ напомош на Македонија со Гујо и Георге
hollow
hollow
Шуко утикач
Шуко утикач

Age : 33
Број на мислења : 348
Хоби(работа) : Бричење костени

Вратете се на почетокот Go down

Ке останит или не? - Page 5 Empty Re: Ке останит или не?

Пишување by kojgode Пет Апр 10, 2009 12:54 pm

Eдино шо ќе цутат ќе се цвеќинана в општина зш можда ќе вработит Аце 15 души шо ќе ги вадет секој ден.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Ке останит или не? - Page 5 Empty Re: Ке останит или не?

Пишување by корун Пет Апр 10, 2009 1:03 pm

Ке останит или не? - Page 5 Tb_mecsek_yellow_flower1
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Ке останит или не? - Page 5 Empty Re: Ке останит или не?

Пишување by корун Саб Апр 11, 2009 9:48 pm

Абе вмровци доста спамирате со црвена репутација на сите просдсовски и антивмровски постој, секој имат право на свое мислење - не претервите...
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Ке останит или не? - Page 5 Empty Re: Ке останит или не?

Пишување by kojgode Саб Апр 11, 2009 10:13 pm

Абе клавајте црвени секој имат право да дават репутација. Wink
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Ке останит или не? - Page 5 Empty Re: Ке останит или не?

Пишување by корун Нед Апр 12, 2009 1:29 am

Клавајте зелени место црвени, да го направиме светот подобро место за живеење...
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Ке останит или не? - Page 5 Empty Re: Ке останит или не?

Пишување by Болиглава Нед Апр 12, 2009 2:27 am

Благодарение на то форумов ќе цутит.
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 32
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Ке останит или не? - Page 5 Empty Re: Ке останит или не?

Пишување by REGINA Нед Апр 12, 2009 2:08 pm

единствено шо неможам да сватам е КАКО можеше да победит со онаква мизерна кампања, пропагандана му беше за срамота... па народов бил многу поглуп отколку шо мислев. До кој степен требит да ти е испран мозокот за да вервиш на онаков маркетинг шо личеше на телетабиси?
некој дан имат одговор?
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 33
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Ке останит или не? - Page 5 Empty Re: Ке останит или не?

Пишување by Mary Jane Нед Апр 12, 2009 2:59 pm

Kaко можеше? Прашај ги сине џупци во маалана за колку литри масло се продадоа. И не знам колку имаш приметено, ама на големо се асфалтирет улици низ градов.
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Ке останит или не? - Page 5 Empty Re: Ке останит или не?

Пишување by METALBOY Нед Апр 12, 2009 3:38 pm

Појкето се строго политички определени и нормално дека ке гласет за нивната партија...
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Ке останит или не? - Page 5 Empty Re: Ке останит или не?

Пишување by Кирил Сре Апр 15, 2009 1:07 pm

Аце си го сакаме, тоа не е шала Wink

Кирил
Адаптер во подем

Age : 31
Број на мислења : 37

Вратете се на почетокот Go down

Ке останит или не? - Page 5 Empty Re: Ке останит или не?

Пишување by Mary Jane Чет Апр 16, 2009 12:45 am

Аце, Аце Аце Петрески, со тебе се сите души продаени...
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Ке останит или не? - Page 5 Empty Re: Ке останит или не?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 5 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот