Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Дали Бекам ке останит во Милан!?

3 posters

Go down

Дали Бекам ке останит во Милан!? Empty Дали Бекам ке останит во Милан!?

Пишување by bojan_acm Чет Фед 05, 2009 3:53 pm

Би требало со сите сили да се оидат да го задржат а не да се куропецет ке останит нема да останит.... и уште сам да си го плател трансферот. Оние дебилине Берлускони и Галиани не знает шо работет
bojan_acm
bojan_acm
Адаптер во подем

Age : 30
Број на мислења : 33

Вратете се на почетокот Go down

Дали Бекам ке останит во Милан!? Empty Re: Дали Бекам ке останит во Милан!?

Пишување by sk1t Пон Фед 09, 2009 2:44 am

dadadada
sk1t
sk1t
Адаптер4е

Age : 34
Број на мислења : 24
Хоби(работа) : Fudbal
Забавен? : Isprobaj :D

Вратете се на почетокот Go down

Дали Бекам ке останит во Милан!? Empty Re: Дали Бекам ке останит во Милан!?

Пишување by IL MIGLIORE Вто Фед 10, 2009 1:18 pm

нормално дека ке останит кај ке ојт немат мрдање сеа и тој плус си сакат

IL MIGLIORE
Адаптер4е

Age : 32
Број на мислења : 18

Вратете се на почетокот Go down

Дали Бекам ке останит во Милан!? Empty Re: Дали Бекам ке останит во Милан!?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот