Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ке останит или не?

+31
Џими
Marej
The Breaking Dawn
Ivana
Punk
Ludi Milojko
Infected
METALBOY
blesava008
Golub-Samoubica
мирАл
mitan
Џајко
TONI
PhiLL * E
Bleak
МаКсач
noviot
nance
Jordison
L S D
zzz
xpert
pankerishte
Master
Mary Jane
Болиглава
kojgode
корун
hollow
Кирил
35 posters

Страна 1 of 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Ке останит или не? Empty Ке останит или не?

Пишување by Кирил Пет Јан 23, 2009 8:36 pm

Дали Аце Петрески ке останиит градоначалник на Охрид ? Јас милслам дека ке е ! ама ако го подржет ВМРО ДПМНЕ. Реален сум Very Happy

Кирил
Адаптер во подем

Age : 31
Број на мислења : 37

Вратете се на почетокот Go down

Ке останит или не? Empty Re: Ке останит или не?

Пишување by hollow Пет Јан 23, 2009 8:43 pm

Јас сум 100% сигурен дек ке останит зш многу напрај за градов и греота е некој да не гласат за него
hollow
hollow
Шуко утикач
Шуко утикач

Age : 33
Број на мислења : 348
Хоби(работа) : Бричење костени

Вратете се на почетокот Go down

Ке останит или не? Empty Re: Ке останит или не?

Пишување by корун Пет Јан 23, 2009 9:50 pm

Греота е, мене ми е жал шо ради годиниве не можам да гласам за Аце. Аце, Аце и само Аце. И Петрески.


Shocked
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Ке останит или не? Empty Re: Ке останит или не?

Пишување by kojgode Пет Јан 23, 2009 10:18 pm

И да не го подржит ВМРО-ДПМНЕ пак ќе тепат мислам. Да ангел е Аце пак требит да победит, тој колку шо напрај никој убо викат hollow.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Ке останит или не? Empty Re: Ке останит или не?

Пишување by Болиглава Пет Јан 23, 2009 10:58 pm

Не е лош бе. И да останит и да не останит, немат ваљда да имат некоја драстична промена.
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 32
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Ке останит или не? Empty Re: Ке останит или не?

Пишување by Mary Jane Саб Јан 24, 2009 12:58 am

Ај да не останит, нека не се брукат појќе по саеми...

Бај д веј, ВМРО пубо нема да ојт на избори отколку да го подржит Ацика...
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Ке останит или не? Empty Re: Ке останит или не?

Пишување by Master Нед Јан 25, 2009 5:13 am

Немат шанси, имат многу мафијашка конкуренција.
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 33
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Ке останит или не? Empty Re: Ке останит или не?

Пишување by pankerishte Нед Јан 25, 2009 3:00 pm

НЕ сакам да останит.Нека се сменит!!!
Шо напрај бе вие не сте свесни?Па цела Урбана Мафија ја држи...
Леле младинава не била олку расипана никогаш.
Од која сакат нека е партија верувајте дека го мразам човекот.Опран анти патриот.
А за гласање не...фала...не гласам никогаш,не сум ни гласал.Не се замарам,па после дел од вината да ја иам и јас зошто некој станал председател или градоначалник.
Нека го искористи кој сакат моето право за гласање.макар што мислам дека не сум ни воведен во некој си таму лисја за гласање.
pankerishte
pankerishte
Куропецач
Куропецач

Age : 35
Број на мислења : 601
Хоби(работа) : Метење,Чистење Улици
Забавен? : Да

http://www.myspace.com/komunalnahigena

Вратете се на почетокот Go down

Ке останит или не? Empty Re: Ке останит или не?

Пишување by xpert Нед Јан 25, 2009 5:01 pm

Ак не за друго да ги сменеше барем светлана од Самоилова и Канео зш пола не работет. Мислам дека не се све вкупно појке од 50 евра. Паки ако не да донираме по 50 денари сите од форумов...
xpert
xpert
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 104

Вратете се на почетокот Go down

Ке останит или не? Empty Re: Ке останит или не?

Пишување by zzz Нед Јан 25, 2009 5:19 pm

сега ги имет сменато светлава ваму канео ама почнаја камења да пајгет от плаошник кј шо копет... јас мислам ке останит дека немат да имат некоја конкуренција...
zzz
zzz
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 174

Вратете се на почетокот Go down

Ке останит или не? Empty Re: Ке останит или не?

Пишување by xpert Нед Јан 25, 2009 5:25 pm

Абе ко го осветлија прв пат Канео од Горица се гледаше убо навечер сега од кај Кире кафанана не се гледат.
xpert
xpert
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 104

Вратете се на почетокот Go down

Ке останит или не? Empty Re: Ке останит или не?

Пишување by zzz Нед Јан 25, 2009 6:30 pm

xpert напиша:Абе ко го осветлија прв пат Канео од Горица се гледаше убо навечер сега од кај Кире кафанана не се гледат.

ам јас викаф за уличнине светла дека сега ги сменаја прет неколку дена а иначе во право си онаму накај црквана сите рефлектори се искршени
zzz
zzz
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 174

Вратете се на почетокот Go down

Ке останит или не? Empty Re: Ке останит или не?

Пишување by корун Нед Јан 25, 2009 6:35 pm

Овие од вмро пред избори ги кршет.
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Ке останит или не? Empty Re: Ке останит или не?

Пишување by zzz Нед Јан 25, 2009 6:44 pm

корун напиша:Овие од вмро пред избори ги кршет.

хахаха мислам дека овие шо се собирет на пиење и дрогирање таму Very Happy
zzz
zzz
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 174

Вратете се на почетокот Go down

Ке останит или не? Empty Re: Ке останит или не?

Пишување by hollow Нед Јан 25, 2009 6:52 pm

Абе незнам за таму ама овде кај мене сегде тротоари напрај и сиалици стаде па можам да си одам ко чоек дома без да си светам пред мене со телефонон
hollow
hollow
Шуко утикач
Шуко утикач

Age : 33
Број на мислења : 348
Хоби(работа) : Бричење костени

Вратете се на почетокот Go down

Ке останит или не? Empty Re: Ке останит или не?

Пишување by корун Нед Јан 25, 2009 7:01 pm

Појке на чоек личиш ак си со телефон врака
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Ке останит или не? Empty Re: Ке останит или не?

Пишување by pankerishte Нед Јан 25, 2009 7:04 pm

zzz напиша:
корун напиша:Овие од вмро пред избори ги кршет.

хахаха мислам дека овие шо се собирет на пиење и дрогирање таму Very Happy
Никој не се собират за дрогирање и пиење таму.Јас порано сум излегвел таму.
Ева луѓето со стереотипи од мали нозе.
А ги кршат дечишта што појма немаат од животот.
Сепак темава е за градоначалник.Кој е внесен со голема доза во политика знае дека Аце ке изгуби на овие избори.А кој ке е не се знае.Тој што е кандидат од Вмро(само да не е БУГАРОФИЛ)... Twisted Evil
pankerishte
pankerishte
Куропецач
Куропецач

Age : 35
Број на мислења : 601
Хоби(работа) : Метење,Чистење Улици
Забавен? : Да

http://www.myspace.com/komunalnahigena

Вратете се на почетокот Go down

Ке останит или не? Empty Re: Ке останит или не?

Пишување by L S D Нед Јан 25, 2009 8:41 pm

cccc mn komunjari na forumov.. ke se smenit kakvo ostanvenje... morat da se smenit Smile
L S D
L S D
underground homosapiens
underground homosapiens

Age : 32
Број на мислења : 184
Забавен? : normalno :D

Вратете се на почетокот Go down

Ке останит или не? Empty Re: Ке останит или не?

Пишување by Mary Jane Пон Јан 26, 2009 12:25 am

корун напиша:Овие од вмро пред избори ги кршет.

За ова немаш докази...не шири дезинформации...плис

А уш еднаш да кажам дека ќе се смени Ацика...доста беше брукање по медиуми...
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Ке останит или не? Empty Re: Ке останит или не?

Пишување by Кирил Саб Јан 31, 2009 2:13 am

Не јајте гомна го киднапирале на Аце

Кирил
Адаптер во подем

Age : 31
Број на мислења : 37

Вратете се на почетокот Go down

Ке останит или не? Empty Re: Ке останит или не?

Пишување by Jordison Саб Јан 31, 2009 3:13 am

Smotan si be petarco :D
Jordison
Jordison
tapanar4e

Age : 32
Број на мислења : 301

Вратете се на почетокот Go down

Ке останит или не? Empty Re: Ке останит или не?

Пишување by nance Чет Фед 05, 2009 12:41 am

Мери Џејн колкав вмровец си тии обббоб
невиденмо нек те земет во изборен штаб . хахаха
nance
nance
Херој на форумов

Age : 33
Број на мислења : 143
Хоби(работа) : drapanje jajca
Забавен? : nda

Вратете се на почетокот Go down

Ке останит или не? Empty Re: Ке останит или не?

Пишување by Mary Jane Чет Фед 05, 2009 12:44 am

nance напиша:Мери Џејн колкав вмровец си тии обббоб
невиденмо нек те земет во изборен штаб . хахаха

За то немат збор. А за штабот, уш некоја година, сеа треба да напредувам, знајш се почвит од УМС па натаму...и не се смеј...
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Ке останит или не? Empty Re: Ке останит или не?

Пишување by kojgode Чет Фед 05, 2009 1:04 am

Утре во парламент ќе ја глеаш ќе се смејш тоаш?
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Ке останит или не? Empty Re: Ке останит или не?

Пишување by Mary Jane Чет Фед 05, 2009 1:09 am

kojgode напиша:Утре во парламент ќе ја глеаш ќе се смејш тоаш?

Ќе плачит тогаш...
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Ке останит или не? Empty Re: Ке останит или не?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот