Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ке останит или не?

+31
Џими
Marej
The Breaking Dawn
Ivana
Punk
Ludi Milojko
Infected
METALBOY
blesava008
Golub-Samoubica
мирАл
mitan
Џајко
TONI
PhiLL * E
Bleak
МаКсач
noviot
nance
Jordison
L S D
zzz
xpert
pankerishte
Master
Mary Jane
Болиглава
kojgode
корун
hollow
Кирил
35 posters

Страна 3 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Ке останит или не? - Page 3 Empty Re: Ке останит или не?

Пишување by мирАл Пет Мар 20, 2009 7:01 pm

Се покажа Ацо сношти! Ко прво немат култура основен бонтон немат, на сите сред зборвење им упаѓаше на луѓено и на крај стана и си замина не знам шо му стана!
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 32
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Вратете се на почетокот Go down

Ке останит или не? - Page 3 Empty Re: Ке останит или не?

Пишување by kojgode Пет Мар 20, 2009 7:44 pm

Jaс сум 100% сигурен дека Нанче ќе тепат. Толку имам да изјавам.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 32
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Ке останит или не? - Page 3 Empty Re: Ке останит или не?

Пишување by Golub-Samoubica Пет Мар 20, 2009 7:49 pm

Јас сум 100% сигурен дека Боро ќе тепат. Толку имам да изјавам.
Golub-Samoubica
Golub-Samoubica
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 125
Хоби(работа) : Masturbiram pred kompjuter
Забавен? : Uf uste prasvis

Вратете се на почетокот Go down

Ке останит или не? - Page 3 Empty Re: Ке останит или не?

Пишување by blesava008 Пет Мар 20, 2009 8:05 pm

дајте бе луѓе свестете се шо зборвите....јас мислам дека е редно е да престаните да ги продавате вашите гласови за една улична светилка и за еден асвалт и то и тој асвалт наместо да е ставен на пр. 15цм тој е 5.... дајте ве молам редно е...
и бтв јас мислам редно е да се дајт можмост на некој шо е образован ко шо требит(сакам да кажам ко Нанче) а не ко Ацо со излегвит на телевизија и велит: "пред да ви го прочита ова шо ми го напишаја да ви кажа..... ја ви напрајв ова ја ви напрајв она..... "
blesava008
blesava008
It's just a matter of time
It's just a matter of time

Age : 32
Број на мислења : 164
Хоби(работа) : шетање
Забавен? : на големо

Вратете се на почетокот Go down

Ке останит или не? - Page 3 Empty Re: Ке останит или не?

Пишување by METALBOY Пет Мар 20, 2009 9:37 pm

blesava008 напиша:дајте бе луѓе свестете се шо зборвите....јас мислам дека е редно е да престаните да ги продавате вашите гласови за една улична светилка и за еден асвалт и то и тој асвалт наместо да е ставен на пр. 15цм тој е 5.... дајте ве молам редно е...
и бтв јас мислам редно е да се дајт можмост на некој шо е образован ко шо требит(сакам да кажам ко Нанче) а не ко Ацо со излегвит на телевизија и велит: "пред да ви го прочита ова шо ми го напишаја да ви кажа..... ја ви напрајв ова ја ви напрајв она..... "
или "колку се 100 по 100?"или изјавата за денот на дрвото Very Happy Very Happy не сум којзнајт колку партиски определен ама мислам дека доста му беше, ај сега да го видиме нанчета (нај јак ми е пере нанче (татко му))
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Ке останит или не? - Page 3 Empty Re: Ке останит или не?

Пишување by Infected Саб Мар 21, 2009 11:54 am

Ќе останит и јас сакам да останит, напрај за градов многу...
Infected
Infected
Адаптер во подем

Age : 31
Број на мислења : 40

Вратете се на почетокот Go down

Ке останит или не? - Page 3 Empty Re: Ке останит или не?

Пишување by Ludi Milojko Саб Мар 21, 2009 6:40 pm

абе а да престаните да јајте гомна и да видите малку со имат стварно напраено. Имат напраено 20 згради и во секоја имат по 3 стана кладе рампи на плостад се напрај прасе од 250 кила и ............... некни ко беа на тв незнаесе две реценици да свзрит
Ludi Milojko
Ludi Milojko
Обезбедување на форумот

Age : 65
Број на мислења : 175
Хоби(работа) : siluvanje
Забавен? : Se nadevam xD

Вратете се на почетокот Go down

Ке останит или не? - Page 3 Empty Re: Ке останит или не?

Пишување by pankerishte Саб Мар 21, 2009 6:47 pm

Добро океј се тоа што направил или ненаправил.
Малце ОФ топик.За градоначалник не треба Оратор.Нема врска тоа со Ацо само пример ке ви дадам.
И Љубчо Горгиевски и Ѕинго се најголемите Оратори и Говорители во Македонија па ништо не направија.Не судите дали знаел да говори или сврзува реченици.

Јас викам да бидат само фер избори без плачење,инциденти,и такви срања.
Подобриот нека победи.Сеедно ми е.
pankerishte
pankerishte
Куропецач
Куропецач

Age : 35
Број на мислења : 601
Хоби(работа) : Метење,Чистење Улици
Забавен? : Да

http://www.myspace.com/komunalnahigena

Вратете се на почетокот Go down

Ке останит или не? - Page 3 Empty Re: Ке останит или не?

Пишување by Punk Саб Мар 21, 2009 8:52 pm

никој нишо не прајт то е факт ама доста беше лапање 4 години нек лапнит некој друг овие 4
Punk
Punk
Live fast!
Live fast!

Age : 34
Број на мислења : 505

Вратете се на почетокот Go down

Ке останит или не? - Page 3 Empty Re: Ке останит или не?

Пишување by Mary Jane Нед Мар 22, 2009 12:14 am

Punk напиша:никој нишо не прајт то е факт ама доста беше лапање 4 години нек лапнит некој друг овие 4

Таке те сакам љубави I love you
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Ке останит или не? - Page 3 Empty Re: Ке останит или не?

Пишување by Bleak Нед Мар 22, 2009 4:16 pm

Ќе гласам за било кој зш сите се лопови ама некој со покритие а некој без... Според мене СДСМ без срам пред наши очи мафтет... срам да им е...
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Ке останит или не? - Page 3 Empty Re: Ке останит или не?

Пишување by pankerishte Нед Мар 22, 2009 4:52 pm

Изборен молк е Блажо....хахахахахахахахахах
Еми мори срамота е не се инволвирај политички панк си Razz Laughing albino
pankerishte
pankerishte
Куропецач
Куропецач

Age : 35
Број на мислења : 601
Хоби(работа) : Метење,Чистење Улици
Забавен? : Да

http://www.myspace.com/komunalnahigena

Вратете се на почетокот Go down

Ке останит или не? - Page 3 Empty Re: Ке останит или не?

Пишување by Bleak Нед Мар 22, 2009 4:55 pm

^ Во право си... Smile не ме имаше во quote стаено некој доста време то ми беше целта... Smile
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Ке останит или не? - Page 3 Empty Re: Ке останит или не?

Пишување by Punk Нед Мар 22, 2009 7:53 pm

pankerishte напиша:Изборен молк е Блажо....хахахахахахахахахах
Еми мори срамота е не се инволвирај политички панк си Razz Laughing albino
не се инволвирам толку само не сакам некој ептен да се збогатит со 8 години доста се 4 Smile
Punk
Punk
Live fast!
Live fast!

Age : 34
Број на мислења : 505

Вратете се на почетокот Go down

Ке останит или не? - Page 3 Empty Re: Ке останит или не?

Пишување by корун Вто Мар 24, 2009 6:51 pm

Јас сакам Нанче да победит да мојме секоја нова година во нов стан да ја славиме Laughing Very Happy
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Ке останит или не? - Page 3 Empty Re: Ке останит или не?

Пишување by METALBOY Чет Мар 26, 2009 11:57 am

Дојдов до закључок дека: кој сакат нека победит, само не Ацко (не знајт да зборвит) What a Face
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Ке останит или не? - Page 3 Empty Re: Ке останит или не?

Пишување by nance Чет Мар 26, 2009 11:26 pm

Нишо не знајт.
nance
nance
Херој на форумов

Age : 33
Број на мислења : 143
Хоби(работа) : drapanje jajca
Забавен? : nda

Вратете се на почетокот Go down

Ке останит или не? - Page 3 Empty Re: Ке останит или не?

Пишување by Ivana Саб Мар 28, 2009 3:16 am

nance напиша:Нишо не знајт.
така е, и уш нешчо најмалце шо поштовам е ко ке опнет за градоначалник некој сељак опран шо немат појма од животов, а нанче ко излезе на митинг си рече доб`рвечер охригјани а не место "ќе" , "че"- селска раб.
Ivana
Ivana
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 231

Вратете се на почетокот Go down

Ке останит или не? - Page 3 Empty Re: Ке останит или не?

Пишување by hollow Саб Мар 28, 2009 11:49 am

Аха викате не требит да е градоначалник зш не знајт да зборвит, а да ве прашам како мојт ко така онај имбицилон шо ојт ко паја патак и шо не мојт р и л да ги речит да е премиер на Македонија?
hollow
hollow
Шуко утикач
Шуко утикач

Age : 33
Број на мислења : 348
Хоби(работа) : Бричење костени

Вратете се на почетокот Go down

Ке останит или не? - Page 3 Empty Re: Ке останит или не?

Пишување by Punk Саб Мар 28, 2009 1:08 pm

То му е говорна мана битно знајт да се изразит. Не е ко Александар со тетратки шетат и не знајт ни да прочитат шо пишит.
Punk
Punk
Live fast!
Live fast!

Age : 34
Број на мислења : 505

Вратете се на почетокот Go down

Ке останит или не? - Page 3 Empty Re: Ке останит или не?

Пишување by Infected Саб Мар 28, 2009 1:29 pm

Пааааа Бог да ги прости и нив lol!
Infected
Infected
Адаптер во подем

Age : 31
Број на мислења : 40

Вратете се на почетокот Go down

Ке останит или не? - Page 3 Empty Re: Ке останит или не?

Пишување by The Breaking Dawn Саб Мар 28, 2009 2:00 pm

hollow напиша:Аха викате не требит да е градоначалник зш не знајт да зборвит, а да ве прашам како мојт ко така онај имбицилон шо ојт ко паја патак и шо не мојт р и л да ги речит да е премиер на Македонија?

зш некој шо е талентиран за нешо би требело да го спречит една говорна мана?
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Ке останит или не? - Page 3 Empty Re: Ке останит или не?

Пишување by Marej Саб Мар 28, 2009 2:01 pm

Добро сеа, по правило јавни личности не смеет да имет говорна мана..
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Ке останит или не? - Page 3 Empty Re: Ке останит или не?

Пишување by Marej Саб Мар 28, 2009 2:01 pm

корун напиша:Јас сакам Нанче да победит да мојме секоја нова година во нов стан да ја славиме Laughing Very Happy
ХАХАХАХАХАХААХ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Ке останит или не? - Page 3 Empty Re: Ке останит или не?

Пишување by The Breaking Dawn Саб Мар 28, 2009 2:09 pm

добро можда ама мене ми немат смисла.
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Ке останит или не? - Page 3 Empty Re: Ке останит или не?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 3 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот