Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Дали би сакале да имате можност да ги бришете спомените?

+16
Наташа
misticnata
lela
Lastojca
Odyssey
корун
Ludi Milojko
A GiRL
комшивка
The Breaking Dawn
sokol
hollow
Master
T&T
Mary Jane
kojgode
20 posters

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Дали би сакале да имате можност да ги бришете  спомените? - Page 2 Empty Re: Дали би сакале да имате можност да ги бришете спомените?

Пишување by Angelic Сре Апр 01, 2009 10:08 pm

Несакам да ги бришам спомените. И лошите и добрите нека си стојат Smile
Angelic
Angelic
ex Rainbow*

Age : 32
Број на мислења : 713

Вратете се на почетокот Go down

Дали би сакале да имате можност да ги бришете  спомените? - Page 2 Empty Re: Дали би сакале да имате можност да ги бришете спомените?

Пишување by *UnIqUe* Пон Мај 04, 2009 10:41 pm

Не би избришала ниту еден момент од животов наназад...НИТУ ЕДЕН.. и да можам да се вратам... пак би го напрајла истото...
Спомените се дел од мене....
баш ова го читав пред некој ден:
“Life is the art of drawing without an eraser"и ептен го поддржавам ова !
*UnIqUe*
*UnIqUe*
Солиден Адаптер

Age : 31
Број на мислења : 244

Вратете се на почетокот Go down

Дали би сакале да имате можност да ги бришете  спомените? - Page 2 Empty Re: Дали би сакале да имате можност да ги бришете спомените?

Пишување by METALBOY Пон Мај 04, 2009 10:43 pm

сакам да избришам некој луге со кои немам здраво или сме биле скарани в крај (глупо ми е ко ке поминам до нив и да незнајш дал да речиш здраво или не)
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Дали би сакале да имате можност да ги бришете  спомените? - Page 2 Empty Re: Дали би сакале да имате можност да ги бришете спомените?

Пишување by The Breaking Dawn Пон Мај 04, 2009 10:52 pm

*UnIqUe* напиша:Не би избришала ниту еден момент од животов наназад...НИТУ ЕДЕН.. и да можам да се вратам... пак би го напрајла истото...
Спомените се дел од мене....
баш ова го читав пред некој ден:
“Life is the art of drawing without an eraser"и ептен го поддржавам ова !

би4, ми ја искористи една од омилените Evil or Very Mad tongue
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Дали би сакале да имате можност да ги бришете  спомените? - Page 2 Empty Re: Дали би сакале да имате можност да ги бришете спомените?

Пишување by *UnIqUe* Пон Мај 04, 2009 11:03 pm

The Breaking Dawn напиша:
*UnIqUe* напиша:Не би избришала ниту еден момент од животов наназад...НИТУ ЕДЕН.. и да можам да се вратам... пак би го напрајла истото...
Спомените се дел од мене....
баш ова го читав пред некој ден:
“Life is the art of drawing without an eraser"и ептен го поддржавам ова !

би4, ми ја искористи една од омилените Evil or Very Mad tongue

Хххх Twisted Evil лалалалала.... cheers

Ако би ги избришала спомените не би сфатила колку некои личности ми значат sunny
*UnIqUe*
*UnIqUe*
Солиден Адаптер

Age : 31
Број на мислења : 244

Вратете се на почетокот Go down

Дали би сакале да имате можност да ги бришете  спомените? - Page 2 Empty Re: Дали би сакале да имате можност да ги бришете спомените?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот